جمعیت مسلمانان از کاتولیک ها پیشی گرفت

جمعیت مسلمانان از کاتولیک ها پیشی گرفت

قرار است در سال جاری میلادی پاپ بندیکت میزبان یک گردهم آیی بی سابقه در واتیکان باشد که در آن رهبران مذهبی مسلمانان از سراسر جهان شرکت خواهند داشت
مقامات واتیکان می گویند که برای اولین بار در تاریخ شمار مسلمانان از شمار کاتولیک های جهان پیشی گرفته است و این شاخه از دین مسیحیت دیگر بزرگترین جمعیت پیروان یک دین واحد در جهان به شمار نمی آید.

روز یکشنبه (30 مارس)، واتیکان اعلام کرد که بنا به گزارش سالانه این کشور جمعیت مسلمانان جهان به نوزده درصد جمعیت کل جهان رسیده است در حالی که شمار کسانی که خود را کاتولیک می نامند حدود هفده درصد و نیم است.

اما واتیکان می گوید شمار پیروان شاخه های مختلف مسیحیت همچنان بیشتر از مسلمانان بوده و آنها یک سوم جمعیت جهان را (حدود دو میلیارد نفر) تشکیل می دهند.

بنا به این گزارش، که بخشی از یافته های آن بر اساس آمار سازمان ملل بوده، در حالی که سرعت رشد جمعیت کاتولیک های جهان تقریبا ثابت مانده است، شمار مسلمانان به خاطر زاد و ولد بیشتر آنها با شتاب بیشتری رو به فزونی بوده است.

رابطه واتیکان با اسلام

روابط واتیکان و جهان اسلام از زمان روی کار آمدن پاپ بندیکت شانزدهم، رهبر کاتولیک های جهان، دچار تنش هایی شده است.

اظهارات پاپ در آلمان در مورد تفاوت فلسفی و تاریخی بین اسلام و مسیحیت و رابطه ایمان و خشونت باعث خشم مسلمانان شد و اعتراض های فراوانی را بر انگیخت اگرچه ابراز تاسف او از آزرده کردن مسلمانان و عبادتش در مسجدی در ترکیه توانست بخشی از آسیب های وارده را ترمیم کند.

در سال 2006 همچنین پاپ دفتر تعامل با جهان اسلام در واتیکان را از ساختار اداری این تشکیلات حذف کرد اما در اولین ماه های سال 2007 بار دیگر دستور به بازگشایی آن داد.

در مراسم عید پاک امسال در واتیکان، پاپ یک مسلمان سرشناس ایتالیایی (مصری الاصل) را که مسیحی شده، غسل تعمید داد و باعث واکنش تند برخی روحانیون مسلمان شد.

پاپ بندیکت شانزدهم در جریان مراسمی که به طور زنده در 57 کشور جهان از تلویزیون پخش می شد مجدی علام، معاون مدیرمسئول روزنامه کوریره دلا سرا، یک روزنامه معتبر ایتالیایی را که از اسلام به مسیحیت گرویده، غسل تعمید داد.

قرار است در سال جاری میلادی پاپ بندیکت میزبان یک گردهم آیی بی سابقه در واتیکان باشد که در آن رهبران مذهبی مسلمانان از سراسر جهان شرکت خواهند داشت.

هدف از این گردهم آیی دستیابی به موضعی مشترک برای گفتگوهای بین ادیان در آینده است.

