آمریکا در صورت حمله به ایران پشیمان خواهد شد

آمریکا در صورت حمله به ایران پشیمان خواهد شد

معاون فرهنگی ستاد کل نیروهای مسلح درباره حمله احتمالی آمریکا علیه ایران گفت در صورت حمله آمریکا علیه ایران نتیجه جنگ را این کشور تعیین نخواهد کرد زیرا ایران می‌داند چگونه جنگ را اداره و دشمن را پشیمان کند.

به گزارش فارس، سرتیپ "سید مسعود جزایری" معاون رئیس ستاد کل نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران در گفت‌وگو با روزنامه اماراتی "الخلیج" به تشریح مواضع کشورمان در قبال تهدید‌ات آمریکا علیه ایران، مواضع ایران در قبال تشدید فشارهای رژیم صهیونیستی علیه ایران و نیز پرونده هسته‌ای و اتهام آمریکا علیه ایران مبنی بر دخالت تهران در امور داخلی عراق و روابط میان تهران با کشورهای حوزه خلیج فارس و نیز تحولات داخلی ایران پرداخت.
وی درباره حمله احتمالی واشنگتن یا رژیم صهیونیستی به ایران گفت: رژیم صهیونیستی از درون تضعیف شده است و جز عملیات تروریستی و کشتار و ربودن افراد، کار دیگری نمی‌تواند انجام دهد.
وی رژیم صهیونیستی را محکوم به زوال دانست و با اشاره به شکست این رژیم در جنگ 33 روزه علیه حزب‌الله لبنان تاکید کرد، شمارش معکوس برای زوال اسرائیل آغاز شده است و این رژیم دیر یا زود از بین می‌رود.
وی افزود: آمریکا اکنون در باتلاق عراق و افغانستان گرفتار شده است و ملت آمریکا نیز از دولت این کشور می‌خواهد تا نیروهایش را از این کشور خارج کند.
جزایری تصریح کرد: در شرایط کنونی آمریکا نیز ضعیف شده است به طوری که به گشودن جبهه جنگی جدیدی نمی‌اندیشد.
وی در عین حال گفت البته بعید نیست که آمریکا رفتاری غیر عاقلانه انجام دهد،‌ اما تاکید می‌کنم اگر هم آمریکا به ما حمله کند خاتمه جنگ به دست او نخواهد بود زیرا ایران می‌داند چگونه جنگ را اداره و دشمن را پشیمان کند.
جزایری نگرانی کشورهای حوزه خلیج فارس از برنامه هسته‌ای ایران را بی‌مورد دانست و گفت: تا زمانی که نیروی هسته‌ای ماهیت صلح آمیز داشته باشد قاطعانه می گویم نه تنها به کشورهای صاحب این نیرو، بلکه به همه بشریت خدمت می‌کند و با استناد به همه مدارک و اسناد صادر شده از سازمان های بین‌المللی و در رأس آن آژانس بین المللی انرژی اتمی(تنها مرجعی که اظهار نظر در این زمنیه به او محول شده است) فعالیت هسته‌ای ایران کاملا صلح آمیز است.
وی درباره روابط ایران با کشورهای حوزه خلیج فارس گفت: ایران بعد از انقلاب اسلامی در سال 1979تلاش‌های مستمری را برای تقویت و تحکیم روابط خود با همه کشورهای اسلامی و عربی و به ویژه کشورهای همجوار آغاز کرد؛ زیرا جمهوری اسلامی ایران معتقد است که منافع آن با منافع کشورهای منطقه همسو و مطابقت دارد و علاوه بر آن بسیاری از مولفه‌های اساسی همچون دین واحد، مرزهای مشترک، آداب و سنن وجود دارند که تمامی این عوامل و مولفه‌ها سرنوشت مشترکی را برای این کشورها رقم زده است.
جزایری همکاری دوستانه و برادرانه ایران با کشورهای حوزه خلیج فارس را، عامل مهمی برای ارتقای سطح روابط دانست و افزود: ما معتقدیم تعریف واقعی از منافع مشترک در همکاری کشورهای منطقه برای جلوگیری از حمله به کشورهای منطقه نمود و تجلی پیدا می‌کند.
معاون فرهنگی و تبلیغات دفاعی ستاد کل نیروهای مسلح در بخش دیگر از سخنان خود درباره توافقنامه‌ دفاعی ایران و کشورهای خلیج فارس و تضمین هایی که این توافقنامه‌ها برای کشورهای منطقه به همراه خواهد داشت، خاطرنشان کرد: اگر روند همکاری بین کشورهای منطقه تا سطح امضای توافقنامه‌های مختلف از جمله توافقنامه‌های نظامی و دفاعی پیش برود، طبعا قدرت این کشورها تقویت خواهد شد و کشورهای بزرگ چشم طمع به آنها نخواهند دوخت. همچنین همه توجیهات برای حضور نیروهای بیگانه در منطقه از بین خواهد رفت و این کشورها می توانند به توانمندی خود تکیه کنند.
معاون رئیس ستاد کل نیروهای مسلح درباره اتهام های آمریکا به ایران مبنی بر دخالت در عراق و آنچه مسلح کردن تروریست‌ها خوانده می شود، گفت: با توجه به گرفتاری ها و سردرگمی آمریکا در عراق، دولت این کشور تلاش می‌کند دیگران را مسئول شکست‌ها و مشکلات خود معرفی کند. این در حالی است که دلیل این مشکلات در ادامه حضور تجاوزکارانه واشنگتن در عراق نهفته است.
