بکهام به گروه صدتایی‌ها می پیوندد

بکهام به گروه صدتایی‌ها می پیوندد

فابیو کاپلو، مربی تیم فوتبال انگلستان تایید کرد که دیوید بکهام روز چهارشنبه در صدمین بازی ملی خود در دیدار دوستانه مقابل فرانسه به میدان خواهد رفت.
دعوت نشدن بکهام برای بازی دوستانه قبلی انگلستان مقابل سویس بحث های زیادی را در انگلستان ایجاد کرد

کاپلو که حاضر نشد به سوالات درباره حضور بکهام از ابتدای بازی پاسخ دهد، درباره این بازیکن 32 ساله گفت: "نمی توانستم او را مجبور کنم که این همه راه از آمریکا بیاید و او را بازی ندهم."

"کسی نمی داند در آینده چه خواهد شد. دیوید بکهامی که من می شناسم، اگر سخت تمرین کند می تواند تا سال 2010 در صحنه فوتبال باقی بماند."

جام جهانی آینده، دو سال بعد در آفریقای جنوبی برگزار می شود.

بکهام که در گذشته بازوبند کاپیتانی تیم ملی انگلستان را در اختیار داشت، روز چهارشنبه با کسب افتخار حضور در صدمین بازی ملی، به جمع بازیکنانی چون بابی مور، بابی چارلتون، بیلی رایت و پیتر شیلتون خواهد پیوست.

مشخص نیست که بکهام بتواند از رکورد 125 بازی پیترشیلتون عبور کند، اما او خود بر این باور است که او می تواند تا جام جهانی سال 2010 در تیم ملی انگلستان حضور داشته باشد.

بکهام که در جام جهانی آینده 35 ساله خواهد بود گفت: "دلم می خواهد به این هدف دست پیدا کنم. هدف من این نیست که 100 بازی ملی در کارنامه ام داشته باشم و بازنشسته شوم. هدف این است که برای کشورم خوب بازی کنم."

"ترکیب بازیکنان و کادر مربیان شرایط مناسبی را برای صعود از مرحله مقدماتی جام جهانی ایجاد کرده است."

"من یک سال قبل، یا دو سال قبل فکرش را هم نمی کردم که در تیم ملی انگلستان 95 بازی ملی انجام داده باشم، چه برسد به 100 بازی."

"افتخار می کنم که برای صدمین بار با لباس انگلستان به زمین می روم، و افتخار می کنم که این اتفاق در مقابل یکی از بهترین تیمهای جهان رخ می دهد."

در مسابقه روز چهارشنبه که در استادیوم استاد دو فرانس شهر پاریس برگزار می شود، ریو فردیناند، مدافع باشگاه منچستریونایتد، از سوی فابیو کاپلو بعنوان کاپیتان تیم ملی انگلستان انتخاب شده است.

Parvin ariya - ایران - اصفهان
از زمانی که الپای دفاع قدبلند و خوشتیپ تورک درجریان دیدار ترکیه با انگلیس در گوشی چیزی به بکهام گفت وبرای همیشه از تیم ملی ترکیه کنار گذاشته شد عمر مفیدبکهام در فوتبال تمام شد. نمی دانم الپای به بکهام چی گفت...
سه‌شنبه 6 فروردین 1387

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.