world - ایران - تهران
به امید روزی که همه دنیا رو مسلمانان تشکیل دهند
یکشنبه 11 فروردین 1387

dandy - امارات - امارات
مقامات واتیکان می گویند که برای اولین بار در تاریخ شمار مسلمانان از شمار کاتولیک های جهان پیشی گرفته است و این شاخه از دین مسیحیت دیگر بزرگترین جمعیت پیروان یک دین واحد در جهان به شمار نمی آید.
خیلی طبیعیه دین اسلام کاملترین دین است هرکسی کاملترین هر چیزی را ترجیح میده....زنده باد اسلام...خوب حالا منتقدان بیکار بیان جلو
یکشنبه 11 فروردین 1387

shirazi - آمریکا - کالیفرنیا
جالب است که از نظر خارجیها همه ما مسلمانیم و مثل همیم ولی از نظر سنیها، شیعه ها نه تنها مسلمان نیستند بلکه مشرکند یعنی از کافر هم بدترند. اگر یک شیعه از اسلام خارج شود سنیها به او تبریک میگویند ،چون از شرک به کفر رسیده که نوعی پیشرفت است!!! از نظر شیعه ها هم سنیها مسلمان واقعی نیستند و جایشان در جهنم است (حتی برخی مراجع، سنیها را نجس میدانند)
یکشنبه 11 فروردین 1387

khasteh - فرانسه - استراسبورگ
لعنت بر هرچی پاپ و ملاست که هدفشون فقط انداختن ادما به جون همدیگس .دم دانشجوهای ایتالیا گرم که سال گذشته نگذاشتند پاپ وارد دانشگاه بشه و گفتند اینجا دانشگاهه نه کلیسا . پاپ در اینجا کاری نداره و جای پاپ تو واتیکانه و اونم سرش رو انداخت پایینو برگشت تو جاسوسخونه خودش .
یکشنبه 11 فروردین 1387

mohammad55ir - هند - پونا
قابل توجه آقایون مثلا روشنفکر و ازخود بی خود شدگانی که با کوچکترین بهانه، و تنها با دید 1سانتی متری خود که اسلام را فقط از دید طالبانی میبینند و بدون کوچکترین مطالعه اصل دین را به باد نقد میگیرند،
چه خوب میشود قبل از هر نقدی ابتدا حداقل کوچکترین مطالعه ای از منابع حداقل آکادمیک راجع به آن سوژه داشته باشیم.
یکشنبه 11 فروردین 1387

nona33 - انگلیس - ناتینگهام
حاجی خانوم دنده چپ از امارات-امارات
متنو خوب بخوان بعد نظر بده...
شمار پیروان شاخه های مختلف مسیحیت همچنان بیشتر از مسلمانان بوده و آنها یک سوم جمعیت جهان را (حدود دو میلیارد نفر) تشکیل می دهند.
عسیی مسیح زنده است.......امین
دوشنبه 12 فروردین 1387

ali-vienna - اتریش - وین
آره بابا، راست میگن!
کامل ترین دین در قتل و زورگویی و تو سر زن زدن و...
خواسته خوب گفت، لعنت به این پاپ و ملا و خاخام و هر کوفت دیگه ای که هست.
تازه تو فکر خراب اینها اینه که بیان بر کل دنیا حکم رانی کنند. یعنی کل دنیا فساد، گرانی، بدبختی، زندان، شکنجه...
ما تازه از دستشون در رفتیم، اون موقع دیگه باید به مریخ پناه ببریم!!!!!
دوشنبه 12 فروردین 1387

nona33 - انگلیس - ناتینگهام
دندی از امارات امارات
هیچ کس مثله تو بیکار نیست که 24 ساعته پشته کا مپیوتر باشه و نظراته چرت بده.بدبخت شوهرت از دستت چی میکشه برو یه کم هم شوهرداری و بچه داری کن که در اسلام به منزله جهاد در اسلامه.
از خدا بهت ارامش می طلبم ....
دوشنبه 12 فروردین 1387

roger_waters - امریکا - ویرجینیا
دوستان خداوند بیامرزه امام خمینی را چون حداقل 40 ملیونش پای اونه.....
چندتا مثلش پیدا بشن جهان از مسلمانان گل باران میشه...!!!!!!!!!
دوشنبه 12 فروردین 1387

