۵ فقره خودکشی طی ۴۸ ساعت گذشته

5 فقره خودکشی طی 48 ساعت گذشته

با وقوع 5 فقره خودکشی در 2 روز گذشته پرونده‌های جداگانه با موضوع فوت مشکوک در شعبه ویژه قتل دادسرای امور جنایی تهران به جریان افتاد.

به گزارش ایسنا، ساعت 12:30 ظهر روز 29 اسفند ماه سال گذشته ماموران کلانتری 151 یافت آباد، قاضی محمد شهریاری، بازپرس کشیک قتل پایتخت را در جریان حلق‌آویز شدن مردی 50 ساله به نام "رضا" در آشپزخانه واقع در گوشه در حیاط منزلش قرار دادند که بلافاصله بازپرس با توجه به مشکوک بودن مرگ، دستور اعزام اکیپ تشخیص هویت را به محل صادر کرد.

در بررسی های اولیه همسر متوفی اظهار کرد: رضا هیچ مشکلی با خانواده نداشت و مبتلا به بیماری‌های روحی نیز نبود، حوالی ظهر برای تمیز کردن آشپزخانه به آنجا رفت که بعد از مدتی، وقتی داخل آشپزخانه رفتم با جسد حلق آویز شده او مواجه شدم.

با توجه به این مطلب تحقیقات در این زمینه با دستور بازپرس شعبه 7 بازپرسی دادسرای امور جنایی تهران ادامه دارد.

به گزارش ایسنا، عصر روز 29 اسفند ماه نیز بازپرس ویژه قتل با گزارش ماموران کلانتری 161 ابوذر از خودکشی فردی 40 ساله با هویت" داود" مطلع شد و بلافاصله تحقیقات خود را آغاز کرد؛ در بررسی‌های اولیه مشخص شد متوفی یکی از نویسندگان معروف بوده و به دلیل ابتلا به بیماری روحی با خوردن قرص خودکشی کرده است.

به گزارش ایسنا، ساعت 22 شب گذشته نیز ماموران کلانتری 134 شهرک غرب، قاضی محمد شهریاری بازپرس کشیک قتل پایتخت را در جریان مرگ مشکوک یک زن 27 ساله به نام "اعظم" قرار دادند که با آغاز تحقیقات در این زمینه مشخص شد متوفی به دلیل ناراحتی شدید ناشی از فوت برادرش با خوردن چندین قرص خود را از پای در آورده است.

همچنین زنگ تلفن بازپرس ویژه قتل نیمه‌های شب گذشته به صدا درآمد و ماموران کلانتری 102 پاسداران، وی را در جریان فوت مشکوک زنی 29 ساله و مردی 40 ساله در یک منزل قرار دادند. با آغاز تحقیقات مشخص شد متوفیان که هیچ نسبتی با هم نداشته‌اند با خوردن قرص، دست به خودکشی زده‌اند و هنوز دلیل حضور زن در خانه مرد مذکور روشن نشده است.

به گزارش ایسنا، بازپرس شعبه 7 بازپرسی (ویژه قتل) دادسرای امور جنایی تهران برای هر 5 پرونده با صدور دستورهای قضایی جداگانه خواهان انجام تحقیقات جهت کشف حقیقت این حوادث شد.

khasteh - فرانسه - استراسبورگ
الله اعلم !
جمعه 2 فروردین 1387

omidezendegy - ایران - مشهد
یکی از اقوام با خوردن قرص زیاد مسموم شده بود یه دو روز من بالا سرش بودم توی دو روزی که اونجا بودم تعداد مریضهارو نمیتونستم بشمرم توی بخش مسموم شده ها-- همشون هم مشخص بود و میگفتن که خودکشیه آمار خودکشی خیلی بیشتر از اینهاس
جمعه 2 فروردین 1387

Neda.Dubai - امارات - دبی
خدا رحم کنه !!!
شنبه 3 فروردین 1387

soroush,australia - -
شب عید مردم خوشی ندارن خودکشی میکنن.بعد میگن مشکل روحی....
---------------------
کاربرگرامی
لطفا نام شهر و کشور محل زندگی خود را به فارسی بنویسید.
با تشکر
دوشنبه 5 فروردین 1387

دیبا - ایران - تهران
الان هرکسی که میمیره بقیه میگن خوش به حالش رفت راحت شد. کاش ما مرده بودیم. خب همینا که مرگ سراغشون نمی یاد خودشون می رن سراغ مرگ. چند وقت پیش هم یه خانمی توو مترو خودش و پرت کرد منتها نمرد از ترس سکته کرد.
دوشنبه 5 فروردین 1387

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.