توریست سکسی و جای خالی اخلاقیات

توریست سکسی و جای خالی اخلاقیات

تایلند کشور عجیبیه . هر کشوری توی دنیا به یه چیزی مشهور شده . برزیل با فوتبال و قهوه ، ایران با قالی و گربه ، اسپانیا با ماتادور هاش ، آلمان با اتومبیلهاش ، ایتالیا با مد و لباس و پیتزا و افغانستان هم با تریاک و افیون تو این آشفته بازار تخصص گرایی و مزیت نسبی ! ، سهمی که به تایلند رسیده چیزی نیست جز سکس .

شنیده ام این کشور عرضه کننده بهترین و بیشترین سرویس های جنسی با کمترین قیمته و از همین رو بسیاری از توریست ها فقط و فقط با هدف کامجویی این کشور را انتخاب میکنند .
بازار پر از مشتری خارجی سکس از یک طرف و فقر عموم مردم از طرف دیگه  باعث شده که جمع کثیری از مردم این کشور دختران کم سن و سالشون رو وارد این حرفه کثیف کنند .
اما داستان به همین جا ختم نمیشه . باراز پر سود سکس برای مشتریان خارجی و صادرات فاحشه های کم سن و سال به کشور های همسایه – به ویژه ژاپن و کره جنوبی – ظاهرن اونقدر کشش از خودش نشون داده و اونقدر تقاضا برای کالای تازه تر داشته که پسر های نوجوون رو هم به سوی خودش جذب کرده .

دقیقن خاطرم نیست در کجا اما جایی در خبر ها میخوندم که پسران نوجوون تایلندی به منظور تحریک آمیز تر به نظر رسیدن و به اصطلاح شهوت انگیز تر شدن در نظر مردان مسافری که به واقع میشه اسم توریست سکس  بر اونها گذاشت از دارو هایی استفاده میکنند تا سبب برجسته تر شدن ویژگی های زنانه در بدنشون شده ، مانع بروز و ظهور خصوصیات مردانه در اونها بشه . دلیل اونهم که مشخصه : چرا که در پایتخت سکس دنیا ، نون توی مفعول بودنه .
فارغ از متن گزارش گونه بالا که تنها ارائه یک سری فکت ها بود ، آیا هیچ به این فکر کردید که در این هیاهوی افیون و سکس و پول ، جای اخلاقیات کجاست و ارزشهای انسانی کجا رفته اند ؟
راستی چه کسی مقصره ؟ اون پدر و مادر تایلندی که بچه رو به دنیا آورده اند اما از عهده مخارجش بر نمیان و مجبورند اون رو به دست باند های برده داری جنسی بسپرند ؟ دولت تایلند که در ها رو باز گذاشته تا هر کس از راه رسید با این توجیه که داره ارز وارد کشور میکنه ، دخترکان و پسرکان اون کشور رو به بستر عیش و نوش خودش ببره ؟ و یا اون توریستی که از آمریکا و اروپا و ژاپن میاد تایلند تا رویا های جنسی سرکوب شده اش رو با هم آغوشی با دختر بچه ها و پسر بچه های معصوم ارضا کنه ؟ واقعن کی مقصره ؟ بعید میدونم مقصری پیدا بشه . اگر هم پیدا بشه احتمالن قرعه به نام اون کودکان بی گناهی میفته که توی دورانی که باید توی کوچه با هم سن و سالهاشون بازی کنند ، به اجبار باید شاهد و پذیرای کثیف ترین و حیوانی ترین لحظات زندگی مردانی باشند که تنها و تنها میشه اونها رو با این نام توصیف کرد : توریست های سکس  .

khasteh - فرانسه - استراسبورگ
بدبخت بچه هایئ که در این باند گرفتارند. وقتی فریاد این بچه ها که در مقابل پول دراختیار بچه بازان قرارمیگیرن به گوش کسی نمیرسه صدای فریاد اون فکها در کانادا به گوش کسی خواهد رسید ؟
یکشنبه 11 فروردین 1387

dandy - امارات - امارات
و تایلند که همشون مردند...گی هستند....مردها بشکل زنانه در خیابانها پرسه میزنند
یکشنبه 11 فروردین 1387

