مشهورترین عکس‌های رسانه‌های غربی از انتخابات جمعه

مشهورترین عکس‌های رسانه‌های غربی از انتخابات جمعه

هشتمین دوره انتخابات مجلس هشتم در حالی به پایان رسید که رسانه‌های غربی توجهی خاص به این انتخابات از خود نشان دادند. تصاویر زیر؛ مشهورترین تصاویر خبرگزاری‌های رویترز، فرانس‌پرس و آسوشیتدپرس از انتخابات مجلس هشتم است که روز جمعه بیشترین بازتاب را در میان سایر رسانه‌های غربی پیدا کرد. این خبرگزاری‌ها البته ده‌ها عکس نیز از فضای داخلی حوزه‌های رای‌گیری منتشر کردند که اکثراً بر روحانیون و بانوان با پوشش چادر تمرکز داشت و نوعی جهت‌گیری ضدایرانی برای ارایه‌ تصویری متفاوت با فضای متنوع و پویای جامعه ایران در آن‌ها موج می‌زد...
sarami - ایران - خرم آباد
شرت می بندم (ببخشید شرط) اون اون اولین عکس را می گویم اون یکی از نهفم ترین و عقب مانده ترین زن روی زمین بود که خداوند هم همیشه از خلقت اون پشیمانه ! اخه بدبخت ِ این سوال من از همه دوستان دارم بگوپید زیر این چادر سیاه چی قایم کردی که حتا اجازه نمی دی هیچ کسی نگاه چپ بکن .یکی نیست بگه بابا اگر خدا (اگر هست که من باورش نکردم )نمی خواست کسی ترا ببینه اسلن خلق نمی شدی!!!!!!!
شنبه 25 اسفند 1386

salar_ee - ایران - تهران
دوست عزیز لطفا اینقدر زود قضاوت نکنید شاید این بنده خدا بیماری جزام دارد و نمیخواهد با چهره کریهی که دارد دیگران را آزار دهد . لطفا زود قضاوت نکنید.
شنبه 25 اسفند 1386

babaktoronto - کانادا - تورونتو
سرامی جان از خرم اباد به من بگو اگر یک زنی شبیه احمدی نژاد(یعنی از نظر قیافه اینقدر زشت باشه) و تازه مجبور هم باشه رو سرش چادر بندازه خوب دوست من چه موهبتی بالاتر از روبنده میتونه برای وی وجود داشته باشه که صورتشو باهاش بپوشونه تاخلق خدا نترسند؟
شنبه 25 اسفند 1386

scorpionman - کویت - کویت
sarami - ایران - خرم آباد تو را بخدا تو که تو ایران هستی بلد نیستی فارسی بنویسی خیلی برات شرمنده ام گویا شما با همون خانوم نسبتی دارید نه!!!!
تازه نقاب پوشیدن تو اسلام وارد نیست بخاطر اینکه پوشیدن صورت زن در هنگام طواف حرامه... و هیچ آیه ای در قران وجود نداره که زن را به پوشیدن نقاب وادار کنه!!
شنبه 25 اسفند 1386

Fartaj - کانادا - مونترال
salar_ee - ایران - تهران
babaktoronto - کانادا - تورونتو
لووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووول
خیلی جالت بود
شنبه 25 اسفند 1386

khasteh - فرانسه - استراسبورگ
سارمی و بابک دمتون گرم خییییلی باحالین.
شنبه 25 اسفند 1386

iranppp - آلمان - دوسلدورف
بچه ها من شکل احمدی نژاد نیستم.خوشگلم.شبیه جوونیهای سعیدکنگرانی.یک زمانی به دخترهای محلمون میگفتم دائیمه.حاضرید من رئیس جمهورتون بشم.
شنبه 25 اسفند 1386

30min - ایران - ایران
سبیل خاتمی رو شکل میری خودمون کردن لووول.اما اخریه که داره تقلب میکنه!!!!!! چه دقتیم میکنه بی سواد احمق هههههههههههههه
شنبه 25 اسفند 1386

nimaaa - امریکا - اوهایو
iranppp - آلمان - دوسلدورف
فقط همینمون کم بود که یکی از بچه های سایت بره سیاتمدار بشه.ما هم بریم بهش رای بدیم
شنبه 25 اسفند 1386