وی افزود: ایران و عراق دو کشوری هستند که روابط و مشترکات بسیاری دارند که در دین، آداب و سنن مشترک تجلی می یابد پس اگر ایرانی ها در عراق حضور پیدا کردند یا بر عکس، این مسئله برای دو کشور همسایه طبیعی است اما نکته غیر طبیعی اینجاست که غریبه‌ها از آن سوی اقیانوس‌ها و دریاها به عراق بیایند و این کشور را اشغال کنند و دست به اقدامات تروریستی در آنجا بزنند.
جزایری تصریح کرد: با وجود سازمانهای پیشرفته وابسته به دولت آمریکا، این کشور تاکنون نتوانسته است حتی یک مدرک مبنی بر دخالت ایران در حوادث تروریستی عراق ارائه دهد در حالی که ایران مدارک بسیاری مبنی بر دخالت آمریکا در اشغال یک کشور عضو سازمان ملل و کشتار هزاران تن از فرزندان این کشور در اختیار دارد.
معاون رئیس ستاد کل نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران ابراز امیدواری کرد که نهادها و سازمان های بین المللی به وظیفه انسانی و حقوقی خود که در محاکمه عاملان آن تجلی می‌یابد، عمل نمایند.
وی خواستار محاکمه جرج بوش رئیس جمهور آمریکا به عنوان جنایتکار جنگی شد و گفت اسناد و مدارک زیادی وجود دارد که ثابت می کند جرج بوش و همدستانش در دولت آمریکا تنشه جنگ بودند و آنچه که در عراق و افغانستان روی داد ثابت می‌کند که آنها جنایتکار جنگی بوده‌اند و ما معتقدیم که جرج بوش و همدستانش باید به دلیل کشتاری که در عراق به راه انداختند و هزاران نفر از مردم این کشور را کشته و بیش از یک میلیون نفر را مجروح کردند در یک دادگاه بین المللی محاکمه شوند و ما در حال حاضر نسل کشی را در عراق شاهدیم.
وی حضور آمریکا در عراق را "غیرانسانی و غیرقانونی"خواند و گفت ایران مدارکی در دست دارد که ثابت می‌کند حضور آمریکا در عراق غیر انسانی و غیر قانونی است در صورتی که حضور ایران در این کشور قانونی است زیرا در چارچوب روابط دوجانبه و فعالیت های زیارتی و گردشگری می‌گنجد.
جزایری به این سوال که آمریکا شما را متهم می کند که مدارکی دال بر کمک ایران به تروریست ها در عراق در اختیار دارد، پاسخ داد، تروریسم به سبب حضور آمریکا به منطقه آمد قبل از حضور آمریکا ما شاهد چنین عملیات‌های تروریستی در منطقه نبودیم اگر آمریکا این ادعا را دارد باید دلایل خود را ارائه دهد اما تاکنون هیچ مدرکی نشان نداده است و آنچه شما می‌بینید فقط اتهام‌ها و ادعاها است.
وی درباره حادثه تنگه هرمز و اینکه احتمال تکرار حوادثی از این دست وجود دارد یا خیر گفت: در تنگه هرمز هیچ برخورد میدانی یا موضوع خاصی پیش نیامد و آنچه رخ داد بیشتر رنگ و بوی جوسازی سیاسی و رسانه‌ای به خود گرفت اما مشاهده کردید وقتی آمریکا دید نمی‌تواند از این موضوع بهره برداری رسانه‌ای کند، بلافاصله سکوت پیشه کرد.
وی افزود: ایران بر اساس قوانین بین المللی در تنگه هرمز فعالیت و در چارچوب همین مقررات از حضور خود استفاده می‌کند.
معاون رئیس کل ستاد نیروهای مسلح ایران درباره آنچه مجادلات سیاسی مبنی بر دخالت نظامیان در سیاست ایران خوانده شد،اظهار داشت: تعالیم و اصول نیروهای مسلح بر این اساس استوار است که در جریان های حزبی و سیاسی دخالت نکنند اما آنچه برخی فرماندهان نیروهای مسلح درباره امور سیاسی مطرح می‌کنند به معنی دخالت در مسائل گروه ها و جریان‌های سیاسی نیست و منافاتی با این مسئله که فردی ایده سیاسی داشته باشد ندارد بلکه نشان دهنده افزایش سطح بینش آنان در زمینه مسائل سیاسی است و در این جا تاکید می‌کنیم اگر فرماندهی نظامی از اصولگرایان دفاع کرد مفهوم اصولگرا در اینجا به معنی پایبندی به ارزش‌های انقلاب و دین مبین اسلام است.
جزایری در پایان درباره پیشرفت‌های اخیر ایران در صنایع نظامی و دفاعی کشور گفت : واقعیت این است که ایران در این زمینه به فکر نیروهای جوان خود اعتماد کرد. برای پیشرفت، ابتدا از امور زیربنایی آغاز و به تدریج گام های خود را در سایر زمینه‌ها شروع کردیم و این گام ها یکی پس از دیگری به ثمر می‌نشیند.
وی افزود: در آینده شاهد ساخت صدها سد بزرگ و کوچک و هزاران کشف و اختراع در زمینه‌های نظامی و غیر نظامی خواهید بود.
وی تاکید کرد، امروز دوره جبران عقب ماندگی تاریخی ایران را می‌گذرانیم که به سبب دولت های وابسته به آمریکا به آن دچار شده بودیم. ایران جنگ تحمیلی هشت ساله را که با حمایت و پشتیبانی آمریکا همراه بود، پشت سرگذاشت و با وجود کمبود امکانات در آن زمان آموختیم باید به قدرت های خود اعتماد کنیم تا توانایی دفاع از خود را داشته باشیم و بر این اساس اقداماتی انجام داده‌ایم و در آینده نیز تلاش‌های مضاعفی را به کار خواهیم بست.