حسن کچل - امریکا - نیویورک
جوش نزن ایران کثیفتره فقط مخفیانه برید دوبی ببینید دختران ایرانی کاسبی میکنند
یکشنبه 11 فروردین 1387

iran zamen - نروژ - روگنان
مقصر نه گودک است نه ان دختر.مقصر جنک ویتنام و ورود سربازانی که در ان جنک شرکت داشتن.برای تفریح به تایلند می رفتند و از طرف دیگر فقر که انسان را به همه جا می کشاند.به مواد به فحشا .یادم هست یک روزی پادشاه تایلند از تمامی کسانی که در این گار هستند تشگر کرد.
یکشنبه 11 فروردین 1387

babaktoronto - کانادا - تورنتو
بابا حال داری ها وقتی که رییس جمهورشون ازشون بابت این ارز اوری تشکر کرده خوب همین میشه که داری میبینی دیگه.
دوشنبه 12 فروردین 1387

خوشبین - ایران - مشهد
ایران غیر از قالی و گربه انرژی هسته ای هم داره که فکر می کنم معروفتر شده (انرژی حسته ای هق مسلم ماست !!!!)
دوشنبه 12 فروردین 1387

bahman_hw - ایران - مشهد
این استعداد منحصربه فرد انسانهاست که میتوانند از حیوانات هم پست تر باشند.یاازفرشتگان بالاتر شوند. ولی یک حیوان از آنچه که هست پایینتر ویا بالاترنمیرود.
دوشنبه 12 فروردین 1387

ehsan mn - ایران - ایران
از هر دری که فقر وارد خونه شد
ایمان از در دیکه میره
و ایمان که رفت......
متاسفم
دوشنبه 12 فروردین 1387

javadremix - ایران - تهران
ایران واقعا کثیفتر است کجای ایران کثیف است یک هزارم این کارا تو ایران وجود نداره من مطمءنم که ایران یکی از پاکترین کشور های جهان است.
دوشنبه 12 فروردین 1387

odin - بلژیک - انتورپن
کی بعضیها میخوان از تظاهر کردن دست بر دارن و خودشون را گول نزنن. برای بعضیها مثل این جناب روگنان سنگ هم که از اسمون بباره میگن چون امریکا موشک فرستاده مریخ تقصیر اونهاست.اخه عزیز من انصاف و عقل هم چیز خوبیه اصلن شما بفرما الان که ایران ما سرباز امریکایی توش نمیاد برای چی امار تن فروشی در ان اینقدر بالاست و حتا دخترهای بخت برگشته ما تا دوبی و ترکیه هم برای امرار معاش میرن و اینکار را اونجا هم میکنن چرا امارش در عرض این 30 ساله اینطور به دهها برابر رسیده عزیز جان ریشه این مسایل و بیماریهای اجتماعی در اقتصاد و وضع مادی مردم داره اکر اون خانم نجیب و با شرف چه ایرانی و چه تایلندی شکم خودش و بچه هاش سیر باشه مریض نیست که بره تن فروشی کنه یه کم منتقی فکر کن برادر.
دوشنبه 12 فروردین 1387

یاسمن110 - ساحل عاج - ابیدجان
یه وقتایه از اینکه انسانم خجالت میکشم خدا به همه ما رحم کنه.
دوشنبه 12 فروردین 1387

mahbod1353 - ایران - تهران
به کسی که این مقاله را نوشته میگم که سخت در اشتباهی چون اونجا دخترها یی میتونی ببینی که خیلی متعهد تر از دختر های ایران هستن البته بعضی از ایرانیها. در اونجا به این وضع سکس با توریستها از جنبه شغل نگاه میکنن در حال حاضر تو ایران دخترهایی هستن که فقط به ماشین بهتر پسرها نگاه میکن وشاید در یک زمان واحد با سه یا چهار پسر رابطه سکس دارن از نوع بسیار کثیفش و هنگام عروسی کردن با پرداخت چهارصد هزار تومان دوباره میشن دسته گل حالا بگو کدوم بهتره؟
دوشنبه 12 فروردین 1387

parmida-otrish - اتریش - وین
چندی پیش از یکی از شبکه های ماهواره شاهد یک فیلم در مورد اینجور کودکان بی پناه و معصوم بودم. فقط باید براشون دعا کنیم.
دوشنبه 12 فروردین 1387

