انتخابات ایران؛ نفوذ سپاه بیشتر می‌شود - ویدئو

انتخابات ایران؛ نفوذ سپاه بیشتر می‌شود

به نظر می‌رسد عده زیادی از داوطلبان مرتبط با سپاه پاسداران به دوره هشتم مجلس شورای اسلامی وارد می شوند و صحنه سیاسی ایران را تغییر خواهند داد.گزارش جان لاین از تهران.

برای تماشای ویدئوی " انتخابات ایران؛ نفوذ سپاه بیشتر می‌شود"

اینجا را کلیک کنید

مومنتمومنت شلنگ اباد - سوئد - لینکشوپینگ
اینو میگن کودتای بی سروصدا.......ملا کشی هم نزدیکه. میگن تبر دشمنه درخته دستش از خودشه!!!!!!!!!!!!!!!!! به امیده روزی که ایرانی بدونه ملا و حزب الله باشه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
پنج‌شنبه 23 اسفند 1386

mah1 - ایران - تهران
این اخوندهایه یه بعدیو عقب افتاده کم بودن. حالا ایران داره تبدیل به یه پادگانه بزرگ میشه وای به حاله مردم وای به حال جوونها وای بحاله ازادی... عشق امید ارزو.... یه جورایی داریم غرق میشیم.
پنج‌شنبه 23 اسفند 1386

Eteraaz - ایران - ایران
منظورتون اینه که مردم به پاسدارها رای میدن ؟!
پنج‌شنبه 23 اسفند 1386

babaktoronto - کانادا - تورونتو
شرکت در انتخابات= خیانت به نسل امروز و فردا
پنج‌شنبه 23 اسفند 1386

dandy - امارات - امارات
بیرونمون کردند از ایران.....وگر نه ........مردم دولت شاهنشاهی هم از سالهی 40و 42 تصمیم گرفتند که انقلاب کنند..امیدوارم اگر انقلابی سر گرفت مردم دوباره گول نخورند.........mah1 - ایران - تهران موافقم
پنج‌شنبه 23 اسفند 1386

khasteh - فرانسه - استراسبورگ
خیلی اوضاع داره خطرناک میشه !خیلی بیشتر از اونی که بشه تصور کرد . شاید مرگ و خونریزی از همه طرفها ! ولی این بازی خطرناک برنده نداره همه بازندن ! میخوام بگه بیچاره ملت . ولی ایا حق ملتی که عکس رهبر انقلابشو تو کره ماه میبینه این نیست که از این بدتر سرش بیاد ؟
پنج‌شنبه 23 اسفند 1386

scorpionman - کویت - کویت
mah1 - ایران - تهران برو شنا یاد بگیر که یه وقت غرق نشی ... ولی فکر کنم که شما غرق شدید و توی این فضای باز نفس نمی کشید... آزادی که شما می خواهید مثل شنا کردن توی آب گِل آلوده نه فقط همه رو غرق می کنه بلکه کثیفشون هم می کنه!!!
یادتون رفت چه کسانی از ایران دفاع کردند و چه کسانی با نقشه های استراتیجی موفق شدند نیروهای تجاوز گر عراقی رو از ایران بیرون کنه... باید بدونی که همین ها بودن که تونستند امروزه با موشک ها و سلاح هاشون خاری توی چشم های آمریکا و هم متحدانشون بشن تا جرأت حمله به ایران رو نداشته باشن!! البته من نه سپاهی و نه ارتشی و نه اصلاحی و نه محافظه کار من فقط این صحنه ها رو براتون مجسم می کنم و شخص معتدلی باید باشم حالا درسته که یه سری تقلبی هایی دیده می شه اما یادتون نره که این تقلب بازی در تمام دوره های سلطنتی از زمان مشروطیت تا الان وجود داشته و از بین هم نمی ره!! بابک جان تورا بخدا درست ببین!!
جمعه 24 اسفند 1386

jimbo - ایران - ناکجااباد
khasteh - فرانسه - استراسبورگ
کی عکس رهبرشو تو ماه دیده 4 تا پاچه خوار که در طول تاریخ بودن حالا به خاطر اونها حقمونه بدبختی بکشیو؟؟؟
جمعه 24 اسفند 1386