babaktoronto - کانادا - تورنتو
اقای سردار با این نشات ای که تو چهره ات موج میزنه و با اون شکم گنده ای که رییست سردار فیروز ابادی داره حتما هم اداره جنگ رو بدست میگیرید. ادم شما دونفر رو میبینه یاد لورل و هاردی میافته. من با اون پاراگراف اخرت کار دارم شماها این شاه بدبختو انگار ول کن نیستید و هر گند کاری که تو مملکت میکنید هنوز به گردن اون دست از دنیا کوتاه میندازید. تو اگه از اون سردار کیلوییها نباشی که یقینا هستی باید بدونی که اداره جنگ ایران و عراق تا مدتها از صدقه سر همون جنگ افزارهایی بود که شاه خدا بیامرز تو انبارهای ارتش نگهداری میکرد و خریده بود از نوع امریکایی درجه یک مثل جت اف 14 نه از اون اشغالهای روسی مزایده ای و اسقاطی های لیبی و روسیه و... که امثال رفیق دوست و تنی چند از فرمانده های سپاه میرفتید با قیمتهای چند برابر و بعضا بدون کارایی از بازار سیاه تهییه میکردید حالا با پورسانتهاتون دیگه کاری ندارم که میگرفتید. پس اینقدر بی عرضه گیهاتونو تو اداره مملکت گردن شاه نندازید که ما هر چه دیدیم خدمت بود از شاه.
یکی از دلایلی که امریکا شاه رو کله پا کرد این بود که با براه انداختن جنگ در منطقه و بدنبال ان فروش تسلیحات ابرقدرتها مخالفت کرد و به فرمانده ارتش که میگفت قربان اگه اجازه دهید نهار را در تهران و شام را در بغداد میخوریم نه گفت میدونی چرا؟ چون خون مردمشو دوست داشت اما من حاضرم شرط ببندم این شما ها هستید که برای بوجود امدن اشوب و بلوا لحظه شماری میکنید چون اساس وجودتونو تو اشوب میبینید حتی اگه کل ایرانو به اتیش بکشونید نگاهی گذرا به عملکردتون مبین این مسیله است. وانگهی شما بفرمایید ببینم زمان شاه که دلار 7تومان بود حالا 1000 تومان این کار شاه بود؟ پیکان اون زمان 30000 تومان بود اما حالا 7 میلیون تومان این کار شاه بود. خونه از زمان شاه به اینور یک میلیون برابر شده نکنه مرده شاه باعث این گرونی خونه شده؟ بابا دلقک بازی تاکی؟ سیاه کردن مردم تاکی؟
یکشنبه 4 فروردین 1387

