حمله مجری و کارشناس برنامه تلویزیون به عادی سازی ازدواج دوم

حمله مجری و کارشناس برنامه تلویزیون به عادی سازی ازدواج دوم

در اتفاقی نادر، صدا و سیما در یک برنامه زنده ی تلویزیونی اقدام به خود زنی کرد و سیاست ترویج زن دوم توسط صدا و سیما، از سوی مجری و کارشناس آن به باد انتقادات شدید گرفته شد. 

به گزارش خبرنگار فرارو، آخرین برنامه زنده تلویزیونی "اردیبهشت" که از شبکه 4 سیما پخش می شود با موضوع "تقویت و تحکیم خانواده در رسانه" با حضور دکتر اعظم راد به عنوان کارشناس جامعه شناسی رسانه برگزار شد  که پس از گذشت چند دقیقه از برنامه، موضوع اصلی ، به حمله به سیاست صدا و سیما در ترویج پدیده زن دوم، تبدیل شد. 

ابتدا مجری زن برنامه با نام بردن از مجموعه های تلویزیونی "کتاب و خنجر" ، "مسافری از هند"،"نرگس" ،"میوه ممنوعه" و "پیامکی از دیار باقی" هدف این مجموعه را عادی سازی ازدواج با زن دوم و شکستن حریم خانواده دانست و گفت:ممکن است آقایان تولید وتایید کننده این مجموعه ها آرزوی خود را در تلویزیون مطرح کنند!
 
کارشناس برنامه هم با بیان اینکه طرح ازدواج مجدد ، در واقع گذاشتن نام قشنگ روی خیانت به همسر اول است،مدعی شد: حتی بسیاری از مردان در مراجعاتی که به من داشته اند از طرح مکرر موضوع زن دوم در صدا و سیما ناراحتند! 

وی با بیان اینکه ممکن است گرفتن زن دوم بدون اطلاع همسر اول خلاف کوچک قانونی باشد اما سو، استفاده از حیثیت زنان، خلاف بزرگ اخلاقی است، گفت: عدم خلاقیت تهیه کنندگان،  سپردن امور  به افرادی خاص و تکراری و عدم توجه به جوانان و نوآوری از سوی مسوولین صدا و سیما به سیاست ترویج زن دوم دامن زده است. 

این نخستین باری است که سیاست های صدا و سیما در برنامه هایش  مورد هجمه ای اینچنینی واقع می شود. 

پیش از این در برخی برنامه های نقد و بررسی ، بعضی از کارشناسان، سیاست های رسانه ملی را به چالش کشیده بودند اما اینکه مجری و کارشناس میهمان برنامه با هم به صدا وسیما در یک برنامه تلویزیونی حمله کنند امری بی سابقه بوده است.

parviz1 - انگلستان - کترینگ
چه عجب دوتا آدم حسابی هم پیدا شد که بگن بابا این چرندیات یعنی چی. مرد دو زنه دقیقا یعنی خیانت به همسر .اون قدیما هم اگر یک همچین چیزی بود حتما یک استثنا و شرایط خاص زمان خودش را داشته . اگر مشکلی داری با همسرت خوب خداوند عقد را گذاشته طلاق را هم گذاشته دیگه این چه کاریه که بری یک زن دیگه بگیری با توجه به داشتن همسر اول!!!اولا در زندگی گذشت حرف اول را میزنه و اگر گذشت نداری اصلا ازدواج کردن چه برای مرد و چه برای زن اشتباه است و این امر مهم را باید پدر و مادرها به فرزندانشان بیاموزند.و این را هم بدانید که هر کسی گذشت کرد در نهایت برد زندگی با اوست و نگران حرف و چرندیات اطرافیان نباشید. گاها از روی حسادت و حتی بی منطقی و شاید بی تجربه گی بعضی اطرافیان کانون زندگی زوجی را بهم ریخته و کار را بسیار خراب میکنند.جوانان بهتر است در مواقع مشکل خانوادگی از تجربه بزگترهاوزوجهای قدیمی که سالهست با هم زندگی کرده اند استفاده کنید و با کسانیکه از دهان محکم و فهم و سواد و تجربه و عمری را با آبرو بوده اند مشورت کرده و سپس عمل نمایند. ببخشید طولانی شد ولی چون زوج جوانی را یادم آمد که برایشان مشکلی با ندانستن کاری پیش آورده بودند و خدا را شکر مشکلاتشان برطرف و به زندگی خوش گذشته برگشتند دلم نیامد که از موقعیت استفاده نکنم و کلید خوشبختی که همانا گذشت در امر زندگی است را تقدیم شما عززان نکنم. خوشبخت و شاد باشید عزیزان من.
شنبه 24 فروردین 1387