shanul - المان - هامبورگ
این امار فقط امار مسلمان زادها هست انها مسلمان واقعی نیستند.چون اگر امار مسلمانان واقعی بود دنیا را به خاک و خون می کشیدند مسلمانان.95درصد مسلمانان یک سوره از قران را حفظ نیستند و یک بار هم قران را نخواندند چون اگر مسلمانی قران را بفهمد دین خود را فوری عوض خواهد کرد.
دوشنبه 12 فروردین 1387

bahman_hw - ایران - مشهد
نکته جالب و انحرافی توی این خبراین بود که ازدیاد مسلمانان رو به خاطر زاد و ولد بیشتر مسلمانان میدانست .
دوشنبه 12 فروردین 1387

ehsan mn - ایران - ایران
از این که تعداد مسلمانان رو به افزایش است خوشحالم
کاش تعداد مسلمانان واقعی هم همزمان افزایش یابد
البته از این خوشحالم هنوز آن قدر شرافت داریم که ادیان دیگر را محترم شماریم
با این همه فیلم و کاریکاتور و توهین و ....... افزایش مسلمانان یک پیروز برای اسلام است
به امید متحد شدن تمام ادیان
و خوشبختی پیروان تمام ادیان جهان
دوشنبه 12 فروردین 1387

mattin - کستا ریکا - سن پدرو
منتظر خبر های بدتر از این باشئد.ننگ بر تازی صفتان و درود بر خردمندان و دگر اندیشان و جاوید ایران و ایرانی
به امید برابری بین انسانها بدون در نظر گرفتن دین و مذهب و محکوم کردن جهاد در راه خدا .
دوشنبه 12 فروردین 1387

mattin - کستا ریکا - سن پدرو
رسیدن به خانه خدای باری تعالی با کلی هزینه وخفت وخواری.
از ماست که بر ماست
مردمی که منتظر ظهور امام زمان از چاه جمکران و نجات عالم بشریت به دست او هستند در پشت در خانه خدا انگشت نگاری میشوند.
الله تازیان هم از ایرانیان ترسید.
بدرود و جاوید ایران و ارانی
دوشنبه 12 فروردین 1387

edvinson - ژاپن - توکیو
زنده باد اسلام.
دوشنبه 12 فروردین 1387

narges_QQ - امارات - دبی
دندی از اماران ممنون از حرفات
شرم بر اونهایی که با دور کردن خودشون از دین دچار چنین شعف شرم آوردی شدند که با دمشون گردو میشکنند اگه ببینن هنوز تعداد کل مسیحیا بیشتر از مسلموناست یا فلان مسلمون کار بدی کرده که شروع کنن به گفتن هر حرف بی ربطی که بخوان اسلام رو انکار کنن .
دوشنبه 12 فروردین 1387

dandy - امارات - امارات
از خدا بهت ارامش می طلبم...یعنی چی منظورت از خدا برایت ارامش میطلبم....اخه چرا با کلمات فارسی تنبک میزنی..تنبک زن ار ضمن بهتره تو بشینی پایه کتابهای درسی راهنماییت چون درست مهمتر از سایته..برای سایت وقت زیاد داری...در ضمن
دوشنبه 12 فروردین 1387

mah1 - ایران - تهران
shanul - المان
بازم یه چیزی گفتی ها! نه اینکه مسیحیا و یهودیا و..... شب تا صبح به جایه عرق خوری دارن انجیلو تورات و ......دوره میکنن!
دوشنبه 12 فروردین 1387

arashk_fara - انگلیس - لندن
ززررشککک
تا اونجا که ما داریم میبینیم همه یا دارن مسیحی میشن یا بی دین ..از کجا این خبر اومده خدا داند همین الآن تو ایران خیلی ها از مذهب حالشون بهم میخوره.... lریشه تمام گرفتاریها و بدبختیهای ایران ازاسلام است..از دیانت به عقلانیت برگردیم......جنگ اصلی ایرانیان با اسلام است نه با آخوند......ehsan mn - ایران - ایران مسلمان واقعی طالبان هستین که طبق کتاب اسلام آدم میکشن چه دعای مسخره ای کردی
دوشنبه 12 فروردین 1387