arashk_fara - انگلیس - لندن
ehsan mn - ایران - ایران هر خونه ای مذهب اومد با فقر و فحشا اومده.javadremix - ایران - تهران تو رو خدا اینقدر مارو نخندون dandy - امارات - امارات معلومه رفتی اونجا معمولا جایی که زن کم هست اگه بری سالم بر نمیگردی ..bahman_hw - ایران - مشهد آره راست میگی .... و ... جز همون انسان ها هستند که اون استعداد رو دارن یاسمن110 - ساحل عاج - ابیدجان من اینجا از این که ایرانی هستم و ایرانی ها مسلمون همیشه خجالت میکشم...امیدوارم نظر من رو سانسور نکنن .mahbod1353 - ایران - تهران درود بر حق گفتنت
دوشنبه 12 فروردین 1387

iran zamen - نروژ - روگنان
odin - بلژیک - انتورپن.دوست عزیز.من حتی گفتم که فقر اجتماعی یکی از انهاست.که باعث مواد وفحشا می شود.شما این قسمت رانخواندی.
دوشنبه 12 فروردین 1387

palmera - ایران - اصفهان
قبل از همه چیز باید از مقاله خوبتون تشکر کنم.
اما می خوام به دلایلی که دوستان عزیز برای زوال اخلاقی در ایران برشمردند یه دلیل دیگه هم اضافه کنم...دوستان من در دوران مختلف تاریخی ملت ما تحت تاثیر عوامل گفته شده بوده است اما در هیچ دوره ای اینچنین جامعه ما ذچار زوال اخلاقی نبوده است.زیرا تا قبل از تسلط دیکتاتوری دینی بر کشور ما مردم ما پایبند به اعتقادات مذهبی مستحکمی بودند که آنها را از این کار منع می کرد.ولی پس از شیوع استبداد دینی در جامعه ما و تو زرد از آب در آمدن الگوهای اجتماعی ما(روحانیون مذهبی) اعتقادات مردم دچار آسیب هایی جبران ناپذیر شد.امروزه آخوندها در جلو چشم مردم به تجاوز به مال و جان آنها مشغولند...پس وای بر مردمی که چنین الگوهایی داشتند!!!
دوشنبه 12 فروردین 1387

parand2008 - فرانسه - نانسی
من یک خبر درباره دخترهای ایرانی تو امارت و دبی خوندم که عربها از زنان فارس بهتر خوششان می یاد تا این چینی ...........
.به هر حال از تایلند نمیشه ایراد گرفت بیاید دعا کنیم نظام پاک جمهوری اسلامی با حکومت اخوندا به انجا بره تا شر این فساد کم بشه اسلام دین کاملیه میشه راه حلی برایشان از تعلیمات دینی راهی را پیدا کرد
دوشنبه 12 فروردین 1387

3drace - مالزی - کوالالامپور
بیچاره بچه ها
سه‌شنبه 13 فروردین 1387

دکتر قناری - ایران - تهران
دوستان - صحبت های همه به نوبه خود خوب بود.اما کسی چرا از آن مشتری ها ایراد نگرفت؟! میدونین تا مشتری نباشه آن جنس فروش نمیره. بیاین دعا کنیم و سعی کنیم تا جامعه فردامون به سمتی برود که دیگر مشتری ای حداقل علنی نه برای آنها نه برای ما و نه برای هیچ کشور بیچاره دیگری وجود نداشته باشد. غیر ممکن نیست.
سه‌شنبه 13 فروردین 1387

jvdkhz - پارس - پارسه گرد
avadremix اگه اینقدر مطمئنی یه شب ساعت دو ناموست رو تنها بفرست تو خیابون تا ایمانت کاملتر بشه!!!!!پس اون بیجه ها و تجاوزات دیگه که تو ایران اتفاق میفته کار تایلندیهاست؟تایلندیها هر چقدر کثیف باشن بچه ها رو پس از تجاوز نمیکشن مثل ایران!!!
سه‌شنبه 13 فروردین 1387

salem - اندیا - پونا
خوبه این یکیو گردن اسلام ننداختین
سه‌شنبه 13 فروردین 1387

sara_shiraz_iran - ایران - شیراز
جنایت محض
سه‌شنبه 13 فروردین 1387

arashk_fara - انگلیس - لندن
parand2008 - فرانسه - نانسی فکر کردی دندی واسه چی دبی هست
چهار‌شنبه 14 فروردین 1387

+3
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.