قطبی : دلم برای مردم و هواداران تیم فوتبال پرسپولیس می‌سوزد

قطبی : دلم برای مردم و هواداران تیم فوتبال پرسپولیس می‌سوزد

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت : شکست تیم پرسپولیس مقابل تیم استقلال اهواز ، ضربه سنگینی بود که به تیم ، کادر فنی و مدیریت این تیم وارد شد . اما بیشتر از همه دلم به حال هواداران و مردم می‌سوزد.

به گزارش روز یکشنبه خبرنگار ایرنا ، افشین قطبی در پایان تمرینات امروز/ یکشنبه/ تیم پرسپولیس در جمع خبرنگاران گفت : معتقدم این مردم هستند که بازیکنان ، مربیان و این تیم را بزرگ کرده‌اند و از اینرو باید به آنان احترام گذاشت. در همین راستا بیشترین ناراحتی ام به هواداران و مردم بازمی گردد.

وی افزود : چنانچه هواداران به تیم و کادر فنی بی‌احترامی کنند ، حق دارند و هیچ چیز دیگری در این خصوص نمی‌توان گفت.

البته به اعتقاد وی این شکست باعث شد تا تمامی عوامل این تیم بزرگ به خود بیایند و برای موفقیت تیم تلاش خود را بیشتر کنند. این موضوع به بازیکنان نیز باز می‌گردد.

وی همچنین در خصوص شایعات برکناری‌اش از تیم پرسپولیس گفت : طرح این گونه مسائل پس از هر شکست تیم پرسپولیس شدت می‌گیرد اما صحت ندارد.

وی اطمینان داد تا لحظه آخر برای موفقیت تیم پرسپولیس تلاش کند چرا که در ابتدای حضور خود در ایران به هواداران تیم پرسپولیس قول قهرمانی داده است وی اضافه کرد : مسوولیت شکست تیم پرسپولیس تهران مقابل استقلال اهواز با سرمربی است. این در حالی است که در اهواز روز بسیار سختی داشتیم. چنانچه تیم ما در ‪ ۲۰‬دقیقه اول بازی گل دریافت نمی‌کرد ، به طور قطع نتیجه بازی چیز دیگری بود.

وی تصریح کرد : متاسفانه بازیکنان تیم پرسپولیس در این بازی حتی نتوانستند از حداقل موقعیت‌های خود به خوبی استفاده کنند.

وی بازی در اهواز را بسیار سخت خواند و افزود : با پرسپولیس در شهرهای مختلف حضور داشته ام اما بازی در اهواز و در مقابل تماشاگران تیم استقلال این شهر بسیار دشوار است.

وی با اشاره به اینکه بازیکنانی که انگیزه لازم را ندارند به زودی از این تیم جدا خواهند شد ، افزود : تیم پرسپولیس ، کارگر و سرباز لازم دارد.

کسانی در این تیم می‌مانند که از تمام وجود برای این باشگاه توان بگذارند به گفته قطبی علت حضور نیافتن کریم باقری در تمرینات امروز جلسه مشترک وی با مدیرعامل این باشگاه بوده است.

sepid.irooni - انگلستان - لندن
اخه ای ی ی ایول پرسپولیسسس هوراااااااا!:ى
یکشنبه 25 فروردین 1387

Mohsen Au - استرالیا - سیدنی
چاییدی شانس اوردی از دست اس اس پایتخت در رفتی
دوشنبه 26 فروردین 1387

borick - انگلستان - لندن
اقای قطبی به هدف نهایی فکر کن که محبوب هوادارانئ.
دوشنبه 26 فروردین 1387

amirjoun - ایران - قزوین
فقط افشین امپراطور ((خیلی سالاری)) 6 تاییاش یاد بگیرند
دوشنبه 26 فروردین 1387

king_irooni - ایران - سربندر
من هم دلم برای اقای قطبی می سوزه که داره تو فوتبال ایران فنا میشه....بهتره تا دیر نشده از ایران بری.
سه‌شنبه 27 فروردین 1387

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.