پخش آنلاین فیلم فتنه با زیر نویس انگلیسی و فارسی ساخته وایلدرز هلندی در باره اسلام

فیلم آنلاین و دانلود فیلم فتنه ساخته وایلدرز، نماینده پارلمان هلند در باره اسلام

این فیلم ساخته گیرت وایلدرز است که سعی دارد چهره اسلام را به تصویر بکشد. نمایش این فیلم در هلند اعتراضاتی را در پی داشته که پیش بینی می شود با در دسترس قرار گرفتن این فیلم برای عموم دامنه این اعتراضات وسیع تر شوند. لازم به ذکر است که این فیلم از ساعاتی پیش روی اینترنت و در دسترس عموم قرار گرفته است.

نمایش این فیلم به معنای تائید محتوای آن نمیباشد

 با زیر نویس انگلیسی

با زیر نویس فارسی

saeed85 - ایران - تهران
شما دیگه چرا این فیلم را گذاشتید؟ مگر ضد دین هستید؟ من طرفدار دموکراسی هستم ولی از این کار شما خوشم نیامد. به خدا پیامبر ما مظلوم ترین فرد حتی در میان امتش است.
جمعه 9 فروردین 1387

khasteh - فرانسه - استراسبورگ
خوب بود خوشم اومد نشون داده که اسلام تروریسم را اشاعه میده. دمش گرم.
جمعه 9 فروردین 1387

nona33 - انگلیس - ناتینگهام
قابله توجه دنی از امارات -امارات
که خیلی سنگه اسلامو مسلمونیو به سینه میزنه....
جمعه 9 فروردین 1387

scorpionman - کویت - کویت
گویا این کارگردان احمق و نادان یادش رفت عکس ها و فیلم هایی از کشته شدگان کودکان بی گناه لبنان و فلسطین به دست اسرائل ها رو بگذاره!!! من طرف داری از فلسطین ها نمی کنم اما این احمق و نادان یادش رفت که روس ها و انگلیسی ها و آمریکایها چه بلایی بر سر مسلمانان و مردم بیگناه در ایران (زمان اشغال قسمتی از ایران توسط روس ها و انگلیس ها) و عراق و ... جنایت هایی رو کردند حالا درسته که نتیجه بگیریم که تمام مسیحیان تروریست و جنایت کار هستند و بخاطر این کارهاشون بگیم که مسیحیت دین جنایته (همه می دونیم که مسیحیت دین صلح و آرامشی هست) . خاک بر سرت مردک احمق این نماینده هلند ترسیده چرا که تعداد مسلمونها در اروپا داره زیاد می شه !!! این شخص چهره اسلام رو فقط از دید متشددین بیان کرده گویا این شخص هنوز یاد نگرفته که چطوری تحقیق کنه بیچاره ملتی که این نمایندش باشه!!!
جمعه 9 فروردین 1387

Mohsen Au - استرالیا - سیدنی
جالب این خبر هم بخونید
سالیانه بیش از دو میلیون نفر از کشوری به کشور دیگر سفر می کنند تا با کودکان و نوجوانان رابطه جنسی برقرار سازند.
این جهانگردی جنسی، بازاری بسیار پر منفعت را که حجم گردش پول در آن بیش از ۵ میلیارد دلار حدس زده می شود، به وجود آورده است.
حداقل در ۲۰ کشور جهان سواستفاده جنسی از کودکان و نوجوانان ابعاد گسترده ای یافته است. در این فهرست چین، هندوستان، برزیل، مکزیک، تایلند، پاکستان، روسیه، جمهوری دومنیکن و کامبوج درصدر قرار دارند.
کشورهای ایتالیا، هلند، آلمان و فرانسه در اروپا، ژاپن در آسیا و ایالات متحده در قاره آمریکا بنا بر بررسی های یونیسف عمده کشورهای مبدا حرکت جهانگردانی هستند که برای هم خوابگی با کودکان و نوجوانان به دیگر کشورها سفر می کنند.
جمعه 9 فروردین 1387

koorosh.2007 - ایران - سنندج
کجا توهین شده واقعیت است
جمعه 9 فروردین 1387

next - انگلیس - لندن
احمدی نژاد 100٪ خیلی خوشحال میشه خودش رو تواین فیلم ببینه. البته شاید اعتراض کنه که چرا نقشی که بهش دادن کوتاه بوده.
جمعه 9 فروردین 1387

khasteh - فرانسه - استراسبورگ
یکنفر باید از مرز تابو گذر میکرد. این انسان هلندی فریاد در گلو خفته حتی میلیونها مسلمان رو که از اسلام بریده اند و جرات ابراز از ترس کشته شدن به نام تمرد ندارن به اوازی جهانی تبدیل کرده.و تابو ی در اسلام رو شکسته.
جمعه 9 فروردین 1387

iran zamen - نروژ - روگنان
این تازه چیزی نبود بدتر از اینها در اسلام وجود دارد.باید به ایشان در فیلم بعدی کمک گنم.زنده باد ایران بدون اسلام
جمعه 9 فروردین 1387

dandy - امارات - امارات
ایلدز اینظور تبلیغه دینت میکنی....تفسیر قران غلطه...در قران عربیش یک چیز دیگست ترجمش فرق میکنه....زود اولش ورد ترد سنتر و گذاشت قران فدایی کردند و قاتل عام ادمهای بی طرف را نگفت....قران نگفت بروید بخودتون بمب ببندید برید جل...قران اینحرف و نمیزنه...قران نمیگه دین فقط دین اسلام ..در قران از همه ادیان ذکر شده...و احترام به مقدسات واجب دونسته....در تمام ادیان خدا از قوم لوط میدونند..قوم لوط چه کسانی بودند؟؟همجنسگرا بودند..زنا میکردند...قران جواز قتل...؟؟قران و میخواهد پاره کنه بعد میگه من اینکار و نمیکنم صدای که شنیدید صدای پاره کردن دفتر تلفن!! تو که نه بزرگتر از تو جرات اینکارو نداره...میگی من اینکارو سپردم دست تو....ببین نه یک فیلم صد فیلم تاثیر روی من نداره..اولا من این اخوندها و ملاهایی که چرند میگفتند و قبول ندارم..چون من قران را الحمدلله 6 مرتبه ختم کردم همچین حرفهایی و نوشته هایی ندیدم..اینها ارهابی هستند...اینها بن لادن هستند افرادی هستند که قران بغلط تفسیر میکنند..باورهای خودشودن را به مردم بغلط تلقین میکنند اینها قران اونجوری که دوست دارند بر پا میکنند ....بعد از ازادیمان دفاع کنیم با پاره کردن ازادی میشی....؟؟؟تو بگو چه دیـــــــــــــنی رو انتخاب کنیم که بتونه از ازادیمــــــــــــــــــان دفاع کنه.....منم اگر ضد دینت بودم فیلمهای بمب هیروشیما و هیتلرو میگرفتم و تو فیلمم میزاشتم...وخیلی چیزهای دیگر....برو بابا ناقص العقل ..از هرچی خرو الاغه فیلماش و جمع کرده گفت اینها مسلمونن این و میگند...بعد برام قران کریم میزاره ما به کتابهای شما توهین میکنیم؟؟؟مدونی چرا چون در قران ما کتابهای شما را مقدس دونستند نفاق و فتنه نگفته....
جمعه 9 فروردین 1387

babaktoronto - کانادا - تورنتو
اعتراضات برخی مسلمانان برای پخش این فیلم به چه دلیلیست؟ این فیلم که مستند و بر اساس حوادث اتفاق افتاده ساخته شده ایا از افشای حقایق ناراحت شده اند؟ در این فیلم که توهینی نشده بود .
اقای سروش اسلام شناس معروف ایرانی اخیرا نقد بسیار جالبی از قران نوشته و قران را تماما محصول فکری محمد معرفی کرده و گفته اصولا وحی و صحبت خدا با پیامبران(به هر نحوی چه با واسطه فرشته گان و چه غیره) پذیرفتنی نیست. مطلبی که بسیار متهورانه بود و من اصلا توقع نداشتم که یکی از محارم قبلی نظام و یاور نزدیک اقای خمینی اینچنین در باره قران اظهار نظر کند.(که همینجا از دوستان یو کی میخواهم اگر میتوانند در این زمینه اطلاع رسانی کنند) واقعا نقد و بررسی قران جای تامل دارد. چرا انسان باید چشم و گوش بسته یک چیزی را بپذیرد؟ خداوند به انسان بالاترین موهبت را عطا کرده که به هیچ یک از مخلوقاتش نداده که همانا عقل است. حالا بیاییم عقل را تعطیل کنیم و به نوشته های یک کتاب و یا به تقلید از مشتی اخوند و مفتی انهم بدون داشتن حق تفحص چشم و گوش بسته عمل کنیم؟ قران بسیاری از ایاتش با عقل جور در نمیاید. مانند اتش و سوزاندن و همین دستورات خشن در باره ادم کشی و قوانین تبعیض امیز در باره زن و ... که واقعا باید بررسی شود گیریم قران از طرف خدا اما من اصلا نمیپذیرم که خدا اینچنین بیرحم باشد من تا یادمه میگفتن قران معجزه است و کسی نمیتواند مانند انرا بیاورد. واقعا کجاش معجزه است؟ من میتوانم برایتان یه قران به مانند همین قران با ایه های زیباتر و بامسمی تر بنویسم. این همه دانشمند از اغاز تا کنون این همه کتاب نوشته اند که از همه جهات چه علمی و چه اخلاقی و .... از قران پر محتواتر است. تا میامدیم یه سوال کنیم بهمون میگفتن هیسسس ساکت الان سوسک میشی. تا میایی درباره خامنه ای سوال کنی میگن ساکت میری زندان تا میای در باره اماما سوال کنی میگن کافر شدی خوب اگه واقعا این مقدسات برحقه(که ما نمیگیم نیست) اما چرا دیگه نمیذارن نقد بشه و تا یه کسی مثل همین اقای هلندی میاد یه فیلم میسازه زود تهدید به قتل میشه؟ یا کتاب سلمان رشدی. حالا 20 سال جلوی انتشارشو بگیرید بلاخره اخرش چی؟ به ذهن پرسشگر انسان نمیشه تو دهنی زد باید بشر قانع بشه. دیگه دوران چشماتو ببند و بگو چشم گذشته. امروز بیشترین ضربه به اسلام از طرف مسلمونها زده شده. من از طرف خیلیها سوالاتی در مورد اسلام و محمد و امامان و زندگانی انها ازم پرسیده شده که موندم چی بگم که واقعا جا داره که یه روزی در مورد اونها کاملا بحث بشه. مثلا یکی میگفت اگه محمد علی رو میخواسته جانشین خودش کنه چرا این همه جا و مکان در بازگشت از سفر مکه و در جمع محدودی و انهم در مکان دورافتاده ای به نام غدیر خم این اتفاق افتاده انهم بحث به این مهمی جانشین پیامبر. که ظاهرا عید غدیر خم داستان دیگری دارد که تابحال به ماها نگفته اند و من وقتی شنیدم بیشتر با عقل جور در میامد. اینقصه سر دراز داره اما من از این که این بحث ها پیش امده بسیار خوشحالم این تابو باید روزی شکسته میشد. زنده باد ازادی اندیشه
جمعه 9 فروردین 1387

manoto_5557 - سوئد - یوله
همش حقیقته .هر جا اسلام هست عدم ازادی هم هست.جنگ و مرگ وفریب هم هست.
جمعه 9 فروردین 1387

amirmontreal - کانادا - منتریال
من نمی فهمم اعتراض به چی کردن. صحنه ها باز سازی شده؟ یا قران رو دستبرده توش؟
جمعه 9 فروردین 1387

mohsenkmp - ّهلند - ماستریخ
کاش تمام مردم میفهمیدندکه اسلام واقعا دین خشونت و ساخته شخص محمد و سلمان فارسی است.
جمعه 9 فروردین 1387

Iran.Sarzamin.Javid - نروژ - روگنان
اسلام یعنی تحجر.این فیلم عین واقعیت هست.متاسفم برای دولتهای اروپایئ که به این مسلمانهاحق پناهندگی میده.
نگاه به مسلمانهای ایران نکنید اینها واقعا .....
اسلام جز نکبت برای دنیا هیچی نداشته و نخواهد داشت.
جمعه 9 فروردین 1387

mamal_deshne - انگلیس - لندن
خاک تو سر اونایی که از این فیلم طرفداری میکن. بی غیرت
شنبه 10 فروردین 1387

husseini - فنلاند - ترنیو
این فیلم حقیقت را نشون داد بس.
این فیلم حقیقت اسلام ناب را به جهانیان نشون داد امیدوارم ادامه داشته باشه تا نسلهای این دهه هم با این دین ... اشنا بشن.
شنبه 10 فروردین 1387

asemaneaabi - انگلستان - لندن
حضرت مسیح در کتاب انجیل می فرمایند: بعد از من پیامبران دروغین خواهند آمد همانطور که یک درخت خوب را از میوه آن تشخیص می دهید از پیروان و رفتارهای آنان نیز پی به دروغین بودن آن پیامبران خواهید برد.
شنبه 10 فروردین 1387

hans - المان - هامبوک
اسلام از همان اول که محمد انرا اختراع کرد. در حقیقت فقط یک دین نبوده و نیست. اسلام یک ایدولوژی است. کاملا بابرنامه های سیاسی و ایده های فاشیستی . در این ایدپولوژی انسانهای غیر مسلمان جزو انسان های در دوم بحساب می ایند. فقط مسلمانان بهترین ادمها هستند و بقیه یزی شبیه حیوانات اند. این ها ما را بیاد ان رهبر المانی می اندازد. در اسم اسلام یعنی صلح و در عمل اسلام یعنی حمله و کشور گشایی.غنیمت بردن و چپاول.این دین با خشونت شروع شد. و با ذلت هم ادامه دارد.
شنبه 10 فروردین 1387

mohammad888 - مجارستان - بوداپست
‫اسلام در حقیقت دین پاکیی هست و این دلیل نمیشی چون یک گروه انسان مریض وجود دارن که به نام اسلام هر کثافت کاری میکنن حقانیت اسلامو زیر سئوال ببرییم.. به نظر من بحث اسلام از بحث انسانها که به نام اسلام کثافت کاری میکنن جداست
شنبه 10 فروردین 1387

mah1 - ایران - تهران
نمیدونم کسانی که تو نظرهاشون به اسلام توهین میکنن مشکلشون چیه؟ اینکه مسلمونن ناراحتن یا غیر مسلمونن و فقط ضد اسلاما؟ اگه مسلمونی نظرت نسبت به دینت به خودت و خدای خودت مربوطه. ولی ولی اگه مسلمون نیستی اولا خیلی بی جا میکنی در مورد چیزی که بهت مربوط نمیشه نظر میدی دوما مذهب خودت چیه میشه بگی تا ما یه 4تا بارت کنیم؟!
شنبه 10 فروردین 1387

mah1 - ایران - تهران
کاش این انقلاب کوفتی نشده بود تا هر کس و ناکسی به خودش اجازه نمیداد به خدا و پیغمبر و قران توهین کنه . کاش مثله قبل از انقلاب بی دین به کار خود بود و با دین به کار خود. ولی لااقل احترام به اعتقادات مومنین بود توهین به اسلام ما رو از بند دیکتاتوری اخوند ازاد نمیکنه به خدا قسم حیفه نگین که خوب نیست. کاش یه مشت مفت خور فرصت طلب به اسم اسلام حکومت رو به دست نمیگرفت. کاش.....
شنبه 10 فروردین 1387

Amir_australia - استرالیا - سیدنی
دوستانی که بهشون شک وارد شده زیاد سخت نگیرید من بهتون حق می دم به دینی که فکر می کردید بهترین دین دنیاست اینجوری بی پرده نقد بشه. اما ماهیت و اساس دین اسلام همین بود که دیدید. کشتن در جهان عرب یک چیز معمولی هست. شما بینید اخوند ها و قوانین اسلامی کارشون رو درست انجام می دن چون رسالتشون از ابتدا همین بوده.
در قران ایات ضد و نقیض زیادی است که سوالات زیادی در اذهان متفکر ایجاد می کنه... برای مثال در قران گفته شده : لا اکراه من الدین..."در دین هیچ اجبار و اکراهی نیست اماباز جای دیگه گفته : محمد انان که به دین تو ایمان نیاورند و یا از ان خارج شوند عذابی سخت در انتظارشان هست .. و یا اینکه در مورد تساوی مرد و زن که گفته شده ما حتی برای گندم خط مساوی قرار دادیم امادر سوره ای دیگر ارزش زن نصف مرد ذکر شده و حتی برای تقسیم امال سهم زن نصف مرد است و این با عدالت خداوند در تناقض است. در قران از چیزهای خوب هم صحبت شه که همه انها در انجیل یاتورات عینا نقل شده. در قران گفته شده قران قابل تحریف نیست اما اینچنین نیست وقران تحریف شده.
اگر دوستان کمی وقت بگذارند و کتبهای تاریخی رو که مورخان شیر دلی چون محمد جریر طبری و یا تاریخ مقازی رو خونند مطمئنا درک بهتری از اسلام خو اهند داشت. سوال من از شما اینه کدام یک از شما در مورد دین و رسالت ان تحقیق کردید. اقای دندی از امارات شما که 6 بار قران رو خوندی چه چیز مفیدی در ان یافتی که اصرار بر اصالت ان داری.
باور کنید اصل اسلام با چیزی که در اموزه های دینی به من شما گفته می شود فرق دارد. تصویریکه از بانیان این دین برای ما مطرح می شود خیالی است. ایران بزرگترین صدمات و زیانها را در طول تاریخ از اسلام دیده است. دین اسلام با تعارف به ایراان نیامد یا مردم انتخابش نکردند بلکهبا حمام خونهای مردم ایران که توسط عربها جاری شده بود امد باسرهای بریده مردمایران امد با تجاوزبه ناموس ایرانی توسط اعراب وحشی امد و پس از 600 سال حکومت خونین در پوست و استخوان ما لانه کرد طوریکه من و شما نسبت به این دین خو گرفتیم. من در عجبم چرا ما کمی تفکر و اندیشه نسبت به دین نداریم .
شنبه 10 فروردین 1387

مرد شنگول - ایران - مشهد
دوستانی که درباره اسلام نظر میدهید چند تا کتاب درباره اسلام بصورت بیطرفانه خوندید که اینجوری نظر میدید این فیلمها و هیاهوی غرب بخاطر موج اسلامجویی در غرب میباشد و دوستان هم متاسفانه بازی این جریاناتو خوردند در ضمن من هیچ گاه ندیدم یک مسلمون به حضرت مسیح توهینی بکنه ولی در عوض غرب و مسیحیت رو نگاه بکنید آدم یاد دوران جنگهای صلیبی میافته .
شنبه 10 فروردین 1387

deadman - ایران - آبادان
اسلام یعنی تحجر.یعنی شلاق یعنی اعدام یعنی سر بریدن یعنی قتل یعنی شکنجه .حداقل ما ایرانیا که باید اینو از همه بهتر بدونیم چون ارمغان اسلام برای ما همین بوده .زنده باد آزادی بیان.من تعجب میکنم از این سیاستمدارهای اروپایی محافظه کار که بدلیل اینکه کشورهای پولدار عرب مراودات مالیشونو با اونا قطع نکنن از ازادی بیان دارن چشم پوشی میکنن
شنبه 10 فروردین 1387

