واکنش دایی به صحبت های مهدوی کیا

واکنش دایی به صحبت های مهدوی کیا

سرمربی تیم ملی فوتبال پیش از نخستین تمرین این تیم گفت: لژیونرهای مصدوم در صورت بهبودی به تیم ملی دعوت خواهند شد.

به گزارش ایسنا، علی دایی در جمع خبرنگاران اظهار کرد: شاید بازیکنان بسیاری باشند که جای‌شان در لیست من خالی بود اما در هر صورت من آماده‌ترین بازیکنان را دعوت کردم و لژیونرهای مصدوم نیز در صورت بهبودی به تیم ملی دعوت خواهند شد.

وی درباره‌ی اظهارات "مهدی مهدوی‌کیا" پیرامون گفت‌وگو نکردن مسوولان فدراسیون با وی پس از مصدومیتش گفت: مگر قرار بوده است چنین اتفاقی بیفتد. ما وظیفه نداریم با بازیکنان تماس بگیریم. آیا زمانی که من از تیم ملی خط خوردم کسی با من تماس گرفت یا برایم کارت دعوت فرستادند.

دایی افزود: مهدوی‌کیا از بزرگان فوتبال ایران است و بی‌تردید در صورتی که آماده باشد به تیم ملی دعوت می‌شود. مهدوی‌کیا جایگاه خود را در تیم ملی دارد اما در هر صورت من بازیکنانی را دعوت کردم که در این برهه برای تیم ملی مفید باشند و سعی کردم آماده‌ها را دعوت کنم. بی‌تردید بازیکنان شایسته‌ی دیگری نیز هستند که در اردوهای بعدی از آنها دعوت می‌کنیم و حتی بازیکنان لیگ یک را فراموش نخواهم کرد.

وی درباره‌ی همکاری "فیرات" با تیم ملی نیز گفت: "فیرات" از مربیان بسیار خوب است که جزء دستیاران من خواهد بود.

دایی در پاسخ به این سوال که آیا "فیرات" مربی بدنساز تیم ملی است نیز پاسخ داد: من هیچگاه نگفته‌ام که فیرات بدنساز است. بلکه وی به عنوان مربی و دستیار من در تیم ملی حضور دارد و البته با توجه به آن که در کنار امور فنی در کارهای بدنسازی نیز تبحر دارد، از این نظر به ما کمک خواهد کرد.

سرمربی تیم ملی افزود: صحبت‌هایی را نیز با روته‌مولر انجام داده بودیم که البته وی به دلیل قرارداد با فدراسیون فوتبال آلمان نمی‌توانست در مقطع فعلی به ما اضافه شود اما در هر صورت در فکر آن هستیم تا شرایطی فراهم شود که روته‌مولر نیز به کادر فنی اضافه شود.

دایی درباره‌ی مصدومیت هاشمیان و نیامدنش به تمرینات تیم ملی نیز گفت: وحید هاشمیان در این مورد با ابراهیمی سرپرست تیم ملی صحبت کرده است و عنوان کرده به دلیل شرایطش در باشگاه هانوفر نمی تواند بیاید. در هر صورت هاشمیان از بازیکنان خوب و با اخلاق تیم ملی است اما از آنجا که صلاح مملکت خویش خسروان دانند، سعی می‌کنیم تا از نفرات خوب دیگری که در تیم حضور دارند، به جای هاشمیان استفاده کنیم. در هر صورت صد درصد علاقه داشتم که هاشمیان در تیم باشد. با این حال پیش از این نیز اعلام کرده بودم که هیچ بازیکنی در تیم ملی فیکس نیست و ملاکم آمادگی بازیکنان در تمرینات و مسابقات باشگاهی است. من هاشمیان را دوست دارم و امیدوارم هرچه سریع‌تر سلامتی خود را پیدا کرده و به تمرینات تیم ملی بیاید.

دایی درباره‌ی فاصله‌ی زمانی دیدار تیم‌های ایران و کویت نیز اظهار کرد: قبول دارم که وقت زیادی تا انجام این مسابقه نداریم و خیلی فرصت‌مان کم است. در هر صورت باید تلاش خود را انجام دهیم تا در فرصت باقیمانده به خواسته‌های تاکتیکی و هماهنگی تیمی برسیم. زمان دیدار با بحرین نیز بسیار با دیدار برابر کویت نزدیک است. با این حال چاره‌ای نداریم چرا که به بازی با بحرین برای آزمایش نفرات جدید نیاز داشتیم. اطمینان دارم با تمرینات هماهنگی لازم را بدست می‌آوریم.

وی افزود: برای انجام یک بازی محکم و قدرتمندانه به کویت می‌رویم تا بتوانیم امتیاز این بازی را بدست آوریم.

دایی درباره‌ی دیدار سایپا برابر الکویت و شناختی که از این بازی درباره‌ی تیم ملی کویت حاصل شده است نیز گفت: این بازی کمک کرد تا اندازه‌ای بر روی برخی بازیکنان ملی‌پوش کویت شناخت پیدا کنم. در هر صورت من به همراه همکارانم تیم کویت را آنالیز خواهیم کرد و در حال حاضر شناخت لازم را نسبت به این تیم پیدا کرده‌ایم و سعی می‌کنیم این شناخت را افزایش دهیم.