dandy - امارات - امارات
sarami - ایران - خرم آباد خدا به تو نیاز نداره که باورش کنی کسانی هستند که خداوند را باور کردند که وجودشون روی زمین مفید باشه......ای کاش این حرف و نمیزدی و اگر میشناختمت بدون صبر حتما حکم تو را اعدام اعلام میکردم.....دیگه نبینم اسم خدا رو بیاری افرین بچه جون
شنبه 25 اسفند 1386

soshians - تهران - ایران
سعیدکنگرانی2.تو هر چقدر هم که خوشگل باشی دهنتو که وا کنی و شروع به حرف زدن کنی شبیه احمدی خودمون می شی.اون دوست مثلا دکترتم اگه یه کم فکر می کرد وحرف حسابی میزد و کاری که به عهده گرفترو درست انجام می داد کسی به قیافش فکر هم نمی کرد.مگه گاندی خوشگل بود اما عملش درست بود و براش احترام میوورد.اونم یه مبارز بود این دکی بی سوادتم یه مثلا مبارزه.
شنبه 25 اسفند 1386

khasteh - فرانسه - استراسبورگ
سیمین دمت گرم 5 دقیقه میخندیدم.
شنبه 25 اسفند 1386

ahangebiseda - سو ئد - نورشوپینگ
sarami - ایران - خرم آباد : اسلن نه اصلا به ایمان و خداوند کسی توهین نکن
شنبه 25 اسفند 1386

ریکا - ایران - قائم شهر
امیدوارم اون احمقی که تو عکس چهارم هست، اینو ببینه. چونکه هرچی فحش کثیف میدونستم بهش دادم.
شنبه 25 اسفند 1386

asa - ژاپن - توکیو
30min - ایران - ایران
خلاصه/دمت گرم.ها ها ها...
شنبه 25 اسفند 1386

yalghuz - ایران - تهران
شما ها از آزادی بیزارید و فقط دم از آزادی میزنید اگر دنبال آزادی باشید به شما هیچ ربطی نداره که یک خانم بخواد با روبنده باشه یا بی روسری و حق ندارید به کسی توهین کنید میتونید خودتون بی حجاب باشید و یا همسر و خواهر و مادرتون رو به بی حجابی تشویق کنید ولی اگر کسی نمیخواد این کارو بکنه به شما ربطی نداره
شنبه 25 اسفند 1386

tgf - انگلیس - لندن
عکس چهارم را که دیدم تعجب کردم که ان خانم باان سرووضع چطورحاضرشده بیادپای صندوق کسانی که رای دادند بزرگترین خیانت رابه کوروش کبیر کردند. انگلیس
شنبه 25 اسفند 1386

shervin2000 - امرپکا - لوس انجلس
به نظر من کسی نباید در این انتصابات شرکت میکرد من واقعا متاسفم که هنوز مردم به اخوندا رای می دن.
شنبه 25 اسفند 1386

zpirooz - آلمان - آخن
من موندم آیا اون خانم عکس 4 الان کجاست برای ارشاد دستگیرش کردن یا اونروز تبرج مبرج رو بی خیال شدن. کجایی سردار رادان امنیت اجتماعیتو بردن
شنبه 25 اسفند 1386

ajhard - آزاد - آزاد
درود بر پارسیان
جناب dandy - امارات - امارات خیلی داری گنده تر از دهنت سخن میگی....
تو هیچ حقی نداری که کسی رو برای این که به اون چیزی تو بهش باور داری اعتقادی نداره اعدام کنی...
شوربختانه من مثل تو قاتل جانی نیستم وگرنه حکمی به سبک خودت برات می بریدم امیدوارم در آینده بتونی کمی جلوتر از دماغ خودت رو ببینی و از دوران تیرکمون سنگی بیای بیرون...
آفرین بچه جون...


شنبه 25 اسفند 1386

GOD_SOLDIER - انگلیس - گلاسگو
tgf - انگلیس - لندن
یکمی برو مطالعه کن که ببینی خیانت کجا نبود دوره قاجار کشور به روسها بخشیدند بخاطر یک زن و.......تو چیکار کردی برای کورش کبیر؟؟؟؟؟فقط شعار بی عمل
یکشنبه 26 اسفند 1386

dandy - امارات - امارات
اخ جون همه میدونند عاشقه مناقشه هستم تو شروع کردی یا الله:))))))))))))
یکشنبه 26 اسفند 1386

sohrab-fr - فرانسه - پاریس
این خبرگزاری‌ها البته ده‌ها عکس نیز از فضای داخلی حوزه‌های رای‌گیری منتشر کردند که اکثراً بر روحانیون و بانوان با پوشش چادر تمرکز داشت و نوعی جهت‌گیری ضدایرانی برای ارایه‌ تصویری متفاوت با فضای متنوع و پویای جامعه ایران در آن‌ها موج می‌زد...
کدوم جامعه پویا ؟ کدوم تنوع ؟ یا خبر ندارید یا دارید مغلته میکنید . عکس 4 نمونه خویی از بویائی و تنوع مورد نظر شماست. اگر جه در ظاهر و پوشش متفاوت از دیگرانه اما درفکر و باطن درست مثل عکس شماره 1 هستش .
یکشنبه 26 اسفند 1386