narges_QQ - امارات - دبی
shanul - المان - هامبورگ
حاضرم شرط ببندم یک بار هم به عمرت قرآن رو نخوندی و یک بار هم حتی ترجمه فارسیش رو نخوندی که بفمی خدای سبحان در این کتاب چی گفته . وگرنه ما خوندیم که الان با افتخار ازش پیروی میکنیم .کتابی که فقط توش به مومنان بشارت میده . کتابی که روز ازل رو ( همون موقع که روح من و تو بعد از دمیده شدن شهادت داد که فقط خدا پروردگار جهانه اما امروز اینطور داریم زیر حرفمون میزنیم و با شیطان پیمان بستیم ) تشریح کرده تا روز قیامت . کتابی که از همه کاینات و فواید و جز به جزش صحبت کرده . کتابی که یک سوره از اون اختصاص داره به حضرت مریم و مقام والای ایشون . از بهشت جاوید و جهنمی که برای اونهایی که درهای قلبشون رو به روی حقایق بستند . قرآن ما اینه و شما کجای کاری عزیز من ؟
دوشنبه 12 فروردین 1387

omdjf - آسمان - بهشت
عسیی مسیح زنده است
دوشنبه 12 فروردین 1387

Samurai - فنلاند - هلسینکی
آقا چه اسلامی چه کشکی چه پشمی. اینا همه مزخرفاته. چه پیغمبری چه جمکرانی چه پیروزی .... امت کشک پرور مثل لاکپشت همش زاد و ولد میکنن و بعد اسمش رو میزارن پیروزی. زمان زلزله و تسونامی و سیلاب و مرگ و میر پول و هلیکوپترهای امریکایی هستن که به داد این مسلمانان پیروز و زبون دراز میرسن. چه پر رو هستن این امت .... اسلامی که فقط کارش دزدی غارت تجاوز قتل ترور و تمام کثیفیهای دیگه هستش کجا میخواد پیروز بشه خدای قلابی و خیالیشون میدونه. آقایون اسلامی تمام تجهیزاتشون غربیه ... از موبایل و ماشین و اسلحه های مدرن و بی سیم های جاسوسی و ماهواره و مخابرات و همه و همه چی ... بعد هم زبونشون دراز تر از همه هستش ... از ...ارث بردن که کارش فقط تجاوز به مال و ناموس مردم بود. خاک بر سر هر ایرانیی که بگه من مسلمانم ... و همه دنیا دارن میفهمن و فهمیدن اون وقت یکعده وطن فروش هرزه و متجاوز به مال و ناموس مردم دم از اسلام میزنن و شرم هم نمیکنن. ننگ بر شما.
دوشنبه 12 فروردین 1387

dandy - امارات - امارات
nona33 - انگلیس - ناتینگهام عسیی مسیح زنده است.......امین یعنی میدونی عیسی (ع) زنده است..مهدی(ع) چی کجاست؟...بزور میخوای خودت به دین عیسی نچسب...جمعیت مسلمانان از کاتولیک ها پیشی گرفت..چی میخواهی بهت بگم فارسی.....چی بگم برات..ترکی که ننوشته..فارسی نوشته ..بدو برو درسهاتو بخون یا به بابایی زنگ نزدم..
دوشنبه 12 فروردین 1387

masoud1981 - ایرلند - دوبلین
shanul - المان - هامبورگ
اگه تو بقیه ی مسلمونا رو هم مثل خودت بدونی حرفت درسته!
من که به دینم افتخار می کنم! قرآن بهترین و جالب ترین کتابیه که تا حالا به دست بشر رسیده!
shirazi - آمریکا - کالیفرنیا
لطفا برای اینکه حرف خودتو درست جلوه بدی به دروغ متوسل نشو! هیچ کدام از مراجع شیعه سنی ها رو نجس نمی دونن! مگر وهابی ها که جهت اطلاع شما بسیاری از خود سنی ها هم وهابی ها رو نجس می دونن!
باید حساب وهابی ها رو از سنی ها کاملا جدا دونست! در واقع اون سنی هایی هم که شیعیان رو مشرک می دونن همون وهابی ها هستند که دشمن قسم خورده ی امامان و پیروان اونها هستند!
حتما با مالزیایی ها یا اندونزیایی ها برخورد داشتی!؟ حتی توی مصر که مرکز علمی سنی هاست محله ای به نام زینبیه وجود داره و اونا به حضرت زینب عشق می ورزند! متاسفم که یه عده آدم بی اطلاع و نا آگاه می یان اینجا و هرچیزی به فکر ناقصشون می رسه می نویسن!
دوشنبه 12 فروردین 1387