وی درباره‌ی وضعیت تیم سایپا نیز گفت: اگر سرمربی سایپا نبودم بازیکنان بیشتری را از این تیم به تیم ملی دعوت می‌کردم. در هر صورت سایپا بازیکنان خوبی دارد که سابقه‌ی حضور در تیم ملی را دارند.

وی درباره‌ی دیدار مقابل الوصل نیز گفت: تلاش می‌کنم تا برنامه‌های تمرینی خود را به گونه‌ای تنظیم کنم که بتوانم در تمرینات تیم سایپا نیز حضور داشته باشم تا برای دیدار مقابل الوصل آماده شویم. قصد داریم هر سه امتیاز بازی مقابل الوصل را در تهران بدست آوریم تا با چهار امتیاز جایگاه خوبی را در جدول رده‌بندی لیگ قهرمانان آسیا بدست آوریم.

دایی درباره‌ی احتمال دعوت از فریدون زندی به تیم ملی نیز به خبرنگاران گفت: فریدون زندی بازیکن خوبی است و به خاطر تیم ملی ایران در عرصه‌ی باشگاهی ضربه خورد. در این اردو به دلیل آنکه بازی‌های او را ندیده بودم و هدف دعوت از آماده‌ترین نفرات بود زندی را دعوت نکردم اما در هر صورت فریدون از شخصیت اخلاقی بالایی برخوردار است و بی‌تردید از این پس من و همکارانم بازی‌های او را زیرنظر خواهیم داشت.

8735 - ایران - شیراز
دایی کارش 20 هست و مطمپن باشین موفق می شه
شنبه 25 اسفند 1386

jimbo - ایران - ناکجااباد
اه اه اه چقدر بدم میاد از این دایی از دعوت نکردن مهدوی کیابه تیم باید تا تهش رو خوند
شنبه 25 اسفند 1386

vahidkral - ایران - تهران
خدا به داد تیم ملی برسه وقتی یه آدم عقده ای همه کاره تیم ملی بشه نمی شه بیشتر از این توقع داشت .
شنبه 25 اسفند 1386

YaShaR_RT - ایران - آذربایجان - تبریز
علی دایی واقعا منطقی عمل کرده , خیلی از بازیکنان تیم ملی حتی زمان خود علی دایی تاریخ انقضاشون سر اومده بود.مثل علی کریمی , مهدوی کیا, کعبی ... باید بدنه و ساختار تیم ملی عوض بشه و این هم زمان می خواد و الله با نفرات قبلی همون آشه و همون کاسه.
شنبه 25 اسفند 1386

kamikase - ایران - تهران
همه خوبند فقط دعوت نمیش چون تو باند آقا نیستن.
پروردگارا آخر و عاقبت تیم ملی را ختم به خیر بگردان!
خداوندا دشمنان تیم ملی را سوسک بفرما!
شنبه 25 اسفند 1386

pakzad - ایران - آذربایجان
یاشاسین دایی
شنبه 25 اسفند 1386

Mohsen Au - استرالیا - سیدنی
تازه داره عقدهایی نهفته اش رو نشون میده هر کی که تو باند این اقا نبود دیگه تو تیم ملی جزوئ امادها نیست .
شنبه 25 اسفند 1386

ostajloo sadeghi - ّایران - نهرخلج
سلام بر امپراطور سلام برخان خانان سلام بر خاقان علی دائی . اگر حسودها بگذارند تو بهترین نتیجه را خواهی گرفت. اما این ملت نمک نشناس هست. با ستار خان چه کردند. اما ما ترکها دوست داریم
شنبه 25 اسفند 1386

ahangebiseda - سو ئد - نورشوپینگ
علی دایی همیشه میخواست خودش به تنهایی گل بزنه او در تاریخ بازیهایی که داشته هرگز و هرگز به کسی پاس نداد تا یک نفر دیگر با پاس او گل بزند در بازی با مکزیک خیانت کرد.
شنبه 25 اسفند 1386

pakzad - ایران - آذربایجان
اه اه چقدر بدم می یاد از آدمایی که فقط بلدن سر عقده بازیشون دروغکی ایراد بگیرن ما نتایج تیم ملی رو میبینیم اون وقته که چشمه دشمنای علی دایی کور میشه
شنبه 25 اسفند 1386

ecoanalysis - ایران - تهران
اگر عقده ایی بود مبعلی و کریمی را دعوت نمی کرد مشکل شما هایی که مخالف دایی هستین اینکه شما از جای دیگه می سوزین و حتی حاضرین به قیمت عدم موفقیت تیم ملی هم که شده دایی موفق نشود .
ولی من فکر می کنم این سوزش شما سالیان سال باقی بماند چون دایی به یاری خدا باز هم موفق خواهد شد.
دوشنبه 27 اسفند 1386

jimbo - ایران - ناکجااباد
ecoanalysis - ایران - تهران
بابا زرنگ از کجا فهمیدی از یه جای دیگه می سوزیم حالا بگو همه بدونن از کجا می سوزیم
دوشنبه 27 اسفند 1386

pakzad - ایران - آذربایجان
ecoanalysis - ایران - تهران
باهات موافقم این وطن فروشا حاضرن دایی نتیجه نگیره تا دلشون خنک شه ولی تا ابد خواهند سوخت
دوشنبه 27 اسفند 1386

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.