دستگیری ۶۷ دختر و پسر در خانه ای در شمال پایتخت

دستگیری 67 دختر و پسر در خانه ای در شمال پایتخت

ماموران کلانتری ولنجک موفق شدند 67 نفر دختر و پسر را در یک پارتی شبانه که در حال رقص و پایکوبی بودند را با وضعیت نامناسب و زننده دستگیر کنند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی پلیس، شب گذشته برابر خبر واصله از مخبران محلی مبنی بر مجلس پارتی لهو و لعب در خیابان مقدس اردبیلی- بلافاصله ماموران به محل اعزام و ماموران یگان امداد و پلیس امنیت عمومی نیز در محل حاضرشدند.
بنابراین گزارش،ماموران با هماهنگی مقام قضایی وارد منزل شده و 31 نفر دختر و 36 نفر پسر با وضعیت نامناسب و زننده را دستگیر ، و به اداره مبارزه با مفاسد اخلاقی منتقل کردند.
لازم به ذکر است، تعدادی مشروبات الکلی نیز در این میهمانی کشف و همه شرکت کننده های در این مجلس تشکیل پرونده و مراتب تحت بررسی پلیس می باشد.

Eteraaz - ایران - تهران
مخبران محلی دیگه چیه ؟!! جدید راه اندازی شده ؟!!
شنبه 24 فروردین 1387

babaktoronto - کانادا - تورنتو
تو این خیابان مقدس اردبیلی کلی از دولتیها و مزدوران رژیم زندگی میکنن که بعضیهاشون از خریت و درصدی هم از حسادت زنگ میزنن و این بدبختارو میفروشن. من نمیدونم اگر این انقلاب انقلاب محرومان و پابرهنگان بود پس چرا مسیولینش تو اینجور جاها و بالا شهر زندگی میکنن؟ برید همون شوش زندگی کنید تا صدای پارتیهای شمال شهر گوشاتونو ازار نده. شما یه مسیول سراغ دارید که جنوب شهر زندگی کنه؟
باری خدا به داد این بچه ها برسه مخصوصا دختراش که چندتایشون تو همون نیروی انتظامی همون شب حتما بهشون تجاوزرو کردن.بابا اون دخترا و پسرا میرن جهنم به شما چه؟ ما بهشت زورکی ندیده بودیم بخدا. ما نخواهیم بریم بهشت کیو باید ببینیم؟ البته نه تو جهنم پر از اخونده. نه خدا اشتباه کردم همون مارو ببر تو بهشت بهتره.
شنبه 24 فروردین 1387

derafsh - اتریش - وین
خوب که چی...پارتی گرفتن جنایت که نکردن. دزدی که نکردن. اگه راست می گین کسانی رو بگیرین که خون مردم رو می خوردن نه الکل.حالت زننده یعنی چی مردم رو خفه کردین دیگه. گورتون رو گم کنین دیگه دزدان سر گردنه.
شنبه 24 فروردین 1387

mahrokh - اسکاتلند - ادینبورگ
منظورتون از موفق شدند چیه؟بیجا کردند وارد حریم خصوصی افراد شدند.
شنبه 24 فروردین 1387

narges_kkh - اوکراین - پلتاوا
(شادی حروم) رقص وشادی ممنوع مواد مخدر ازاد
شنبه 24 فروردین 1387

parand2008 - فرانسه - نانسی
کی اینها می خوان یاد بگیرن حریم شخصی مردم محترم است از قدیم می گن چهار دیواری اختیاری ...احمق ها
شنبه 24 فروردین 1387

dandy - امارات - امارات
حالا هم گرفتینشون و پرونده هم درست کردید...بعدش که چی؟؟یعنی دیگه پارتی نمیرند//
شنبه 24 فروردین 1387

بنده ی خدا - ایران - بوشهر
اگه باعث ازار و اذیت همسایه ها شدن که حقشونه.در غیر این صورت دلشون خواسته رفتن مهمونی یه غلطایی هم کردن به من و تو چه.وظیفه یه مسلمون اینه که امر به معروف و نهی از منکر کنه حالا اگه ادم شدن که شدن اگه نشدن دیگه حرفی نیست.وضعیت اینا از نظر اسلام نامناسبه شاید اصلا اینا مسلمون نباشن هرچند که همه ی ادیان این کارا رو منع کردن.به هر حال پلیس حق نداشته بریزه تو خونه و اینا رو دستگیر کنه مگر اینکه باعث ازار واذیت دیگران شده باشن.
شنبه 24 فروردین 1387