okhtapous - ایران - ایران
world - ایران - تهران
اگه همه دنیا رو مسلمانان تشکیل بدن که دو روزه کره زمین رو منفجر میکنن
دوشنبه 12 فروردین 1387

iran zamen - نروژ - روگنان
بله تعداد مسلمانان جهان دارد زیاد می شود.چرا.شما به خانواده ها مسلمان کشورهای عربی وافریقایی نگاه گنید.مثل موش تولید مثل می کنند.برایشان مهم نیست سر نوشت بچه چه خواهد شد.باید تعداد مسلمانها زیاد شود.یک مشت مسلمان بی اطلا ع به تعدادبیسوادان جهان اسلام اصافه می شود
دوشنبه 12 فروردین 1387

parand2008 - فرانسه - نانسی
dandy - امارات - امارات
با مرد خشمگین نسبتی داری خیلی تریپ اون را می یای ..یاد خواهرهای زینب تو حراست دانشگاهمان تو ایران می افتم خیلی ...ولش کن خوش باش بیا اتفاقا ادم های مثل تو که می یان به اعماق تاثیر تعیلیمات اسلامی در انها پی میبریم
دوشنبه 12 فروردین 1387

pakzad - ایران - آذربایجان
dandy - امارات - امارات
آفرین بر شما موافقم
اگه اسلام دین خشونت باشه مسیح هم دین مشروب و فساد هستش
البته مسیح تا حد مسخره و مضحکی امروزه تحریف شده که پیروانش باید آگاه باشن که هستن چون با وجود تبلیغان منفی علیه اسلام به خاطر رشد آن و گرایش مردم به آن هر روز یه فیلم یا یه .. می سازن ولی بز اسلام پیرزه چون بهترین دینه چون تو تموم آیات آن به علم و عمل و کمال و انسانیت و صلح و برادری تاکید شده که آدم باید کور باشه که بگه اسلام دینه خشونته
همون طور که مسیح از یهود کاملتره اسلام هم از مسیح
خدایا همه ما را به راه راست هدایت فرما ما را به همان بهشتی که وعده داده ای برسان آمین یا رب العالمین
دوشنبه 12 فروردین 1387

parand2008 - فرانسه - نانسی
کاش مسلمانانی هم که مسیحی میشوند جرات این را داشتن که بگن ما دین خودمان را عوض کردیم مسیحی شدیم و اماری هم بود اما از ترس این مسلمانان (با این اسلام کامل شان !!!!!در قتل ترور خشونت) ...نمیتوننداعلام کنند مثل خواننده خیلی مشهور ایرانی که مسیحی شد اما حتی بعد از مرگش هم کسی جرات نکرد بگه و زود از روی قضیه گذشتن ...
دوشنبه 12 فروردین 1387

babaktoronto - کانادا - تورنتو
نرگس جان خواهرم بالاغیرتا شرط بندی رو دیگه نکن تو اسلام حرامه.
دوشنبه 12 فروردین 1387

