احمدی نژاد : مگر انگلیس نماینده مجامع بین المللی است؟

احمدی نژاد در واکنش به بیانیه وزارت خارجه انگلیس: مگر انگلیس نماینده مجامع بین المللی است؟

رئیس جمهوری اسلامی ایران گفت: مگر انگلیس نماینده مجامع بین المللی است؟

به گزارش خبرنگار سرویس سیاسی خبرگزاری انتخاب،محمود احمدی نژاد در پایان مراسم جشن روز ملی فناوری هسته ای در گفتگوی خبری با صدا و سیمای ملی در واکنش به بیانیه وزارت خارجه انگلیس که در ان با اشاره به اعلام خبر نصب سانتریفیوژهای جدید ، ایران را به نادیده گرفتن خواست جامعه بین المللی متهم کرده؛پرسید:"مگر انگلیس نماینده مجامع بین المللی است"؟

احمدی نژاد با تاکید براین نکته که دنیای بی قانونی و بی صداقتی امثال انگلیس تمام شده یاداورشد: در دنیای جدید آنها کاره ای نیستند واگرهم کسی به برخی کشورها درشورای امنیت بی اعتنا باشد ماهستیم.

رئیس جمهوری گفت :قطعنامه های سازمان ملل برخلاف مقررات اژانس ومستند بر پایه اطلاعات غلطی است که خودشان هم تکذیب کرده اند.

احمدی نژاد تصریح کرد:اکثر کشورهای صاحب رای که علیه ایران رای داده اند می گویند ما تحت فشاریم و شما قضیه را جدی نگیرید.

mahkame - اتریش - وین
انگلیس هیچ وقت ایران رو ول نمیکنه. انگلیس بود که این اخوندارو گذاشت تو مملکت.
چهار‌شنبه 21 فروردین 1387

Eteraaz - ایران - تهران
لطفا سخنان رو تحریف نکنید . من مصاحبه رو تو اخبار دیدم . (البته منظورم منبع خبر است)
احمدی نژاد اینو نگفت : "... و اگر هم کسی به برخی کشورها درشورای امنیت بی اعتنا باشد ماهستیم" ، گفت اگه کشوری هم باشه که به شورای امنیت و برخی اعضا اون بی اعتماد باشه ما هستیم نه اونها که ادعا میکنن به ما بی اعتماد هستند .
که واقعا هم راست گفته ، با این همه دروغهایی که انگلیس و همپیمانانش بر علیه ایران گفتند .
چهار‌شنبه 21 فروردین 1387

bijana - المان - هانوفر
ای ایران ای مرز پر گهر...
ای دشمن ار تو سنگ خاره ای من اهنم جان من فدای خاک پاک میهنم.
چهار‌شنبه 21 فروردین 1387

خدا_پارس_بوشهر - انگلستان - لندن
درود خدا بر احمدی نژاد بزرگ باد.
چهار‌شنبه 21 فروردین 1387

shanul - المان - هامبورگ
یکی از بی ارزش ترین دروغ گو ترین و بی عقل ترین و منفور ترین ادمهای دنیا برای من همین مردک احمدی نژاد هست.تمام کسانی که به این مردک رای دادن خیانت به ایران کردند.هامبورگ
پنج‌شنبه 22 فروردین 1387

chinamroosh - ایران - ایران
آقای رییس جمهور پررو ، اطمینان دارم که ابتلا به بیماری آلزایمر یرای تو بسیار زود است اما در مواردی که جو گیری اینچنین بی پروا یت می سازد توصیه می کنم که برای فهم نقش استعمارگر پیر در مجامع بین المللی حتما سری به آرشیو « مرکز اسناد انقلاب اسلامی » بزنید ،یقینا برایت مفید خواهد بود .
پنج‌شنبه 22 فروردین 1387

gono - امارات - العین
تنها مردی که نمی ترسه
درود بر ایران اسلامی
پنج‌شنبه 22 فروردین 1387

khasteh - فرانسه - استراسبورگ
ونفرین خلق خدا !
پنج‌شنبه 22 فروردین 1387

Afshin London - انگلستان - لندن
مرگ بر سران و طرفداران حکومت فاشیستی اسلامی
پنج‌شنبه 22 فروردین 1387