shanul - المان - هامبورگ
این بدبختهای که ما در ایران شاهد هستیم تقصیر اون ادمهای هست که رفتند تو خیابونها و گفتند مرگ بر شاه و همچنین رفتند به جمهوری اسلامی رای دادند.جوانهای ایران چوب بیسوادی بزرگترهاشون را می خورند. چهار تا جوان نمیتوانند تو اون مملکت راحت دور هم جشن بگیرند.حالا این مسئولان فاسد و جانی به دنیا می گویند ما حقوق بشر رو در سطح بالای رعایت میکنیم لعنت خدا بر مسولان فاسد جمهوری اسلامی ایران
شنبه 24 فروردین 1387

Lord-of-Mercy - نیوزلند - ولینگتون
کسی که روزی 24 ساعت تو فکر این باشه که چکار کنه که نگیرنش مسلما دیگه به اینکه تو مملکت چی میگذره و چی میشه فکر نمی کنه. این هم دقیقا چیزی هست که هدف این بگیر بگیر هاست.
شنبه 24 فروردین 1387

alireza.ch - سوییس - نوشاتل
به به واقعا «موفق شدند»، احسنت به این «موفقیت»، عجب «موفقیت» بزرگی، این «موفقیت» به «موفقیت» های ام آی سیکس و سی آی ای در رویارویی با حملات تروریستی پهلو می زند. احسنت به تمام سربازان امام زمان با به دست آوردن این «موفقیت» که حتی از «موفقیت» فیزیزون اتم توسط آن دختر شانزده ساله در زیرزمین خانه پدری نیز «موفق» تر بوده و «توفیق» بیشتری دارد.
شنبه 24 فروردین 1387

brad pitt - چین - لهاسا
اینم یه کار بزرگ دیگه از آخوندای کله پوک...
شنبه 24 فروردین 1387

1728-virginia-usa - آمریکا - ویرجینیا
Eteraaz - ایران - تهران دمت گرم هموطن عزیز واقعن که : هر دم از این باغ بری میرسد ...........تازه تر از تازه تری میرسد .
parand2008 - فرانسه - نانسی عزیز این اراذل ایران رو ملک پدر بی پدرشون میدونن و آزادی و حریم شخصی واسه این کثافتها معنا و مفهومی نداره . ننگ بر آخوند و جمهوری اسلامی . پاینده ایران و ایرانی .
شنبه 24 فروردین 1387

parviz1 - انگلستان - کترینگ
حقوق بشری که این مرتیکه (شاهرودی)در سطح بسیار عالی و مطلوب زر فرموده بودند همین بود!!!!! ای بر ... هر چی دروغگوی پست و جانی و دزد و وطن فروش و مزدور و اسلام خرابکن لعنت....میدونید چیه بچه های این بدبختها را که با یک من کثافت تو این مجالس را نمیدن تازه اگر هم راه بدن نمیتونند رابطه برقرار کنند و یک حرفی لبخندی آخه چیزی ندیدند جز آدم فروشی و خیانت .تو مجالس هم یا جوک های بی معنی و چرند میگن و یا اگر مجلس خودی باشه بقول یکی از همینها میگفت یکی میگوزه بقیه میخندن و بعد نوبت به نفر بعدی .خلاصه بقیه شو هم دیگه فکر کنم همه میدونید. در غیر اینصورت آخه مگر باورکردنیست که 67 جوان بیگناه را بگیرند تازه با حکم قضایی!!!یعنی کار غیر قانونی را قانون خودش انجام داده .هر چه بگندد نمکش... واقعا اینها همان گندیده ها و پوسیده ها و مرتجع وووو هستند.
شنبه 24 فروردین 1387

mehdi_mashad - ایران - مشهد
معلوم نیست رادان هم مثل محمد زاده توی این 67 نفر بوده
شنبه 24 فروردین 1387

mamal_deshne - انگلیس - لندن
دست مریزاد. این ارازل بی غیرت رو باید تو بازدشتگاه ادمشون کرد. دو تا کشیده بخورن دیگه عرق خوردن یادشون میره. تهران جایه عرق خور نی. نخود نخود هر که رود خانه ی خود وگرنه کتک...
شنبه 24 فروردین 1387

khasteh - فرانسه - استراسبورگ
ما.............ها خودشون هر جنایتی میکنن کسی اجازه نداره بپرسه چیکار میکنین ؟ یک روزی نوبت شماهام میشه سرتون بره بالای دار .
یکشنبه 25 فروردین 1387

