کتک خوردن مشاور وزیر کشور در یزد

کتک خوردن مشاور وزیر کشور در یزد

مشاور وزیر کشور بعد از اعتراض به ترافیک ایجاد شده توسط همراهان اتومبیل عروس در یکی از خیابان های یزد، توسط مردم مورد ضرب وشتم قرار گرفته است.

یزدنا: مشاور وزیر کشور در یزد مورد ضرب و شتم مردم قرار گرفت.

به گزارش یزدفردا، مشاور وزیر کشور بعد از اعتراض به ترافیک ایجاد شده توسط همراهان اتومبیل عروس در یکی از خیابان های یزد، توسط مردم مورد ضرب وشتم قرار گرفته است.

گفتنی است در یکی از رسوم رایج در یزد، همراهان عروس و داماد اتومبیل آنها را تا رسیدن به خانه داماد همراهی می کنند و در میانه راه نیز همراهان به رقص و پایکوبی می پردازند.

Blackpanter - المان - اشتوتگارت
خوب معلوم این ضدبشرها همیشه مخالف خوبیو خوشیو شادی مردم بودند
شنبه 3 فروردین 1387

sarami - ایران - خرم آباد
من نمی دانم چرا روزنامه وتنی و سدا و سیما چرا هیچ اشاره ای به این خبر های خوب نمی کنند و ما همیشه ی خدا باید از رسانه های اجنبی بشنویم یا بخونیم
شنبه 3 فروردین 1387

sarv_e_chamaan - ایران - تهران
حال کردم ولی عکس خوردنش رو هم اگه می ذاشتین که مرسی!!
شنبه 3 فروردین 1387

zpirooz - آلمان - آخن
دمشون گرم فکر نمیکردم یزدیها هم این قدر باحال باشند
شنبه 3 فروردین 1387

babaktoronto - کانادا - تورنتو
این رسم که فقط مال یزد نیست بچه های تهران هم این رسم را دارند. بقیه جاها را نمیدانم.
شنبه 3 فروردین 1387

Kamran Alizadeh - ایران - یزد
نوش جانش. اینها با شادی مردم مخالفند .
شنبه 3 فروردین 1387

ali.antone - ژاپن - نوکپو
سلام.انشالاه خوشبخت بشن وهرچی ازخدا میخواهندبهشون بده انشالا
شنبه 3 فروردین 1387

khasteh - فرانسه - استراسبورگ
نوش جانش . گوارای وجودش !
شنبه 3 فروردین 1387

jesus_christ - ایران - ى
دفعه بعد نوبت خود وزیر هست.
شنبه 3 فروردین 1387

zendeh - آلمان - اشتوتگارت
من خوشحالم که در اینجا میتوانم مطلبی در مورد کتک کاری در خصلت ما ایرانیان را درج کنم. مهم نیست که این شخص در اینجا یک وزیر دولت هست یا پسر همسایه یا آقا و خانم رهگذر در کوچه و خیابان. خداوند بما زبان داده که مشکلاتمان را با حرف زدن حل کنیم نه حرکت کریه و ناپسند کتک زدن. اگر متوجه شده باشید تقریبن در خیلی از فیلمهای ایرانی کتک کاری یک رفتار عادی در فرنگ ما تلقی میشود که متعسفانه تمامی نظردهندگان در مورد این خبر از این کتک کاری استقبال کرده اند که بسی جای تعسف میباشد. سعی کنیم این عمل ناشایست را بطور کلی از جامعه امان ریشه کن کنیم نه آنرا تشویق کنیم.
فیلمی را بنام ابجد را مشاهده کردم که پنجاه در صد این فیلم فقط کتک کاری بود.
شنبه 3 فروردین 1387

babaktoronto - کانادا - تورنتو
زنده جان تو خودت تو همین ستون نظر سنجی جانب انصاف رو رعایت نکردی و با وجودی که چند نفری این حرکت رو تایید نکرده بودند همه رو با یه چوب روندی. پس هممون مشکل داریم این یک. دوما عزیزم شما از کجا میدونی که اون اقا به این کاروان عروسی با چه حالتی برخورد کرده شاید واقعا مستحق یه عکس العملی بوده البته نه اینجوری که کتکش بزنن. ثالثا اینکه یه ملتی دارای روحیه پرخاشگری میشه فکر کنم ریشه در مسایل عمیق دیگری دارد که باید انها را جستجو کرد.
اما در کل مملکتی که رییس جمهورش روحیه پرخاشگری داره از مردم عادیش بیشتر از این هم انتظار نمیره.
یکشنبه 4 فروردین 1387