mehrad - المان - بن
صدام هم همینو می گفت . دلتون به جی خوشه .مردم دیگه گول شما رو نمی خورند.
دوشنبه 5 فروردین 1387

husseini - فنلاند - ترنیو
خوب حالا ببینیم و تعریف کی در جنگ برنده است اقای مسعود.
یادم میاد وقتی که امریکا میخواست به عراق حمله کنه صدام توی یک متینگ
بیست و سی نفری ظاهر شد و گفت در این جنگی که پیش روئ مان هست
با توپ و تفنگ از خودمان دفاع خواهیم کرد و انشااللاه پیروز خواهیم شد.
بعد از هیجده روز همه ما شاهد پیروزی صدام بودیم.
دوشنبه 5 فروردین 1387

diaoko - ایران - اصفهان
صدام هم قبل از حمله آمریکا از این غلطا زیاد میخورد.که آهای نفس کش!!!!! اما همه دیدیم که 72 ساعت بیشتر دوام نیاورد و آخر با چه فلاکتی گیر افتاد.
آقای سردار . این جنگ دیر و زود داره اما سوخت و سوز نداره . میاد اون روزی سوراخ موش بشه خدا تومن واسه فرار.....اون روزه که سرتون بره بالای دار .آقایون سردار
دوشنبه 5 فروردین 1387

kotlet - ایران - تهران
ببینیم و تعریف کنیم
دوشنبه 5 فروردین 1387

mamal_deshne - انگلیس - لندن
تا کئ مملکت رو یه مشت بی سواد دهاتی اداره کنن اخه. خسته شدیم بابا. کم مردم ایران کشته شدن تو جنگ با اون عراقی های حروم لقمه؟ اخه اگه شما اینکاره بودید انقدر جنگ با عراق رو کش نمی دادید تا کمر ملت شکسته بشه که. حالا برید یک میلیارد پول مردم رو دو دستی تقدیم عراقی بکنید که هنوز هیچی نشده دم در اورده. بابا دولت مثل اینا نمیخوایم. به چه زبونی باید گفت اخه ای خدا. دوست عرب نمیخوایم برادران مسلمون نمیخوایم. بابا ول کنید این مملکت رو. یه مشت حاکم دهاتی شهرستانی بیسواد به درد این مملکت نمیخوره....
دوشنبه 5 فروردین 1387

ebi60 - اطریش - وین
بابک جان دمت گرم خوب جوابی بهش دادی ولی دوست عزیز خون خودت را برای این کفتار ها کثیف نکن اینها از ک....و..... ان هر روز قرقره میکنند تازه رییس انها جام نوشید حالا نایب اون چی بنوشه خدا عالم است
دوشنبه 5 فروردین 1387