morteza70 - فرانسه - پاریس
تمام مذاهب برای هدایت بشریت از طرف خداوند بوسیله پیامبران امده است و دینی که امده دین قبلی خود را کامل کرده است این مثل کلاس درس هست همانطوری بعد از کلاس اول باید جهت پیشرفت به کلاس دوم رفت در مکاتب الهی هم هیچ مکتبی دین فبلی خود را رد نکرده بلکه انرا کامل کرده است و طبق نظر دانشمندان و محققین اسلام اخرین و کاملترین میباشد و حالا کسانی که از بی دینی و لا مذهبی خوششان میاد دلیلی ندارد مغلطه کنند و ادعا کنند وطن پرست و یا بگن این خوبه این بده لااقل مرد باشن و بگن ما بی دینیم و هیچ چیز را قبول نداریم همین های که ادعا وطن پرستی وناسیونالیستی دارند زمانی که بعثی های داشتند ایران را تارو مار میکردنند و در خوزستان بعنوان نمونه فقط در یک گور بیش از چهل جسد دختر نابالغ که بهشون تجاوز شده بود پیدا شده داشتند چکار میکردنند الان هم اگر چنین اتفاقی بیافته اگر یکی از سینه چاکان وطن پرست اگر کاری کنند این ثابت شده که کسی بی دین و عقیده باشه نه ناموس خودش براش مهمه نه ناموس دیگران در جنگ حتی ارمنی و زرتشتی بودند که بخاطر وطنشون جان دادن چون عقیده داشتند وکسانی که بخاطر مسائل سیاسی از دین بد میگن اینها همش بهانه است چون اعتقادات از قلب انسان و سرشت است چه بسا با حکومت مخالف باشیم و انرا قبول نداشته داشیم و دلیلی ندارد که از مرام و مسلک خود و اعتقاداتمون دست بکشیم .البته این عقیده بنده است و نظر همه قابل احترام
دوشنبه 12 فروردین 1387

dandy - امارات - امارات
هههههههههههههههه فعلا به کوری چشم حسودها...مثل موش..مثل گنجشگ..مثله گربه...مهم اینکه روز بروز تعدادشون بیشتر میشه... سایه مسلمونهاست که تا الان جهان در امان است....جنگ جهانی سوم شروعش با نا مسلموناست و با پیروزی مسلمانها خاتمه پیدا خواهد کرد میکنه...انشــــــــــــــــــــــــــــــــــــالله.....
دوشنبه 12 فروردین 1387

shanul - المان - هامبورگ
narges_QQ - امارات - دبی من به هیچ دینی اعتقاد ندارم قران رو هم به فارسی خواندم ولی مورد تائیدم نشد.مثلان ایهای در مورد سنگسار و دست و پا قطع کردن این کارها حیوانی هست یا حجاب برای زنان مگه زن برنج هست که توی گونی چادر بره زن باید ازاد باشه زن هم مثل مرد دارای عقل هست.شما که مسلمانید میدانید پیامبرتان گفت دین را به روز پیش ببرید کسی با ایمان شما کاری نداره با عقب ماندگی دین شما کار داره.
سه‌شنبه 13 فروردین 1387

dandy - امارات - امارات
parand2008 - فرانسه - نانسی با من بودی..حاله شما خوبید. سلامتی خانواده خوبند..دوستان همه سلام مرا بهشون برسونید و بهشون بگوید که دندی بهم گفت : پاتو از گلیمت درازتر نکن ، پات دراز می شه شلوار به پات کوتاه می شه
سه‌شنبه 13 فروردین 1387

ریکا - ایران - قائم شهر
منهم این پیروزی را به تمام مسلمانان جهان تبریک و تهنیت عرض میکنم.
این پیروزی بدست نمی امد مگر در سایه تلاشهای شبانه امت مسلمان در رختخواب....
امیدوارم بنده را هم در این حرکت والا شریک بدونید. از هیچگونه کمکی در این راه دریغ نخواهم کرد.
سه‌شنبه 13 فروردین 1387