مومنتمومنت شلنگ اباد - سوئد - لینکشوپینگ
منم قران ختم کردم . همش در باره قتل و کشتار و غارت گفته. حتی یه جاش گفته کافرو بکشید زنشه صیغه کنید مال ودارایشه به یغما ببرید. این ثابت شده این دین دینه بربریته. کسی که از اسلام دفاع کنه ایرانی نیست.(به نظره من یه عربه همه چی خوره).!!!!!!!!!!!!!!!!!!
شنبه 10 فروردین 1387

shirazi - آمریکا - کالیفرنیا
همه اینها آیه های قرآن بود و حداقل ما که مسلمان بوده ایم می دانیم که حقیقت دارد. همین آیه ها را در کتابهای قرآن و تعلیمات دینی و معارف اسلامی به ما درس می دادند و هم اکنون نیز در مدارس تدریس می شود. آقای وایلدرز نمی خواهد کشورش مثل کشورهای اسلامی (ایران ،عراق ،افقانستان ،لبنان ،فلسطین، عربستان،..) تبدیل به لجنزار شود. ای کاش این فیلم باعث بیداری سیاستمداران غربی و همچنین فریب خوردگان مسلمان شود.
من فکر میکنم لازم نیست آدم کتابی مثل 23 یا مسلمانی یا شیعه گری را بخواند تا به خود آید. کافیست بدون تعصب (چون تعصب و عقل با هم در تناقض اند) قرآن را به فارسی بخواند ودر معنی آیات تعمل و تعقل کند ...
....
از آنهایی که رگ غیرت اسلامیشان باد کرده میخواهم که تاریخ طبری که توسط یک مسلمان و مفسر قرآن نوشته شده را بخوانند. (البته تاریخ طبری چاپ دروان شاه یا دهه اول انقلاب که هنوز تحریف نشده بود)
شنبه 10 فروردین 1387

roger_waters - امریکا - ویرجینیا
اقای گیرت وایلدرز بسیار غرض ورزانه این فیلم ساختند و با نشان دادن عده ای تندرو قصد ترسیم یک دینی را دارند که 14 قرن است در جریان است وقطاری از عارفان و دانشمندان و انسانهای وارسته را حمل میکند.ایا سعدی استاد همه ی ما ایرانیان کم مدح پیامبر کرده و یا حافظ نگفته صبح خیزی و سلامت طلبی چون حافظ هر چه کردم همه از دولت قرآن کردم
حافظا در کنج فقر و خلوت شب​های تار تا بود وردت دعا و درس قرآن غم مخور و یا مثنوی معنوی جز تفسیر عرفانی قران است .
خلاصه اینکه اقای گیرت وایلدرز بجای اون تندروهای بی فکر می توانست این بزرگان را نشان دهد و به دوستی بین ادیان کمک کند اما او قصدی جز تحریک و دشمنی انداختن بین ملل ندارد.ایا فیلم او به غیر از بد کردن اذهان نسبت به مسلمانان ثمره ی دیگری دارد.
شنبه 10 فروردین 1387

km2007fam - کانادا - تورنتو
من میخوام بدونم شماها کی با دیدن فیلم انقدر سفره دلتون باز میشه چند دفعه قران رو خواندید؟؟؟؟ همچین هر کدامتان راجع به قران حرف میزنید که انگار همتون مفسرید
شنبه 10 فروردین 1387

ghol333 - ایران - تهران
اگر ما مسلمانان مثل گوسفند سر خود را در اختیار شما دشمنان بگذاریم حتما آدم های خوبی هستیم . کور خوندید ما می ایستیم . ما مبارزه می کنیم . داعیه جهانی شدن چه اشکال دارد مگر آمریکای سلطه طلب اکنون برجهان مسلط نیست ؟ چطور برای شما خوبه که آقای جهان باشید ولی برای ما اخه؟!
شنبه 10 فروردین 1387

nimma - امریکا - بوستون
محمدپیامبری است که از نو می باید شناختش.پیامبری که هرگز تهمتها که همان تهمتهای قرون وسطی از جانب کشیشان متعصب کلیسا است ذره ای از بزرگی او کم نکرده و نخواهد کرد .کسانی که بی روا و از روی جهل این تهمتها را بلغور می کنند گویا فراموش کردند که :
دیدن حقیقت بسیار آسان تر از این است که با نوشته هایی پر از گزافه و دروغ و مسخ واقعیت های تاریخی، خویشتن را فریب دهند و دیگران را نیز با نیرنگ بفریبند.
هرچند دیگران اگر خود آزاد اندیش باشند مسخ این دروغها نمی شوند.
شنبه 10 فروردین 1387

nimma - امریکا - بوستون
هر کس هر مزخرفی بگه یا بسازه شما اونو پخش می کنید؟؟؟؟؟؟؟؟
شنبه 10 فروردین 1387

scorpionman - کویت - کویت
babaktoronto - کانادا - تورنتو باز تو نظر دادی تو خودت می دونی اصلا چی گفتی؟؟ آقای محترم تو که حرفات همش با هم در تناقض هستش؟! تو که دم از آزادی اندیشه می زنی نمی دونی که باید به قران و مکتب اسلامی و سایر مکاتب دیگر هم احترام بذاری؟؟؟ یا فقط اونی که با شما سازگاره رو قبول و بقیه رو پیش کش می کنی؟؟ خوب گویا شما خودت عقل خودتو قفل کردی نه اسلام. تو عربی بلدی که می خوای یه آیه مثلش بیاری؟؟ قران کتابیست کامل و یکی از معجزاتش اینه که این کتاب در میان عرب های جاهل نازل شد. قران بیان می کنه که چطوری با مشکلات و مجرمین برخورد کنیم این قتل و ... که توی قران اومده بخاطره اینه که اگر یکی اومد تمام عزیزانتو کشت یا بهشون تجاوز کرد چطوری این قاتل رو مجازات کنی؟ یا می خوای قاتل عزیزانت رو ببوسی و نوازش بدی؟؟ بابک تو هم مثل اون نمایند هلند هنوز یاد نگرفتی که چطوری در مورد چیزی فکر کنی و نتیجه گیری کنی!؟ تو نمی دونی که آخوندا و مفتی ها اسلام رو نیاوردند!؟ و نباید اسلام رو از اعمالشون دید؟ یه چیزی بهت بگم: توی خلیج بزرگترین قاچاقچیان مواد مخدر ایرانی ها هستند آیا راضی هستی که عربها بگن که تمام ایرانی ها قاچاقچی هستن؟؟ آیا راضی می شی که بگن ایران با این تمدنش جاهل و مزدوره؟؟؟ خوب چرا که این عرب ها ایران رو از یک دید کوچکی می بینند و بقیه پیشرفت و تمدن ما رو نمی بینند. شما mohsenkmp - ّهلند - ماستریخ و امثالتان باید دیدتان را بزرگتر کنید. قران ضد تحجر و افراط هستش و در آیاتش انسان رو به تفکر در پدیدها و طبیعت دعوت می کنه. خوب چرا این نمایند نادان این آیات رو نگذاشته؟؟؟ اتفاقا اسلام با مساوات زن و مرد هستش و این مساوات رو با توجه به قدراتشون تقسیم کرده. و نمونه این مساوات و عدم تحجر اینه که زن پیامبر تاجر بوده!!
Iran.Sarzamin.Javid - نروژ - روگنان mohsenkmp - ّهلند - ماستریخ husseini - فنلاند - ترنیو manoto_5557 - سوئد - یوله و بابک کمی عقلتان رو باز کنید تا روشن فکر بشید!!
شنبه 10 فروردین 1387

p0licce - امارات - دبی
khasteh - فرانسه - استراسبورگ منم خوشم اومد که فهمیدم اندازه یک گیاه عقل که هیچ ! سواد هم نداری.
شنبه 10 فروردین 1387

morteza70 - فرانسه - پاریس
babaktoronto - کانادا
اقای بابک شما استاد سفسطه و مغلطه هستید و بین پیغمبرها جرجیس رو شاهد مثا ل اوردید سروش که خودش هم چند بار حرفها یش را تغییر داده و او تازه نگفته قران محصول فکری پیامبر بوده بلکه انقدر پیامبر به خدانزدیک بوده و بدرجهای از سلوک رسیده که بدون واسطه به ایشان الهام شده همانندشعر که به شاعر الهام میشه مثل حافظ و مو لانا که حرفی نادرست ودوم اینکه هر ایه شان نزول دارد یعنی بر اساس یک اتفاق انروز نازل شده واین را در نظر بگیرید در زمانی که اوج وحشی گری بوده و دختران را زنده بگور میکردنند و بخاطر مثلا چرای یک شتر در محدوده قبیله دیگر چهل سال با هم جنگ میکردنند واز قبیل این مواردکه در تاریخ زیاد هست اسلام ظهور کرده باایجاد دوستی همه را متحد کرد و قران را نمیشود بایک خط و صفحه تفسیرکرد بلکه کامل باید خواند مثل اینکه یک نفر نماز نمیخواند گفتنند چرا نماز نمیخونی گفت اخه در قران نوشته نزدیک نماز نشوید درحالیکه جمله کاملش این بود در حال مستی نزدیک نماز نشوید و تازه زمان نزول ایه مربوط به زمانی است که هنوز شراب حرام نشده بود و تازه اینقدر به اخلاق و صلح سفارش شده در دین اسلام در هیچ دینی نیست مثلا در حق همسایه یک کتاب مطلب هست و انسان عا قل تمام مسایل را مثل عمل یک فرد ویا عقیده گروهی مثل وهابیها را به اصل اسلام واز همه مهمتر مسائل سیاسی را ربط نمیدهد. من اگر با نظام مخالف باشم نمیام با اعتقادم هم مخالفت کنم چون اگر اینکار نشان از جهل مرکب میباشد.
شنبه 10 فروردین 1387

koresh - انگلیس - لندن
درود بر شرف و شجاعت سازنده این فیلم ایرانی کدام توهین 1400سال بدبختی کافی نیست تا بیدار شویم شرم بر ما از کورش کبیر که که2539سال پیش منشور حقوق بشر منتشر میکرد به سنگسار و دروغ و چاه جمکران رسیدیم اقتصاد را از ان خر می دانند پدران مارا را به دلیل نوروز و 4شنبه سوری خرو احمق و نادان خواندند بسمان نیست. من به عنوان مسلمان نماز شب خوان دیروز و بی دین خوشحال امروز فریادمی زنم اسلام دین ساختگی براساس دروغ جنایت و ترور است دین ما ایرانی کورش وایران وفرهنگ غنی ماست از تفکر و ایستادن جلو خرافات و دروغ نترسید تا از بدبختی و ظلمت رها شویم در این فیلم سنگسار را نشان نداده اند تجاوز به دختران باکره قبل ازاعدام به نام صیغه چون دختر باکره به جهنم نمیرود پرتاب کردن دانشجو با فریاداله اکبر و هزار جنایت دیگر نیامده آیا ما ایرانی سزاوار جهالتیم ؟ آیا نباید از کورش و فردوسی شرم کنیم ؟زیبایی و انسانیت و محبت و تمدن را رها کر د ه ایم و فرهنگ عربی که ما را مجوس میداند چسبیده ایم . من که خود را ازاد کردم م شما کی هموطن عزیز در بندم ؟ جوان دلسوخته به اجبار در غربت نشسته..
شنبه 10 فروردین 1387

afhin_410 - نروژ - اسلو
من هم این فیلم رو دیدم همش الحق درست بود اینه همون اسلام ساختگی این اخوندا . بکش.ببر...و... بس بهتره کلاهمونو قاضی کنیم ببینیم جه بلای سر ما دارن میارن
شنبه 10 فروردین 1387

mobina999 - سو ئد - استکهلم
این دلیل نمیشه که چون یک گروه انسان مریض وجود دارن که به نام اسلام هر کثافت کاری میکنن حقانیت اسلامو زیر سئوال ببرییم.متاسفم
شنبه 10 فروردین 1387

modares - ایران - شیراز
1400 ساله به اینها گفتیم کافر .نجس وهزار تا دری وری یگه هنوز هم داریم میگیم مراجع هنوزهم میگن .حالا اونها گفتن به ما برخورده .تازه فیلم نه به کسی توهین کرده نه دروغ بیان کرده .
شنبه 10 فروردین 1387

scorpionman - کویت - کویت
babaktoronto - کانادا - تورنتو تو دوباره نظر کورکورانه دادی خودت می دونی اصلا چی گفتی !!! تو که دم از آزادی اندیشه حرف می زنی نمی دونی باید به تمام اندیشه های فکری احترام بگذاری یا فقط انچه که با شما سازگار هستش رو می پذیرید و بقیه رو کنار می زنید خوب این می شه کار بعضی از متحجرین !! شما نمی دونید که اگر طرفدار ازادی اندیشه هستید باید به مکتب اسلام و سایر مکاتب دیگر احترام بگذارید!!! یکی از معجزات قران اینه که این کتاب در میان عرب های جاهل و توسط پیامبر که بی سواد بود نازل شد و داستانش معروفه. اتفاقا قران انسان رو به تفکر در پدیده ها و طبیعت دعوت می کند و انسان را از تفریط نهی می کند!! چرا این آیه ها رو نمی زاره!؟ این قتل و مجازات هایی که در قران هستش بخاطر اینه که انسان خلاف کار مجازات بشه و تهدیدی برای دیگران نباشه !!! حالا اگر یکی اومد یکی از عزیزانت رو کشت چکار باهاش می کنی ؟؟ می بوسیش؟؟ یا ازش تشکر می کنی ؟؟ خوب اسلام اومد تا بهت یاد بده که چطوری قاتل رو محاکمه کنی؟؟ چطوری مشکلات های یکدیگر رو حل کنید. و ... این تو همه دنیا وجود داره. مساوات زن و مرد هم در اسلام وجود داره همانطور که زن پیامبر تاجر بوده و به تجارت می پرداخته!! آقای بابک شما هم مثل اون نمایند هلند هستید که نمی دونید چطوری فکر کنید و نتیجه گیری کنید بابک عقلتو خودنت قفل کردی نه اسلام .. من بهت می گم که اسلام رو نباید از دیدگاه آخوندا و مفتی ها و ... دید مگه اینا اسلام رو اوردند؟؟
لازم اینو بهت بگم که در خلیج بیشتر قاچاقچیان مواد مخدر ایرانی هستند حالا قبول داری که عرب ها بگن که ایرانی خا همشون قاچاقچیند و این فرهنگ ایرانیست ؟! مگه فرهنگ رو یه مجموعه تشکیل میدن؟؟؟ manoto_5557 - سوئد - یوله بابک mohsenkmp - ّهلند - ماستریخ iran zamen - نروژ - روگنان کمی فکر کنید شما عقلتون باز کنید!!
شنبه 10 فروردین 1387

khasteh - فرانسه - استراسبورگ
نام خدا نبردن از ان به که زیرلب
بهر فریب خلق بگویئ خدا خدا
شنبه 10 فروردین 1387

parviz1 - انگلستان - کترینگ
شرم آور است که کارهای ملاهای رزیم جنایتکار و دزد و وطن فروش را بنام اسلام و مسلمانان رقم زدید!!ما مسلمانان چه شیعه و چه سنی و اصولا هر انسانی از قتل و غارت وخونریزی تنفر داریم و در اسلام آدمکشی و جنایت را بزرگترین گناه نابخشودنی است و در آخرت با آتش دوزخ بد کاران و جنایتکاران و وطن فروشان و دزدان به سزای اعمال میرسانند.این رژیم که با اسم اسلامی همه جور گناهی را میکند هیچ ربطی به مسلمانان و اسلام ندارد. مسلمان واقعی حتی یک مورچه را نمیتواند بکشد چه رسد به هم نوع خود! این کثافتها برای رسیدن به قدرت بیشتر همه جور جنایت میکنند.ضمنا من هم سئوالی دارم.اگر یک غیر مسلمان(یهودی.مسیحی.بودایی. زرتشتی. و هر دین دیگری)کار خطایی انجام داد آیا همه آنها خطا کارند؟آیا دینشان گفته ؟آیا صحیح است کار زشت افراد را به دین ربط داد؟اسلام دین محبت و عشق است و چنانچه مطالعه کنید متوجه میشوید این آیات در کجاها و در چه شرایتی آمده.قران با بسم الله الرحمن الرحیم شروع شده و میگوید بنام خداوند بخشنده و مهربان.خواهش میکنم حساب دین را از سیاست جدا و عمل هر شخصی را با دین اسلام نگذارید.
شنبه 10 فروردین 1387

nima3 - ایران - تهران
سوره مایده ایه 32: (قران شریف!)
إِنَّمَا جَزَاءُ الَّذِینَ یُحَارِبُونَ اللَّهَ وَرَسُولَهُ وَیَسْعَوْنَ فِی الْأَرْضِ فَسَادًا أَنْ یُقَتَّلُوا أَوْ یُصَلَّبُوا أَوْ تُقَطَّعَ أَیْدِیهِمْ وَأَرْجُلُهُمْ مِنْ خِلَافٍ أَوْ یُنْفَوْا مِنَ الْأَرْضِ ذَلِکَ لَهُمْ خِزْیٌ فِی الدُّنْیَا وَلَهُمْ فِی الْآخِرَةِ عَذَابٌ عَظِیمٌ
کیفر آنها که الله وپیامبرش را قبول ندارند و با آنها به جنگ برمى‏خیزند و در روی زمین فساد میکنند !! این است که دست و پایشان را از طرفهای مخالف ( یعنی دست چپ مثلا و پای راست ) قطع کنید و یا آنها را بکشید و یا به صلیب بکشید واز روی زمین نفی شان کنید ....
شنبه 10 فروردین 1387

boy-teh - ایران - تهران
خاک تو سر همه اونای که از محتوای فیلم این اشغال هلندی حمایت می کنند. (ادامهای به ظاهر روشنفکر ولی عقده ای)
شنبه 10 فروردین 1387

dandy - امارات - امارات
nona33 - انگلیس - ناتینگهام من که متوجه هستم.. توی ... بگو باید از این جهالت در میای..من خدا رو روزی صد بار شکر میکنم که منو مسلمون بدنیا اورد...مگر مسلمون و مسیح و یهود اینها دینهای خداوند نیستند؟؟؟مسیح کی گفت بعد از من پیامبری به دروغی میاد؟؟؟؟ میید من مسیحیه هرزگاهی از انجیل برایم میگه ولی حرفی در مورد این چیز بهم نزد ...نظر به افرادی که میگن به هیچکس توهین نشده پس شماها را فتنه و جنایتکار وو و و و خطاب کنند عادیه؟؟؟شما گوشت خوک خوردید اینقدر بی غیرت شدید؟؟؟زشــــــــــــــــــــــــته براتون مسلمون نه اخوند نه ملا نه وهابی مسلمون یعنی رفتار کامل...برید بابا خودتون و ارزون فروختید...خیلیم ارزون...فیلم حقیقت داره در همه ادیان خوب و بد هست و میگید چرااااااااااااا ناراحت میشین فیلم مستند؟؟؟میتونه فیلم خوب از اسلام زوایایه خوبی اسلام و فیلم بکنه ولی از اونجا که هنوز بچه هستید نمیدونید که این تبلیغه وایلدرز 5 الی 6 از خانوادش به دین اسلام روی اورده بدش اومده این فیلمو ساخت حالا شیرفهم شدید یا هنوز دوزاریه کجه؟؟؟Amir_australia - استرالیا - سیدنی نکته مهم زیاد درش هست ....یکی اینکه صبر در مقابل جهالت...گذشت...ایثار.....و خیلی نکات اخلاقی فرهنگی اقتصادی و سیاسی مهم....صبر در برابر ادمهایی مثل شماها
شنبه 10 فروردین 1387