رضا خوشبطن - ایران - تهران
دوستان زود قضاوت نکنید.بعضی ها بخاطر کار دولتی مجبورند رای بدهند چه بسا دوست نداشته باشند...و هر کسی اعتقادی برای خود دارد باید به انها نیز احترام گذاشت...خودشان روزی متوجه اشتباهشان می شوند
یکشنبه 26 اسفند 1386

parand - ایران - ایران
خیلی باحاله 75 درصد اینهایی که نظر میدن بی ایمان هستند پس 65 درصد از ایرانیهای واجد شرایط که میرن رای میدن نصفشون بی ایمان هستند.
خدتون خدتون رو مسخره میکنین
متاسفم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
یکشنبه 26 اسفند 1386

YaShaR_RT - ایران - آذربایجان - تبریز
شماها یه عده ادم های علاف و بی کاری هستین که عین چندتا پیرزن فقط بلدین نق بزنید وقتی ملت این وضع رو دوست داره و به اینا قانع هستن دیگه نباید الکی اعصاب خودمونو خورد کنیم . بابا, ایهالناس ملت ایران اینطوری ,همینکه هست, کارشم نمیشه کرد. بزرگترین مغزهای ایران هم بجز تاسف خوردن به حال ملت نتونسن کاری بکنن .
به قول برتراندراسل "ملت گوسفندان لیاقتش حکومت گرگها هستش", دیگه الکی نظر دادن و شعار دادن نمی خواد.
یکشنبه 26 اسفند 1386

mehrnoosh - ایران - اهواز
اصلا افرادی مثل خانم 4 برای اثبات خود باآن شکل به انتخابات میروند .آفرین به این هوش.بهترین دهن کجی به کج فهم ها!!!!!!!!!
یکشنبه 26 اسفند 1386

پری دریائی - ایران - تهران
به نظر شما اون خانم اولی چه جوری جلوی چشمشو می بینه؟؟البته اگر خانم باشه. بیشتر شبیه لو لو خرخرس!!!!sarami - ایران - خرم آباد با نظرت کاملا موافقم. هم عقب موندس و هم عقده ای . البته این جماعت به خودشون مشکوکن و گرنه انقدر خودشونو از به قول خودشون نامحرمان قایم نمی کنن. اینهمه دختر ترگل ورگل تو ایران حالا کی می خواد به این ایکبری نگاه کنه بدبخت عصر حجری!!!

یکشنبه 26 اسفند 1386

پریا - ایران - تهران
جای فاطی کماندوها برای اون خانمی که تو عکس چهارمه خالیه جای سردار زارعی هم خالیه که بیاد نماز جماعت با اون بانوانی که اونجان بخونه
یکشنبه 26 اسفند 1386

khasteh - فرانسه - استراسبورگ
سمشیان خیلی کامنتت کامل بود دمت گرم.
یکشنبه 26 اسفند 1386

parviz1 - انگلستان - کترینگ
دوستان عزیز سلام. قرار نیست که هم دیگر را اعدام کنیم. و یا با بی احترامی بیکدیگر ارزش خودمونو پایین بیاریم!!عزیزان آزادی حرف اولش همین است که هر کسی در جامعه بتواند آزاد باشد و همه در کنار یکدیگر با احترام به حقوق هم در آرامش زندگی کنیم نه اینکه چون من حجاب دوست ندارم آن را مسخره کنم و یا اگر خدا را قبول ندارم دیگری حق کشتن من را بخود بدهد.خوب در اینصورت هرج و مرج و باز استبداد و در نهایت حکومتی شکل میگیرد که دیکتاتور و نهایتا همین آش و همین کاسه که 29 سال پیش با وعده آزادی و هزارن قول دیگر آمدند و نتیجه را هم میبینیم!!!!لطفا در کمال آرامش و احترام به حقوق همدیگر نظر دهیم و همدیگر را دوست داشته باشیم و با عشق و محبت راه آینده را هموار کنیم.قربان همگی شما دوستان و هموطنان عزیزم.
یکشنبه 26 اسفند 1386