salem - اندیا - پونا
آفرین دندی
سه‌شنبه 13 فروردین 1387

parand2008 - فرانسه - نانسی
dandy - امارات - امارات
تو از حمقا هستی از بیانات عشقت احمقی نژاد است به عربی گفتم شاید بفهمی فارسی که حرف میزنیم تو حالیت نیست پرتی بعدم به پر و پاچه کسی نپر ...دریده بودن هنر نیست لطفا به اون عربهای دور ورت نگاه نکن زن ایرانی را الگو خودت بکن تا با حیا و نجابت باشی
سه‌شنبه 13 فروردین 1387

khasteh - فرانسه - استراسبورگ
دمت گرم پرند که کم نمییاری .
سه‌شنبه 13 فروردین 1387

ali-vienna - اتریش - وین
بابا بخونید بعد دعوا کنید!!!
جمیعت مسلمانان از کاتولیک ها پیشی گرفت!
مثل اینه که بگی جمیعت مسیحی ها از شیعه پیشی گرفته (که خیلی وقته گرفته)
آقا یک دین را با یک مذهب مقایسه میکنید؟
خدا به پاپ یا هر کس که این کار را کرده عقل سالم بده...
مسلمان ها هنوز هفتصد میلیون از مسیحی ها عقب هستند، یعنی یه چیزی در حدود "هرگز"!
حالا هر چی مثل ترک های اینجا بیشتر از 15 تا بچه به دنیا بیارند که همه هم یه متر ریش و پشم دارند و اسم های اجق وجق اسلامی دارند...
سه‌شنبه 13 فروردین 1387

arashk_fara - انگلیس - لندن
((parand2008 - فرانسه - نانسی)) زنده باد ما باید یا هم یه دفتر نشریه بزنیم...مرگ بر افکار کهنه و پوسیده
چهار‌شنبه 14 فروردین 1387

dandy - امارات - امارات
تو که میدونی دریده بودن هنر نیست ..پس چته؟؟گر طبیبی سر خود دوا نمودی...تو زن ایرونی رو الگوت قرار بده که تو فرانسه نشستی...خاله خانم...
چهار‌شنبه 14 فروردین 1387

GOD_SOLDIER - انگلیس - گلاسگو
dandy - امارات - امارات.narges_QQ - امارات - دبی.آفرین بر شما که بر دهن دشمنان اسلام میزنید .اینها این را نمیدانند که ما مسلمانها بر عکس همه وقتی به اسلام ومسلمان توهین میشه همگی دست در دست هم میگذاریم ومتحد ومتحدتر میشیم چونکه بخدای سبحان عقیده محکم داریم و از هیچ ناکسی بیم نداریم چون ما مسلمانان به این اعتقاد داریم هرچی داریم از خدای سبحان داریم و بازگشت همه انسانها به اوست .آفرین بر اتحاد مسلمانان به اومید روز رستاخیز که حق از باطل جدا میشه......
چهار‌شنبه 14 فروردین 1387

parand2008 - فرانسه - نانسی
اسلام اسلام کاش یکی از طرفداران اسلام یک حرف خوبی از دهنش در می اومد تمامشان ..ولش کن ...شما خوش باشین ...
چهار‌شنبه 14 فروردین 1387

dandy - امارات - امارات
arashk_fara - انگلیس - لندن مرگ بر افکار کهنه و پوسیده موافقم با این جمله.....حرف خوبیه پس چه خبرتونه...چرا اینقدر افکارتون کهنه ست....افکار تو امثالت غبار داره...یک تجدید نظر توی ذهنتون انجام بدین...
چهار‌شنبه 14 فروردین 1387

parviz1 - انگلستان - کترینگ
هر دوی این ادیان از ادیان الهی هستند و ما مسلمانان مشکلی نداریم چون هم حضرت عیسی(ع) را قبول داریم و هم دین مسیح بعنوان یک دین الهی مورد احترام ما مسلمانان و قابل قبول میباشد.حتما میدانید که ما مسلمانان اعتقاد داریم که در آخر زمان هم حضرت عیسی(ع) با امام زمان(ع)ظهور میفرمایند.پس بهتر است که ما دینداران چه مسلمان و چه مسیحی بهم احترام بگذاریم و بی دینان هم که هیچ کدام را قبول ندارند را هم از خدا بخواهیم راهنمایشان کند .فراموش نکنید که در هر دو دین احترام و عشق ورزیدن بیکدیگر سفارش شده .پس کاری کنیم که پیامبرمان از رفتار و سخنانمان خوشنود گردد نه خدای نکرده با نادانی خویش ........
چهار‌شنبه 14 فروردین 1387

