افزایش محسوس گشت های کنترل نامحسوس

افزایش محسوس گشت های کنترل نامحسوس

پلیس راه نیروی انتظامی در ایام نوروز امسال بخش عمده ای از فعالیت های خود را بر گشت های نامحسوس متمرکز کرده است.

 در سال جاری در کنار پست های جاده ای و دوربین های کنترل ترافیک ، بخش عمده ای از فعالیت های پلیس راه برای کنترل تردد در جاده ها و بزرگراه ها توسط گشت های نامحسوس صورت می گیرد.

اغلب خودروهای گشت نامحسوس، زانتیا یا سمندهای سفیدرنگ هستند و درصد قابل توجهی از هفت هزار خودروی توقیف شده در چهار روز نخست سال توسط گشت های نامحسوس به پارکینگ ها هدایت شده اند.

گشت های نامحسوس که در سال جاری به طور محسوسی بر تعدادشان افزوده شده است، نسبت به دو تخلف سرعت و سبقت غیرمجاز حساسیت بیشتری دارند.
ASTON - انکلیس - برمینکهام
دستشون درد نکنه. راستی 20000* 7000تومان میشه 140.000.000اقلا
سه‌شنبه 6 فروردین 1387

p0licce - امارات - دبی
13 بدر پارسال همین گشت نامحسوس ما رو به جرم اهسته رانی متوقف کرد و برخلاف چیزی که تو تلوزیون نشون میدن بسیار بد برخورد کردن دست اخر هم تو مسیر پارکینگ با 10 تومن قضیه رو حل کردیم.
سه‌شنبه 6 فروردین 1387

mah1 - ایران - تهران
خدا کنه رانندگی یه سری که 100000رحمت به شتر سواری بهتر شه.
سه‌شنبه 6 فروردین 1387

king_irooni - ایران - سربندر
وقتی آمار کشته ها و آسیب های ناشی از تصادفات رانندگی رو می شنوم حتی وجود برخوردهای بد از سوی پلیس رو هم ضروری می بینم چون واقعا" خیلی ها هستن که با رانندگی نادرست جون خودشون و خانواده های عزیزشون رو به خطر می ندازن . خدا وکیلی اگه آدم از سوی این پلیس های راهنمایی رانندگی به ناحق هم جریمه بشه ، بهتر از اینه که خطری سلامت هموطنان عزیزمون رو تهدید کنه.
سه‌شنبه 6 فروردین 1387

Artosh - ایران - تهران
به نظر من از هر 10 ایرانی که میگیرن حداقل باید گواهینامه 5 نفرشون رو باطل کنند. به خدا مثل آب خوردن به هر گاو چرونی گواهینامه میدن. همینه که خیابونای تهرونمون جای سوزن انداختنم نیست. تصادفاتش که یه طرف قضیه است.
سه‌شنبه 6 فروردین 1387

iran zamen - نروژ - روگنان
من معنی را نندگی نا محسوس را متوجه نمی شوم.این فارسی است.یعنی چه رانندگی نا محسوس . یعنی خطر ناک یا نا اطمینان.
سه‌شنبه 6 فروردین 1387

ario - ایران - اهواز
iran zamen - نروژ - روگنان
دوست عزیز گشت کنترل نامحسوس همون ماموران راهنمایی هستند منتها با ماشین به ظاهر شخصی(ماشینی که متعلق به پلیس راهنمایی هست ولی آرم و رنگ ماشین پلیس راهنمایی رو نداره).واسه اینه که بتونن به راحتی ماشنهای متخلف رو شناسایی کنند. مثل همون لباس شخصی های خودمون هستن!!!
چهار‌شنبه 7 فروردین 1387

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.