GOD_SOLDIER - انگلیس - گلاسگو
sarami - ایران - خرم آباد .اونقدر بی سوادی نفهم نهفم نوشتی بجای اصلا اسلا مینوسی و......نظر هم میدی ... کارش نمیشه کرد....
یکشنبه 26 اسفند 1386

rferdosi - ایران - تهران
می خواهم به دوستان خارج از کشور عرض کنم ،‌همه که مثل شما نیستند که در رفاه کشور های توسعه یافته نفسشون از جای گرم بلند بشه . ایران دیگر شرایط انقلاب کردن و کودتا و این حرفها را نداره اصلا" به صلاحش نیست راه دیگر هم تسلیم شدن و تبدیل به کشوری مثل عراق است که فجایع آن را همه خوب می دونند .
راه سوم مردانه ایستادن در مملکت و بی تفاوت نبودن است . البته ساده ترین و آسان ترین راه شعار دادن از راه دور است و اینکه بگیم ما رای نمی دیم تا رژیم هم هر غلطی خواست بکنه . بابا دولت اصلا" دلش نمی خواست کسانی غیر از خودش حتی اصلاح طلبان به مجلس راه پیدا کنند چرا ما مردم فقط راحت ترین راه را انتخاب می کنیم ؟ چرا شرایط را و نتیجه اعمالمون را در نظر نمی گیریم ؟
یکشنبه 26 اسفند 1386

kitaro - ایران - تهران
همین الان از دفتر ایت الله مصباح یزدی خبر رسید که اون خانم با روینده حضرت زهرا(ع) است که برای یاری اصولگرایان و سریازان امام زمان و جلوگیری از راه یافتن اصلاح طلبان منحرف بر سر صندوق رای حاضر شده!!
مشروح این خبر در خطبه های نماز جمعه این هفته توسط ایت الله جنتی به حضور ملت شهید پرور میرسد...
التماس دعا
یکشنبه 26 اسفند 1386

goora - ایران - ....
برقع پوشیدن که گناه نیس این بنده خدا اینجوری راحته او یکی خانم هم با اون آرایش و پیرایش راحته اینا رو میگن داده های اختیاری آزادی .
مفاهیم اصلی آزادی رو ول کردین چسبیدین به پوشش و آداب شخصی ملت
یکشنبه 26 اسفند 1386

Blackpanter - المان - اشتوتگارت
من از همه بیشتر اون عکس اخری بیشتر از همه نظرم رو جلب کرد فکر کنم اخونده تو قزوین رای داده بوده
یکشنبه 26 اسفند 1386

ALIGAN - ّّّّّآىرن - ىروآن
جالب بود باتشکر.
یکشنبه 26 اسفند 1386

sarami - ایران - خرم آباد
قابل توجه دوستان بنام GOD_SOLDIER - انگلیس - گلاسگو وdandy - امارات - امارات و ahangebiseda - سو ئد - نورشوپینگ
من تا حالا به قسد فرو ریختن ایمان کسی را نداشتم و ندارم ولی یک چیزی میخوام بگه اینکه این دوستان مگه وکیل خدا در روی زمین هستند
و متلب دیگر اینکه می خواهم بگیم خدای من کیست امیدوارم وقت داشته باشید و بخوانیدخدای من خدای مهربانی است که در درون من جای دارد .این خدا در همه اوقات مرا به راه راست که پندار و گفتار و کردار نیک سر چشمه می گیرد
فرا می خواند مرا از زلم و ستمگری و توهین به دیگران منع میکند و اگر توهین کردم مرا سرزنش میکند و من یاد میگیرم که آن کار زشت را نکنم از ارتکاب هر عمل نا پسندی به دیگران نهی میکند هیچ وقت از من سپاس و ستایش نمی خواهد به دعا و عبادت من احتیاجی ندارد نزر و قربانی کردن و سدقه دادن را و زیارت هیچ مکان مقدسی و مقامی را به توسیه نمی کند.و خداپی است بی نیاز و تنها توسیه اش به و همه انسانها این است که بکوشیم تا به مقام والای انسان ساحب فزیلت برسیم .
و نکته آخر اینکه من به پیغامبری ایمان آورده ام که عقل است و و خرد و معرفت.
پیامبر من دانش زمان است و آیینم آیین انسانی است و کتابم نوشته های انسانهای خردمند است که مرا و همنوعان مرا به انسانیت فرا می خواند
در آخر تشکر می کنم از دکتر معین زاده و از شما هم تشکر می کنم که نزر مزا خوندید.
یکشنبه 26 اسفند 1386