parand2008 - فرانسه - نانسی
arashk_fara - انگلیس - لندن
می خوان وحشی گری و افکار خرافی را تبلیغ کنند کور خوندن .. از این دین اشان هم که این همه طرفداری می کنند هیچ نمی دونند...هر چند اتفاقا به نظر من خوبه باشن تا جهالتشان به همه معلوم بشه
چهار‌شنبه 14 فروردین 1387

arashk_fara - انگلیس - لندن
parand2008 - فرانسه - نانسی من برای تمام این حرفای این دختر عرب جواب دارم اما چه کنم که وقتم خیلی بیشتر از اینا ارزش داره و اینکه نظرات من اکثرشون سانسور میشه حالا نمیدونم چرا ؟ من واسه اینا از قرآن آیه میارم میگن اشتباه هست این کتاب خودشو قبول نداره تنها دعایی که برای این بیماران میشه کرد این است :دیگه همه حرفا رو زدیم هرچی میگیم یه مشت کوته فکر بازم حرف خودشونو میزنن شجاعت پذیرفتن حقیقت را ندارن پس براشون دعایی میکنم دوستانی مثل دندی بهرام و ... این دعا رو هر روز صبح بجای زیارت عاشورا و دیگر دعاهای عربی که اصلا چیزی ازش نمیفهمن ای دعا رو کردن خداونداااا...
به من آرامشی ده تا بپذیرم آنچه را نمیتوانم تغییر دهم
دلیری ده تا تغییر دهم آنچه را میتوانم تغییر دهم
بینش ده تا تفاوت این دو را بدانم
مرا فهم ده تا متوقع نباشم دنیا و مردم آن مطابق میل من رفتار کنند
پنج‌شنبه 15 فروردین 1387

parviz1 - انگلستان - کترینگ
ارشک-فارا-انگلیس-لندن.ببینم آقا جان لطفا بفرمائید که خودت حرف خودت را قبول داری؟و آن دعایی که میفرمایی؟اگر جواب بله است من فقط به جمله آخرت که در دعا نوشته ای و خود شما آن را قبول داری شما را اشارت و یا توجه میدهم و بس. بهتر است که خودت هم بفهمی و انقدر متوقع نباشی.
پنج‌شنبه 15 فروردین 1387

arashk_fara - انگلیس - لندن
parviz1 - انگلستان - کترینگ طبق کتاب اسلام آیه 123 سوره توبه آیه 78 سوره حج و...و .... و.... میگه باید مردم مطابق میل ما رفتار کنند من میگم اینو بفهمید که نمیشه ..تو مثل اینکه حالت خوب نیست هوا انگلیس که خوب شده چند روزه
جمعه 16 فروردین 1387

shanul - المان - هامبورگ
GOD_SOLDIER - انگلیس - گلاسگو تو مثل اینکه به بوکس خیلی علاقه داری ولی بدون علاقت بیجهت نیست چون مذهب شما اسلام دین جنگ و نزاع بر ضد ازادی خواهی هست و دنیا امثال تورو کنار گذاشته.
جمعه 16 فروردین 1387

parand2008 - فرانسه - نانسی
arashk_fara - انگلیس - لندن
والا چی لعنت به هر چی ادم زبان نفهم است ...این ها یک مشت ادم های اخوندا هستند که متاسفانه همه جا می تونی ببینی اشان ..اتفاقا (لانگاژش )دقیقا مثل اون زنهای خواهر زینب یا فاطمه کماندو هست که تو ایران تو دانشگاه با دانشجوها رفتار میکردند
شنبه 17 فروردین 1387

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.