شرط بازگشت پیرموذن به ایران

شرط بازگشت پیرموذن به ایران

وی چنانچه با یکی از شبکه های بین المللی ایرانی مصاحبه کند و مواضع اخیر خود را اصلاح کند، هیچ گونه مشکلی برای بازگشت به ایران نخواهد داشت. گفتنی است حداد عادل در جلسه علنی مجلس شورای اسلامی ضمن تسلیت به پیرموذن در خصوص درگذشت مادرش از وی به علت شکایت نزد بیگانه گلایه کرد.
شرط بازگشت پیرموذن به ایران اعلام شد.

بنابرشنیده های خبرنگار «فردا»، مقامات مسئول به یکی از نمایندگان اقلیت مجلس هفتم گفته اند که نورالدین پیرموذن چنانچه با یکی از شبکه های بین المللی ایرانی مصاحبه کند و مواضع اخیر خود را اصلاح کند، هیچ گونه مشکلی برای بازگشت به ایران نخواهد داشت.

چندی پیش نماینده اردبیل و سخنگوی فراکسیون اقلیت اخیرا در یک اقدام تامل برانگیز با صدای آمریکا مصاحبه کرده بود.
 
گفتنی است حداد عادل رئیس مجلس شورای اسلامی نیز در جلسه علنی مجلس روز سه شنبه با تسلیت فوت مادر پیرموذن نماینده اردبیل اظهار داشت: اگر چه آقای پیر موذن در حال حاضر در مجلس حضور ندارند و ما از ایشان به جهت اینکه شکایت بر بیگانه بردند، سخت گله مند هستیم و ناراحت هستیم رفتار ایشان را به هیچ وجه نمی پسندیم اما این مانع این نیست که ما فوت مادر محترمه ایشان را تسلیت نگوییم و برای آن بانو طلب مغفرت نکنیم و به بازماندگانشان تسلیت نگوییم.
mehdiazari - ایران - تبریز
البته ایشون دارن دون می پاشن و می خوان وقتی اومد دادگاهی سوری و حبسشونو صادر کنند. البته کمی عوامفریبی از این اقا لازمه کاره
پنج‌شنبه 22 فروردین 1387

نوه ی ابلیس - ایران - گرگان
عجب پیش شرطی برای این بنده خدا گذاشتن این همان تکیه کلام خودما ایرانیان است که میگیم : اگه فلان کار را نکردی دیگه به خونه برنگرد........
پنج‌شنبه 22 فروردین 1387

babaktoronto - کانادا - تورنتو
اقای حداد ظالم اولا اگر میخواستی این کار را بکنی که همون روز اول میدادی براش پارچه نصب کنند تو مجلس عین روال معمولتون. پس نمیخواستید و وقتی که دیدید تق قضییه بی احترامیتون تو رسانه ها دراومد مجبور شدید موضعتون رو تغییر بدهید شما روال کاریتون اینه که وقتی با یکی درگیری پیدا میکنید این درگیری رو به کل اعضای خانواده طرف تعمیم میدهید مثل خیلی نمونه هایی که در مورد زندانیان سیاسی به حربه تهدید پدر و مادر و اعضای خانواده هاشون خواستید که اونها رو از مواضعشون به عقب برونید خوب این هم حتما یکی از جنبه های اسلام ناب محمدی البته از نوع اخوندیشه.
در ثانی اقا این فرمایشات چیه که میکنید این تلویزونهای ایرانی بین المللی یا به عبارتی ماهواره های ایرانی که تادیروز اخ بود حالا عزیز شد و مورد استناد شما برای عرض توبه نامه؟ پس لطفا برای اینکه مردم ایران هم این توبه نماینده مجلس را بشنوند و پایه های نظام شما با این توبه نامه مستحکم تر!!شود عنایت فرموده و ماهواره هارا ازاد کنید.
ثالثا این که از خودتونه و مرجع عادلی برای عدالتخواهی نزد خود شماها و نظام فاسدتون پیدا نکرده و مجبور شده درد دل به بقول خودتون بیگانه بگوید وای به حال مردم عادی که همین امکان معمولی را هم برای این کار ندارند.
پنج‌شنبه 22 فروردین 1387

palmera - ایران - اصفهان
اگر آقای پیرموذن می خواست مواضعش رو پس بگیره که اصلا از اول این مواضعو مطرح نمی کرد.واقعا که... در کشوری که انتقادپذیری نباشه پیشرفتی هم وجود نداره.بنده خدا دو تا انتقاد کرد ممنوع الورودش کردن
جمعه 23 فروردین 1387

فراز_نروژ - نروژ - تونسبرگ
ایشان میخواهند آقای پیرموذن توبه کند وبگوید ببخشید من اشتباه کردم زمین به دورخورشید نمی گردد!
جمعه 23 فروردین 1387

parviz1 - انگلستان - کترینگ
مرسی بابک خان کاملا با شما موافق هستم.
جمعه 23 فروردین 1387

azadi - ایران - کرج
اقای حداد عادل لطفا نظر ندهید شما اگر به خودتان نگاه کنید خواهید دید که به عنوان نماینده مردم با این تعداد رای که اورده ایدحق نشستن بر کرسی مجلس را ندارید.
جمعه 23 فروردین 1387

atlantis382 - ایران - ایلام
جناب آفای حداد قاتل ! این فیلمتون دیگه تکراریه. ضمنا می خواستی آقای پیر موذن شکایت پیش آقای دیکتاتو رببره؟ که اونم مثل شادروان سیرجانی سر به نیست شه؟؟؟ خدایا کی این رژیم نکبت بار دست از سرمون بر میدارن...
جمعه 23 فروردین 1387

gono - امارات - العین
babaktoronto - کانادا - تورنتو
تو حرف نزنی کسی نمیگه لالی
جمعه 23 فروردین 1387

king_irooni - ایران - سربندر
gono - امارات - العین
لطفا" شما دیگه گیر نده ... مردم که نمیتونن بطور آزاد حرفاشون رو در ایران بزنن ، لا اقل بزار اینجا توی ای سایت حرفامون رو به هم بگیم تا یه کم از غصه هایی که داریم خالی بشیم چون واقعا" تو ایران حال و روز خوبی نداریم هر چند که هر دوی شما تو ایران نیستین تا مشکلات ما رو درک کنین.
شنبه 24 فروردین 1387

pakzad - ایران - آذربایجان
babaktoronto - کانادا - تورنتو
بابک جان نظری که داده بودی واقعا حرف نداشت منطقی و معقول
ممنون
شنبه 24 فروردین 1387

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.