1728-virginia-usa - آمریکا - ویرجینیا
mamal_deshne - انگلیس - لندن جیره خوار به چه قیمتی خودت و شرافتت و وجدانی رو که هرگز نداشتی فروختی . روز حسابرسی نزدیک است . بترس از خشم ملت .ننگ بر تو و اربابانت . پاینده ایران و ایرانی .
یکشنبه 25 فروردین 1387

gono - امارات - العین
خوب کردن گرفتند تا دیگه از این غلطها نکنن
یکشنبه 25 فروردین 1387

ریکا - ایران - قائم شهر
ممل دشنه از لندن، تو خودت پسوند دشنه رو اسمته و به این بچه ها که فقط میخوان برقصن و خوش باشن میگی ارازل بی غیرت. تازه، اگه ارازل و اوباش تو جامعه نبود که مامانت تو رو هم نداشت. ناشکری نکن.
این بچه ها هم دیوونهگی کردن. خواستن پارتی بگیرن و باج هم ندن. دیگه همه میدونن که بزرگترین ... ها همین الاغهای امنیتی هستند. پول بده، ازادی که پارتی بگیری. مشروب و خانم هم برات میارن. بیشتر این بچه ها هم یمقدار پول میدن و تفهیم میشن از این به بعد چیکار کنن بعدش هم ازاد میشن. همین میشه دیگه وقتی ادمهای دروازه غار دولت رو بگیرن و بیزینس رو تو کشور قروق کنن.
یکشنبه 25 فروردین 1387

hoormazd - امریکا - تگزاس
mamal_deshne - انگلیس - لندن
پس تو چرا هنوز ادم نشدی? البته تو ابغوره خورده بودی مست کردی ...توی تظاهراتها تو و امثال تو از ترس همین به قول تو ( ارازل) در به در دنبال سوراخ موش میگردین...عرقیکه خوردن و عشق و حالیکه کردن نوش جونشون...تو برو ابغوره بخور و اهنگران گوش کن و برو تو عالم مستی.هر وقت هم یاد این 67 نفر افتادی بشین تو لگن یخ تا بتونی تحمل کنی...
یکشنبه 25 فروردین 1387

refighbaz - ایران - تهران
من هم با mamal_deshne - انگلیس - لندن موافقم.
یکشنبه 25 فروردین 1387

مش قاسم - قم - قیاس آباد
بابام جان به سردار "ز" بگید 6تاشون رو بهت میدیم ولشون کنه
یکشنبه 25 فروردین 1387

ahad300 - ایران - آذربایجان
خدایا کی میشه از این کشور فلاکت زده فرار کنیم و در بریم ای خارج نشینها به شما میگم این قدر آرزوی برگشتن به وطن و وطن وطن نکنید وطن دیگه هیچ تعریفی نداره همه به روز سیاه نشستند خوش بحالتون که اون ور آبید
یکشنبه 25 فروردین 1387

mehran1965 - ایران - تهران
وای که خیلی بده من واقعا باورم نمیشه در ایران که همه چیز بر وفق مراده و مردم از خوشی دیگه خسته شدند این کارها چرا انجام میشه واقعا غیر قابل قبوله چطور پلیس ایران که همیشه یار ویاور جوانهای تهرانی گل وبلبل هست و همیشه هواشون را داره این کار بد را انجام داده من که باورم نمیشه اینها همش شایعه است پلیس در ایران فقط و فقط به مردم دار کمک میکنه و مردم هم هیچ مشکلی ندارند بجز دوری شما ....!!!!
یکشنبه 25 فروردین 1387

shekamo - نورو - اوسلو
عجب جرم بزرگی
عجب بیشرمی
چه کار خطایی
بی حرمتی کردن رقصیدن
اصلا قابل بخششش نیست
زرشککککککککککک!!!!!!!!!!!
ای خاک تو سر هر چی اخونده
ایرانی ها فقط واسه عذاداری خوبن؟ملت و بد بخت کردن
اوق قق ق ق ق ق
یکشنبه 25 فروردین 1387