ARTEMIS-SW - سو ید - مالمو
اخ خ خ .... باز از حقیقت گفته شد صدای خل و چل های اسلامی در امد. یکی نوشته محمد مظلوم اره وقتی که از مکه به مدینه رفت و قدرت گرفت اولین کارش کشتن 700 نفر ار قوم بنیقریضه بود و زنان انها را به اتاق خواب همان کاری را که در ایران ما کردند.. و تمام دشمنانشو با بدترین وضع کشت..معنی معصوم را هم فهمیدیم هیتلر محمد استالین پول پوت چنگیز همه لنگه ی هم اب توبه سر اسلام نریزید ان فیلم قسمت کوچکی از جنایات اسلام را به تصویر کشیده درود به شهامت سازنده ی ان .. این فیلم راز بزرگی را نشان میده و اینکه این جنایتکاران چه به سر نیاکان ما در 1400 سال پیش اورند....ننگ بر شما که عین کبک سرتون را زیربرف خونین اسلام مخفی کرده اید و خیال بیرون امدن هم ندارید ... عربستان مهداسلام .کشور مردان شهوتران بزرگترین زندان زنان....
شنبه 10 فروردین 1387

iran zamen - نروژ - روگنان
اسلام بر پایه دروغ و دارای اصول عقب ماندگی.فقر فرهنگی واقتصادی و ...است واینها همه دست در دست هم داده اند و باعث عقب افتادگی ایران شده است.اسلام بجز اندیشه کشی.سرکوب.زن ستیزی وخشونت چیزی ندارد.تا به امروز بجز خرافات وترس از دوزخ چه جیزی به ما اموخته.....و در همین قران سوره احزاب ایه 36 .سوره نسا ایه24.سوره مومنون ایه1 تا 7 وووو و این این داستان ادامه دارد و نهج ا لبلاغه 157 بار در باره زن صحبت شده که بیشتر در باره اسارت زن است.کسانی که از این دین اسلام طرفداری میگنند شناختی از ان ندارند.تنها خواندن کتاب نیست تحقیق هم لازم است .به امید ایران ازاد بدون اسلام تازی.در انتظار حمله اسلام دوستان هستم.
شنبه 10 فروردین 1387

aud - امارات - دوبی
نظر بنده در مورد دین اینه و بس و یه چیز ثابت شده است: دین عامل جدایی و فتنه است.
شنبه 10 فروردین 1387

sara-sara - امارات - دبی
واقعا برای مدافعان این فیلم متاسفم!
شنبه 10 فروردین 1387

rammstein - اتریش - وین
دقیقا فیلمش درست بود. امیدوارم قبل ای این که دوران ریاست جمهور ی بوش تمام بشه ایران را از دست این احمقا آزاد کنه. همیشه اگه بد از نظر بعضیها بد باشه ولی‌ همیشه از بد ترین بهتره
شنبه 10 فروردین 1387

next - انگلیس - لندن
فیلم همچین بدی نبود. فقط یه خورده پیاز داغش رو زیاد کرده بود.
شنبه 10 فروردین 1387

Amir_australia - استرالیا - سیدنی
اقای دندی حکم ادمهائی مثل ما در دین تو قتل هست. سنگسار هست و زدن کردن.
می دونی چرا اسلام مخالفانش رو به بد ترین وجه مجازات می کنه چون اسلام دین انتقاد نیست...
اقای دد من از ابادان:من کتاب زیاد خوندم در مورد اسلام. خیلی سعی کردم که حقانیتش رو بپذیرم اما وقتی دلیل و منطق نداره پس یه ایرادی توش هست. خود شما چطور تا حالا کتابی خوندی ؟ اسم یکی رو بگو
من به دوستان توصیه می کنم تاریخ جبری رو حتمامطالعه کنند.
شنبه 10 فروردین 1387

scorpionman - کویت - کویت
roger_waters - امریکا - ویرجینیا nimma - امریکا - بوستون parviz1 - انگلستان - کترینگ درود بر شما که اسلام رو از زاویه صحیح دیدید!! کاش بابک و امثالش اینو می تونستند ببینند!
باید بدانید که اسلام دین عرب ها فقط نیست باید بدانید که خود این عرب ها بودند که پیامبر و امامانشان را کشتند و این همش بخاطر این بود که این عرب می خواهند دین آدم کشی و ترورستی و تبعض گرایی را بجای اسلام بگسترانند این مفتی که با شمشیر شعار می ده (در فیلم) و این تروریست هایی که سر جاسوس آمریکایی رو می برند و اونایی که عملیات وحشیانه (وهابی ها) انجام می دهند پیروان همون هایی هستند که در ابتدای تاسیس اسلام با پیامبر دشمنی کردند چرا این دین دین صلح و محبت است!
شنبه 10 فروردین 1387

p0licce - امارات - دبی
اگه اینجوره که شما دوستان مخالف میفرماید که من فکر میکنم امریکا مسلمان ترین کشور دنیا و جورج بوش هم پیغمبره¡¡ چون چنان کشتاری که اینا دارن تو فیلمشون نشون میدن¡ در حال حاظضر توسط امریکا داره اجرا میشه¡.
شنبه 10 فروردین 1387

p0licce - امارات - دبی
درجواب خود فروخته ها. چرا نشون دادن یا صحبت در مورد هولوکاست ممنوع و مورد پیگرد دارد؟ ما هم به همون دلیل صحبت در مورد تمسخر مقدسات رو ممنوع میدونیم. اگه نمیدونید چرا برین از ارباباتون که جیره شون رو میخورید بپرسید.
شنبه 10 فروردین 1387

Neda.Dubai - امارات - دبی
scorpionman - کویت - کویت
dandy - امارات - امارات
morteza70 - فرانسه - پاریس
کاملا باهاتون موافقم مخصوصا دندی....
از جسارتت خوشم میاد...مرسی
شنبه 10 فروردین 1387

manoto_5557 - سوئد - یوله
mamal_deshne - انگلیس - لندن
خیلی بی تربیت هستی .حتما این نشانه اسلامت است
شنبه 10 فروردین 1387

ealia - ایران - تهران
توی این که این فیلم با غرض ساخته شده شکی نیست.ولی نباید از این هم غافل شد که آیات جهاد قرآن که جزو آیات محکم قران هم محسوب می شن خیلی خشن هستند.(آیات قرآن دو نوعند:آیات محکم و آیات متشابه و آیات جهاد جزو آیاتی هستنن که میشه به اونها برای دریافت و استخراج احکام دینی استناد کرد.)اگر فقط مبنا رو کتاب قرار بدیم و کاری به سنت و علوم فقهی نداشته باشیم- که خیلی از فرقه های اسلام هم همین طوری اند و فقط شیعه است که به منابع دیگه هم اعتقاد داره-اون موقع می بینیم که این فیلم آن چنان هم دور از واقعیت نیست.اگه بر خلاف اسمش که خیلی لطیفه به سوره نسا مراجعه کنید می بینید که واقعا چقدر دین اسلامم تلخه.
شنبه 10 فروردین 1387

k.h.s - انگلیس - لندن
سلام به دوستان عزیز ودرود
این دعوا دعوای خوبی بود که میان بینندگان راه افتاد.
چون که این باعث بحث می شود. و بعد از مدتی ما هم روش بحث را یاد می گیریم.
اولا نظر خودم را درباره ی دین ها می گویم.
تمام دین ها در یک راستا هستند و ان پی بردن به وجود خدا است.
به نظر من هیچ فرقی هم بین دین ها وجود ندارد.هر دینی برای هر کسی محترم است وخوبی وبدی افراد ربطی به دین انسان ها ندارد.
درباره ی اثبات خدا
برای اینکه بخواهید ببینید خدا وجود دارد یا نه از هیچ فرمولی نمی توانید استفاده کنید.ولی می توانید از علم واصول زمینی استفاده کنید وحدس هایی بزنید.
مثلا نمی توانید رده پای خدا را روی ساحل یک دریا ببینید یا خدا را از درون اتم پیدا کنید.
ولی می توانید به وجودش با مسائل زمینی پی ببرید.
فرض کنید 3 کفش ابی وسه جوراب زرد از 3 نوع مختلف دارید. حالا حساب کنید این کفش ها وجوراب ها را به چند نوع می توان پوشید؟
ما به 9 نوع می توانیم این کار را بکنیم.
حال فرض کنید 1000 بیلیارد حرف فارسی از الف تا ی(یعنی 32 نوع) داریم
و از هر کدام به اندازه ای که می خواهید داریم .حساب کنید به احتمال چند درصد اگر این ها را مخلوط کنیم یک کتاب بامعنی ساخته می شود؟
با یک حساب ساده می فهمید احتمال این که از میان این همه حالت که ما حروف را مخلوط کنیم یک کتاب با معنی بدست بیاید نزدیک به صفر است.
نظم وقوانین دنیا هم همینگونه است.
شنبه 10 فروردین 1387

GOD_SOLDIER - انگلیس - گلاسگو
اونهای که دم از تضاد اسلام میزنند چرا بخود زحمت نمیدهند که بررسی کنندکه اسلام ناب محمدی چه گفته و چه خواسته است.این اسلام واقعی نیست که گروهی با نام اسلام برای مصالح خویش ازش سو استفاده می کنند .ما دنباله روی اسلام پاک شیعه هستیم.آیا شده بخود زحمت بدید که بدون تعصب برید نهج البلاغه بخونید (که درس زندگی را برای سعادت انسان در گذشته ودر حال و در آینده را که برای بشریت ارمغان آورده)را مرور کرده اید .بخدا نه اگر کرده بودید اینطور از اسلام بد نمیگفتید .من مخالف سیستم غلط جمهوری اسلامی هستم ولی یک مسلمان هستم با عقلی باز وچشمی بینا.ما هنوز این را نمیدانیم که (فرق اسلام ومسلمان)چیست.و این وعده خداوند مهربان است اسلام هرگزنمیمیرد.مسلمان واقعی مخالف کشته شدن انسانهای بی گناه است این را مطمئن باشید.به اومید روزی که همه انسانها در صلح و آرامش در کنار هم زندگی کنند.
شنبه 10 فروردین 1387

p0licce - امارات - دبی
ARTEMIS-SW - سو ید - مالمو عزیز دل برادر حقیقت اینه... شما که دم از روشنفکری میزنین در مورد چیزی که میخوایین مخالفت کنین حداقل مطالعه کنینین بعد اینجا اراجیف بنویسین. جمهوری اسلامی حق داره امثال شماها رو قلوقم میکنه اخه این افکار شما دارین؟
شنبه 10 فروردین 1387

god of shiraz - بلژیک - بروکسل
شما کی هستید که در مورد اسلام نظر میدن .این اسلام همون اسلامی هست که ایران رو نجات داد که اگر نبود تو الان 100٪ عربی داشتی صحبت میکردی. ما تو تاریخ ایران هر چی شاعر یا کسانی که شما ها بهش افتخار میکنید بعد از اسلام بود.زنده باد ایران ،زنده باد اسلام.در مورد این فیلم هم باید بگم وقتی همه کاراش یک ادم همجنس باز هست ادام چی بگه.مرگ بر همه ادیان به غیر از اسلام.
شنبه 10 فروردین 1387

swstt - ایران - مشهد
ایا به نظر شما اینها کار مسلمانان میباشد ؟ میدانید فقط یهود دشمن ما مسلمانان هستش و بس ایا شما کارهای کفار را در فلسطین عراق افغانستان یا در کوزوفو نمیبینید یا اینکه همگان کور شدید ........... مرگ بر استکبار مرگ بر دشمنان اسلام
شنبه 10 فروردین 1387

hojjatbaba - ایران - تهران
سلام به همه انسانهای ازاده من عضو جدید هستم میخواهم سوال کنم ایا در اروپا وامریکا برای مجرمین مجازات وزندان وجود ندارد وایا اگر اینکه یک انسان را زندانی ویا به نحو دیگری مجازات کنیم وحشیگری محسوب نمیشود پس اگر چنین است تمام دولتها وحشی هستند وایا قانون برای بشر لازم نیست و ایا ازادی انسان مطلق است یا نسبی دوستان در قران کریم ایه ای است بدین مضمون (ان الدین عند الله الاسلام) یعنی دین نزد خدا اسلام است به عبارتی تمام ادیان الهی ریشه اصلیشان تسلیم در برابر خداست همانطور که در کلاس اول ابتدایی به هیچ دانش اموزی فیزیک کوانتوم را نمی اموزند خداهم دین خود را بتدریج برای بشر نازل کرده است ومطابق با درک همان دوره بشری اگر در اسلام ایه های جنگ با کفار امده برای کفاری است که از در جنگ در امده اند واگر گفته شده فدیه هاشان را با ذلت بپردازند برای بعداز جنگ است تمام احکام اسلام حکمتی دارد که اگر عقل من وشما به ان نمیرسد نباید اصل انرا مخدوش کنیم ببینید یک روز برای بشر سیل یک نوع بلا بود اما امروز نعمت است اگر بتوانیم انرا مهار کنیم ولی هنوز برای بشر زلزله مخرب است چرا ؟ چون دانش بشر توانایی استفاده از قدرت انرا ندارد ومثالهای زیاد دیگری که مجال پرداختن به ان نیست پس دوستان ازادی موجود در غرب مدینه فاضله نیست میدانید که در انجا در یک خانواده مهمترین فرد اول بچه دوم زن سوم سگ و گربه چهارم اثاث منزل و دراخر مرد خانه میباشد جاییکه به یک حیوان بیش از یک انسان اهمیت داده میشود چه بهشتی است خدا میداند . ببخشید
شنبه 10 فروردین 1387

sotedelan - هلند - المیره
هرجا که جای انتقاد نباشه به طبع به خرافات سوق پیدا میکند .ویلدرز از اینده هلندمیترسه و بااین فیلم زنگ خطررو به صدا در اورد .چه بسا با رشد تصاعدی مسلمونا تو هلند قواعد وقوانین اونها هم بطبع وارد سیستم میشه پس اون هیچ توهینی به اسلام نکرد بلکه واقعیتها رو که خیلی ها به چشم ندیدند رو به تصویر کشیده و اون از این واقعیتها میترسه که نکنه فردا این واقعیتهابه فعل واقع بشه و در نهایت گروههای متعصب مذهبی بخواهند با ازادی های کشوری ازاد همچون هلند مبارزه کنند.ما هم بهتره چشمانمان رو باز تر کنیم چرا که انقلاب 57 رو فراموش نکردیم که اخوندا به جبرازادی رو ازمون گرفتند و مردم روسری رو به تو سری ترجیح دادند.با تشکر .
شنبه 10 فروردین 1387

p0licce - امارات - دبی
k.h.s - انگلیس - لندن کاش همه مثل شما بحث میکردن
شنبه 10 فروردین 1387

shelman83 - انگلستان - لستر
ببنید دوستان٬ مهم مغز دین است. که فقط وجود خدا و رسیدن به او و عدم آزار خلق اله . هر دینی می تونه طرفدار فاسد هم داشته باشه. وهابی و امثال اونا که مسلمون نیستند به خدا.فقط اسم مسلمونا رو بد کردند.ولی اینا حق ندارند به هیچ دینی توهین کنند. اسلام ما دین رحمت و الفت است.افسوس که بعضی از مسلمان نماها اسم دین رحمت ما رو خراب کرند.
هر کس هم با اسلام و هر دین دیگه مخالفه واسه خودش بذاره.حق توهین نداره......
شنبه 10 فروردین 1387

asal khanoom - سوپد - شوبینگ
چیه شماها دوباره تا یه چیزی دیدین جوگیر شدین و افتادین به جون هم؟؟؟
هر کس ازادی فکر و بیان اون رو داره...
شما میتونید عقیده ی خودتون رو حفظ کنید و اگر کسی بهتون اعتراضی کرد جواب بدین..وگرنه یه فیلم 15دقیقه ای که اینقدر بحث نداره...
شنبه 10 فروردین 1387

azadi - ایران - کرج
ظاهرا دوستان عزیز مسلمانمون حتی معانی تحت الفظی قران را هم نمیخوانند اگر به قول خانمdandy - امارات - امارات معنی با متن منطبق نیست وانقدر پیچیده هستش اصلا نباید پیروی کرد چون هر جور که بخواهیم میتوان استنباط کرد خوب یا بد( که فکر نمیکنم اینطور باشه چون درگفتار ومتنش صراحت داره)و یک مفهوم بیشتر ازش استنباط نمیشه.
در هر حال روی صحبت من تمام ادیان هستند نه اسلام به تنهایی چون همین موارد به نوع دیگری در ادیان دیگر هم عنوان شده همه ادیان سر و ته یک کرباسندفقط شدت وضعف دارند.
در ضمن این اقا چیز خاصی نگفته که انقدر شلوغش کردید کلا 10 ایه قران و گذاشته و 4 تا صحنه از اتفاقاتی که همه ماقبلا دیدیم در باره احکام شرع و اصول و فقه صحبتی نکرده یعنی خیلی ساده به اسلام نگاه کرده اگر احکام خرید و فروش انسانها رو میساخت که دیگه هیچ واویلا میشدو یا احکام غلامان و کنیزان و ...
برید خدا رو شکر کنید که عقلش به اینجاها نرسیده
شنبه 10 فروردین 1387

bahman_hw - ایران - مشهد
انتقاد وبجث چیزخوب وسازنده ای هست ولی باید مرز تهمت و توهین با آزادی بیان مشخص بشه. من به عنوان یک مسلمان به این موضوعات نه اعتقاد دارم ونه عمل میکنم. وکاملا از این اعمال متنفرم.
شنبه 10 فروردین 1387

dandy - امارات - امارات
مومنتمومنت شلنگ اباد - سوئد - لینکشوپینگ ایرانی نیست یعنی نصف اونهایی که در ایران هستند عربند اره ..بنده خدا خیلی باید بیچاره باشی که اینحرف میزنی..یا رب روا مـــــــــــــــــــــــــــــدار گــــــــــــــــــر گدا معتبــــــــــــــــــــــــــــــر شود....
شنبه 10 فروردین 1387