adorina - ایران - تهران
من خودم به عنون یک زن اگر نتونم همسر خوبی برای شوهرم باشم و در تمام ابعاد اقناعش کنم اجازه میدم زن بگیره از اینکه بره هرزه گی کنه که بهتره!!!اینجوری لااقل با یکیه.. تازه بچه هامم صاحب چند تا خواهر برادر دیگر هم میشند!!!!!!اشکالی داره/؟بابا فکرتون رو کمی وسعت بدید...
شنبه 24 فروردین 1387

مرد شنگول - ایران - مشهد
adorina - ایران - تهران
به به 00000000به به .....هردم از باغ بری میرسد تازه تر از تازه تری میرسد
شنبه 24 فروردین 1387

turkmen - ترکیه - ترکیه
adorina - ایران - تهران
اگر نتونی همسر خوبی باشی جدا میشی واسه چی می خواهی که همسرت را با یکی دیگه تقسیم کنی !! ببینم مسواکت را به دختر همسایه میدی دندوناشو مسواک کنه بعدا خودت مسواک کنی؟ معلومه نه! اینکه مسواکه! حالا همسرت را چطوری می خواهی بایکی دیگه تقسیم کنی؟؟
شنبه 24 فروردین 1387

farj00n - کانادا - ونکوور
یک زن یا شوهر باید تمام تلاششون را بکنند که نیازهای همدیگرو در هر زمینه ای که لازمه رفع کنند و سعی کنند جلوی یکنواختی زندگی را بگیرند و تنوع را در آن همیشه رعایت کنند تا طرف مقابلشون دنبال تنوع جائی دیگه نره ؛ اما این ازدواج مجدد دیگه افتضاحی است که باید زنان با آن مقابله کنند ، هر مردی زن دیگه ای را می خواد باید اولی را طلاق بده و اگر زنها قبول کنند که هوو داشته باشند ظلم بزرگی را به خودشان و دیگر زنان کردند چون اینجوری به عادی شدن این قضیه کمک می کنه .
شنبه 24 فروردین 1387

parand2008 - فرانسه - نانسی
وقتی زنان مملکت این طرز فکرشان است دیگه ...این مردانی که معتاد هستندو بی مسئولیت خرجی به زن و بچه نمیدند نه پدر خوبی هستند نه همسر خوب پس خانم ها هم می تونند برن با مردای دیگه یا اون وقت میشه زنا محسنه حکمش هم سنگساره و اون زن خرابه و مفسده فی الارض ....اگر معیارهای ازدواج درست باشه و درس ارتباط زناشویی را تو مدارس دخترانه و پسرانه از همان دورهای دبیرستانی ترویج بدن با علم و اگاهی دادن به پسران و دختران دو شریک زندگی میتونند شریک در تمام ابعاد یک زندگی باشند ...و الا صیغه همان فاحشه اسلامی است که یک کلاه شرعی است مردا خیلی زرنگند دومی و سومی..را صیغه میکنند به ازدواج دایم در نمی یارن ....برای اینکه به دنبال لذت جنسی هستند نه مسئولیت زندگی...در اخر باز اون زن هست که تو این بازی بازنده است و بس
شنبه 24 فروردین 1387

ramin_as56 - ایران - س
جالبه !!!!!!!!!!!!!!!
شنبه 24 فروردین 1387

alireza.ch - سوییس - نوشاتل
آدورینا تهران
دروغ که کنتور نمی اندازد. حالا کدام شیر علی قصابی می تواند به شما ثابت کند که زن خوبی برای شوهرت نبوده ای و اقناعش نکردی؟!!! گذشته از این شما با این وسعت فکرت چگونه تن به ازدواج داده ای؟!!! اگر رابطه خانوادگی خوبی دارید پس حتما وسعت فکر شوهر شما نیز به اندازه شما هست؟ یعنی ایشان هم راضی به ازدواج همزمان شما می باشند؟ یا برای زن عیب و ایراد است؟ :-)
شنبه 24 فروردین 1387

