افشین قطبی: با شکست دادن استقلال دل هواداران را شاد می‌کنیم

افشین قطبی: با شکست دادن استقلال دل هواداران را شاد می‌کنیم

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: بازیکنان ایرانی بعضی وقت‌ها با خوردن یا زدن یک گل به بازی احساسی روی می‌آورند و تمرکز خود را از دست می‌دهند به گزارش سایت رسمی باشگاه پرسپولیس ، افشین قطبی در کنفرانس مطبوعاتی پس از بازی با ذوب آهن اصفهان افزود: دلم نمی‌خواهد بگویم که نبود دو- سه بازیکن تیم ما را دچار مشکل کرد اما این مسئله بی‌تاثیر نبود. وی گفت: ضمن اینکه همیشه تیم‌هایی که بیشترین بازیکنان را در ترکیب تیم ملی دارند ادامه بازیها برایشان سخت تر خواهد بود. با این وجود این پیروزی را به تیم ذوب آهن تبریک می‌گویم.

وی افزود: ما گل اول را بر اساس اشتباه مدافعان خوردیم و گل دوم را هم به دلیل اصرار یکی از مدافعانمان برای بازی یک در برابر ‪ ۱۱‬دریافت کردیم.

این گل مثل چاقویی در قلب تیم ما بود.

قطبی در خصوص علت استفاده نکردن از محسن خلیلی و شیث رضایی در ترکیب ثابت تیم گفت: در این بازی تاکتیک جدیدی را اجرا کردیم که در آن بهادر عبدی پشت مهاجمان بازی می‌کرد و ترجیح دادیم بازی را با فراز فاطمی و ماته شروع کنیم و از محسن خلیلی هم در موقعیت مناسب بهره ببریم. خلیلی یک موقعیت را هم برای خودش ساخت ولی متاسفانه به ثمر نرسید.

سرمربی پرسپولیس درباره شیث رضایی و حضور وی در نیمه دوم نیز گفت: بین استفاده از شیث رضایی و حسین کعبی مردد بودیم و در نهایت تصمیم گرفتیم با توجه به تجربه حضور حسین کعبی در دفاع راست تیم ملی از او استفاده کنیم.

بعد از حضور شیث هم تاکتیک ما ‪ ۴ - ۴ - ۲‬شد و حسین کعبی نیز یک خط جلوتر رفت تا بتوانیم توان هجومی بیشتری داشته باشیم، با این وجود قدر موقعیت ها را ندانستیم.

قطبی در پاسخ به این سوال که آیا این باخت می‌تواند در روحیه پرسپولیس برای بازی با استقلال تاثیر داشته باشد، تاکید کرد؟ حتما هر باختی تاثیر خود را دارد اما هواداران پرسپولیس همیشه به من می‌گویند در مابقی بازیها هر نتیجه‌ای می‌خواهی بگیر، ولی بازی با استقلال را ببر. ما با شکست دادن استقلال دل هواداران را شاد می‌کنیم و این شکست و روند اخیر را به فراموشی می‌سپاریم. این باخت برای ما آخر دنیا نیست و پرسپولیس هنوز هم با تنها چهار باخت در ‪ ۲۵‬هفته، شرایط افتخارآمیزی دارد. ما ‪ ۶‬امتیاز را خارج از جریان عادی بازیها از دست دادیم و فقط چهار بار هم باخته‌ایم اما هنوز هم مدعی هستیم.

قطبی در برابر سوال خبرنگاری که درباره وضعیت تیم ملی پرسید، گفت: این حرفه‌ای نیست که من هم اکنون درباره تیم ملی حرف بزنم. تمام تمرکز من درباره پرسپولیس و بازی با استقلال است. تنها چیزی که می‌توانم درباره تیم ملی بگویم این است که علی دایی حمایت همه ما را لازم دارد و تساوی در برابر کویت ما را از شرایط صعود دور نکرده است. باید به دایی فرصت داد و با همه توان از او و تیم ملی کشور حمایت کرد.