حاج آقا - مالزی - کوالالامپور
یک همکلاس آمریکایی داشتیم ایشون هی می گفت مسلمونا اینجورین مسلمون اونجورین در نتیجه اسلام دین جالبی نیست . حالا شده حکایت این یارو که با مشاهده نظر یه دختر بچه و یا یاوه گویی یه مشت احمق ، درباره دین اسلام قضاوت می کنه .
در ضمن این دوست ما در مورد 11 سپتامبر خیلی زور زد که ثابت کنه ما این کار رو کردیم و از دستورات دینمون بوده که در آخر هم بنده شخصا فرماندهی عملیات رو به عهده گرفتم و از حضور در صحنه خودم صحبت کردم و این دوست عزیز هم مثل مرغ سر بریده بالا و پایین می پرید ( چون زادگاهش بود!)
در آخر هم همین قدر که دین اسلام اجازه اهانت به هیچ دین دیگری رو به پیروانش نمی ده بسیار خوشحالم . حالا کاری ندارم که چقدر این موضوع
رعایت می شه . باید برای قضاوت به دین نگاه کنند و نه پیروان دین .
شنبه 10 فروردین 1387

dandy - امارات - امارات
azadi - ایران - کرج اولا وقتی یکی نمیخواهد زبون ادمی حالیش شه به این اقا میکند..چندتا اخوند و ملا گذاشتند؟؟؟؟هر کدومهاشون نظرهای مختلف با دیگری دارند...خدا تو قران نوشته من ادمهامو کباب میکنم؟؟؟خوب کباب فروشی راه بندازه بهتره !!!اخه این تفسیره دوماا مگر در دین مسیحیت افکار مختلف نیست ؟؟در یهود چطور؟؟؟مسیحیها یک فرقشون میگن خدا همون عیسی است بعضیهاشون میگن خدا پدر عیسی هست ؟؟؟و و و نه منظور این وایلدز اتفاقاتی که افتاده نیست منظورش تبلیغه هنوز نفهمیدی... این وایلدز که فکر میکنه با این چندتا صحنه ما دینمون و عوض میکنیم نه اقا منتظر قران هم ما پارش بکنیم مسخرست صد البته مسخرست غلط میکنی وایلدرز اصلا اسم قران و تو دهن کثیفت بیاری میدونی دهنتو گل و لای میگیریم ما مسلمانها اتحادمون همه را به حسادت وا داشته......درود بــــــــــــــــــــــــــــــزرگ بر اسلام ...سلام بر اســــــــــــلام....Amir_australia - استرالیا - سیدنی واقعا نازی فقط دین اسلام اینو میگه ؟؟؟برو اول یکسری به تمام دینها بزن هر کدموش هرررررررررررررررر کدومش که برای کار خلاف و غیر انسانی انجام میدین مجازات نشه همون دین و برای خودت انتخاب بکن...میدونی حیوانها که حیوانها هستند نر با نر همبستر نمیشه ...
شنبه 10 فروردین 1387

dr.arshia - کانادا - تورنتو
اسلام برای عربهاست. اقای دموکرات شما ا صلا درباره دموکرات چی میدونید.دموکراسی یعنی اینکه اجازه میده به هر کسی با هر درجه و مقام بحث کنی دموکراسی رو مسلمان های دو اتیشه هرگز نمیدانند چون صلاحشون دیکتاوری و شمشیره. هر جا خلاف میلشون باشه اسم کافر میذارن و خونشو حلال می کنند.برو تاریخ و گذشته ایران رو بخون نمی خواد از مرد مظلومی که نود تا زن داشته و دختر 9 ساله رو صیغه کرده ......
مظوم و بدبخت من ایرانی اصیلم که در کشورم ازادی و ارامش ندارم.با تشکر از شما که به راستی بهترین و متنوع ترین سایت رو برای ایرانیان فراهم کردید.
شنبه 10 فروردین 1387

parand2008 - فرانسه - نانسی
Mohsen Au - استرالیا - سیدنی Mohsen Au - استرالیا - سیدنی
باز این اروپایی ها زحمت سفر میدن به خودشان عربهاکه به ایران سفارش میدن و کشورهای خاور دور ...عربها سنت اسلام را به جا مییارن این خبر را هم بخوان
شنبه 10 فروردین 1387

kaveh norway - نوروژ - اوسلو
به نظر من تمام این فیلم واقعیاتی هستش که باید تمام مسلمانها این رو بپذیرند .این چهره ی دین اسلام هستش. وما هم که کشورمون دست این ادمهای اسلامی افتاده باید یه کاری بکنیم .اخه تا کی ای مردم!!!!!!!اوسلو
شنبه 10 فروردین 1387

scorpionman - کویت - کویت
k.h.s - انگلیس - لندن پیداست که ادم باهوشی هستید که تونستید از طریق علم احتمال (پراببلتی) وجود خدا رو اثبات کنید کاشکی این بی دین ها یکمی اون عقل فقل شده شون رو بکار می انداختند!!
شنبه 10 فروردین 1387

parand2008 - فرانسه - نانسی
جالبه این ها که از اسلام دفاع میکنند اصلا سواد ندارن یا فحش و دری وری می گن و حرف درست حسابی بلد نیستند بزنند ..یعنی تمام تلاش این فیلم هم همینه که طرفداران اسلام همه یک مشت افراطی هستند که قمه زنی ترور خشونت تو ذاتشونه تو تعلیمات دینی اشان هست ..لطفا ادامه بدید بیشتر بی محتوائیه اعماق پوچ اعتقاداتتان پی میبریم ...
شنبه 10 فروردین 1387

dawod - هلند - هلند
دوستان توجه کنید که این فیلم (اگر بشود انرا فیلم نامید)توسط شخصی جاه طلب با سرمایه یهودیها و راهنمایی امریکا جهت کسب شهرت و ثروت تهیه شده.انگیزه انان همان ایجاد تنش (بخوانید جنگ)بین مسلمانان و اروپا است تا با خیال راحت به گسترش دمکراسی! وصلح در عراق و افغانستان و فلسطین و ....بپردازند و گرنه یک فیلم مستند باید موضوع را بطور کامل بررسی کندو البته انتقادی باشد نه توهین امیز مثلا در این فیلم نمیبینیم که سربازان و خلبانان امریکایی قبل از حمله وبمباران اشتبا هی! مردم بیگناه عراقی و افغانی اول صلیبی را که به گردن دارند میبوسند یا همین سربازان المانی که با جمجمه قربانیان افغانی فوتبال بازی میکردند و هزاران جنایتی که مرتکب شده و میشوند .شاید انگیزه این افراد برای کشتن همنوع همین جنایتها وغارتها و دخالتها است که سالیان درازی ادامه داشته والبته این فیلم پاسخی برای ان ندارد .
شنبه 10 فروردین 1387

morteza70 - فرانسه - پاریس
قابل توجه...
به نقل از خبرگزاری فرانسه،"بان‌کی‌مون" روز گذشته پخش فیلم "گرت ویلدرز"،رئیس حزب راستگرای آزادی در پارلمان هلند را محکوم کرده و تصریح کرد:هیچ چیز تحریک به خشونت و کینه توزی را توجیه نمی‌کند و این آزادی بیان محسوب نمی‌شود.
دبیر کل سازمان ملل متحد در اظهارات خود که "میشل مونتاس"،سخنگوی وی قرائت کرد گفت:با شدیدترین عبارات و صریحا پخش فیلم ضد اسلامی گرت ویلدرز را محکوم می‌کنم.
نخست‌وزیر هلند در نخستین واکنش به انتشار این فیلم موهن گفت: من دیدگاه فیلدرز درباره اسلام را که در فیلمش ارائه شده رد می‌کنم.
"یان پیتر بالکنیدی" افزود: این فیلم اسلام و تروریسم را با یکدیگر قاطی کرده و ما این برداشت را رد می‌کنیم.
وی که در نشستی خبری سخن می‌گفت ادامه داد: ما فکر می‌کنیم این فیلم هیچ چیز جز توهین را محقق نمی‌کند اما احساس توهین نباید دستاویزی برای دشمنی و تهدید باشد.
شنبه 10 فروردین 1387

dandy - امارات - امارات
azadi - ایران - کرج تو قران و خوندی نوشته که ادمها رو کباب میکنیم ...بعدش یکی میسته میگه کبابیه کبابی...اره تو اگر قران و ختم کردی که اکیدا دروغ میگی .. پس بهش ایمان داشتی که ختم کردی..واقعا شماها مایه سر افکندگی هستید... ببین این فیلمها و مستندها روی هیچکس تاثیر نمیزاره فقط خودشو خراب کرد.... بیخودو بی جهت صلــــــــــــــــــــــــــــــــوات.............
شنبه 10 فروردین 1387

amir_dragon - ایران - تهران
اقا چرا هی میگی مسیحیت مگه تو انجیل یک کلمه از کشتن کسی هست برادر من خود ما ایرانی ها هم که از اول مسلمون نبودیم وقتی کشورمونو این اعراب گرفتن به زور شمشیرو کشتار؛ دینمونو عوض کردن.به دستوره همین محمد سره2000 هزار ایرانی تو شیراز و اصفهان زده شد.من خودم پیامبریو که هزاران جنگ داشته و ادم کشته در راه رضای خدا( مگه خدا به کشتن راضی هست)قبول ندارم مگه مسیح تا حالا جنگ داشته..
شنبه 10 فروردین 1387

saeedi - کانادا - تورنتو
saeed85 - ایران - تهران
شما دیگه چرا این فیلم را گذاشتید؟ مگر ضد دین هستید؟ من طرفدار دموکراسی هستم ولی از این کار شما خوشم نیامد. به خدا پیامبر ما مظلوم ترین فرد حتی در میان امتش است.
.........
چی چی میگی حاجی ؟ ... ... مظلوم شما هزاران نفر رو سر برید و به صد ها زن تجاوز کرد ... کوری و نادانی تا کی ؟
بعدش هم سایت خودشونه هرچی دوست دارند میزارند ... شما اذیت میشید میتونید نیاییدتو این سایت
شنبه 10 فروردین 1387

ایران انگلیس - ایران - تهران
می خواهم به این ایرانی های بت پرست که به زور شمشیر به اسلام گرویدند بگویم که احمق هایی مثل شما لیاقتتان همان شاه عیاش وبیسواد بود.
شنبه 10 فروردین 1387

Amir_australia - استرالیا - سید نی
dandy: من به تو حق می دم که چنین تصوری داشته با شی. چون داری توی کشور اسلامی اونم از نوع تفکر احد حجری زندگی می کنی. شما ها هنوز دموکراسی رو درک نکردین. بدون داشتن هیچ مطالعه ای از روی احساس نظر ی دید.
در ادیان دیگه مجازات هست اما همیشه را توبه و بخشش را باز گذاشته اند.سر نمی برند و دست و پای مخالف را قطع نمی کنند. با پاره اجر نمی زنند تو کله انسان. بچه ها رو از خداوند نمی ترسونند. و از پروردگار به عنوان یک دوست و همراه واقعی یاد ی کنند.
همجنس بازی یک بیماری ژنتیکی است . در حیوانات هم وجود داره.. میمون ..سگ .. دلفین ...شیر ...داداش شما بهتره یکم بخودت زحمت بدی و مطالعه کنی بعد نظر بدی
یکشنبه 11 فروردین 1387

p0licce - امارات - دبی
morteza70 - فرانسه - پاریس دمت گرم با این خبرت. اب یخ ریختی رو این خود فروخته ها. اصلا گند زدی به قیافشون .
خودفروخته هایی که با پول پ... میشینین جیره ارباباتون رو بلغور میکنین. بدونین کل دنیا با شما مخالفه و شما مثل انگلی می مونین که هر روز اواره جاییی هستین
یکشنبه 11 فروردین 1387

ehsan mn - ایران - ایران
کاش روزی برسد که همه فقط یک دین و آیین داشته باشیم
کاش یه روزی برسه که مسلمونا مطالعشون بیشتر بشه و دست از یه سری عقاید خرافی بردارند
تا به جای این که برای جواب دادن به این جور چیزا از احساس و عاطفه استفاده کنند بتونن با عقل و منطق همه ی اینا رو رد کنند
یکشنبه 11 فروردین 1387

mava - هندوستان - بنگلور
k.h.s من هم دقیقا استدلالی شبیه به شما برای اثبات وجود خدا دارم
فرض کنید توی یک جنگل دارید میرید که یکدفعه یه کلبه پیدا میکنید و وقتی وارد اون میشید میبینید که داخل اون خیلی مرتب و قشنگ چیده شده
اولین چیزی که با خودتون میگید اینه که کی اینا رو به این شکل منظم چیده؟؟
یعنی با عقل جور در نمیاد که اینا شانسی و اتفاقی به این شکل باشند
حالا به نظمی که تو بدن هست انسان فکر کنید واقعا ما ها که ادعای عقل میکنیم آیا امکان داره این بدن بدون خالق به وجود اومده باشه؟؟
کلا نظم جهان هم همینطور...
پس تو وجود خدا هیچ شکی نیست
یکشنبه 11 فروردین 1387

parand2008 - فرانسه - نانسی
دستش درد نکنه خوب همه جهالت اسلام را به نمایش گذاشت ...باید از سایت هم تشکر کنم برای این فیلم بسیار به جا وقتشه همه بودند با این اسلام چی به سر مردم می یارن
یکشنبه 11 فروردین 1387

khasteh - فرانسه - استراسبورگ
خدا چیزی نیست جز نیرویئ در درون خودما ما هرکدام اگر به انسانیت معتقد باشیم خدا را در درون داریم . خدا زیبایئ طبیعت و تنوع ورنگ امیزی برگ درختان در پاییز و بهاره .خدا ریزش برگهای خشک درختان در زمستانه. خدا جریان اب زلال چشمه ها و رودخانه هاست. خدارو در جنگلهای سرسبز شمال و تبسم نوزادان متولد شده جستجو کنید . خدا در عشق به همنوع جستجو کنید . خدا را در شهامت انسانهایئ جستجوکنید که از تلاش برای دنیایئ عاری از ظلم و نابرابری مبارزه میکنند و در این راه جان میبازند . خدا خود ماهستیم. خدا همه جا هست وهیج جا نیست . تمام مذاهب برای انداختن ادمها به جون همدیگه بدست همین بشر دوپا درست شده . اگه همدیگرو دوست داشته باشیم خدارو هم دوست داریم .
یکشنبه 11 فروردین 1387

world - ایرن - تهران
من فیلم رو دیدم. این هایی که این جور فیلمها را می سازند 2 دسته هستند یا واقعا ادمهای نادانی هستند و برای جلب نظر این کار رو می کنند. و یا اینکه از روی قصد این کار را می کنند که این قصد فقط می تواند به نیت درگیر کردن ادیان باشد. به نظر شما اگه مسلمانان بخواهند بر علیه یهودیان و یا دیگر ادیان از این گونه فیلمها بسازند 100ها برابر سوژه ندارند؟
یکشنبه 11 فروردین 1387

azadi - ایران - کرج
dandy - امارات - امارات اول از اینکه ببخشید اگر برای شما سوءتفاهمی بوجود اوردم قصدم توهین نبود دوم من در باره تمام ادیان صحبت کردم نه اسلام به تنهایی تمام ادیان نکات مثبت و منفی دارند ومهمتر اینکه دین زاییده نیاز بشر میباشد و انسان دین را بعد از مرحله تفکر خلق کرد نه قبل از ان پس دین مخلوق بشر میباشد.سوم قبل از اینکه فارسی خواندن و نوشتن را بیاموزم قران را اموختم پس با قران انچنانکه فکر میکنید بیگانه نیستم .
ولی مهمتر از قران و دین و نبی و امام و غیره خداست که با تمام وجود به او اعتقاد دارم همان خدایی که دوست داشتن؛ محبت؛ چشم پاک؛ فکر پاک وزبان پاک را به من داد پس درس اول خدا اخلاق است نه چگونه نماز خواندن.
اینجا زیاد نمیشه صحبت کرد اگر دوست داشتید یک صفحه وبلاگ درست کردم بیایید با دیگر دوستان اگر قابل دونستید با هم گپ بزنیم و کامنتهاتون را بگذارید.
پاینده باشید
یکشنبه 11 فروردین 1387

azadi - ایران - کرج
amir_dragon - ایران - تهران عزیز جان مسیح جنگ نداشته ولی پیروان مسیح نسل هر چی سرخپوست اینکا و ازتک وغیره را از روی زمین برداشتندبا اسم دین مسیح برای رسیدن به منافع مادی خود.
یکشنبه 11 فروردین 1387

ARTEMIS-SW - سو ید - مالمو
گاهی فکر میکنم هگل چه خوب ملتهای عقب افتاده را شناخت که گفت//هر ملتی لایق حکومتیست که بر او حاکم است// دلم به درد می اید وقتی می بینم تعدادی بی سواد این همه با نا اگاهی از این دین خون زن ستیز پیام اور هر گونه جنایت دفاع می کنند... این فیلم نما یا نگر شا ید 50 در صد جنایات این دین ضد بشر هست نمی خواهید قبول کنید؟؟؟؟به جهنم//فردوسی // ز ترک/مغول/ ...تازی/عرب/ نژادی اید پدید ..همین کسانی که خودشان را برای اسلام تکه پاره می کنند......
یکشنبه 11 فروردین 1387

Nima 1 - سوئیس - زوریخ
dandy - امارات - امارات
دندی جان شما به عنوان یک مسلمان اصلا عفت کلام ندارید. البته بهت حق میدم چون وسط یک مشت عرب داری زندگی میکنی که منطق شان لبه شمشیره. اگه واقعا هدفت دفاع از اسلامته/ که این روشش نیست.
در مورد فیلم هم بعدا برات توضیح میدم
یکشنبه 11 فروردین 1387

hojjatbaba - ایران - تهران
ایران انگلیس-ایران-ایران:کافر همه را به کیش خود پندارد.
امیر دراگون :از اسمی که برای خودت انتخاب کردی ماهیت خودت رو نشون دادی نکنه ابادانی هستی میخواهی ما رو بترسونی میگم رطیلی که در صقحه عکسهای بامزه دنیای حیوانات دیدی بیاد ها.
پرند 2008تو با این کامنت گذاشتنت نشون دادی که همچین باسواد هم نیستی متن خودت رو یکبار بخون.
کاوه از نروژ: یه زحمت به خودت بده یه سر بیا ایران خودت یک کاری بکن نشین کنار گود وبگو لنگشکن.
مرتضی 70: اینقدر این بابا رو بزرگش نکن استاد استاد میگی طرف فکر میکنه علی اباد هم شهری است
یکشنبه 11 فروردین 1387

sara-sara - امارات - دبی
نشریه فرانسوی «رپوبلیک‌دولتر» در مقاله‌ای، ضمن اشاره به گرایش نژادپرستانه «وایلدرز» در سال‌های گذشته، به روابط نزدیک وی با جامعه صهیونیستی پرداخته و می‌نویسد: «وایلدرز» یکی از هواداران صهیونیست‌ها بوده و در 25 سال گذشته، بیش از چهل سفر به اسرائیل داشته است و طبق اظهارات قبلی وی، روابط نزدیکی با «شیمون پرز» و «ایهود اولمرت» داشته است.
این نشریه می‌افزاید: وی بارهای مشابه قوانین جاری در اسرائیل را به پارلمان کشورش پیشنهاد داده است و در آخرین پیشنهاد خود، از دولت هلند خواسته است تا با مسلمانان رفتاری مشابه اسرائیل را در پیش گیرد.
از این ادم.غیر از این انتظار داشتین؟؟!!
یکشنبه 11 فروردین 1387