p0licce - امارات - دبی
جالبه اینجا و در مورد همچون مطلبی همه سینه سپر میکنن و یقه چاق میشن اما تو مطلب : قتل عام غیرنظامیان: از مای لای تا حدیثه ؛؛ تمام این افراد خفه خون گرفتن و دم نزدن که نظر بدن چون بر علیه ارباباشون بود.
خوبه ما هم برچسپ جیره خوار بهتون بچسپونیم؟
یکشنبه 25 فروردین 1387

homan joon - ایران - کرج
واقعا من این موفقیت بزرگ را به ... انقلاب و ملت جانگداز و انقلابی ایران و بخصوص سردار نادان تبریک عرض میکنم. واقعا این عملیات در دنیا نظیر نداشت و سربازان اسلام با رشادت خاصی این عملیات بسیار خطرناک و تروریستی را با موفقیت کامل به پایان بردند. خیر ببینن انشاءا....
من یکی از دوستامو چند سال پیش توی یک پارتی کاملا خانوادگی گرفتن. بدبختها رو شبانه قاضی کشیک براشون اورودن همه رو راهی زندان کردن بعد نمیدونم چه بلایی اونجا سرش اوردن که تا همین امروز اسم مهمانی و پارتی میاد تن و بدنش میلرزه
یکشنبه 25 فروردین 1387

kiarash_82 - اتریش - وین
mamal_deshne
پس شما و امثالهم هم هرررری عربستان
یکشنبه 25 فروردین 1387

shanul - المان - هامبورگ
gono - امارات - العین حی تو عرب در مورد ایران نظر نده تو که ایرانی نیستی.تو در مورد کشورهای عرب نظر بده.
یکشنبه 25 فروردین 1387

fati - انگلیس - لندن
هومن-کرج باحال اومدی. ازادی نیست جوانان اسایش می خوان بگیر بگیره و دیگر هیچ...به به..به به
یکشنبه 25 فروردین 1387

mans0or - ایران - ایران
همتون رفتین غرب جوگیر شدین
یکشنبه 25 فروردین 1387

mamal_deshne - انگلیس - لندن
hoormazd - امریکا - تگزاس
برو بچه فوفول. جوک نگو. من و امثال من از دست این نازگل ها فرار کنیم؟ هه هه. من به شخصه با فقط با بیست و خورده ای سال سن امثال تو و همون بچه سوسولا رو تا حالاش چندین و چند بار تا حدی کتک زدم که همه به غلط کردن افتادن. الان هم با اینکه ایران نیستم ولی پاش بیفته گریه تک تک تون و درمیارم. همون طور که الان امثال تو تو ایران از ترس کتک جرات ندارن جیک بزنن
همه ی این جیزایی که گفتم رو با اکثر اونایی بودم که نظر دادن. مثل kiarash_82 - اتریش - وین
1728-virginia-usa - آمریکا - ویرجینیا
و غیره...
یکشنبه 25 فروردین 1387

shanul - المان - هامبورگ
p0licce - امارات - دبی بابا ما چند دفعه به توی عرب بگیم تو سرزمین پدریت امارات متحده عربی اروم بشین در مورد ایران نظر نده باز اومدی یک ... زدی رفتی.
یکشنبه 25 فروردین 1387

babaktoronto - کانادا - تورنتو
پلیس امارات دبی- اگه یکی بیاد سراغ خواهر و مادرت و یکی هم همزمان رفته باشه سراغ خواهر و مادر همسایه ات اول کدوم رو نجات میدی؟ اول دلت برای کدومشون میطپه؟ بله همه انسان هستند و ما نیز هم و غم همه ادمهای دنیا رو هم خواهیم داشت اما تو اگه ایرانی هستی اول باید به فکر هموطنت باشی اگر هم نیستی لطف کن و به سایتهای خودتون یعنی همون اعراب که انشاالله کم هم نباید باشه مراجعه کن و با این نظرات اب دوغ ماستیت جو رو به هم نریز. اگر هم مسلمونی که در زمان صدر اسلام علی به یارانش گفت اول به بلاد اسلامی برسید بعد اگر چیزی تهش موند به بقیه. پس از دید اسلام هم ما خودمون در اولویتیم تا اونا.
یکشنبه 25 فروردین 1387

alireza.ch - سوییس - نوشاتل
پلیس اماراتی
اولا که تو شرطه هستی نه پلیس. (البته با ت دو تقطه)
دوما عراقی ها تا راد مردی مثل تو را دارند که زورت به تفنگ و گلوله می رسد، حمایت «ما» به چه کارشان می آید؟
سوما ما از ایرانی حمایت می کنیم تو هم از هموطنان عزیز عراقیت. از قدیم گفته اند هر کسی کار خودش بار خودش ...
در آخر، تو قارسی را از کجا یاد گرفته ای؟ معمولا اعراب فارسی را به این خوبی نمی نویسند و صحبت نمی کنند :-)))
یکشنبه 25 فروردین 1387