DokhtarIrooni - ایران - مشهد
مگه قراره هرکی به یه مشکلی تو زندگیش برخورد زود بره زن دوم بگیره یا هرزه بشه؟که ما گزینه اول رو انتخاب کنیم که بهتره؟اگه زن و شوهر با هم مشکلی دارن مشکلشونو حل کنن اگر هم با هم نمی سازن چرا خودشونو اینقدر عذاب بدن و همدیگه رو با آمدن یه نفر دیگه بخوان تحمل کنن؟ازدواج دوم در موارد خیلی نادر می تونه کار درستی باشه.
شنبه 24 فروردین 1387

ARTEMIS-SW - سو ید - مالمو
تعدد زوجات یک کار کثیف و مرگ عشق و روابط زناشویی را در حد یک گروپ سکس اسلامی تنزل می دهد. و ادورینا شما یک خواهر زینب اسلامی هستید..... ایرانی ایرانی بیندیش.........
شنبه 24 فروردین 1387

bahram1 - ایران - تبریز
از آدورینا و امثالش نباید انتظار بیش از این داشت. این نظام داره مغز مردم رو میشوره. دقت کردین همه بحثای تلویزیون و... به این موضوعات کشیده میشه؟ حتی یک برنامه پربار فلسفی که مردم رو به اندیشه کردن وادار کنه پخش نمیشه. جوون باید همیشه به زیر نافش فکر کنه.
یکشنبه 25 فروردین 1387

3drace - مالزی - کوالالامپور
adorina - ایران - تهران
تو یا ازدواج نکردی یا ازدواج کردی و هنوز معنی وجود یه زن دیگه تو زندگیت و نفهمیدی. تو به جای اینکه مسله رو حل کنی داری صورت مسله رو پاک میکنی اسمشم گذاشتی وسعت فکر!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

یکشنبه 25 فروردین 1387

xpersia.com - ایران - ایران
تنوع طلبی جز ذات آقایونه و یک امر طبیعیه پس چه بهتر که از طریق قانونی و شرعی انجام بشه. بعلاوه کسی که از نظر مالی مشکلی نداشته باشه چه عیبی داره که سرپرستی زن دیگه ای رو هم عهده دار بشه.
یکشنبه 25 فروردین 1387

shakiba1 - ایران - ایران
کاربران گرامی مطمئن باشین که adorina - ایران - تهران خودش یا همسر دوم هستش و خانواده ای را از هم پاشیده و یا قراره که همسر دوم کسی بشه و این حرفها را برای توجیه خودش نوشته شاید هم آنقدر از سن ازدواجش گذشته که حاضر است به قیمت همسر دوم شدنش ازدواج کند ولی مطمئن باشید که همسر اول هیچ مردی نیست
یکشنبه 25 فروردین 1387

alitajik - ایران - ورامین
ایکاش فقط بر اساس احساسات نظر نمی دادید.
یکشنبه 25 فروردین 1387

esf - مالزی - کوالالامپور
ای کاش صدا سیما مساله ازدواج موقت رو مطرح میکرد. فکر کنم هنوز کسی پیدا نشده که جرات این کار رو داشته باشه.
یکشنبه 25 فروردین 1387

elnaz love - ایران - مشهد
xpersia.com - ایران - ایران
دوست عزیز تنوع طلبی خانمها بیشتره پس اونا هم حق دارن به فکر مرد دیگه ای توی زندگیشون باشن اگه برای آقایون خوبه باید برای خانمها هم خوب باشه اگه بده واسه هردو بده
adorina - ایران - تهران
دوست دارم وقتی که هوو اومد سرت ببینم باز هم همینطور روشن فکری میکنی و قربون هووت میری یا کلا مغزت تعطیل میشه و قدرت فکر کردنو از دست میدی
یکشنبه 25 فروردین 1387

acid_pro - اتریش - وین
xpersia.com - ایران - ایران
شما که با آیدیت و بر خلاف قوانین سایت داری تبلیغ یک سایت ضد اخلاقی میکنی لازم نیست از قوانین ضد زن و ننگ آور و ضد ایرانی اسلام ناب محمدی دفاع کنی.
یکشنبه 25 فروردین 1387

king_irooni - ایران - سربندر
adorina - ایران - تهران
دمت گرم خوب داری حال می گیری....
چهار‌شنبه 28 فروردین 1387

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.