ASTON - برمینگام - انگلیس
جیز عجیبی تو فیلم نبود که همه افتادند تو جون هم!این عکسها وفیلمها صحنیه جنگ بود تو جنگ هم حلوا پخش نمکنند اه کشتی میکشنت خوبه اونایئ که این فیلم و ساختنند فیلم کشتار بچه ها ی خردسال فلسطینی که یه ماه قبل قتل عام شدند رو هم ببینید اون پدری که بچه بیگناهش رو جلو چشاش میکشند واسه تلافی دست به هر کاری بزنه< به جای این فیلم درست کردنا و فتنه ها باید نشست و راه حی پیداکرد
یکشنبه 11 فروردین 1387

persepolis - َانگلیس - لندن
ممنون کورش از لندن 10 فروردین . براستی که ما ایرانی هستیم و از فرزندان کورش. باشد که این اغازی برای رهایی از دین تجاوز گر اسلام باشد. درود!
یکشنبه 11 فروردین 1387

kaveh norway - نوروژ - اوسلو
به نظر من این فیلم چهره ی واقعی دین اسلام بودش که این اقا تونسته به نمایش بگزاره .و به هر حال ما هم که کشورمون دست این جور ادمها افتا ده باید یه کاری بکنیم.اخه تا کی؟؟؟؟؟؟
یکشنبه 11 فروردین 1387

rezashah - استرالبا - ملبورن
جنایات پاپ در قرن15 که انسانهاروزنده تو اتش می انداختند یادتون نره.یاسر بریدن مسلمانان بوسنی.
یکشنبه 11 فروردین 1387

khasteh - فرانسه - استراسبورگ
من از سیاست بان کی مون خوشم اومد. با اینکه خودش به حرفی که زده اعتقادی نداره ولی با این حرفش تونسته ارامش خوبی بعد از به نمایش دراومدن این فیلم برقرار بکنه و از جنگ و جدال جلوگیری بکنه واقعا افرین به این میگن دیپلماسی .حتی توی تلویزیون مسلمونها و حتی مسیحیحای هلند هم از اینکه این فیلم ارامش رو به هم نزده خوشحال شدن . مسلمانهایئ که با این فیلم ارامش خودشونو حفظ کردند نشان دادند که حسابشونو از حساب تروریستها جدا کردن .
یکشنبه 11 فروردین 1387

ali safari - ژابن - توکیو
خدا کند به خاطر این فیلم احمقانه هیج هلندی بیگناه اسیب نبیند . دشمن تراشی هنر نیست
یکشنبه 11 فروردین 1387

atig - آلمان - اسپل >پ
سلام
به کوری چشم دشمنان اسلام این تهمت ها ودروغ جز انکه افکار پلید انها را افشا میکند هیچ خدشه ای به اسلام وقران ومحمد ص واردنمیکند
چقدر نادان هستند انهای که با این غرض ورزان همراه شده اند
یکشنبه 11 فروردین 1387

p0licce - امارات - دبی
Amir_australia - استرالیا - سید نی داشی مثل اینکه شما در جزیره جدا شده از دنیا جا موندین و نمی دونین دسته دسته دختران استرالیایی برای اینکه بخوان یه مهماندار ساده بشن از زیر پای چند تا عرب باید رد بشن. دادش اگه تلوزیون نداری بگو برات بفرستم تا ببینی که این تویی که از ابورجان ها هم عقب افتاده تری. و الان قطب جهان بجای اینکه ایران باشه اماراتِ.
بسیار جای تاسف داره وقتی ادم میبینه شما ادم رو به مطالعه دعوت میکنین و دم از دموکراسی میزنین در حالی که مطالعه خودتون صفرِ و از دموکراسی فقط اسمشو شنیدی؟!!! اگه مطالعه داشتی میفهمیدی که توبه از قوانین اسلامه و چقدر هم اسلام براش اجر و قرب گذاشته. ایا تا حالا ندیدی که قبل از انجام یک حکم چقدر سعی میکنن رضایت طرف رو بدست بیارن؟ دموکراسی رو ما در عراق داریم میبینیم در افغانستان هم همینطور. در مبارزات خانم کلینتون در مورد سفرش به کوزوو. دمکراسی رو در صندلی برقی در اتاق گاز و در گیوتین میبینیم.
یکشنبه 11 فروردین 1387

happy23 - ایران - تهران
اگه اسلام چنین دیدگاهی داشت مطمئن باشید انقدر در جهان پیرو نداشت.
در ضمن شما که انقدر زود باور هستید یکی به من بگه اگه انهدام برج های دوقلو کار مسلمون ها بوده پس چرا هیچ فرد امریکایی توی اون برج جونش رو از دست نداده. محض اطلاع بگم که تمامی کارمندان امریکایی برج های دوقلو از چند روز قبل تر به مراخصی رفته بودن ودر اوون حادثه چندین ایرانی مسلمان کشته شدن!
یکشنبه 11 فروردین 1387

javad_uk - انگلیس - لندن
کارگردانشو باید سر برید.بعد تو این سایت انلاین نشون داد.
یکشنبه 11 فروردین 1387

GOD_SOLDIER - انگلیس - گلاسگو
اونهای که ادعای شرف و آزادی دارند وضد اسلام میزنند من از اونها یک سوال دارم آیا فکرمیکنید که پدر ومادرتون نفهم بودند که مسلمان شدند؟؟؟؟؟ببینید کسی که به پدر ومادرش که مسلمان هستند وبه جامعه توهین کند فکر میکنید که اینها دلسوز مملکت هستند؟خیر هرگز شماهای که تضاد عقاید مردم هستید و بی احترامی بدین اسلام میکنید .شماها فقط دوست دارید شعار بدید وبس عمل خوبه نه شعار
یکشنبه 11 فروردین 1387

عبدالکوروش1 - ایران - کامبادن
هپی جان از ایران
اشتباه به عرضتون رسوندن اونایی که اون روز تو ساختمونها نبودند یهودی ها بودند نه امریکایی ها ( البته نا گفته نماند که به قول صادق هدایت اعراب خیلی خنگ تر و ناقص العقل تر از این حرفهان که بیان اسلام رو علم کنند اسلام ساخته دسته همین یهودی ها بود برای از بین بردن امپراطوری ایران و روم که موفق هم شدند . اما همانطور که به امر خدا عصای موسی اژدها شد و خود موسی هم ترسید الان این اژدهای هفت سر دامن خود یهودی ها رو گرفته )
پلیس از امارات
شما تکلیف خودتونو روشن کنید یا رومی رومی یا زنگی زنگی ادمی که از اسلام طرفداری میکنه دمکراسی هم زیر پا میزاره چون اعتقاد به اسلام یعنی اعتقاد به اینکه زنان نصف مردان هستند یا ادیان غیر اسلامی کافر هستند یا اعتقاد به خدشه ناپذیری قران یا حکم مرگ برای برگشتگان ازدین ( حتی اگر به یکی دیگر از ادیان الهی بپیوندند )و .... در ضمن چرا تا اسم دمکراسی میاد شما اسم امریکا رو میارید ؟ مگه مهد دمکراسی فرانسه نیست ؟ چرا بلژیک و فنلاند و نروژ و سویس و .... مثال نمی زنید ؟
دست اخر هم یه سوال از همه عزیزانی داشتم که سنگ اسلام رو به سینه می زنند ؟
توی این 1400 سالی که ایران اسلامی شده این دین مبین چه خدمتی به مردم ایران کرده ؟
ما 1100 سال قبل تر یکتا پرست بودیم دخترانمان را زنده بگور نمی کردیم شغلمان راهزنی و غارتگری نبود که برای ترک عادت دست و پا ببریم
ما که به ممالک تابع مان زور و اجبار نمی کردیم که عقاید ما رو بپزیرند ما که نژاد پرست نبودیم برده داری نمی کردیم پس اسلام برای ما چه به ارمغان اورد که ما نداشتیم که ؟ شما به چیزی می نازید ؟ به مرده پرستی ؟ به جهل ؟ به خرافت و عفب ماندگی و اداب برده داری و کتک زدن زنها و بریدن دست و پا در اوردن چشم و سنگسار ؟
یکشنبه 11 فروردین 1387

solivan - روسیه - مسکو
دین مبین اسلام.دین رحمت و عطوفته.
پیامبر گرامی ما فرمودند که دو نفر حتی حق ندارند/سوار بر اسب باهم/ احوال پرسی کنند. چون حیوان خسته میشه.دین مبین اسلام راجع به حیوانات انقدر رئوفه/حالا چه برسه به انسان که دردین مبین اسلام اشرف مخلوقاته.
در مورد عوامل فیلم که برای انسانییتشون عمیقا متاسف و متاسرم.
ولی از اونهایی که نظرشون مخالف نظر منه خواهش میکنم که تقسیر افراد رو به گردن دین مبین اسلام نندازند.
یکشنبه 11 فروردین 1387

khodamm - اتریش - وین
بسم رب المحمد
الهم عجل لولیک الفرج
آقا جان کی میای اسلام رو از دست این جاهلان بی عقل نجات بدی.
میگم پیامبر اسلام با حضرت موسی شباهت هایی داشته مثلا دشمنانش زیاد بودند و ایشون رو خیلی اذیت می کردند و مثلا حضرت موسی از طرف امتش که بنی اسرائیل بودند اذیت و آذار دید امت حضرت محمد (ص) هم به نوش ظلم و ستم کردند و هم تشنه کشتنش.
در ضمن کجای قرآن گفته یهودیا خوک اند حالا هر یهودی یا مسیحی اینو بشنو بدونه اینکه کوچک ترین تحقیقی کنه قبول می کنه و...
کجای اون آیه که گفته تا جایی که می توانید قوی شوید که دشمن از شما وحشت کنه اسم ترور اومده که یه ترور گنده انداخته تو پرانتز.
در ضمن کجای اسلام قمه زنی رو تایید میکنه که اون فیلمش رو گذاشته. در ضمن کسانی که عربی بلد نیستند به معنای آیه متکی نباشند و دنبال معنای واقعی و دقیقش بگردند. این معنای آیات رو عوض کرد و حتی حادثه ای رو که القاعده (که از اسلام بویی نبردند به هیچ وجه) رو به پای اسلام نوشت. و همه هم میدوند که بر زن مهریه و جهاد و اداره کردن شوهر واجب نیست که برای مرد اینسه واجبه بعد انتظار دارید سهم زن با مرد برابر باشه شما به ظاهر رو نگاه کنیدولی تحمل دیدن باطن رو ندارید
البته خود قرآن هم میگه کسانی که به اوج گمراهی برسند گوششون از شنیدن حرف حق سنگین میشه و هر چه قدر آیات خدا رو برای اونها بیان کنی قابل هدایت نیستند . معلومه خیلی ها که اینجا هستند از اون دسته اند.
یکشنبه 11 فروردین 1387

koorosh.2007 - ایران - سنندج
عبدالکوروش1 - ایران - کامبادن
درود فروان بر شما با شما کاملا موافقم .به امید اینده بهتر و به دور از کهنه پرستی و از همه مهمتر فرد پرستی.پاینده ایران وایرانی.نابود باد تاریک اندیشان
یکشنبه 11 فروردین 1387

dandy - امارات - امارات
Amir_australia - استرالیا - سید نی خندم گرفت........منطقه ایی داریم بنام مردف در دبی دوستان میدونند...بیشترین ساکنانه انجا استرالیایی هستند ...برایت متاسفم ازادی که امارات داره هیچ کام از خلیج ندارند...شیخ دبی تحصلیکرده لندن است.....ازادی در امارات نیست ؟؟؟؟متاسفم که اطلاعاتتون کمه...Nima 1 - سوئیس - زوریخ عفت دارم برای ادمهای عفت دار.....ای کاش یک خورده احترام به زن را از مردهای اماراتی یاد میگرفتید...
یکشنبه 11 فروردین 1387

ali-vienna - اتریش - وین
GOD_SOLDIER - انگلیس - گلاسگو
پدر و مادر من یکی که نشدند، بودند! مثل خود من که بودم...
اگه منظورت قدیم تر هست که اون ها هم به زور شمشیر شدند، نه به دلخواه خودشون!
سینه چاک های اسلام:
توهین به اسلام اینه که این سخنرانی ها را نشون بدهند؟ اینا حرف هایی هست که خودتون قبول دارید!!!!!
آفرین به این کارگردان که حداقل شما را از ... سوزوند!!!!
یکشنبه 11 فروردین 1387

khosro1000 - فنلاند - ت
خاک تو سر اونایی که از این فیلم طرفداری نمی کنند این اسلامه واقعی است
یکشنبه 11 فروردین 1387

Nima 1 - سوئیس - زوریخ
از دوستان خواهش میکنم متن این 2 نامه را با دقت بخوانند و قضاوت کنند.
از : عمربن الخطاب خلیفهی مسلمین
به: یزدگرد سوم شاه فارسیمن آینده خوبی برای تو و ملتت نمی بینم ، مگر اینکه پیشنهاد من را قبول کرده و بیعت نمایی .زمانی سرزمین تو بر نیمی از جهان شناخته شده حکومت می کرد لیکن اکنون چگونه افول کرده ؟ ارتش تو در تمام جبهه ها شکست خورده و ملت تو محکوم به فناست . من راهی را برای نجات به تو پیشنهاد می کنم .شروع کن به عبادت خدای یگانه ، یک خدای واحد، تنها خدایی که خالق همه چیز در جهان است ما پیغام او را برای تو و جهان می آوریم به ملتت فرمان ده که آتش پرستی را که کذب می باشد ، متوقف کنند و به ما بپیوندند ، برای پیوستن به حقیقت .الله خدای حقیقی را بپرستید ، خالق جهان را ، الله را پرستش نمایید و اسلام را به عنوان راه رستگاری خود قبول کنید اکنون به راههای شرک و پرستشهای کذب پایان ده و اسلام بیاورید تا بتوانید الله اکبر را به عنوان ناجی خود قبول کنید . با اجرای این تو تنها راه بقای خود و صلح برای پارسیان را پیدا خواهی نمود ،‌ اگر تو بدانی چه چیز برای پارسیان بهتر است تو این راه را انتخاب خواهی کرد ، بیعت تنها راه می باشد .الله اکبر(محل مهر عمر( خلیفهی مسلمین عمربن الخطاب
****************************************************
یزدگرد سوم ، شاهنشاه ایران به او چنین پاسخ می دهد
به نام اهورا مزدا، آفریننده جان و خرد
از سوی شاهنشاه ایران، یزدگرد به عمرابن خطاب خلیفهی تازیان تو در این نامه ما ایرانیان را به سوی خدای خود که "الله اکبر"نام داده اید، می خوانید و از روی نادانی و بیابان نشینی، خود بی آنکه بدانید ما کیستیم و چه می پرستیم، می خواهید که به سوی خدای شما بیاییم و "الله اکبر" پرست شویم
شگفتا که تو در پایه خلیفه عرب نشسته یی ولی آگاهیهای تو از یک عرب بیابان نشین فراتر نمی رود. به من پیشنهاد می کنی که خدا پرست شوم. ای مردک، هزاران سالست که آریاییان در این سرزمین فرهنگ و هنر، یکتا پرست می باشند و روزانه پنج بار به درگاهش نیایش می کنند. هنگامی که ما پایه های مردمی و نیکو ورزی و مهربانی را در سراسر جهان می ریختیم و پرچم "پندار نیک، گفتار نیک و کردار نیک" را در دست داشتیم، تو و نیاکانت در بیابانها می گشتید و مار و سوسمار می خوردید و دختران بیگناهتان را زنده به گور می کردید.
تازیان که برای آفریده های خدا ارزشی نمی شناسند و سنگدلانه آنها را از دم تیغ می گذرانند و زنان را آزار می دهند و دختران را زنده به گور می کنند و به کاروانها می تازند و به راهزنی و کشتار و ربودن زن و همسر مردم دست می زنند، چگونه مارا که از همه این زشتیها بیزاریم، می خواهند آموزش خدا پرستی بدهند؟
به من می گویی که از آتش پرستی دست بردارم و خدا پرست شوم؟ ما مردم ایران، خدا را در روشنایی می بینیم. فروغ و روشنایی تابناک و گرمای خورشیدی آتش در دل و روان ما، جان می بخشند و گرمی دلپذیر آنها، دلها و روانهای ما را به یکدیگر نزدیک می کنند تا مردم دوست، مهربان، مردم دار، نیکخواه باشیم و رادی و گذشت را پیشه سازیم و پرتو یزدانی را در دلهای خود هماره زنده نگهداریم.
خدای ما "اهورا مزدای" بزرگ است و شگفت انگیز است که تازه شما هم او را خواسته اید نام بدهید و "الله و اکبر" را برای او بر گزیده اید و او را به این نام صدا می کنید. ولی ما با شما یکسان نیستیم، زیرا ما به نام "اهورا مزدا" مهرورزی و نیکی و خوبی و گذشت می کنیم و به درماندگان و سیه روزان، یاری می رسانیم و شما به نام "الله اکبر" خدای آفریده خودتان دست به کشتار و بدبختی آفرینی و سیه روزی دیگران می زنید.
چه کسی در این میان تبهکار است، خدای شما که فرمان کشتار و تاراج و نابودی را می دهد؟ یا شما که به نام او چنین می کنید؟ یا هردو؟
شما از دل بیابانهای تفته و سوخته که همه روزگارتان را به ددمنشی و بیابان گردی گذرانده اید، برخاسته اید و با شمشیر و لشکر کشی می خواهید آموزش خدا پرستی به مردمانی بدهید که هزاران سالست شهریگرند و فرهنگ و دانش و هنر را همچون پشتوانه نیرو مندی در دست دارند؟ شما به نام "الله اکبر" به این لشکریان اسلام جز ویرانی و تاراج و کشتار چه آموخته اید که می خواهید دیگران را هم به سوی این خدای خودتان بکشید؟
امروز تنها نا یکسانی که مردم ایران با گذشته دارند آن است که ارتش آنها که فرمانبردار "اهورا مزدا" بوده، از ارتش تازیان، که تازه پیرو"الله اکبر"شده اند، شکست خورده اند و مردم ایران به زور شمشیر شما تازیان باید همان خدا را ولی با نام تازی بپذیرند و بپرستند و در روز پنج بار به زبان عربی برایش نماز بگذارند. زیرا "الله اکبر" شما تنها زبان عربی می داند.
به تو سفارش می کنم به دل همان بیابانهای سوزان پر سوسمار خویش برگرد و مشتی تازی بیابان گرد و سنگدل را به سوی شهرهای آباد همچون جانوران هار، رها مکن و از کشتار مردم و تاراج دارایی آنان و ربودن همسران و دخترانشان به نام "الله اکبر" خود داری نما و دست از این زشتکاری ها و تبهکاریها بکش.
آریاییان، مردمی با گذشت، مهربان و نیک اندیشند. هر جا رفته اند تخم نیکی و دوستی و درستی پاشیده اند. از این رو از کیفر دادن شما برای نابکاریهای تو و تازیان، چشم خواهند پوشید.
شما با همان "الله اکبر" تان در همان بیابان بمانید و به شهرها نزدیک مشوید که باورتان بسیار هراسناک و رفتارتان ددمنشانه است.
از مسئول سایت بخاطر درج این کامنت متشکرم
-------------
کاربر گرامی
لطفا از درج نظرات طولانی خودداری فرمائید.
با تشکر
یکشنبه 11 فروردین 1387

koresh - انگلیس - .لندن
... ان دوستان که میگویند اسلام حقیقی این نیست میگویم مگر سنگسار دستورر اسلام حقیقی نیست اسلام حقیقی یعنی طالبان اسلام حقیقی بگویید جز جنگ وخشونت و دروغ صیغه شهوترانی وعقب ماندگی چه دارد
یکشنبه 11 فروردین 1387

mani_722 - ایران - ایران
مسلمان کامل و خدا پرست یعنی javad_uk ببینینید که چطور مثل پیامبرش حکم مرگ صادر میکند و اقای god soldier نیاکان ما بین مرگ و اسلام اسلام را قبول کردند .انهایی که اسلام را قبول نکردند اسمشان در تاریخ ایران به نیکی یاد میشود مثل بابک خرمدین
اقای policce از امارات بادت باشه که این شهرهای بسیار قشنگ امارات مدیون تکنولوژی شهرسازی غربی هاست از نظر شما مسلمانها تنها کتاب خواندنی قران است
اقای rezashah انها پاپ بودند مجید جان این یکی پیامبر است امید وارم متوجه فرقش بشوی
یکشنبه 11 فروردین 1387

dandy - امارات - امارات
به نام اهورا مزدا، آفریننده جان و خرد از بس خلند...بنام خداوند بخشنده مهربان..بنام انکه اسمان و .زمین را افرید ...بنام انکه خالق انسان است....بنام انکه طبیعت را افرید...بنـــــــــــــــــــــــــام خدا...واقعا که کوروش مرد بزرگی بود میدونست خالق همه اینها جز خدا کسی نیست......اهورا و کشک سرش ...یعنی حالا عمـــــر عربوو عقلش از اهورا بیشتر بود همین عریهای ملخ خور نه باورم نمیشه..... نمیشد... شماها چه ایرانی هستید...یعنی اهورا مثل فرعون بود...خودشو خدا میدونست...ههههههه عجب جالب بود داستانت .. مثل اینکه جنابعالی اونجا نشسته بودی و شاهد این اتفاقات بودی چقدر جالب به به چه قصه ایی بود خوابم گرفت...شماها خاموش هستید فعلا که شاهد هستید درصد مسلمانها در جهان روز بروز رو به پیشرفته...محمدیها صلواااااات
دوشنبه 12 فروردین 1387

