احمدی نژاد: سال آینده می‌خواهیم مدیریت جهانی کنیم

احمدی نژاد: سال آینده می‌خواهیم مدیریت جهانی کنیم

آفتاب: کمتر از دو روز مانده به پایان سال کاری دولت، احمدی نژاددر جمع اعضای هیات دولت گفت: حضور در عرصه‌های مدیریت جهانی اولویت کاری دولت در سال آینده خواهد بود.

به گزارش آفتاب به نقل از پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری احمدی نژاد در همایش"فرصت های خدمت" تصریح کرد: افزایش ارتباطات مردمی، هدفمند کردن یارانه ها، توسعه سرمایه گذاری در داخل و خارج کشور و حضور در عرصه های مدیریت جهانی اولویت های کاری دولت در سال آینده خواهد بود .

محمود احمدی نژاد در جمع اعضای هیات دولت و معاونان وزارتخانه ها با بیان اینکه دولت برای اتخاذ تصمیم های بزرگ آمادگی دارد، اظهار داشت: سال آینده سال تحولات بزرگ اقتصادی است و تمام تلاش ها باید در جهت توزیع عادلانه خدمت میان قشرهای مختلف جامعه صورت گیرد .
محمود احمدی نژادساماندهی و مدیریت پرداخت یارانه در نظام اقتصادی کشور را ضروری خواند و گفت: نباید به گونه ای باشد که 80 هزار میلیارد تومان یارانه در سال از سوی دولت پرداخت شود اما 70 درصد آن نصیب 3 دهک برخوردار تر جامعه شود .

احمدی نژاد با بیان اینکه دولت اسلامی دولت مردم است و هر مسوولی که ارتباط قوی با بدنه مردم دارد موفق است ، تاکید کرد: مسوولان اجرایی کشور باید به گونه ای طراحی و عمل کنند که مردم به راحتی به آنان دسترسی داشته باشند زیرا قطع ارتباط با مردم به گرفتن تصمیمات ناپخته و گرفتارشدن در محدوده های خاص مدیریتی منجر می شود .

احمدی نژاد با اشاره به تحرک اقتصاد کشور از جمله صادرات به میزان 18 میلیارد و 800 میلیون دلار در یازده ماه گذشته امسال اظهار داشت: 48 درصد واردات کشور نیز مواد اولیه و پایه ای است که پس از تبدیل به کالای جدید صادر می شود .

محمود احمدی نژاددر ادامه سخنان خود سال 86 را سالی پر تلاش و پرتحرک و با آثار بسیار ارزنده و فراوان برای خدمتگزاران مردم در دولت برشمرد و اظهار داشت : امروز جمهوری اسلامی ایران درخشانتر از همیشه حضوری تعیین کننده در جهان دارد و نقطه امید و اتکای ملت ها است .

احمدی نژاد فضای کنونی جهان را جدید و در حال تحول خواند و تاکید کرد با توجه به جایگاه و عظمت نظام جمهوری اسلامی ایران در میان ملت ها و کشورها باید به دنبال مدیریت و حضور در عرصه های گوناگون جهان باشیم .

محمود احمدی نژاد با بیان اینکه ابرقدرت ها با بزرگنمایی و مرعوب کردن حکومت می کنند، گفت : قدرت های بزرگ امروز در ارایه راهکار برای حل مسایل جهان ناتوانند و در مشکلات و مصائب ناشی از رفتارها و تصمیمات خود گرفتار شده اند.

احمدی نژاد با اشاره به نگاه آرمانی جمهوری اسلامی ایران به جهان گفت: سیاست خارجی جمهوری اسلامی ایران باید راه را برای حضور همه دستگاه ها در عرصه های جهانی هموار کند تا ایران وارد عرصه مدیریت جهان شود .

محمود احمدی نژاد در بخش پایانی سخنان خود در همایش "فرصت های خدمت" از خانواده های مسوولان اجرایی کشور قدردانی و تاکید کرد : همسران و فرزندان خادمان ملت در دولت نقشی موثر در خدمت رسانی دارند که از اجر معنوی بسیار بالایی برخوردار است.

