دسیسه خانوادگی برای قتل مرد دوزنه

دسیسه خانوادگی برای قتل مرد دوزنه
راز مرگ مرد دوزنه که حدود پنج سال پیش مفقود شده بود، در یک اقدام فنی- پلیسی برملا شد.

به گزارش خبرنگار ما، خردادماه سال 82 زنی به ماموران پلیس استان خراسان مراجعه کرد و گفت؛ پسرم که دو همسر دارد مدتی است گم شده و خبری از وی نیست. این زن در شکایت خود گفت؛ پسرم به نام حمید به خانه همسر دومش رفته بود، اما وقتی از مینا عروسم پرسیدم پسرم کجاست، گفت خبر ندارد و خانه او را هم ترک کرده است.

با توجه به این شکایت ماموران پلیس تحقیقات خود را آغاز کردند ولی هر دو همسر مرد مفقود شده مدعی شدند هیچ خبری از وی ندارند. به این ترتیب تحقیقات برای یافتن سرنخی از حمید به بن بست رسید و اثری از وی به دست نیامد.

تا اینکه بعد از حدود پنج سال تحقیق پلیس متوجه شد مینا پسرخاله خلافکاری به نام میثم دارد که بارها به علت سرقت و اعتیاد زندانی شده است و اکنون نیز در زندان به سر می برد. با توجه به اینکه احتمال های موجود از مرگ حمید و دخالت مینا در قتل شوهرش حکایت داشت، پلیس میثم را تحت بازجویی قرار داد و مرد جوان به قتل شوهر دخترخاله اش اعتراف کرد.

وی گفت؛ من به خانه مینا بسیار رفت و آمد و با حامد برادر مینا رابطه دوستانه یی داشتم. به خاطر این رفت و آمدها در جریان اختلافات مینا و شوهرش قرار گرفتم. مینا می گفت حمید او را وادار می کند کارهای خلاف اخلاق انجام دهد. دخترخاله ام مرتب گریه می کرد. من تحت تاثیر حرف هایش قرار گرفته بودم و به همین خاطر هم وقتی حامد پیشنهاد قتل شوهرخواهرش را داد، پذیرفتم. متهم به قتل افزود؛ روز حادثه وقتی شوهر مینا به خانه وی آمد، برای استراحت به اتاق خواب رفت. بعد از چند دقیقه که شوهر مینا خوابید به اتاقش رفتیم و آنقدر آمپول هوا به بدنش تزریق کردیم که کشته شد. بعد از گذشت چند ساعت و زمانی که از مرگش مطمئن شدیم، جسد را به بیابانی انتقال دادیم و دفن کردیم.

با اعترافات مرد جوان ماموران مینا و برادرش حامد را هم بازداشت کردند و آن دو نیز مشارکت در قتل حمید را پذیرفتند. بنا بر این گزارش در حال حاضر متهمان با صدور قرار بازداشت در اختیار اداره آگاهی قرار دارند.
+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.