ریحانه - ایران - تهران
تنها دین در نزد خدا اسلام است
قربون صبر خدا برم
دوشنبه 12 فروردین 1387

ریکا - ایران - قائم شهر
این فیلم چیز تازه ای برام نداشت. اگه نگم 1400 سال، در این بیست و چند سال که همه اینچیزها رو خودمون با پوست و استخون مون احساس کردیم.
ولی خداییش خیلی خندیدم. البته از نظر دادن این بچه مسلمونها. میخوان سر کسی رو ببرن که گفته اینها سر میبرن. خوب مشتی این یارو هم داره میگه، تو نمیتونی مثل بچه ادم نظر بدی و یا اعتراض کنی. همیشه میخوای سر ببری. دروغ میگه؟ خوبه یبار دیگه نظر دادن این بچه مسلمونها رو تو همین صفحه بخونید، چند بار گفتن طرف رو باید کشت.
اون دسته از بچه مسلمونهایی هم که مثلا دارن ادای دمکراسی رو در میارن و نمی خوان توهینی بشه. بیایید یه معامله بکنیم. از امروز نه به اسلام توهین میشه نه به ممد و یا کسی دیگه. ولی در عوض شما هم امشب و فقط همین یک شب وقتی خالصانه جلوی خدات ایستادی نگو اینو بکش و اونو بنداز جهنم و شکنجه کن و اینطور چیزها. ولی خودتون میدونید که نمی تونید همچین قولی بدید. اصلا نفس دین تون بر کشتن دگراندیشانه و توهین به انسانها. بیخود ژست دمکراسی نگیرید که حناتون رنگی نداره.
دوشنبه 12 فروردین 1387

iran zamen - نروژ - روگنان
Nima 1 - سوئیس - زوریخ.کارت درست است.من این مطلب را داشتم گفتم شاید چاپ نشود.دست شما درد نگند.javad_uk ایشان باز جواد بازیش گل کرد.داش جواد قبلا قصاب بودی که به این راحتی می خواهی سر را از تن جدا کنی.به نسل اینده این را می خواهی بدهی.تقصیر تو نیست جون در اسلام سر بریدن رواج دارد نه تنها سر .عربستان که مرکز اسلام محمدی است مگر با شمشیر سر نمی زنند.خوب اسلام از انجا امده باید سر از بدن جدا کنی یا دست و پا قطع منی.خدای محمد شما به همه شما شفا بده.امین
دوشنبه 12 فروردین 1387

p0licce - امارات - دبی
khosro1000 - فنلاند - ت خانواده خودت رو مورد عنایت قرار نده.
Nima 1 - سوئیس - زوریخ منبع این نامه ها کجاست؟
دوشنبه 12 فروردین 1387

koresh - انگلیس - لندن
در اسلام حقیقی بنا به کتابش و احادیثش /زن عقلش ناقص/ برا ی شهوت مرد/ دیه اش نصف/ شهادتش نصف /وبالاترین لذت زن مسلمان صیغه است /کافر یعنی کسی که مسلمان نیست نجس و قتلش مباح و زن و دخترانش غنیمت میباشد /در دین اجباری نیست ولی مرتد را باید اعدام کرد /اعدام دختر باکره مکروه باید قبل از اعدام صیغه شود چون دختر باکره به جهنم نمیرود /سنگسار/و غیر مسلمان شهادتش قابل قبول نیست قاتل مسلمانش قصاص نمیشود اگر یکی از فرزندانش مسلمان شد تمام اموالش به ان فرزند مسلمان شده میرسد/ا گر خودش مسمان شد اموالش به حکومت اسلامی میرسد/قطع کردن دست و پا و خیلی موارد دیگ اسلام حقیقی ان است لطف کنید تلاش نکنید سفسطه و مغلطه کنید ای کاش دوستان در ایران در این لندن بودند تا مسلمان را ببیند جز دروغ تنفر و توحش چیزی ندارند ایرانی بز و ر شمشیر مسلمان شد ولی در حقیقت مسلمان نیست مشکل ما ایرانیها این است که اگر مسلمان ایرانی
ترور و توحش ندارد نمیدانیم به خاطر ایرانی بودنش هست نه مسلمان بودنش در باطل بودن همین کافی که به زور تحمیل شد و مرتد باید اعدام شود حق زیباست با زیبایی جلب میکند نه با زور و اعدام.پس از ماست که بر ماست هموطن عزیزم که از کورش عادل به احمدی نزاد رسیدی باید گریست. تفکر و اندیشه را باید به جای کوش دادن و تقلید به کاربرد دانستن حقیقت سخت نیست بدرود
دوشنبه 12 فروردین 1387

mattin - کستا ریکا - سن پدرو
درود بر شما که با پخش این فیلم کمک کردید که هر ایرانی با چشمی بازتر به مسئله مذهب و تندروی در اپن راه نگاه کند.
خالق خدا کسی نپست جز انسان.
اگر حزب یا دولتی این فیلم را محکوم میکند بخاطر روابط سیاسی و تجارتی هست که با کشورهای اسلامی دارند و بس وگر نه این فیلم بدتر از کتاب ایات شیطانی نیست.
کتاب پس از 1400سال( شجاع الدین شفا)توصیه میکنم دوستان حتما بخواند.
دوشنبه 12 فروردین 1387

joshua - انگلیس - نیوکاسل
دندی از امارات چقدر سنگ اسلام به سینه میزنی تو که میگی ماااااااااا مسلمانان چرا پنجاه ساله تمام همزبانانت و همدینانت جرات نمیکنید فلسطین را نجات بدید؟دوما اول سواد و ادبیات پارسی را یاد بگیر بعدا بیا نظر بده چون او بلا نوشته بودی خدا تو قران نوشته و این از نظر ادبیات صحیح نیست.سوما محمد هم مثل تو بی سواده و انسان بی سواد چطور میتواند کتاب بنویسد چهارما قران چندین سال بعد از مرگ محمد توسط عمر و دیگر اعراب جمع اوری و به صورت روایت و حدیث گرد امد و تبدیل به قران شد چون در ان زمان برای حمله و تجاوز به کشورها میبایست بهانه در دست میداشتند و قران بهانه و دلیل خوبی بود برای عربهای خونخوار و وحشی که حمله کنند و مردم بیگناه را گردن بزنند و هر کس گفت چرا بگویند خدا دستور داده که ما شما را گردن بزنیم دارایتان را تصرف کنیم و زنان و دخترانتان به اسیری ببریم و در اخر زبانتان هم از این به بعد باید عربی باشد.حالا بیا دوباره وقت مردم را بگیر و بنویس ماااااااااااااامسلمانان و تائید کن نوشتهای افردی مثل خودت .
دوشنبه 12 فروردین 1387

Nima 1 - سوئیس - زوریخ
dandy - امارات - امارات
مگه آدم حتما باید اونجا باشه تا باور کنه ؟
نکنه شما 1400 سال پیش در غار حرا بودید که این چیزها را باور کردید ؟
دوشنبه 12 فروردین 1387

dandy - امارات - امارات
azadi - ایران - کرج ... یک صفحه وبلاگ درست کردم بیایید ...مرسی از دعوتتون..میتونی اسم ویلاگ رو بدهی...
دوشنبه 12 فروردین 1387

ali-vienna - اتریش - وین
dandy - امارات - امارات
یه بار بچه ها گفتند، برو چهار تا کتاب بخون، اگه حال نداری توی همین گوگل بنویس اهورا مزدا بخون ببین کی بوده که نیایی اینجا اینطوری سوتی بدی.
اهورا مزدا پسر خاله زرتشت، کوروش یا یزدگرد نبوده، خدای ایران زمین اسمش اهورا مزدا است.
یه نگاه قبل از اینکه بیایی یه چرتی بنویسی توی ویکیپدیا حداقل مینداختی که نوشته:
"اَهورامَزدا نامِ خدای یکتا در مزدیَسنا است. دیگرگویشهای این واژه ی دینی، اهوره مزدا، هُرمُزد، هُرمَزد، هورمَزد و اَهُرمَزد هستند.
اهورامزدا یک واژه ی ترکیبی است و از اهورا و مزدا تشکیل شده است. در گاتاها گاهی اهورامزدا جدا از هم بکار رفته است. مزدا در بعضی بندهای گاتاها به معنی حافظه و به حافظه سپردن و به یاد داشتن است. این واژه در سانسکریت مَذِس، به معنی دانش و هوش می باشد. بنابراین وقتی که مزدا برای خدا به کار برده شده است از آن معنی هوشیار و آگاه و دانا برداشت کرده اند. اهورا نیز بمعنای سرور و بزرگ است پس اهورامزدا در مجموع به معنیِ سرورِ دانا است."
همون که شما عرب های وطن فروش بهش میگید الله توی ایران بهش میگفتند اهورا مزدا، توی انگلیسی بهش میگن God، آلمانی میگن Gott، فرانسه میگن Dieu، بقیش هم هر کس بلده بگه....
مفهوم شد؟
بابا راست گفتن در نظرات قبلی، برو بچه و شوهر داری بکن که در اسلام جهاد حساب میشه...
دوشنبه 12 فروردین 1387

هامون-فرانکفورت - آلمان - F
آقای وایلدرز گفته است که از اسلام نفرت دارد اما نه از مسلمانان: «من معتقدم ایدئولوژی اسلامی عقب افتاده و خطرناک است، اما من میان این ایدئولوژی و مردم فرق قائل می شوم و ازمسلمانان متنفر نیستم.»
وایلدرز که همیشه کتاب قرآن را با کتاب «نبرد من» هیتلر برابر می داند، می گوید قرآن باید در هلند ممنوع اعلام شود و در مصاحبه ای گفته است که محمد، پیامبر اسلام، قابل مقایسه با یک دیکتاتور آلمانی ست: «اگر محمد امروز زنده بود، با او مانند یک جنایتکار جنگی برخورد می شد که از کشورش تبعید و یا زندانی می شد.»
دوشنبه 12 فروردین 1387

عبدالکوروش1 - ایران - کامبادن
جناب دندی و تمام نمایندگان رهبری و احمدی نژاد و طالبان در سایت ایران یو کی
ادمی که خوابه میشه بیدار کرد ولی کسی که خودشو به خواب زده تا ابد هم سعی کنی بیدار نمیشه شما از دسته دوم هستید
کسی که فرق بین اهورا مزدا با فرعون رو نمی دونه ( شایدم میدونه ولی نمی خواد که بدونه ) چطور نظر میده
اهورا مزدا همون الله اکبر مسلمانانه اما شما اینقدر لجوجید که حتی حاضر نیستید قبول کنید ایرانیان بدون داشتن پیغمبر ( زرتشت فیلسوف بود نه پیغمبری که وحی بهش نازل شه ) به خدا رسیدند اون هم زمانی که مردم سنگ و کلوخ و ماه و ستاره میپرستیدند شما و دارو دسته احمدی نژادی و طالبانی هنوز اینو نمی دونید که مردم ایران به زور شمشیر مسلمان شدند نه با تبلیغ و گفت و گو میتونم برای اثبات حرفم کتاب از خود مورخان عربی بهتون معرفی کنم
دوشنبه 12 فروردین 1387

dandy - امارات - امارات
joshua - انگلیس - نیوکاسل فلسطیــــــــــــــــــــــــــــــــن؟؟؟مگر همه قلسطینیهایی که دارند میجنگند مسلمونند؟؟؟وقتی نمیفهمی چکارت کنم...حنگ فلسطین جنگ مسلمونها و مسیحیها بر علیه یهودیهاست...هنوز اینو نفهمیدی....دفعه دیگه هم بگو تاج سرم محمد(ص)....مگر اون کتاب و نوشت ... خداوند از جبرییل خواست که قران را بر سینه محمد صلی علیه وسلم نازل شود و شد...وقتی تو ادم ... هستی چرا باید ...و نظر بدهی....من از تمام اعراب دفاع نمیکنم و ..بعد ای کاش فرق بین خلیجی و عرب و بدونی که میدونم هر چقدرم بهت بگم فایده نداره بابا نکوشید فایده نداره با این فیلم هیچ کس دینش عوض نمیشه من هم برم یک فیلم از هیتلر..از حمله هیروشیما (امریکا)..از استالین بسازم و بگم ای مـــــــــــــــــــــــــــــــــــــردم من انجیل یا تورات را بدست شما سپردم که پارش کنید این صدای پاره شدن دفتر مشقم بود...واقعا که.... گفتم و صــــــــــــــــــــــــــــدبار هم میگم نه اون بزرگتر از اون هم نمیتونه کتاب مقدس که از طرف خدا بر سینه محمد (ص) نازل شد کاری بکنه...کار خلاف نکن مجازات نمیشی...شما از خودتون داستان میسازید..بابا خستم کردید هرکی رسید گفت دندی خانم شما ...........من که چی ..چی میخواهی بگم دست و خسته نکن فایده نداره حرفهای چرند و پرند... برو کتاب فلانی رو بخون نه اون کتاب مال فلان کس...به من چه.. زمانی که قران بزرگ هست...به من چه فلان اخوند یا هر کسی دیگه چی گفت..شما تا کسی میبینید حرف حق میزنه بهش گفتید بیسواد؟؟یا بچه اخوند...باید بگم که خدا کوچکترین صبرش به چندین سال میکشه...مردم بیدار شید وقت بت پرستی و جهالت نیست...همه مردم که به یک جایی رسیدن اکثر اولش میگن از لطف خدا بود... موفقیت ما....خدا رو قبول کن..به دینت ایمان بیار
دوشنبه 12 فروردین 1387

p0licce - امارات - دبی
joshua - انگلیس - نیوکاسل قران زمان عثمان جمع اوری شد.
قران بر حضرت محمد نازل شد. ان حضرت ننوشت.
روایت و حدیث قران نیستند.
من معذرت میخوام که بیسوادتان رو به رختان کشیدم. لطفا کمی بیشتر مطالعه بفرماید خیلی ممممنووونم
دوشنبه 12 فروردین 1387

p0licce - امارات - دبی
koresh - انگلیس - لندن دوست عزیز. شما از مسلمانی فقط همین غلط غلوط ها رو یاد گرفتی؟
زن عقلش ناقص. کجای کتاب یا احادیثش اینجوری نوشته؟ تو اصلا سواد خوندن کتاب و احادث رو داری؟ اگه بابات به مامانت میگفته ناقص العقل این رو به پای اسلام نذار.
دیه نصف نیست ارث نصفه. قربون اون معلومات.
وبالاترین لذت زن مسلمان صیغه است؟؟؟؟ کی گفته؟؟؟ ؟؟؟ مردک مسلمان صیغه نداره. صیغه فقط مال شیعه است.
کافر یعنی یکی مثل تو. کسی کاری به کارت داره؟؟
در دین اجباری نیست ولی مرتد را باید اعدام کرد !!! چرا اعدامت نکردن؟؟؟
تو برو پی زندگیت. لطفا این چرندیات رو ببر واسه اربابات بلغور کن. .
دوشنبه 12 فروردین 1387

koresh - انگلیس - لندن
اقای دندی ازامارات
طرزحرفزدن بیانگر سطح سواد و بینش است

dandy - امارات - امارات
به نام اهورا مزدا، آفریننده جان و خرد از بس خلند...بنام خداوند بخشنده مهربان..بنام انکه اسمان و .زمین را افرید ...بنام انکه خالق انسان است....بنام انکه طبیعت را افرید...بنـــــــــــــــــــــــــام خدا...واقعا که کوروش مرد بزرگی بود میدونست خالق همه اینها جز خدا کسی نیست......اهورا و کشک سرش ...یعنی حالا عمـــــر عربوو عقلش از اهورا بیشتر بود همین عریهای ملخ خور نه باورم نمیشه..... نمیشد... شماها چه ایرانی هستید...یعنی اهورا مثل فرعون بود...خودشو خدا میدونست...ههههههه عجب جالب بود داستانت .. مثل اینکه جنابعالی اونجا نشسته بودی و شاهد این اتفاقات بودی چقدر جالب به به چه قصه ایی بود خوابم گرفت...شماها خاموش هستید فعلا که شاهد هستید درصد مسلمانها در جهان روز بروز رو به پیشرفته...محمدیها صلواااااات

شما جز احساس بمنطقی و توهین و دروغ چه میگویید این است ذره ای از برکات دینت که در شخصیت شما متجلی است
دوشنبه 12 فروردین 1387

Atheist - ایزان - تهران
دین یا خدای دین ؟!!؟!
دین زائئدیه اعتقاد به خداوند متعالیست که غیر قابل انکار است.
و اگر هم انکار شود همان خدا شما را به سخترین عذابها بشارت می دهد!!!!
چند جمله از ولتر:
1ـ اگر قومی به تفکر آغاز کرد، نمی توان اورا متوقف ساخت.
2ـ دین مسیح باید یک دین الهی باشد، زیرا علیرغم اباطیل وخرافاتی که دارد 1700 سال دوام آورده است.
3ـ نخستین روحانی نخستین حقه بازی بود که با نخستین ابله ملاقات کرد.
4ـ مردی به من می گوید: به آنچه من می کنم ایمان داشته باش ورنه گرفتارغضب الهی خواهی شد.... مثل این است که بگوید: به آنچه می گویم ایمان داشته باش ورنه ترا به قتل خواهم رساند.
5ـ هیچ چیز مانند تربیت آزاد کننده نیست
مفهوم خدا تا کنون بزرگترین مانع وجود هستی انسان بوده است. ما تنها زمانی می توانیم، به وجود دنیای هستی باور داشته باشیم که وجود خدا را انکار کنیم و نقش او را به هیچ شماریم. Nietzsche
اسلام، مسیحیت و یهودیت: اگر خدای آنها " خدای همه جهانیان است و بنابرین میباید به همه آفریدگان خود به یک چشم بنگرد، چرا باید این خدا پیام خویش را از طریقی که بتواند یکسان به همه آنها ابلاغ شود بر آنها نفرستاده باشد، بلکه تنها برای مردم سرزمین کوچکی که بیش ازیک پنجهزارم دنیای مسکونی وسعت ندارد، آنهم نه از طریق یک پیغمبر، بلکه از طریق یکصدوبیست وچهارهزار پیغمبر یهودی فرستاده باشد، و برای خویشاوندان عـرب همین یهودیان فقط از طریق چهار پیغمبر عرب ، و در بیرون از این دو برای هیچیک از ملتها و نژادها و اقوام پنج قاره جهان اصولا پیامی نفرستاده باشد؟" تولدی دیگر شجاع الدین شفا
اگر واقعاَ خدایی وجود دارد، واگر این خدا خدای واحدی است، در این صورت همه چیز در اختیار اوست، واگر چیزی بنام شر در روی زمین وجود دارد نمی باید گفت او اجازه آنرا داده است، بلکه می باید گفت که او خود آنرا خواسته است، و خدایی که خودش شر را خواسته باشد خدایی ناپذیرفتنی است. این عذر بدتر از گناه که شر کیفری است که بخاطر نافرمانی آدم و حوا در بهشت نسیب فرزندان آدم شده است مشکلی را حل نمی کند، زیرا اگر آدم گناه نخستین را مرتکب شد، برای این بود که خدا خود اجازه آنرا داده بود، و بنابرین خودش آنرا خواسته بود. در این صورت این چه جور خدای مقتدر و عادل و رحیمی است که خواسته است آفریده او مرتکب گناه شود تا وی را بابت آن مجازات کند؟ آیا صحیح تر نیست که این خدا بپذیرد که عامل اصلی نابسامانی های مادی و نابسامانی های معنوی در روی زمین خود اوست؟ فرانتس بوهل
دوشنبه 12 فروردین 1387

ARTEMIS-SW - سو ید - مالمو
جواد تو انگلیس.... میگی کارگردان را باید سر برید؟؟؟؟؟باز بگویید مسلمان واقعی قاتل نیست// در ضمن ابجی زینبها مثل این سارا اگه 3زن دیگه به اتاق خوابشون بیاره طبق اسلام ..می خواستم ببینم باز همین .... میکنه... دورود به شهامت ویلاندر که قسمتی از این دین خونریز را افشا کرد...
دوشنبه 12 فروردین 1387

javad_uk - انگلیس - لندن
بیچاره دندی.همه ریختین سرش.خوب یه نادانی کرد یه حرفی زد . خوب عربا رفتن تو مخش دیگه. با عربا ..........
دوشنبه 12 فروردین 1387

dandy - امارات - امارات
...بنـــــــــــــــــــــــــام خدا....خدمت بر وبچه های که ایه...... چرا جهارتا کتاب بخونم
چهار تا کتاب بخونم که مثل شماها فکر میکنید روشنفکر هستید بشم...شماها پرت هستید مگر من مثله شماهام چطور دین تازه اهورا رو قبول کردید..که مردم خودشون ساختند..از بس بیچاره هستید.... یک ادم و خدای خودتون میدونید اخه اهورا خالق چی بود؟؟کشک و بادمجون یا سفره هشت شین ؟؟؟زمانیکه کتاب دینی من کاملترین دین است به چهارتا کتاب که بیکار بودند و انتقاد کردند از اسلام و بخونم جایم که خل نیست... بنام خداونده بخشنده و مهربان..ali-vienna - اتریش - وین ظرفیت نداری یا نمیتونی ببینی کسی ازدواج کرده...یا اب و هوای اتریش تورو بچه بار اورده...بچه داری من به تو چه ربطی داره...وقتی اون بچه این حرف و زد جواب خورد...گفتمش سرو کار من چه در خانه چه در شغلم با کامبیوترهااااااااااااااست نه کامبیوتر..بعد خاله زنک بازی بزار کنار زشته این حرفهای زنانست.. عبدالکوروش1 - ایران - کامبادن اولا تو از مررررررریدان دین اسلامی الان خودشیرینی رو بزار کنار...مگر من مثل تو و امثال تو هستم فرعون هم میگفت بنام فرعون...فرق این دو میدونی در چیه ..که این ایرانیه اون مصریه..:))))))) واای چقدر به کامنتاتون بخندم بقدر کافی خندیدم بسه بابا
دوشنبه 12 فروردین 1387

ali-vienna - اتریش - وین
من که خودم یادم نمیاد جایی گفته باشم خدا را قبول ندارم.
من پروردگار بخشنده و مهربان را قبول دارم، نه جبار ترازو به دست که منتظر ایستاده تا گناهان و ثواب ها را سبک سنگین کنه بفرسته بهشت و جهنم.
در ضمن، من برای اینکه خدا را قبول داشته باشم نیازی به این ندارم که به محمد ایمان بیارم، یا اینکه اگه یه زمانی دینم اسلام بوده، تا آخر راه برم.