sarv_e_chamaan - ایران - تهران
zendeh - آلمان - اشتوتگارت - اگر با گفتمان مشکل جامعه ما حل میشد که خیلی عالی بود ولی با کسانی که تاب تحمل یک نفر مخالف را ندارند و مردمی نیستند باید اینگونه رفتار کرد . در یکی از خیابانهای اطراف محله ما هم پارسال ترافیک شدیدی شد ناگهان یک آقایی از ماشین پیاده شد و گفت من فلان کاره دولت احمدی نژادم و با عصبانیت از ماشینهای جلویی خواست تا هر چه زودتر راه را باز کنند ولی چند راننده با شنیدن این حرف از ماشین پیاده شدند و آن فرد را به باد کتک گرفتند تا از اسم دولت به نفع مقاصد شخصی خود استفاده نکند.
یکشنبه 4 فروردین 1387

شیما - ایران - ایلام
اینها هر چی بزنی تو سرشون از روبرو نیستن که نیستن....
یکشنبه 4 فروردین 1387

mahdi_dannte - ایران - تهران
ببینم ما چرا عادت داریم چیزهای بیخودی رو سیاسی میکنیم و بزرگشون
خوب مشاور وزیر همچین سمت اجرایی نداره که اصلا ارزش اون رو داشته باشه که جزء خبرها قرار بگیره
یکشنبه 4 فروردین 1387

aghakian - ایران - یزد
متاسفانه ما عادت داریم همه چیز رو به گردن دیگران بیندازیم ....کی بود کی بود من نبودم پس حتما دولت بوده....من بارها و بارها به ترافیک ناشی از کاروان عروس یزد برخوردم متاسفانه در جاهای شلوغ ماشین عروس می ایسته و بقیه که بیشتر هم جوون هستند میان جلو ماشین و میرقصند ...درست پشت سر ماشین عروس صدها ماشین که گاها آمبولانس و یا ماشین حامل مریض هم پیدا میشه مجبور به توقف میشه من خودم بارها توی ترافیک اینچنینی گیر کردم و شاهد بودم مردم پشت ترافیک چقدر به عروس و داماد و ماشینش و رقاصها فحش و یا نفرین میدادندشاید توی ترافیک مریضی باشد که باید سریع به مرکز درمانی رسانده شود اونوقت خدا روخوش میاد ؟؟؟خیابون مال عروس ودوماد که نیست .... حدود ده روز پیش روی پل روگذر در یک چها راه چندین ماشین با هم تصادف کردند و چند نفر شدیدا مجروح شدند در یزد به خاطر همین مسئله .....یکم ملاحظه همدیگه رو بکنیم ...همش که تقصیر دولت نیست...تقصیر خودمون هم هست .....برای همین میگم این آقا بابک عزیز خیلی ساده فکر میکنه وزود قضاوت میکنه همیشه
یکشنبه 4 فروردین 1387

babaktoronto - کانادا - تورنتو
اقا کیان خوبی برادر؟ من تو یه حدیث شنیدم که اواز و رقص برای بیمار خوبه و باعث بهبودی اون میشه. میگم راستی عجب اون بیماره بدشانس باید باشه که به کاروان عروسی برخورد کنه نه؟ اما من هروقت که مردمی و که پشت کاروان عروس بودن و دیدم حتی اگه کار هم داشته باشن وقتی که عروس و داماد رو ببینند و اون مراسم رقص و ساز رو بی اختیار خوشحال میشن شما یزدیها نمیشین؟ بابا شما که ادمای خوبی بودید اینقدر سخت گیر نبودید اما شوخی کردم همتون خوبید بعضیها مثل اقا کیان اینجور موقعها یاد امبولانس میافتن. اما به شما توصیه میکنم اگه پشت یه کاروان عروس و داماد گیر کردی بیا پایین یه قر به سلامتی عروس و دوماد بده و اونارو خوشحال کن برادر. عروسیه دیگه یه شب که هزار شب نمیشه سخت نگیر
یکشنبه 4 فروردین 1387

parviz1 - انگلستان - کترینگ
هنوز نفهمیدن که فرهنگ ایرانی را نمیشود تعغییر داد و در صورت بی احترامی به فرهنگ و سنتهای ما ایرانیان همیشه دیده ایم که ملت با هم متحد میشوند و خود جوش و کسی هم نمیتواند جلو دارشان باشد.این خون ایرانیست که بجوش میاید و امیدوارم روزی شاهد باشیم که این بیگانگان که مثل اختاپوس بر روی ایران سایه ننگشان با سردی و غم افتاده است را سرنگون کرده و نور و حرارت و شادی و رقص و پایکوبی و شادی را در سراسر ایران زمین با آهنگهای محلی و شعر های زیبا شاهد باشیم.
دوشنبه 5 فروردین 1387

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.