parand2008 - فرانسه - نانسی
mamal_deshne - انگلیس - لندن
مشخصه اصلا یک سری مثل تو را اموزش میدن یا جلوی در دانشگاه پسر دخترا را بزنید از پنجره بندازین پایین یا حتی بیاین از ایران بیرون مخالفانتون را این جاترور کنید ...خاک بر سر اون کسی کنند که افتخارش زدن هم وطن اش باشه ...متاسفم براتون میدونم فحاشی و کثافت کاری از اصول این ملاهاست و اون اعتقاداتان
یکشنبه 25 فروردین 1387

hoormazd - امریکا - تگزاس
mamal_deshne - انگلیس - لندن
پس بگو ببندنت تا کسی رو گاز نگیری...
البته در اینکه استخوان لیس این نظامی و حاضری حتی ناموست رو دو دستی تقدیم اقا کنی شکی نیست.اصولا هر کی درصد عقل و شعور و انسانیتش زیر صفر باشه سعی میکنه با زور گفتن و احیانا کتک زدن دخترها و پسرها بگه منم هستم.اگه تو با توسری و لگد و پس گردنی بزرگ شدی و از ترس کتک جیکت در نممیومد بقیه که مثل تو نیستن از ترس کتک ساکت باشن...واقعا چی بهت میدن که شرف و غیرت و انسانیت و شعور و فکرو همه رو کلا بقچه کردی و دادی به اخوند?
دوشنبه 26 فروردین 1387

farahnaz - ایران - مشهد
دستگیری یا عدم دستگیری این جوانان تصمیمش با مقامات قضایی است و فکر نمیکنم به هیچ کدام ما مربوط باشد. اما کار جوانان ما واقعا اشتباه است. ارزش انها خیلی بیشتر از اینه که با چنین وضعیتی روانه ی پاسگاه و سپس منزل شوند. اگر این همه جوان به جای این کارها به فکر پیشبرد مم لکت باشند ان گاه از این وضعیت جهان سومی بیرون خواهیم امد.
دوشنبه 26 فروردین 1387

p0licce - امارات - دبی
shanul - المان - هامبورگ فکر کنم یه بار بهت گفته بودم جواب ابلهان خامشیست. پس بیتوته کن سرجات....
دوشنبه 26 فروردین 1387

p0licce - امارات - دبی
babaktoronto - کانادا - تورنتو بابک خان . خودتو نزن به اون راه . صحبت سر ننه و بابات نیست. صحبت سر انسانیت وتجاوز. فکر نکنم اونقدر نفهمی که انسانها با هم برابرند؟ یعنی هنوز یادتون ندادن اونجا که هیومن رایت سیاه و سفید و عرب و ایرانی و ویتنامی و امریکایی نمی شناسه؟ پس حالا یاد بگیر که انسانها با هم برابرند.
وقتی صحبت از کشتار میشه و تجاوز یکم بخون و بفهم که امریکایی که سنگش رو به سینه میزنی چه جنایاتی دارن میکن. منظور کشتار عراق نبود. واضح تر بگم منظور حنایت بود. و تو طرفدار این جنایتی که میگی بذار امریکا به ایران حمله کنه.
بابک جان ما عرب اوکی. وقتی بهتون میگن پناهنده خودفروخته. نگو تحقیرمون کردی.
مسلما حرف حق براتون ابدوغ خیاره چون جوابی براش نداری اگه داشتی در مورد جنایات امریکا ساکت نمی نشستی.
دوشنبه 26 فروردین 1387

p0licce - امارات - دبی
alireza.ch - سوییس - نوشاتل یعنی واقعا ووواینقدره که نفهمیدی منظور سر جنایات و کشتار و تجاوز اربابتون امریکاست؟ صحبت از عراقی نبود؟ خودت رو به .... نزن چشمات روباز کن ار بابت تو ویتنام و افغانستان وووووو هم اینکارو کرده.
فارسی رو هم در جوار گرامیتان که معلم ما بودن اموختیم
دوشنبه 26 فروردین 1387