وقتی تاریخ طبری، تولدی دیگر، پس از 1400 سال را خوندم، از مسلمان بودن خودم پشیمان شدم. برای اینکه، نه از خودشون، بلکه با دلیل و مدرک ثابت کردند که اسلام...
اگه بگم که دوباره میبندینم به بد و بیراه....
خلاصه من این را میدونم که محمد (طبق نوشته تاریخ نویسان حتی عرب) گفته بوده از کوه بین ما و پارس ها نباید عبور بشه، من اسلام را آوردم برای هدایت اعراب و نه کل جهان. اسلام از عربستان نباید بیرون بره!

کسی از خودش سؤال کرده چرا توی قرآن اسمی از میوه هایی به جز خرما و زیتون و انگور و انجیر و خلاصه میوه های مختص به عربستان نیومده؟ چرا اسمی از حیواناتی به جز شتر و گاو و... نیومده؟ از برف و سرما که چیزی گفته نشده! این یک مثال کوچک بود فقط!
آیا خدا فقط خدای عربستان بوده؟
زمان روزه گرفتن که اصلاً قابل اجرا در خیلی کشور ها نیست، اگه بخواهی از طلوع تا غروب چیزی نخوری که میمیری، یادمه شمال دانمارک که بودیم ساعت 12 شب هنوز هوا روشن بود، فرداش 4 صبح باز هوا روشن بود.
برید بخونید چطوری کعبه افتاد دست قریش (در بارابر یک خمر شراب)، چطوری همون موقع انسان ها شکنجه میشدند و و و و

نکنه استکبار جهانی اون موقع برای برندازی اسلام این ها را نوشته؟
دوشنبه 12 فروردین 1387

hojjatbaba - ایران - تهران
علی-وین اول اسمت رو عوض کن بعد ضد اسلام نظر بده مثلا میتونی اسمت رو بذاری ایلیا که همون علی در زبان عبری هست.
عبد الکوروش-اول توکه خودت هم عربی لااقل یه اسم فارسی برای خودت بذار دوم اطمینان داری که خودت جزو دسته دوم نیستی سوم عرب به خدا نمیگه الله اکبر میگه الله نیما1 از خودش یک قصه ای سرهم کرده ونوشته تو چرا باور میکنی نامه را پیامبر اکرم(ص) به یزدگرد نوشته نه عمر یزدگرد هم نامه را پاره کرده جواب نداده .
جاشوا انگلستان نیوکاسل درست گفتی محمد بی سواد بود اگه قران را کسی گفته که بی سواد بوده چرا تا الان کسی با تحصیلات بالا نتوانسته مانند انرا بیاورد پس میبینی که از سر لجبازی یه چیزی میگی که خودت هم معنی انرا متوجه نیستی.
هامون المان این جناب وایلدرز از این غلطهازیاد میکنه وجای (ر) با(ز) در اسم ایشان هم عوض شده صحیح اسمش میشود وایلد(زر) با کسره(ز).
متین کاستاریکا میتونم بپرسم خالق تو کیه.
دندی امارات دمت گرم مامسلمانیم وبا دلیل ثابت میکنیم که اسلام مترقی ترین دین است حالا هرچقدر این اروپاییها خودشون رو به در ودیوار بزنند فایده نداره یه سر برن تو کتابخانه های دانشگاهاشون ببینند کتابهای ایرانیهای مسلمان بعد از چند قرن هنوز مرجع است هنوز هم هروقت در گل گیر میکنند سراغ دانش اسلامی میروند پاینده اسلام دین تکامل ودانش اخرین دین ومترقی ترین دین
دوشنبه 12 فروردین 1387

dandy - امارات - امارات
koresh - انگلیس - لندن .....Atheist - ایزان - تهران.............اماده خوری بده...پس خدا بهت عقل داده که خودش هم برایت همه کار و بکنه...... ((آیا صحیح تر نیست که این خدا بپذیرد نابسامانی های مادی و نابسامانی های معنوی در روی زمین خود اوست؟ فرانتس بوهل.....)).زشته این حرف ...اگر قرار بود هرکسی با این فکر زندگی میکرد انسان خوب و بد نمیشناخت.....مگر شما ها بچه هستید...ههههههه خندم میگیره با ارامش و صدای کوتاه و راحتی کامنت منو بخون... پس چرا خداوند خلق کرد انسان و.....هنوز پدر یا مادر نشدید...بچه ات را پرورش میدی....نون و اب و تحصیلات .زحمتش و میکشی...بعدش باهات به دعوا ومشاجره میفته...چه غصه ای تو دلت میشینه؟؟؟؟خدا تو رو خلق کرده .زحمت تو رو کشید ...بهت بهترین نعمتها رو عطا کرد..ولی الان دسترنج زحماتشو از تو میخواهد ..که چی ! اونو شکر بکنی اینجا به تو عقل گوش چشم زبون وقلب داد....همشون نقش دارند در اراده تو...بهت اختیار داده گفت من راههای درست را به تو میگم..تو این چند چیزو اختیار داری...برای من کاری نداره تو رو براه راست هدایت کنم...ولی میخواهم ببینم تو قدر این زحمات منو چطوری میخوای جواب بدهی...خدا قوربونش برم باجگیر که نیست!!! مگر میشه مفت خوری...خیلی خوبه خدا میتونه ولی نمیکنه...پس دیگه زندگی نکنیم..خوب وبد انسانها رو نشناسیم...ندونیم قاتل و دزد و دکترو تاجر کیه چون حوصله فکر کردنو نداریم چون منتظریم خدا بهمون بگه...پسر امیدوارم فهمیده باشی چی میگم درکت بیشتر از اینها باشه...
دوشنبه 12 فروردین 1387

Atheist - ایزان - تهران
دندی عزیز من نگاهی به اکثر کامنتهای شما انداختم
در جواب عرضی دارم
و انگاه که با معتقدین برخورد می کنی واز واهی بودن اخرت و خداوند انها سخن می گوئی ..تو را کافر می خوانند و بعضا دشنام میدهند.
درود بردروغ مقدس که بشریت را از فساد و تباهی می رهاند//اندرژید//
عزیز من هر کس در هر اعتقادی که هست وفکر میکند که در ان سعادتمندی وجوددارد.... باید بایستد ...سکوت هم ایستادن است !
سه‌شنبه 13 فروردین 1387

Atheist - ایران - تهران
ای کاش می دونستتی که اعتقاد من حدودا ده سال پیش به چه شکل و چگونه بود ..مسیر بسیار مستقیم بود لول اما ....
سه‌شنبه 13 فروردین 1387

Atheist - ایران - تهران
باید تاکید کنم که من در دنیای اسلام غیر عرب مسافرت کرده ام. اسلام به عنوان مذهبی برای تازی ها آغاز شد و بشکل یک
امپراتوری عرب گسترش یافت. در کشورهای ایران، مالزی، اندونزی که من به آنها مسافرت کرده ام، مردم به دین اسلام به عنوان یک دین خارجی ایمان آورده اند. بنابراین، من در میان مردمی مسافرت کرده ام که می بایستی خود را با دو عامل تطبیق می دادند: یکی امپراتوریهای سده های نوزدهم و بیستم و دیگری یک دین عربی که از پیش برای خود برگزیده بودند. شما ممکن است بگویید که من در میان مردمی مسافرت کرده ام که آنها از دو جهت استعمار شده و از خود بیگانه شده بودند
معیار ما
" معیار ما در... هر آرمان وهرجا که باشیم، مذهبی است. چه معتقد به مذهب باشیم و چه نباشیم. داوری تاریخی برایمان حکم تکبیر یا تکفیر دارد. یا بزرگداشت مطلق است یا طرد مطلق. مردان تاریخ یا ناجی هستند وبرگردانی از امام زمان و یا ملعونند وچهره ای از ابلیس... بی سبب نیست که هنوز حتی یک دوره ی ناقص تاریخ معاصر ایران را نداریم. چه بسا نیازی هم نباشد. جملگان نخوانده وندانسته صا حبنظرانند."!
سه‌شنبه 13 فروردین 1387

Atheist - ایران - تهران
فرد در اسلام، چه راستین و چه غیر آن، بى حقوق و بى حرمت است. زن در اسلام برده است. کودک در اسلام در رده احشام است. عقیده آزاد در اسلام معصیت است و مستوجب عقوبت است. موسیقى فساد است. سکس، بدون جواز و بدون داغ مذهب بر کپل مرتکبینش، گناه کبیره است. این دین مرگ و خون و عبودیت است. راستش همه ادیان همینند، اما بیشتر ادیان را بشریت آزاد اندیش و آزادیخواه در طول صدها سال در قفس کرده است. این یکى را هرگز نگرفتند و مهار نکردند. چرخ مى زند و نکبت مى آفریند
سه‌شنبه 13 فروردین 1387

scorpionman - کویت - کویت
hojjatbaba - ایران - تهران از شجاعت و برهان کلامت خوب تونستی جوابشونو بدی . جنگ علیه اسلام از زمان پیداش اسلام وجود داشته و تا امروز هم ادامه داره شما در نظر بگیرید که اطرافیان پیامبر درصدد براندازی اسلام بودند و شخصی مثلث طبری و بن تیمیه و عبدالوهاب و مسلم و امثالشون درصدد طعنه به دین اسلام بودند و کتاب هایی ضد دین نوشتند این ها همون بن لادن امروزیند.
اونایی که میگن ایرانیا با زور شمشیر اسلام آوردند بدونند که اگر واقعا این طوری هستش چرا پس از اینکه حکومت اعراب در ایران تمام شد مردم ایران مثل مردم اسپانیا دوباره به دین خودشون مسیحت (دین مردم اندلس) برنگشتند؟؟؟ اینا به خاطر اینه که مردم ایران حقیقت اسلام رو نه در اعراب بلکه در اصول دین و همانا قران و سنت حقیقی پیامبر و ائمه دیدند.
و ali-vienna - اتریش - وین اینو یادتون باشه که اسلام تنها برای اعراب نیست و بلکه برای جهانیانه و اصلا در قران از اعراب چندان تعریفی نشده و می تونی به سوره توبه مراجعه کنید و ببینید که چطور اعراب را منافقترین و کافرترین قوم می داندو ...
در مورد کسانی هم که می گن اسلام و قران مردم رو به آدم کشی دعوت می کنه بگم که شما یا کورید یا درست نمی بینید و یا جاهلید.. وقتی پیامبر مکه رو فتح کرد اولین کاری که انجام دادند این بود که کفار قریش رو عفوا کرد و خانه ابوسفیان رو پناهگاهشون قرار داد!!!
سه‌شنبه 13 فروردین 1387

shekamo - نورو - اوسلو
ترا خدا یه چت روم بزنید مااین دعوا ها رو زنده ببینیم اجیل و نوشابه بیاریم سرمون گرم شه پلیز پلیز
سه‌شنبه 13 فروردین 1387

dandy - امارات - امارات
hojjatbaba - ایران - تهران زبونه منو که نمیفهمند شاید زبون تو رو بیشتر بفهمند...مرسی...مرسی.. خیلی جالب جواب دادی...خوشحالم که اکثر مسلمونها روشنفکر و با تامل و تفکر همیشه پیشرو هستند
سه‌شنبه 13 فروردین 1387

parand2008 - فرانسه - نانسی
dandy - امارات - امارات
تو خجالت نمی کشی تو اسلام نگفته زن باید کرامت داشته باشه شاید هم از نوع دختر های عرب باشی خیلی فحاشی می کنی ...به نظرم تو دین اسلام یادتون ندادن درست حرف بزنی خیلی لاتی ادم حالش به هم میخوره
لطفا سر به سرش نزارین بزارین عقایدش را بگه این سیبل یک دختر مسلمانه که بد دهنی خشونت و زدن حرفهای بی محتوا و بی اساس از اصولشه اسلام چقدر بدبخت شده که یک ادمی مثل تو می خواد ازش حمایت کنه ..تو هر صفحه این سایت اسم تو هست که داری با چند نفر یا فحاشی میکنی یا داری مسخره بازی ...این جا میدان جنگ نیست
سه‌شنبه 13 فروردین 1387

Nima 1 - سوئیس - زوریخ
hojjatbaba - ایران - تهران
کسی با تحصیلات بالا نتوانسته مانند قران آیه بیاره؟؟؟
در قران شما نوشته بکشید آنانی که به شما ایمان نمی آ ورند.
حالا من یک آیه از خودم برات می گم/
نکشید آنهائی را که به شما ایمان نمی آورند بلکه با آنها به مهربانی رفتار کنید که همانا جای بخشندگان در بهشت است.
حال کردی این هم آیه/ تو بیسوادی و از مغزت کار نمی کشی.پس دیگه چرت نگو
سه‌شنبه 13 فروردین 1387

KORESH - انگلیس - لندن
متاسفانه دوستان مسلمان دو اتشه بیسواد باز نظر دادند
p0licce - امارات - دبی
koresh - انگلیس - لندن دوست عزیز. شما از مسلمانی فقط همین غلط غلوط ها رو یاد گرفتی؟
زن عقلش ناقص. کجای کتاب یا احادیثش اینجوری نوشته؟ تو اصلا سواد خوندن کتاب و احادث رو داری؟ اگه بابات به مامانت میگفته ناقص العقل این رو به پای اسلام نذار.
دیه نصف نیست ارث نصفه. قربون اون معلومات.
وبالاترین لذت زن مسلمان صیغه است؟؟؟؟ کی گفته؟؟؟ ؟؟؟ مردک مسلمان صیغه نداره. صیغه فقط مال شیعه است.
کافر یعنی یکی مثل تو. کسی کاری به کارت داره؟؟
در دین اجباری نیست ولی مرتد را باید اعدام کرد !!! چرا اعدامت نکردن؟؟؟
تو برو پی زندگیت. لطفا این چرندیات رو ببر واسه اربابات بلغور کن. .
دوشنبه 12 فروردین 1387

دوست عزیز تو هین شما را پای جهالتتان باید گذاشت در این دین دیه زن نصف مرد است زن ناقص العقل حدیپ معتبر علی است در زمینه زن برای شهوت مرد حدیث از محمد است در این دین زن بی ارزش میباشد این مکتب مکتب توهین و بیسوادی است 1400 سال دیه و خونبها زن نصف مرد است بعد این هموطن باسواد با بیسواد خواندن من میگوید ارث نصف است و نه دیه لطف کنید سواد ایشان ادب و نزاکت این دوست غوطه ور در دین با من مسلمان دیروز و مرتد خوشحال امروز مقایسه کنید از مکتب دروغ سفسطه و مغلطه و چاه جمکران که چلو کباب برای اقایشان در ان میاندازند و احمدی نزاد در ان نامه میاندازد انیشتن و ادیسون و امریکا و فرانسه توقع نیست بلکه احمدی نزاد و مصباح یزدی و عراق و افغانستان بیرون است جالب است بدانید در این مکتب زن ستیز در بهشت خیالی همه از پاداش مردان گفته شده و از خانمها خبری نیست در این دین دیه و خونبها زن نصف مرد است طوری که اگر یک مرد یک زن را بکشد تا نصف دیه مرد به وسیله خانواده زن پرداخت نشود به خانواده مرد قصاص نخواهد شد و خیلی که توان پرداخت ندارند بعد از چند سال قاتل ازاد میشود
من از توهین شما ملالی نیست چون چندین سال پیش خودم چون شما فکر میکردم در عین بیسوادی خود را چون پیروان سینه چاک اهل کل و چون شما دیگران را بیسواد میخواندم خدای من خدای کورش مهربان و زیبا است پس من تو را دوست میدارم
سه‌شنبه 13 فروردین 1387

khasteh - فرانسه - استراسبورگ
شکمو خیلی باحالی باهات موافقم .
سه‌شنبه 13 فروردین 1387

ali-vienna - اتریش - وین
scorpionman - کویت - کویت
شما اصلاً تاریخ طبری را خوندی؟ چیزی توش ضد اسلام نیومده عزیزم، تاریخ به نقد شده فقط
مثلاً جنایات اسلام را که آن زمان افتخارات اسلام بوده!!! نوشته که امروز به اسم دروغ ازشون یاد میشه!!!!!!!!!
hojjatbaba - ایران - تهران
من خیلی جا ها گفتم، اگه ندیدی باز هم میگم من از اسم خودم خوشم نمیاد، ولی به احترام پدر و مادرم هست که این اسم را نگاه داشتم.
وگرنه صد بار تا حالا عوض کرده بودم، که هر جا میرم میگم اسمم علی هست فوری فکر نکنند...
در ضمن چرا از جواب فرار میکنید؟ جواب سؤالات من را هنوز کسی نداده، یا دو نفر بد و بیراه گفتند بقیه هم لاشخور بازی طرف داری از اونا (خودشون که چیزی از خودشون ندارند بگن)
dandy - امارات - امارات
یه جا گفته بودی مسلمان ها دارند از مسیحی ها پیشی میگیرند!
اولاً که مسیحی نه و کاتولیک، دوماً، منظور کل اسلام با کاتولیک بوده که اصلاً این یک مقایسه اشتباهه (خداوند به پاپ و امثالهم عقل سالم بده)
هیچ عقل سالمی هم کل مسیحیت را با شیعه مقایسه نمیکنه!! وگرنه اصلاً شانسی ندارید...
فعلاً محض اطلاع بگم نزدیک به یک میلیارد و نهصد میلیون مسیحی توی جهان هست، و فقط یک میلیارد و دویست میلیون نفر مسلمان. این هفتصد میلیون یعنی یه چیزی در حدود "هرگز"!!!
سه‌شنبه 13 فروردین 1387

scorpionman - کویت - کویت
Nima 1 - سوئیس - زوریخ بیسوادی هم حدی داره با سواد حالا کتاب آسمانی داری یا نه!!! لول
آدم حسابی معجزه کتاب قران نه تنها محتوای غنی آن هستش بلکه روش ترکیب و نثر زبانش هست و اینکه این نثر زیبا رو یک آدم بیسواد بیاره!!! می تونی بگی که حافظ با غزلش یا مولانا با مثنوی معنوی و یا سعدی یا گلستان و بوستانش بی سوادند؟؟ تازه دستورات قران خیلی هم عادلانه ومنطقی هستش و فرقی بین سرخ وسفید وسیاه نگداشته مگر به اخلاقشان!
سه‌شنبه 13 فروردین 1387

paddy_power - سوید - بورلنگه
mamal_deshne - انگلیس - لندن
خاک تو سر اونایی که از این فیلم طرفداری میکن. بی غیرت