aghakian - ایران - یزد
فلفل نبین چه ریزه
بشکن ببین چه تیزه
مرسی وهزاران آفرین به آقای دکتر احمدی نژاد ریس جمهور مردمی و دلیر ایران....همیشه سایه ات بالای سر ملت شریف ایران باشه
پنج‌شنبه 22 فروردین 1387

parand2008 - فرانسه - نانسی
خدا کنه امسال سال اخر این ملاهای به ظاهر مسلمان باشه که از وقتی که اومدن فقر بدبخنی فساد اعتیاد ....را به مردم دادن ..والا تعدا با خدا هاهم زمان شاه خیلی از حالا بود ..این ها که اومدن حکومت دین بیارن خیر سرشان همه چیز مردم را ازشون گرفتن تو زمستان بنزین و سوخت کم میشه تو تابستان اب کم میشه ...دوست دارن همه اش مردم در تنگنا باشن ...
پنج‌شنبه 22 فروردین 1387

refighbaz - ایران - تهران
در جوابAfshin London - انگلستان - لندن :
مرگ بر استعمار پیر (انگلستان) و دارو دسته اش و درود بر جمهوری اسلامی ایران که عزت و شرف و استادگی در برابر استعمار را به ایرانیان برگرداند.
یه کم تاریخ اجتماعی ایران را در زمان رژیم پهلوی ملاحظه بفرمایید و یا لااقل اگه حال و حوصله مطالعه ندارین وضعیت فرهنگی و اقتصادی و سیاسی ایران را در زمان شاه از بزرگتراتون بپرسین تا بفهمین کجا بودیم و به کجا رسیدیم.
جمعه 23 فروردین 1387

iran zamen - نروژ - روگنان
aghakian - ایران - یزدهمیشه سایه ات بالای سر ملت شریف ایران.بالای سر ملت نه بالای سر شما باشد.تا حالا بوده چه کار کرده.بجز گند زدن و دروغ .نابود باد جمهوری اسلامی ایران.gono - امارات - العین.شما هم به همین صورت.ا_پارس_بوشهر - انگلستان - لندن.شما که بجه بوشهر هستی.داستان علی تنگستانی را باید بدانی.تو دیگر چرا .
جمعه 23 فروردین 1387

ARTEMIS-SW - سو ید - مالمو
رفیق باز؟؟؟؟تا امثال تو خیانتکار هست معلومه که ملا کیف میکنه حکومت بر خرها.....گر چه از اکثر نوشته ها بیسوادی تملق به ملا مشهوده......شما لیاقت خاک پاک ایران را ندارید همین///
جمعه 23 فروردین 1387

پری دریائی - ایران - تهران
نه عزیزم تا شما رهبران کلیه مستضعفان و مسلمین جهان و البته تروریستهای جهان هستید انگلستان چه کاره حسنه؟؟refighbaz - ایران - تهران منظورت که عزت و اقتدار در پرورش شپش و صدور افتابه نیست؟؟aghakian - ایران - یزد متاسفانه سایه لاشخورها خیلی وقته بالای سر ما مردم هستش که البته روزی فراخواهد رسید که این لاشخورا بوسیله عقابهای دلیر به خر کشیده خواهند شد البته به اضافه جیره خورانشون!
شنبه 24 فروردین 1387

king_irooni - ایران - سربندر
هیچ شکی در استعمار گری انگلیس نیستش و البته بیشتر از اون روسیه ...امااینکه احمدی نژاد گفته (البته مطمئن نیستم که گفته یا نه) :مگر انگلیس نماینده مجامع بین المللی است؟ باید بگم : مگه ایران نماینده مجامع اسلامی است؟؟ که اینهمه تو اوضاع داخلی فلسطین ، لبنان ، عراق و افغانستان دخالت می کنه.
شنبه 24 فروردین 1387

iran zamen - نروژ - روگنان
refighbaz - ایران - تهران.چون هر چی مرد است برو جلو پایت باز شود.به گفته پری دریائی - ایران - تهران.همان بهتر که عزت و اقتدار در پرورش شپش و صدور افتابه باشد.
شنبه 24 فروردین 1387

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.