Amir_australia - استرالیا - سیدنی
اقای سردار یا هر چیز دیگه... چرا با خودتون و مردم صادق نیستید... چرا برای دنیا شاخ و شانه می کشید ... مگر شما تئو ریسین جنگ ندارید مگر شما از توان تدافعی جنگی خود بی خبری. شما خود خوب می دانید که حمله امریکا به ایران یک برنده و یک بازنده دارد. برنده امریکا و بازنده مردم ایران هستند. شما فکر می کنید امریکا از پس جنگهای نا متعارف بر نمی اید. شما از توان هوائی امریکا و بمبارانهای چتری ان بی خبرید.چرا کشور را در استانه جنگ قرار می دهید. 8 سال جنگ خونین بس نبود. چرا امار های هولناک جنگ 8 ساله را اعلام نمی کنید... شاه مرحوم تمام دیپلماسیهای صلح را به کار می بست اما در عین حال به دنیا اجازه اینکه حتی جرات کنند نام ایران را با تندی بیان کنند نمی داد. شما به تجهیزات و سلاحهای زنگ زده روسی و چینی دل خوش نکنید و با راه اندازی جنگ جوانهای ایران را چون جنگ 8 ساله جلوی گلوله نفرستید.
اگر جنگی رخ بدهد طرف شما امریکا نیست بلکه باید با دنیا بجنگید..
دوشنبه 5 فروردین 1387

king_irooni - ایران - سربندر
هر چند که با اقدام نظامی جهت تغییر یک رژیم حتی از نوع دیکتاتوریش مخالفم اما اینو میدونم که شاید آمریکا پشیمون بشه اما خیلی از مردم ایران پشیمون نمی شن.
دوشنبه 5 فروردین 1387

sabaaram - اسکاتلند - گلاسگو
اقای بابک تورنتو: برای من خیلی جالب که بدونم منظور ازخدمات شاه که شما اشاره کردی چی بود؟ درزمان شاه هم خفقان و سرکوب ازادیخواهان وفقر و عقب ماندگی بود که الان هم هست درزمان شاه هم سرمایه های ملی ومنابع ایران به تاراج میرفت که اکنون نیز میرودبااین فرق که شاه درنوکری ارباب بزرگ بود وحال اخوندها در نوکری قدرتهای دیگر و هیچ یک از ایندو برای خدمت به مردم هدفی نداشتند. شاید اشاره به این موضوع برای شما جالب باشه که تمام سازمانهای دفاع از حقوق بشر در زمان شاه نیز به سیاستهای او معترض بودند.در مورد جنگ هم باز ارباب بزرگ چون خودش شاه را تا دندان مسلح کرده بود چون نگران همسایه بزرگ(روس)بود.دوست عزیز این دلقک بازی وسیاهکاری سر دراز داره مشکل ایران را در جاهای دیگر جستجو باید کرد .(خلاصه قصه اونقدر درامــه که ایدز پیش دردمون زکـــامه....) با ارزوی موفقیت وازادی ایران بزرگ .
دوشنبه 5 فروردین 1387

emam_hadi - اذربایجان - اسلو
هم شاه خائن و هم این اخوندای گدا مردم ایران را بیچاره کردند.....دلایلش را همه میدونن ...
دوشنبه 5 فروردین 1387

Blackpanter - المان - اشتوتگارت
این ضد بشرهای خائن مزدور از بس نفهمن که فقط بلدن با کلمات بازی کنند
دوشنبه 5 فروردین 1387

iran zamen - نروژ - روگنان
جمهوری فا شیستی ومذهبی ایران رفتنی است ولی جه بهتر که بوسیله خود مردم به زباله دانی تاریخ برود.به امید ان روز
دوشنبه 5 فروردین 1387

ahangebiseda - سو ئد - نوزشو پینگ
babaktoronto - کانادا - تورنتو : امریکا اسرائیل و هر کشور جنگجوی دیگری حق حمله به هیچ مرزو بومی ندارند . امریکا و رفقایش دیگر قدرتی ندارند و فقط میخواهند ظاهر خود را حفظ کنند. جمهوری اسلامی رژیم مطلوبی نیست ولی جنگ محکوم است
دوشنبه 5 فروردین 1387

mkazemipoor - ایران - زاهدان
منم با نظر babaktoronto - کانادا - تورنتو موافقم
دوشنبه 5 فروردین 1387

javad_uk - انگلیس - لندن
داداش ما بچه های جوادیه سر میبریم جلوی دوربین میزارم تو اینترنت اگه امریکایی یا انگلیسی پاشو بزاره ایران.
دوشنبه 5 فروردین 1387

khasteh - فرانسه - استراسبورگ
صدام هم همینو میگفت ای بیخردان !
دوشنبه 5 فروردین 1387