بر اساس این گزارش، پرویز داودی معاون اول محمود احمدی نژاد نیز در همایش "فرصت های خدمت" با اشاره به اقدامات دولت نهم در یکسال گذشته ، اظهار داشت : دولت نهم در بخش های مختلف پیش قدم و پیشتاز بوده است که امیدواریم این روند با صدق و صفا و تلاش در سال آینده نیز ادامه یابد.

همچنین آقایان افشار ، صفارهرندی و متکی نیز گزارشی از برگزاری انتخابات هشتمین دوره مجلس شورای اسلامی، اقدامات وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و سیاست خارجی دولت نهم در سال 86 بیان کردند .

jvdkhz - پارس - پارسه گرد
آقا جان همان مدیریت کشوری که داشتی برای تمام دنیا کفایت میکند لطفا" اینقدر به فکر اصلاح دنیا و کائنات نباش خسته میشی!!!!!!!یه سفر کل کشور برو واسه خودت خوش باش.
سه‌شنبه 28 اسفند 1386

Kaveh_Ahangar - ایران - مشهد
من تا حالا فکر می کردم با توجه به پیشرفت های 3 سال اخیر از ابتدا مدیریت جهانی بوده ، اما میبینم از حالا به بعد تازه میخواد بشه . خدایا شکرت ......
سه‌شنبه 28 اسفند 1386

mah1 - ایران - تهران
چرا شکسته نفسی! شما از روز رئیس جمهوریت به این مقام رسیدی. اونقدر هم جهان و کراته دیگه سرتو مشغول کرده که ایرانیها هر روز از روز قبل دارن عقبترو عقبتر میرن ولی شما خودتو ناراحتش نکن فضولیت تو کار بقیه واجبتره.
سه‌شنبه 28 اسفند 1386

iran zamen - نروژ - روگنان
مدیریت ایران را.....حالا میخواهی مدیریت جهان را .خیلی رو داری احمقی نژاد.
سه‌شنبه 28 اسفند 1386

khasteh - فرانسه - استراسبورگ
جهان مدیریتش خوبه شما حرص نخور برا .........ت خوب نیست .
سه‌شنبه 28 اسفند 1386

bahman_hw - ایران - مشهد
این آقای احمدی نژاد رو حتما باید بفرستند پی مدیریت جهانی . ماهم اینجا یک نفسی بکشیم . بابا ماهم آخه آدمیم
سه‌شنبه 28 اسفند 1386

tabestoun - فرانسه - سوشو
اره والله راست میگه تمام باغ وحشهای دنیا دنبال یک مدیر خوب که از خودشون باشه واسه میمونها میخواند .تبریک بر تو احمقی نزاد این سمت
چهار‌شنبه 29 اسفند 1386

sh.s - امارات - دبی
شنیدم این قرص های توهم زا رو هر کسی یه جور اثر میذاره.
این برادر گل محمدی خودمون هم انگار آره ه ه ه
چهار‌شنبه 29 اسفند 1386

mohammad55ir - هند - پونا
وقتی یک دیوانه سنگی بیندازد در چاه،هزارتا عاقل نمیتونن درش بیارن،پس الکی خودتون رو اذیت نکنید،بزارید اینقدر سنگهاش رو بندازه تا ببینیم چاهش کی پر میشه.
هرچند بعداز اون میره سراغ یک چاه دیگه.
چهار‌شنبه 29 اسفند 1386

king_irooni - ایران - سربندر
یا ابالفضل دخیلت..... این دفعه میخواد چکار کنه؟؟!!
چهار‌شنبه 29 اسفند 1386

jvdkhz - پارس - پارسه گرد
king_irooni - ایران - سربندر
دمت گرم خیلی باحال بود.
پنج‌شنبه 1 فروردین 1387

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.