parand2008 - فرانسه - نانسی
GOD_SOLDIER - انگلیس - گلاسگو
ببین همیشه نظرات مضخرفه و تابلو هست که تو یکی مزدوری بری سواد یاد بگیری بد نیست kitaro - ایران - تهران
همینه وقتی تو هر کاری مذهب بیاد اخرش می شه باعث مسخره و شوخی ...من مذهبی نیستم اما دوست ندارم به باورهای بعضی ها ..توهین کنیم
یکشنبه 26 اسفند 1386

Nima 1 - سوئیس - زوریخ
tgf - انگلیس - لندن
دوست عزیز بعضی ها واقعا به این مهر انتخابات برای استخدام و ... نیاز دارند. شرکت در انتخابات دلیل بر حمایت نیست.
یکشنبه 26 اسفند 1386

joshua - انگلیس - نیوکاسل
او اولی ذورو است اومده رای بده.انرژی حسته ای حق مثلم اوناست چرا نمیزارید مردم در بدست اوردن حقشون تلاش کنند.کویت و امارات چرا میخواهید خدای عربها کتاب و قانون زشتتونو به ما یاد بدید؟زنده باد سارامی از خرم اباد.
یکشنبه 26 اسفند 1386

ریکا - ایران - قائم شهر
اقا یا خانم گوورا از ایران، برقع پوشیدن و یا هر نوع لباس پوشیدن گناه نیست. ولی در بعضی مواقع حتئ طرز لباس پوشیدن افراد معنی بیشتر از پوشش پیدا میکنه. و اعتراض به این هیچ ربطی به ازادی و دمکراسی نداره بلکه اون طرز تفکر را مورد حمله قرار میده. پوشیدن برقع نشانه افکار پوسیده طالبان هست. چادر یا روسری سر کردن نشانه خانمهای عادی و باحجاب مسلمانه. گذاشتن مقنعه و روسری بعلاوه چادر سیاه سمبل فاطمه اره های رژیم هست. وقتی اعتراضی میشه منظور لباس پوشیدن نیست بلکه این افکار هست که مورد اعتراض قرار میگیره. لطفا سنگ ازادی رو جلو پای ازادیخواه ها قرار ندید.
یکشنبه 26 اسفند 1386

kitaro - ایران - تهران
sarami - ایران - خرم آب
10 تا غلط داشتی تو دیکته نمره ات شد 10
دقت کن عزیز..یه کمی مطالعه کن..تمرین کن..
نزدیک بود مردود بشی بچه جان!!!
یکشنبه 26 اسفند 1386

dandy - امارات - امارات
sarami - ایران - خرم آباد تو رو دینت
کمتر غلط املایی داشته باش....خداوند به وکیل احتیاج نداره ما مریدشیم ما مخلصشیم ما نوکرشیم....تر ظمن اون کودک درونته بچه با خدا اشتباش گرفتی.... ajhard - آزاد - آزاد تو که هنوز نمیدونی ماله کدوم شهری هستی چرا ادعایه ازادیت میشه ......نه بابا بی خیال اعدام که چه عرض کنم سنگسار بهتره ...
یکشنبه 26 اسفند 1386

ebi60 - اطریش - وین
من منظور عکس دوم را نفهمیدم ایا طرف کلیمی میباشد ومنظور عکاس این بوده که کلیمیان ایرانی هم در این انتصابات شرکت کردند اللاه واعلم
یکشنبه 26 اسفند 1386

هامون-فرانکفورت - آلمان - F
عکس اولی و آخری وحشتناک و چندش آور بودند .
دوشنبه 27 اسفند 1386

پریا - ایران - تهران
ازادی یعنی هر کس هر جور دوست داره پوشش داشته باشه ازتون خواهش میکنم کسی رو بخاطر پوششی که دوست داره مسخره نکنین هر کس عقیده ای داره ما باید به عقاید همدیگه احترام بگذاریم اون خانم با روبنده راحته یا شایدم مجبوره بازم ولی به ما ربطی نداره ما باید با نظام فاسد جمهوری اسلامی فرق داشته باشیم که توی حریم شخصی افراد دخالت بیجا میکنه
دوشنبه 27 اسفند 1386