این تفکر تو هست و قدرت بیانت به عنوان طرفدار اسلام خودت نوشه ات رو به عنوانه یک مسلمان بخون و ببین چقدر کینه و نفرت در درونت بجای اندیشه و تفکر صیحح وجود داره. عزیز ما هم همین و میگیم اسلام دین فحش و قتل است
سه‌شنبه 13 فروردین 1387

aryamanesh14 - ژآپن - توکیو
دندی-امارات-امارات
سلام به تو ای عزیز ایرانی که در دیار اعراب نشسته و حیرانی
تو شاید خود نمیدانی که از نسل سوختگانی
در این سال 2008 میلادی تو چرا اینگونه تکبیر گویانی(محمدیاش صلوات)
عزیزم شما گر 6 ملیون بار هم(قران) بخوانی
باز هم در فکر تمسخر ادیانی
و یا در فکر سنگسار و قطع انگشتان و یدانی
در شگفتم که چرا در پی افکار تازیان و ددانی..................
تویی که هنوز فرق (اهورا مزدا) و (فرعون) ندانی
همان بهتر که در صحرای (دیار) اعراب بمانی.......................
دندی عزیز باور کن که بهیچوجه قصد ازردن شما را ندارم .
ولی شمایی که معنی گفتار (خواسته) در مورد همسر سارکوزی را متوجه نمیشوید چگونه در مورد (اهورا مزدا) اینگونه قضاوت مکنید ؟؟؟

من از مدتها پیش ای سایتها را تماشا میکردم و این دومین کامنتم هست
با تشکر از عزیزان ازاد اندیش و روشنفکری که شهامت بازگو کردن حقایق را دارند
سه‌شنبه 13 فروردین 1387

Nima 1 - سوئیس - زوریخ
hojjatbaba - ایران - تهران
راستی یادم رفت بهت بگم این آیه من را به عربی ترجمه کن بعد قاب بگیر بذار بالا سر کامپیوترت.
سه‌شنبه 13 فروردین 1387

khodamm - اتیش - وین
خدایی مطلب نیما 1رو خوندم خندم گرفت یعنی خنده دار بود.
سه‌شنبه 13 فروردین 1387

aghaemad - ایران - کرمان
با سلام
ما مسلمانان چقدر بدبختیم وقتی دینمون دست یک مشت عرب سوسمار خور و.... افتاده و اونا فکر می کنن این دنیا همان زمان جاهلیت است که همه چیز با خون و جنایت درست میشه اونا حتی به مسلمانان دیگر(شیعیان) هم رحم نمی کنن ای کاش کسایی که این فیلمارو می ساختن اینارو وی دونستن بعد اینگونه فیلم ها رو می ساختن
به امید آن روز که به گفته کوروش کبیر همه بتوانن آزادانه بدون هیچ دشمنی دین خود را داشته باشن
مثل زمانی که کوروش بابل را فتح کرد
سه‌شنبه 13 فروردین 1387

joshua - انگلیس - نیوکاسل
عجب فیلم درستی ساخته اند به کوری چشم و سوزش......دندی و طرفدارانش پلاستیک از دبی.شما بهتره بروید و در سایت عربها جوینت بشوید چون شما مثل تمام اعراب و مسلمانان تروریست با ایرانیان زرتشت مخالفید.زنده باد ایران بدون اسلام
سه‌شنبه 13 فروردین 1387

parand2008 - فرانسه - نانسی
بهترین فیلمی که خیلی خوب مسلمانان را به دنیا معرفی می کنه ....قوم وحشی و بربر اون هم از نوع عربی که به زور دین فرهنگ...خودشان را به مردم وارد کردن ...دینی که توش خون ریزی و جنگ بی عدالتی وجود باید بریزیش دور به درد همان عربهای پاپتی خوبه
سه‌شنبه 13 فروردین 1387

naslesookhteh - ایران - تهران
دوست عزیز hojjatbaba - ایران - تهران
پیامبر اکرم(ص) به یزدگرد نوشته نه عمر یزدگرد هم نامه را پاره کرده جواب نداده .
پیامبر به خسروپرویز نامه داد. اون زمان یزدگرد هنوز دنیا نیومده بود چه برسه به اینکه بخواد نامه هم داشته باشه. (رجوع شود به کتاب تاریخ کلاس چهارم و پنجم دبستان)
اصل اون نامه ها هم تو یکی از موزه های لندنه. ولی راجع به اصل یا غیر اصل بودنش چیزی نمیگم. اون دیگه با کارشناسای باستان شناسی و تاریخه.
سه‌شنبه 13 فروردین 1387

hojjatbaba - ایران - تهران
نیما1-سوییس قرار نبود تقلب کنی از خود قران دوقسمت از دو ایه مختلف را پهلوی هم قرار دادی وفکر میکنی ایه اوردی من گفتم مثل قران یعنی یک کتاب بنویس با همان معانی بلند وعمیق باهمان لفظ زیبا ودلپذیر باهمان طراوت وبلاغت .
2قبوله من بیسوادم ولی کامه سواد به زبان عربی بوده به معنی سیاهی امید وارم قلبم وفکرم ووجدانم بی سواد باشد ای سراپا سواد 3من تعجب میکنم کسانی که با اسلام مخالفت میکنند دایم سر اینکه محمد (ص)عرب بوده وایرانی نیست تکیه دارند ولی اگر یکنفر اروپایی نژاد پرست بگوید الان جرج بوش رییس جمهور ایران است سریع قبول کرده هزاران دلیل هم برای ان میاورند بعبارتی قصه شاه وبادمجان وپیشکار است .
کوروش-لندن- از املای اسمت معلومه که تازه به فرنگ رفتی چون هنوز یاد نگرفتی که اسمت رو به انگلیسی تایپ کنی تمام این مطالب که در رابطه با فرق بین زن ومرد نوشتی صحیح است ولی عزیز دل برادر بدان که هر کلمه دارای ظاهر وباطنی است اگر مولایم علی فرموده زن ناقص العقل است معنی ان این نیست که زن دیوانه است بلکه معنی ان این است که احساس زن بر عقلش غلبه داردو این نشانگر علم مولایم علی است از روان شناسان مختلف هم میتوانید سوال کنید مسلما این مطلب را تایید میکنند.
در رابطه با بقیه مطالب نیز بهتر است کمی مطالعه کنید .
زد زیاد
سه‌شنبه 13 فروردین 1387

hojjatbaba - ایران - تهران
نسل سوخته -ایران ممنون از تذکری که دادی حق با شماست من اشتباه کردم پیامبر نامه را برای خسرو پرویز نوشته است اشتباه لغتی مرا ببخشید .
چرا اکثر اسناد مهم در انگلستان است اگر مسلمانان بربر هستند این اسناد نباید مهم باشد .
نیما 1
در مورد ایه نیاز به این کار نیست چون قران کریم همیشه روی میز کارم هست ودرموردچرت گفتن من باید یاد اور شوم اگر قدرت درک چیزی را نداری نباید ان را به کلی نفی کنی اگر کمی انصاف داشته باشی میبینی که مغز چیز خوبی است پس ازش کار بکش حیفه که صفر کیلومتر بمونه من اصلا قصد نداشتم با این لحن صحبت کنم ولی انگار تنت ... برای لیچار شاید هم زبان دیگری را متوجه نمیشوی از دیگر کاربران هم عذر خواهی میکنمکه مجبور شدم با این لحن وادبیات کامنت بزارم.
جاشوا-نیوکاسل اگر کمی مودب باشی برای خودت بهتره چون یه ضرب المثل شیرین فارسی هست که میگه (کلوخ انداز را پاداش سنگ است )یا(جواب های هوی است ) اگر چیزی نمیگیم دلیل این نیست که بلد نیستیم ادب اسلامی این اجازه را به ما نمیدهدلطفا مراعات کن تا دیگر در نظراتت شاهد نقطه چین نباشیم واز نظرات خوب وسازنده ات
استفاده کنیم.
راستی نیما 1 چند سالته ؟ چندساله درسوییس زندگی میکنی؟
یک مطلب دیگر اینکه اهل سنت دارای 6کتاب صحیح است جالب اینکه هیچ کدام از کتابهای طبری جزو کتابهای مرجع برای اهل سنت نیست وتمام این مطالب موهن که از اسلام چهرها ی مشوش وبد را به جهان نشان میدهد متاسفانه از کتابهای این مفسر وتاریخ نویس مغرض نشات گرفته است پس اگر مطلبی دارید لطفا به کتابهای ایشان استناد نکنید که اگر حوصله داشته باشید بعدا نمونه هایی از غرض ورزی ایشانرا با ادرس دقیق برایتان میاورم
سه‌شنبه 13 فروردین 1387

dandy - امارات - امارات
parand2008 - فرانسه من فحاشی کردم ؟؟؟حرف بزن با دلیل به مولا خیلی پرو هستی....رو سیاه... تو تصمیم گیرنده این سایت نیستی عوامل سایت بهتر از تو میدونند و فهمیتر از تو هستند که چه کامنتی رو بزارند چی نزارند..چه ادمهای پرو هستند بخدا..aryamanesh14 - ژآپن - توکیو صد بار که نمیگن بعد باید شما خیلی کوچک باشی که به من میگی هنوز فرق اینو با اونو نمیدونی..این فرقیه که شماها برای خودتون گذاشتید...ولی از اونجا که شما اهورا رو قبول دارید ولی پیامبر نه.. شما در جهالت بسر میبرید..من
چند سالی هم در یونان زندگی کردم چه ربطی داره عربها روی من تاثیر بزارند...حالا چون نوشتم دندی از امارات امارتی شدم عرب شدم ؟؟نه اگر شماها به هرکجا سفر کردید وعادتهای و خوی ان کشور را گرفتید....ولی من نه هنوز که هنوز میگم من ایرانی هستم...و خون ایرانی و مسلمانی تو رگهامه....joshua - انگلیس - نیوکاسل ایران زرتشتی ...جمهوری اسلامی ایران ...حاجی بیدار شو....شماها مثل مصریها میمونید ..همش میگییییییید مااااااا کردیم ..ما فلان بودیم...بشیین بابا من من نکن..فعلا این دنیا صدق سری این مسلمانهاست ....تمدن فرهنگ همه چیز عوض شده هنوز میگی ایران زرتشت نه و زرشک...هه هه هه خندم میگیره...
سه‌شنبه 13 فروردین 1387

fardad - انگلس - لندن
لعنت به ...
سه‌شنبه 13 فروردین 1387

Nima 1 - سوئیس - زوریخ
hojjatbaba - ایران - تهران
دوست عزیز شما چند ماهه به دنیا اومدین؟ چقدر کم طاقت هستید. انتظار دارید یک شبه یک کتاب مثل قران تحویلت بدم. همون محمد هم آیه به آیه به اعراب اون زمان می گفت.
در مورد مغز گفتی/ اتفاقا اونی که از مغزش استفاده درست نمی بره شما وامثال شماهاست. به قول خودت کتا بت همیشه کنار میز کامپیوترته و تا یک جا گیر می کنی زود به اون رجوع میکنی و دیگه سعی نمی کنی اون فکرته کار بندازی.
سوال کرده بودی که چند ساله سوئیس هستم. من اینجا بزرگ شدم و اگر هم می بینی به این خوبی فارسی مینویسم مدیون زحمات پدر و مادر دلسوزم هستم که شبانه روز وقتشان را روی این مسئله گذاشتن. البته این را باید به حساب وطن پرستی یا... اونها گذاشت. نمی خواستن با مهاجرتشان من را از اون فرهنگ غنی و مهمتر از همه زبان شیرین فارسی محروم کنند.
به خدا من وقتی می بینم دوستان هموطن مخصوصا اونهائی که در ایران هستند اینطور فرهنگ و تمدن چند هزار ساله خود را زیر پا له میکنند دلم می گیره.
چهار‌شنبه 14 فروردین 1387

p0licce - امارات - دبی
KORESH - انگلیس - لندن عزیز دل برادر اطلاعاتتان اشتباه. متاسفم
چهار‌شنبه 14 فروردین 1387

parand2008 - فرانسه - نانسی
این از رو نمی ره به هر حال هر کس که نداند که نداند که نداند در جهل مرکب بماند...............پرو تو هستی نه به مهمونی های تو ایرانت که تعریف میکنی می ریختن می بردنتون ...نه به طرفداری از اسلامت این هم دو اتیشه اصلا حالت خوب نیست ...ادم اگر اصول داره باید به تمام اصولی که هست در ایینش عمل کنه ..شفاهی از اسلام تعریف کردن برای کل کل انداخنن باد یگران که نشد مدافع دین ...شما تکلیف خودت را با خودت مشخص کن چکاره ای
چهار‌شنبه 14 فروردین 1387

hojjatbaba - ایران - تهران
نیما جان ایا تابحال ایران امدی یانه ایا قبل از انقلاب ایران را دیده ای یانه نمیگویم توی ایران مشکلات نداریم اما اینکه بنای اندیشه مان را برمبنای شنیده ها پی ریزی کنیم اصلا صحیح نیست باید بیایی واز نزدیک داخل مشکلات باشی تا همه چیز این کشور را لمس کنی امیدوارم روزی برسد که شما جوانهای ایرانی سهمی هرچند کوچک در ساختن ایران ؛ایرانی اباد ازاد ومستقل داشته باشید .
شما هم میتوانی در مدتی که پیامبر ایات وحی را اعلام کرد این کتاب را بنویسی .
اگر کمی مودبانه تر کامنت بزاری بهتر است امیدوارم روزی برسد که نه تنها شما بلکه همه ایرانی ها حقیقت اسلام را درک کنند زد زیاد
چهار‌شنبه 14 فروردین 1387

dandy - امارات - امارات
parand2008 - فرانسه - نانسی چه ربطی داره سرم که بره دین و ایمونم که نمیره...تو در تنگنا هستی...متاسفم برایت گفتم تو کوچکتر از انی..عقل که نیست جان در عذاب است...
چهار‌شنبه 14 فروردین 1387

نسل من - انگلیس - لندن
فیلم بسیار شجاعانه و دقیق ساخته وپرداخته شده یعنی جسورانه گوشه ای از واقعیات مذهب را نمایش داده است اما نکته دیگر که برای شخص من جالب بود نظرات رسیده از کشورهای حوزه خلیج فارس بخصوص امارات است گویی این حضرات که تسلط خوبی برزبان فارسی هم ندارند (و ذاتا علاقه ای به شنیدن اسم فارسی خلیج همیشه ایرانی هم ندارند ) فراموش کرده اند در کشورهای محل اقامتشان چگونه اسلام در حال اجرا ست منظور بارهای شبانه خیابان خلیج وخانمهای محترمه که بیشتر از کشورهای کافرین مثل تاجیکستان و ... برای حمایت مسلمانان برادر خود به آنجا آمده اند که اینگونه از حقایق شریعت خود دلخور شده اند. تا کی باید احمقانه هرچیز را پزیرفت این فیلمساز بهتر از همه مسلمین جهان اسلام را شناخته و نمایش داده است
حقیقت حقیقت است(امیدوارم این متن برای شما مفهوم باشد آقای محترم اماراتی چرا که از کلمات عربی زیادی برای ساده وقابل فهم بودن استفاده شده)

چهار‌شنبه 14 فروردین 1387

Nima 1 - سوئیس - زوریخ
hojjatbaba - ایران - تهران
بله ایران هم هر 3-2 سال یکبار سرمیزنم و به مسائل و جوانان خوب آگاهی دارم. و مسائل روز ایران را مرتب دنبال میکنم.
چهار‌شنبه 14 فروردین 1387

parand2008 - فرانسه - نانسی
dandy - امارات - امارات
اتفاقا خیلی ربط داره ....تو مه شیفته اسلامی باش خوب باش ...اما نمی دونم تو عرب اسلام را برات چطور تعریف کردن ...تو ایران این ملاها به ما میگن و ........موسیقی حرامه اما شما اون طور که گفتین موزیک گوش می کنی .......خلاصه کنم از کنسرت گوگوش ......تا حرف کنار دریا یعنی همه این کارها را میکنی ....بعد ادعا اسلام می کنی ادم چطور می تونه معتقد باشه به دینی که این کارهایی که تو می کنی را حرام کرده البته این ها همه همه حرفهای خودته ...
کار به اخوندا هم ندارم اون اسلام سیاسی است تو قران هست .....
چهار‌شنبه 14 فروردین 1387

dandy - امارات - امارات
parand2008 - فرانسه - نانسی ......تورو سننا....تو بخاطر این کارها میگی مسلمون نیستم هاهاها هههه..........ببین به خدات و دین اسلام ایمان داشته باش بقیش با من...خیلی بچه ایی....
پنج‌شنبه 15 فروردین 1387

f_khankeshi - ایران - تهران
آقای امیر درگون از تهران: شما که اطلاعات نداری حرف نزن یعنی کسانی که دین مسیحیت دارند تا به حال هیچ جنگ و کشتاری نکرده اند حتماْ جنگ جهانی با حدود 40 میلیون کشته کار اسلام بوده ,گور پدر کسانی که این فیلم را ساخته اند....
پنج‌شنبه 15 فروردین 1387

parand2008 - فرانسه - نانسی
اگر تعداد این فیلم ها زیاد بشه بهتر و روشن تر می شه به ابعاد وحشی گری و تو حش ...پی برد ...به امیدی پاک شدن پلیدی و خشونت اسلامی
پنج‌شنبه 15 فروردین 1387

tarireza - امریکا - بریا
نگزارید این رسانهای مغرض دنیا حقیقت اصلی اسلام را پایمال کنند. از کل قران که بیش از 99 درصد ان از صلح و مهر و صمیمت صحبت میکند حتی یک کلمه هم کفته نمیشود. کما اینکه ایه هایه قران را نیز مغرضانه ترجمه کرده تا به وسیلیه ان حضاره دهن بین خود را را متقاعد. و از طرف دیگر اگر کسی و یاگروهی به اسم اسلام و مسلمانی دست به لوث زدهاند را به اسم اسلام تلقی نکنید. که این حداقله انصاف است. با تشکر ......
پنج‌شنبه 15 فروردین 1387

+5
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.