sarv_e_chamaan - ایران - تهران
(babaktoronto - کانادا - تورنتو ) من هم مثل شما مخالف وضع موجود هستم ولی شما چرا اینقدر فهم و شعور مردم را نادیده می گیرید. زمانی که پیکان 30000 تومان بود حقوق مردم عادی به زحمت به 1000 تومان می رسید با این حرفهاست که مردم به اپوزیسیون خارج از ایران اعتمادی ندارند . لطفاْ برای توجیه حرفهای خود به هر وسیله ای متوسل نشوید .
دوشنبه 5 فروردین 1387

iran zamen - نروژ - روگنان
من از دو نسل هستم.هم دوره شاه را دیدم هم دوره شیخ را.من تمامی مسایلی که باعث انقلاب و به قدرت رسیدن این جلادان شد شاه بود شاه می دانست با رفتنش چه خواهد شد و با گریه خاک وطن را ترک کرد.همان شاهی که درجشنهای 2500 ساله شاهنشاهی گفت کوروش اسوده بخواب که ما بیداریم.ولی رفت وملکت را به دست یک مشت اخوند بیسواد داد یعنی یک اخوند تاریخ ایران را عوص کرد. و پسرش اقای رضا پهلوی را باید ایت الله رضا خواند.که تا این مدت 30 سال متوجه نشده اند که با اینها نمی شود مدنی وار جلو رفت.ولی با تمام اینها در ان زمان ما ایرانیها در تمام دنیا احترام داشتیم.و کسی ما را به چشم تروریسم نگاه نمی کرد ولی اکنون...
دوشنبه 5 فروردین 1387

Amir_australia - استرالیا - سیدنی
دوست عزیز از اسکاتلند: من جواب شما رو می دم البته می دونم بابک جواب کاملتری داره.
شاه در استادیوم 100000 نفری ازادی قانون حمایت از زن و ازادی بیان زنان در ایران را بنا نهاد و از زنان کشور خواست تا پا به پای مردان در امورملکت شریک شوند کاری که هنوز در هیچ یک از کشورهای خاور دور و نزدیک به معنای واقعی اجرا نشده.
استفاده از مدیران لایق و کار امد و تحصیل کرده برای اداره امور کشور.
پایئن نگاه داشتن نرخ تورم و رشد چشمگیر اقتصادی در دهه50.
فراهم کردن فرصتهای شغلی دراز مدت بطوریکه 4 میلیون کارگر خارجی که بیشتر از کشورهای منطقه و شرق اسیا بودند به طور رسمی در ایران کار می کردند.
بالا بردن عزت و شرف ایران و ایرانی بطوریکه سفر به اکثر تقاط جهان برای ایرانیها بدون ویزا بود.
با لا نگه داشتن ارزش پول در برابر دلار (7) وپوند 11تومان.
اموزش نیروهای جوان و فرستادن انها به غرب با هزینه های دولت جهت تحصیل در تخصصهای ضروری کشور.
مخافت با جنگ در منطقه و تلاش برای برقراری صلح در خاور میانه
تغذیه رایگان در مدارس ...
و....
البته حکومت شاهنشاه اریا مهر خالی از عیب نبود... ایشان در سا لهای اخر عمرشان دچار بیماری سرطان خون شدند و این قضیه رو از مردم پنهان کردند واز طرفی دیگر خائنانی بودند که گه گاه در جهت منافع خود کار می کردند.
چند وقت پیش مطلبی رو در کتاب اقای مهاتمیر محمد نخست وزیر فقید مالزی خوندم کسی که مردم و کشور مالزی مدیون ایشون هستند به این مضمون:
در سال 1960 سفری به ایران داشتم .کشوری مترقی با مردمی با فرهنگ و خو نگرم که بر عکس ما در خانه های زیبا زندگی میکنند وغذا را با دست نمی خورند. من ارزو می کنم که روزی مالزی خیابانها ئی مثل ایران داشته باشد با اقتصادی چونان ایران شکوفا . (در این سفر قرار شد که ایران یک فرودگاه درمنطقه ساراواک برای مالزی احداث کند که در حال حاضر در سنگاپور است. چون از مالزی جداشد)
و نکته اخر اینکه در سفر 2سال پیش احمدی نژاد به مالزی ایشان در نطقی گفتند من ارزو میکنم که روزی ایران مثل کشور شما پیشرفت کند.
دوست عزیز این یعنی که ما 30 سال نه تنها که در جا زدیم بلکه تاریخ رو هم شکستیم و به زمان جا هلیت رسیده ایم. حرف بسیار است و مجال اندک ...اگاهانه و ازادانه بیندیشید.
دوشنبه 5 فروردین 1387