p0licce - امارات - دبی
زهی خیال باطل.
سه‌شنبه 13 فروردین 1387

shaan - امارات - دبی
اقای قطبی مربی بزرگی هست ولی تا وقتی که در این تیم باندبازی وجود دارد این تیم بجایی نمیرسد
سه‌شنبه 13 فروردین 1387

8735 - ایران - شیراز
استقلال داره یکی در میان خوب بازی می کند و حالا نوبت بازی خوب است پس اسقلال پرسپولیس رو می زنه .
سه‌شنبه 13 فروردین 1387

Mohsen Au - استرالیا - سیدنی
شتر در خواب بیند پنبه دانه که لپ لپ خورد گه دانه دانه
این بنده خدا انکار اصلا از سابقه فوتبال ایران خبر نداره چندین سال که این مربی پرسپولیسیها ازاین حرفا زدن ولی چیزه دیگه دیدن
سه‌شنبه 13 فروردین 1387

ARUBARZAN62 - ایران - اصفهان
اولا دمت گرم که با همه ی حقی که سر جریان مربی گری تیم ملی ازت خوردند بازم از دایی این جوری حمایت می کنی . دوما دلم می خواد استقلال رو جوری ببری که دیگه فیروز کریمی نتونه بعد بازی برای خبرنگارها لودگی کنه و اراجیف بگه. سوما قرمزته ابیه ابلیمویی
سه‌شنبه 13 فروردین 1387

zhina - سوئد - ...
زهی خیال باطل.......
سه‌شنبه 13 فروردین 1387

zhina - سوئد - ...
به حرف گربه نره بارون نمیاد.......
سه‌شنبه 13 فروردین 1387

iroony - ایران - تهران
خواب دیدی خیر باشه....آبی آبی آبی ...
سه‌شنبه 13 فروردین 1387

atabak - ایران - تهران
باز این حرف موفت زد
سه‌شنبه 13 فروردین 1387

jesus_christ - ایران - یزر
نسل خرس های قطبی رو به زوال است.
سه‌شنبه 13 فروردین 1387

kiarash_82 - اتریش - وین
با جنابه افشینه امپراطور این دارو دسته 6 تایهارو تارومار میکنیم....
سه‌شنبه 13 فروردین 1387

ahmad tehran - ایران - تهران
6 تاییاش زیاد دور برداشتن.
سه‌شنبه 13 فروردین 1387

zhina - ... - ...
kiarash_82 - اتریش - وین
حشره کش تارومار دیگه خریدار نداره.. نوع دیگش اومده بهش میگن کیش و مات.. مثل اینکه خیلی وقته ایران نرفتی ولی حالا هر وقت کیش و مات شدین که میشین خودت میفهمی...
jesus_christ - ایران - یزد
خیلی باحال نوشتی دمت گرم...............
سه‌شنبه 13 فروردین 1387

ارتا - ایران - بجنورد
حالا همون قول قهرمانی و بتونه انجام بده هنر کرده این بازی نتیجه رو روحیه تیمی رقم می زنه نه لاف و ادعا
سه‌شنبه 13 فروردین 1387

black.roz - ایران - ایران
نتیجه هر چی باشه پرسپولیس و افشین قطبی در قلب ما خواهند ماند . حالا شما هر چی می خواین چرت و پرت بگین .
چهار‌شنبه 14 فروردین 1387

saken - ایران - یزد
گرفتن مساوی از تیم استقلال موجب افتخار قطبی بوده وخواهد بوداگر عمر مربیگری وی اجازه دهد شاهد باخت های او مقابل استقلال خواهیم بود این دربی هم قطبی از شکست فرار کرد اگر منصوریان اینقدر سوتی نمیداد پرسپولیس عمرا نمیتوانست به نتیجه دلخواه خو(مساوی )برسدالحق که لوک خوش شانسی است این قطبی!!!! این داش منصور هم حالا دیگه باید به فکر مربیگری بیفته اما استقلالیها باز هم اورا دوست دارند چون خیلی بامرامه!
پنج‌شنبه 15 فروردین 1387

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.