پریا - ایران - تهران
مهرنوش از اهواز مطمئن باش امثال اون خانمی که توی عکس چهار ه رای میدن مجبورن من خیلی هارو میشناسم رائ دادن فقط برای مهر تو شناسنامه
دوشنبه 27 اسفند 1386

scorpionman - کویت - کویت
من از مسئولین سایت تقاضا می کنم تا علاوه بر برنامه تایپ فارسی برنامه غلط گیر فارسی نصب کنند.... اصلا سارمی رو بگذارید کنار بعضی ها غلط املائیشون بد جوری تابلوست!!!
سارمی اون خدایی که درونت هست بقول dandy - امارات - امارات بچه ای هست که نیاز داره بزرگ بشه اما نه با عقل و خرد و عقلت(پیامبر خودت) چون انسان به تعلیم نیاز داره و این آموزش و تعلیم رو خالق به انسان یاد میده همانطور که شما برای نوشتن به تعلیم نیاز دارید برای زتدگی کردن هم به تعلیم نیاز دارید!!
دوشنبه 27 اسفند 1386

sarami - ایران - خرم آباد
dandy - امارات - امارات
تو یکی آدم زاهر بینی هستی مرا با تو کاری نیست لتف کن در مورد نزرهای من نزر نده متشکرم.
دوشنبه 27 اسفند 1386

ریکا - ایران - قائم شهر
دندنی از امارات، تو چرا اینقدر به غلط املایی مردم گیر میدی، تابلو؟ هرجایی یه بحث هوشمندانه پیش میاد، تو و برادرانت میاین یا برای خدا سینه میزنید و یا از این و اون غلط املایی میگیرید. یجوری سعی در به انحراف کشیدن بحث میکنید.
ضمنا اون چیه اون بالا نوشتی " تر ظمن اون کودک درونته بچه با خدا اشتباش گرفتی " بایدمینوشتی ««« در ضمن اون کودک درونت هست. بچه، با خدا اشتباه گرفتی»»»
برو از روی این ده صفحه بنویس و بیار یکی مشق هاتو خط بزنه. بعد میتونی روتو زیاد کنی.
دوشنبه 27 اسفند 1386

ali81_uk - انگلستان - منچستر
سارامی- ایران- خرم اباد:اظیضم طو اض غسد عینغدر قلت عملاای مینویصی؟! (ترجمه-برای کسایی که فارسی بلدند:عزیزم تو از قصد اینقدر غلط املایی مینویسی؟)
ضمنا با دوستانی که موضوع آزادی حقوق بشر رو یادآوری کردند کاملا موافقم و ازشون کمال قدردانی را دارم. هیچکس حق نداره به اعتقادات دینی و حتی ظاهر و لباس انسانهای دیگه توهین کنه وما هم اگر انسان با فهم و شعور باشیم این کار رو نمیکنیم. به نظر من خانمهایی که در عکس اول وچهارم هستند هر دو میتونند قابل احترام باشند درصورتیکه رفتارهاشون در اجتماع و نسبت به دیگران محترمانه باشه!
دوشنبه 27 اسفند 1386

OmidMusicKing-20-Mashhad - ایران عزیز - مشهد
لطفا دوستان عزیزم به عقاید و نظرات دیگران احترام بگزارید همانطور که ماییلید به عقایدتان احترام بگزارند .
سه‌شنبه 28 اسفند 1386

omidezendegy - ایران - مشهد
sarami از لرستان سلسله مراتب حکومت ایران پر از کثافته و لجنه تو هرگز حق نداری یک زن ایرانی و خانه دار رو احمق ترین و نفهم ترین زن روی زمین قلمداد کنی/ متاسفم برای سایت که نظر تو رو که فقط توهین به بانوهای ایرانی بود گذاشتن که او هم یک ایرانیه مثل عکس چهارم و مثل همه مردان و زنان پاک ایرانی/فکر نمیکنم ایرانی باشی و اصالت ایران رو داشته باشی
سه‌شنبه 28 اسفند 1386

A_Y_Deutschland_Bremen - المان - برمن
اگر کسی اون زن اولئ رو میشناسه بگه اومدی رای بدی یا ....... ؟با اون چادره مسخرت عقب افتاده.منون از عکساتون
چهار‌شنبه 29 اسفند 1386

farahan - انگلستان - لندن
شما اول مشخص کنید اونی که زیر چادره مرده یا زن تا باقیش
چهار‌شنبه 29 اسفند 1386

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.