zpirooz - آلمان - آخن
آقایون که خودشون از فرط نئشه گی دارند کپ می کنند و تازه درصد زیادی از جوونهای مملکت رو هم به کام افیون کشیدند نمی دونم با کدوم قوا میخوان دنیا رو به مقابله بکشونند متاسفانه اینها یادشون رفته که توی جنگ با عراق اولا جوونهای تربیت شده پهلوی خودشونو فدا کردند و ثانیا اون موقع مردم هنوز گرم انقلاب بودند درست مثل داستان قلعه حیوانات اما دیگه اون ممه رو لولو برد
دوشنبه 5 فروردین 1387

RAD - انگلستان - لیدز
mamal_deshne - انگلیس - لندن
/aktoronto - کانادا - تورنتو .خیلی دمتون گرم گل گفتید.
و اما شما /babsabaaram- اسکاتلند - گلاسگو -این خیلی دور از انصاف هستش که شما راجع به شاه اینگونه قضاوت میکنید.
دوشنبه 5 فروردین 1387

husseini - فنلاند - ترنیو
داداش javad_uk انگلیس لندن
امثال تو را داریم که وضع ما ایرانیها به این روز ختم شده.کسانی مثل تو در این اروپا زیادند که دارن نان و نمک انگلیسیهارا میخورن و از پشت انهارا تهدید به سر بریدن میکنن.
در نا ارامیهای پارسال فرانسه که جوانهای مسلمانان شهر پاریس را به اشوب کشاندند ملت و مجلس فرانسه به ریئس جمهور اعتراض کردند که چرابه اینها اقامت داده ی ؟
رئیس جمهور فرانسه هم در یکی از سخنرانیهایش اینگونه بیان کرده بود و گفته بود اگه انها جوانهای مسلمانان اگه ما و کشور ما را قبول ندارن زحمت را کم کنن و به کشور خودشون برگردند و شتر سواری را را ادامه بدن. ترنیو
دوشنبه 5 فروردین 1387

ariobarzan - انگلستان - اکسفورد
امیر جان از سیدنی کاملا باهات موافقم
دوشنبه 5 فروردین 1387

souroosh - ایران - تهران
جنایاتی که شما با این مردم انجام دادید بئ نظیر است . به اسم دین سر دین را بریدید و حالا جنایتی دیگر را در سر دارید .شرم کنید و از صدام درس عبرت بگیرید .
دوشنبه 5 فروردین 1387

gholeyakh - انگلیس - منچستر
اقای حسین فنلاند نه سر بریدن انگلیسیها درسته نه وطن رو از یاد بردن درسته اگه هر کسی وطن پرست باشه هر جای دنیا که زندگی کنه باید برای نجات کشورش خودش رو به اب و اتش بزنه مگه قرار چونکه داریم خارج از ایران زندگی بزاریم هر کشوری دست رو ایران بلند کنه تا پای جان میایستیم و به دنیا ثابت میکنیم 8سال جنگیدیم و نشون دادیم ایران همیشه پیروز و سر بلند است به امید فرداهای بهتر برای ایران همیشه جاوید.
دوشنبه 5 فروردین 1387

morteza70 - فرانسه - پاریس
مسئله سیاسی و مسائل داخلی یک چیز هست مسئله دفاع از خاک و ناموس چیز دیگر .ادمهای وطن فروش از حمله بیگانه خوشحال میشند چون برایشان مهم نیست که بر سر ناموسشان چه میاید و در تاریخ میتوان دید انواع حکومتها امدند و رفتند ولی خاک و ناموسی که رفت هیچ وقت بر نگشت و ایرانی در هر حال حتی بقول بعضی ها جوانهای مفنگی انفدر با غیرت هستند که حال متجاوزین بگیرند انهای که از حمله دشمن خوشحال میشوند باید یک برسی در اصل و نسب خود بکنند اگر با حکومت مخالفند بسم اله چرا باید یک کشوری که بی اصل و نسب و بی فرهنگ بیاد برای ما با فرهنگ چند هزار ساله ازادی بیاره من هر خفتی را تحمل میکنم ولی خفت بی ناموسی و وطن فروشی را هرگز .
سه‌شنبه 6 فروردین 1387