parviz1 - انگلستان - کترینگ
ممل- دشنه-انگلستان-لندن.باید بگم که هر کسیو بتونی سیاه کنی ما قدیمیها رو نمیتونی!میدونی چرا؟برای اینکه یک انسان آن هم کسیکه میگه من مسلمانم یا حتی کمی از مسلمانی و احترام به دین حضرت محمد(ص)و اهل خانواده باشه نمیاد اسم را انقدر بی ارزش بخواند و بگوید من مملم و تازه پسوند هم دشنه بگذارد. واقعا متاسفم ولی به سیاه بازی و نظرات مسخره ات ادامه بده چون تو با نظر دادنت بیشتر از همه کمک میکنی تا ریشه پوسیده این نظام لعنتی و مزدورانش کنده شود .
دوشنبه 26 فروردین 1387

mahkame - اتریش - وین
از چه جنایت هولناکی پیشگیری کردن این نیروی انتظامی مملکت. ممکن بود این مهمانی منجر به ترور و انفجار و قتل و جنایت و ........ بشه. خدا قوت بده به نیروی انتظامی مملکت که نمیدونه چه خدمت بزرگی در حق مملکت و اسلام کرده با دستگیر کردن این جوانان.
دوشنبه 26 فروردین 1387

alireza.ch - سوییس - نوشاتل
شرطه اماراتی
ببخشید. اگر این پست را پیشتر می خواندم متوجه می شدم که زبان فارسی شما چندان تعریفی ندارد :-)
اما یک سوال نان آمریکا را در سوییس ارزان تر می فروشند یا در امارات؟ اگر انگ نوکری آمریکا به کسی بچسبد به اماراتی ها که محکم تر می چسبد :-)
گذشته از آن از قدیم گفته اند نوکری هم نوکری پلوخور نه نوکری...خور. اگر کلاهی برای قاضی کردن خدمت شما هست بپرسید ببینید نوکری آمریکا زیبنده تر است یا نوکری آخوند و عرب اماراتی :-)
دوشنبه 26 فروردین 1387

p0licce - امارات - دبی
alireza.ch - سوییس - نوشاتل عزیز دل برادر. از مرحله پرت نشو. گور بابای عرب وهر چی اماراتیه. شمایین که 2 روزه رفتین اروپا و فکر میکنین ادم شدین و برچسپ میچسپونین. ما 15 سال تو اروپا بودیم و نژاد پرستی رو دیدیم و کهنه کردیم.
در مورد زبان هم در پست قبلی ادمین سانسور کرد که از کدامیک از اعضای خانوادت یاد گرفتیم. با من خودت رو درگیر نکن چو من فقط تبادل نظر یکنم و بس.
تمام مشکل من با این گروه اینه که نوکری کسی رو نمیکنم. شما هم نوکر امریکا رو بکن تا نافت باز شه. واقعا هم نوکری زیبندتونه. خدا رو شکر خودتونم اقرار به نوکری و خود فروختگی میکنید . من با نوکر جماعت گپ نمیزنم بسلامت
سه‌شنبه 27 فروردین 1387

alireza.ch - سوییس - نوشاتل
شرطه اماراتی
.... خوب بالاخره ...خوردن های حضرتعالی را کسی باید سانسور نماید وگرنه قابل ارائه به این همه خواننده با شخصیت و در خور نخواهد بود، بلکه در خور همان امارتی ها و جیره بگیران آخوند زده است. در ضمن تو در سطحی نیستی که در حد ایجاد درگیری باشی عزیز دلم. این یک نکته را هم برای این گفتم که فکر نکنی همه از همان قماشی بافته می شوند که تو از آن ..... و نمی توانی به این راحتی بحث را از جنایات آخوندها به سمت درگیری های نظامی در عراق متمایل کرده و موضوع گفتمان را عوض کنی.
سه‌شنبه 27 فروردین 1387

p0licce - امارات - دبی
alireza.ch - سوییس - نوشاتل اصلا لیاقت بحث نداری چو ببین چقدر از فحاشیات رو نقطه چین کردن. لطفا دیگه نظرهای منو نخون. نظر هم نده.
چهار‌شنبه 28 فروردین 1387

alireza.ch - سوییس - نوشاتل
شرطه اماراتی اینها را خودم نقطه چین کردم پروفسور. تازه قسمت هایی که در مورد لودگی های ...ات در اروپا بود را هنوز ننوشتم. اگر مایل بودی در آینده عرض می کنم. :-)
پنج‌شنبه 29 فروردین 1387

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.