نوذری:در تولید نفت رکورد شکنی کردیم/۷۰میلیارد دلار درآمد فروش نفت ایران

نوذری:در تولید نفت رکورد شکنی کردیم/70میلیارد دلار درآمد فروش نفت ایران

وزیر نفت با بیان اینکه در ابتدای فعالیت دولت نهم تولید نفت خام کشور حدود4 میلیون بشکه در روز بود از "‌رکورد شکنی" در تولید این ماده خام خبر داد.

به گزارش خبرنگار ما، غلامحسین نوذری در مصاحبه با خبر 21 شبکه اول سیما گفت : در طول فعالیت دولت نهم علاوه بر جبران افت تولید میدان های نفتی به میزان 350 هزار بشکه در روز ، موفق شدیم تولید این ماده خام را به 4 میلیون و 210 هزار بشکه در روز برسانیم که در سال های بعد از انقلاب " بی سابقه" است.

وی با بیان اینکه میزان درامدهای نفتی در سال جاری حدود 70 میلیارد دلار است ، افزود : موفقیت در افزایش تولید در شرایطی حاصل شده است که برخی کشورها تلاش می کردند توان تولید نفت کشور کاهش یابد.

نوذری گفت: حدود 2 و نیم میلیون بشکه از تولید نفت کشور صادر می شود و بقیه هم پس از تصفیه در پالایشگاه های داخلی به صورت فراورده عرضه می شود.

وزیر نفت با اعلام اینکه عرضه بنزین ازاد از ساعت 24 امشب اغاز می شود ، گفت : ‌ نرخ بنزین ازاد معمولی 400 تومان و نرخ بنزین سوپر ازاد حدود500 تومان است.

غلامحسین نوذری گفت: دولت تلاش می کند هموطنان سفرهای نوروزی خود را با ارامش خیال و اسایش فکر انجام دهند و از نظر تامین بنزین هیچگونه نگرانی نداشته باشند.

وی با بیان اینکه بنزین ازاد مخصوص خودروهای سواری شخصی است ، گفت: سهمیه فصل بهار این خودروها و همچنین بنزین نوروز انها در کارت سوخت شارژ شده است و امیدواریم سایر خودروهای بنزین سوز و عمومی که سهمیه خوبی دارند در مصرف این فراورده صرفه جویی کنند.

نوذری گفت: امیدواریم در سایه تلاشهای دولت و مدیریت خوب توزیع بنزین مسائل حاشیه ای جایگاه های توزیع سوخت هم حذف شود.
8735 - ایران - شیراز
به سلامتی .
عید اون کس یا کسانی که این پول رو بالا کشیدن خیلی خیلی مبارک
عید تو خواننده عزیز هم مبارک . همین طور مادر شوهر عسل
چهار‌شنبه 29 اسفند 1386

iran zamen - نروژ - روگنان
توجه توجه .ایران از فروش نفت سود کرده.خوشا بحال فلسطینی ها و شاید بنگلادش.برای مردم ما حرام است این سود .بنگریم برای چه کشوری خرج خواهد شد.
چهار‌شنبه 29 اسفند 1386

king_irooni - ایران - سربندر
خوش به حال روسیه ، چین ، اندونزی ، نیکاراگوئه ، سوریه ، سریلانکا ، فلسطین ، بولیوی و حزب ا... لبنان و ارتش مقتدی صدر . هیچی که به مردم ایران نمی رسه .
چهار‌شنبه 29 اسفند 1386

morteza70 - فرانسه - پاریس
دولت تلاش می کند هموطنان سفرهای نوروزی خود را با ارامش خیال و اسایش فکر انجام دهند ........... زکی.......
لطفا اقای وزیر بفرمایید بگویید این پولها کجاست.
چهار‌شنبه 29 اسفند 1386

hoormazd - امریکا - تگزاس
اینا خمس و زکات پول نفت رو میدن به کشورهای بدبخت و بیچاره بقیه اش رو هم خودشون میخورن.پول خردهای تهش رو هم میذارن واسه حقوق کارمندها.اینو میگن تقسیم عادلانه سود و سرمایه...
پنج‌شنبه 1 فروردین 1387

حسن کچل - ایران - ایران
با70میلیارد دلار داریم از گشنگی و بدهکاری میمیریم
پنج‌شنبه 1 فروردین 1387

khasteh - فرانسه - استراسبورگ
خوش به حال همه غیر از ایرانیها .
پنج‌شنبه 1 فروردین 1387

shirazi - آمریکا - کالیفرنیا
اثر این فروش خوب نفت در فلسطین , لبنان و عراق کاملا محسوس است! امیدواریم که در سال آینده برای مردم کشور ما هم محسوس باشد.
پنج‌شنبه 1 فروردین 1387

parviz1 - انگلستان - کترینگ
70000000000دلار!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!میدونید یعنی چقدر پول.این تازه درامد دولت دوکی جونه.در تمام مدت سلطنت پهلوی هم نگاه کنید چقدر درامد داشته و رشد کشور از زمان قجر تا پایان حکومت پهلوی و خدمات و امکانات رفاهی آن موقع و را در نظر بگیرید و کشوری که اطلا فرودگاه و حتی جادهای آسفالته و دانشگاه ها و دانشجویان خرج از کشور و آموزشهای رایگان ووووووووووهزان جور خدمات آن زمان را با دزدی های این زمان و شرایط احترام ملت ایران در دنیا و جوامع بین المللی که جایگاه خاصی داشتیم و امروزه !!حتی برای دولت ارزشی قائل نیستند چه برسد ملت!!!برای اینکه دنیا میداند که ملاها ها با ایران و ایرانی چه کردند و نیازی نیست که با آمار و ارغام دزدیهای خود را به اثبات برسانید.
جمعه 2 فروردین 1387

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.