ahangebiseda - سو ئد - نوزشو پینگ
خدا کنه جنگی نشه ولی هر رئیس جمهور امریکا که اومد یه تری به این دنیا زد رونالدریگان هم که دید بهونه ای برای جنگ رو زمین نداره گیر داد به فضا و اسمونها و مسئله جنگ ستارگان رو به راه انداخت. گویی بقای امریکا در گرو جنگهایی است که راه میندازه مثلا کشورهای درگیر جنگ عقب میافتن و ویران میشن امریکا سلاح میفروشه نفت میدزده و...خیلی مسائل دیگه. دیگه ابرقدرتی نداریم لااقل برای ایران
سه‌شنبه 6 فروردین 1387

ahangebiseda - سو ئد - نوزشو پینگ
morteza70 - فرانسه - پاریس : کاملا موافقم
وقتی از دین اسلام برگردی میشی مرتد باید کشته بشی.
وقتی دموکراسی از نوع امریکایی رو نخوایی میشی تروریست باید کشته بشی. و ...
پس فرق بین اینها چیه؟ امریکا با توپ و تانک تحمیل (دموکراسی!!!!) میکنه و اسرائیل با کشتار بیگناهان چین با فروش اسلحه به افریقای در حال جنگ و روسیه و المان فرانسه و انگلیس وووووووووو .............
بعدش همه از هم ایراد میگیرند خدا به مردم رحم کنه
سه‌شنبه 6 فروردین 1387

arashk_fara - انگلیس - لندن
وقتیکه مردی بنام احمدی نژاد ؛ سیل خلایقی را می بیند که برای او صلوات میفرستند و دعا میکنند و بر سر و مغز خود میکوبند ؛ چرا نباید دچار توهم بشود و میهن ما را به پرتگاه جنگ و نابودی و مصیبت و ویرانی نکشاند ؟؟؟
ما ملت شگفت انگیزی هستیم و هیچ چیز شگفت انگیز تر از این نیست که همواره در گرداب بلا و مصیبت و محنت غرقه ایم ؛ اما این توهم لعنتی دست از سرمان بر نمیدارد ......
سه‌شنبه 6 فروردین 1387

iran zamen - نروژ - روگنان
این اقا جواد .دوباره جواد بازیش گل کرد.دادش بچه جوادیه هستی یا بچه جردن.برادر پس فرق تو با طالبان چه هست.شمایی که به این راحتی می توانی سر ببری .داداش بچه جوادیه که در انگلستان زندگی می کنی.در این مدت چه اموختی که به نسل فردا بدهی.امیدوارم سر بریدن نباشد.
سه‌شنبه 6 فروردین 1387

ARTEMIS-SW - سو ید - مالمو
هگل: هر ملتی لایق حکومتیست که بر او حاکم است. من موافق حمله نیستم ولی راه نجات کجاست؟...فکر می کنم اگر ملت با ریشه ای بودیم نه اسلام پایدار می ماند نه ملای دراکولا حاکم بر سرنوشت ما بود تعدادی انچنان دم از غیرت در مورد حمله ی امریکا می زنند مثل اینکه حکومت فعلی ایران ایرانیست....
سه‌شنبه 6 فروردین 1387

aria9999 - انگلستان - انگلستان
سردار کیلویی بورو جولو بوقتو بزن با اون قیافه کریهت اه اه اه
چهار‌شنبه 7 فروردین 1387

jvdkhz - پارس - پارسه گرد
تو با این قیافه .... نمیشه زرت و پرت نکنی؟نکنه از راه فرهنگی میخوای بجنگی؟تو از همون قماشی هستی که تو بمباران تهران مثل ...خیس میلرزیدی.اگه بقول خودت جانباز هستی بخاطر اون بمبارانه نه درگیری تن به تن با عراقیها.بدبخت تو این مملکت به چی امید داری ؟ به پسرایی که زیر ابرو ور میدارن؟ یا اونایی که از اعتیاد سرشون به ....پنالتی میزنه ؟.... مگه گذاشتی جوون تو مملکت سر پا بمونه ؟اونایی که سرپا بودن کردین تو سلولهای انفرادی...... اگه جنگ بشه و تو میدون پیدات کنن..... همون جوری که الان وجودشو نداری تنها و بدون اسکورت پاتو از ....بیرون بزاری.
چهار‌شنبه 7 فروردین 1387

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.