ahangebiseda - سوئد - نورشوپینگ
مردم رو مسخره کردند همشون سروپا یک کرباسن مگه تا حالا چی بوده از اول جمهوری اسلامی سپاه و بسیج بودن و حکومت کردن تا اخرشم هستن
جمعه 24 اسفند 1386

mah1 - ایران - تهران
khasteh جان بیخیال! حالا این عکسه خمینی تو ماه همه مردم ایران رو محکوم به حبسه ابد کرد؟ حالا این که چیزی نیست میدونی یه سری میمون وگاو ومار و خدا میدونن. میدونن ولی کشورشون دموکراسیه! میدونی یه مذهبی هست که پیامبرشون رو پسر خدا میدونن درنتیجه خودشم خداست... و خیلی از کشورها این مذهب (بااین باور ) مذهبه رسمیشونه. ولی بعضی از این کشورها مهده دموکراسین! به ماکه رسید هر چی سرمون بیادحقمونه!؟ ای بیچاره ایران....
جمعه 24 اسفند 1386

joshua - انگلیس - نیوکاسل
سگ زرد برادر شغاله.
جمعه 24 اسفند 1386

GOD_SOLDIER - انگلیس - گلاسگو
scorpionman - کویت - کویت من باحرف شما کاملا موافقم
جمعه 24 اسفند 1386

khasteh - فرانسه - استراسبورگ
ماه و ایران ناکجا اباد عزیز از ماست که بر ماست .
جمعه 24 اسفند 1386

mah1 - ایران - تهران
scorpionman از اینکه دلاوریهایه جوانان ایران رو به رخ من کشیدی مرسی. ما ممنون اونها هستیم. حالا دراینکه ایران خاری تو چشمه بقیه است البته (اره دلتو خوش کن!) کاش ما روابطه صلح امیز با بقیه داشتیم و خار بازی رو میزاشتیم برا بقیه. بعد نمیشه ما نرمال باشیم؟! حتما باید همه ایران حوضه علمیه باشه یا پادگان؟! لطفا شعارهایه 2زاری هم نده که انقدر شنیدیم داریم ب ا ل ا میاریم.
جمعه 24 اسفند 1386

mah1 - ایران - تهران
GOD_SOLDIER شما بدجور کشته مرده این رژیمی. چرا؟ واقعا چی بهت رسیده؟ اینطوری ٪100موافقت بدونه هیچ انتقادی خیلی تابلوست! امیدوارم از جیره خورایه این رژیم نباشی چون اونوقت این طرفداری نیست خدمته به اربابه.
جمعه 24 اسفند 1386

God - ایران - لندن
چند جمله از ولتر:
* اگر قومی به تفکر آغاز کرد، نمی توان اورا متوقف ساخت.
* نخستین روحانی نخستین حقه بازی بود که با نخستین ابله ملاقات کرد.
* مردی به من می گوید: به آنچه من می کنم ایمان داشته باش ورنه گرفتارغضب الهی خواهی شد.... مثل این است که بگوید: به آنچه می گویم ایمان داشته باش ورنه ترا به قتل خواهم رساند.
*هیچ چیز مانند تربیت آزاد کننده نیست.
جمعه 24 اسفند 1386

parand2008 - فرانسه - نانسی
خوب رای ندیدن هر دفعه یک سری ادم را می یارن یا هنرپیشه ها را که مردم برن رای بدن حالا هم ورزشی ها را مییارن ...تو روستا ها هم غذا میدن یا کوپن ...مثل این بچه ها هر با ری با یک کلک به شعور ملت توهین میکنن ...مثل اول انقلاب به وسیله دین اگر رای ندین زن و شوهر به هم نامحرم می شن یا تمام نماز روزه هاتون باطل میشه ....هنوز ادم های انقلاب زنده هستند شکر خدا برید از بزرگتر اتون بپرسید که چه جوری گولشون زدن اما حالا میدونم همه تحصیل کرده هستین پس به هوش خودتون ایمان داشته باشین و بس
شنبه 25 اسفند 1386

scorpionman - کویت - کویت
mah1 - ایران - تهران جان من کی گفتم که با پادگان سازی و حوزه علمیه در همه جای ایران موافقم !!چه ربطی به هم دارن!!! اتفاقا من معتقدم که اگر بخوان حوزه علمیه بزنن باید توی قم باشه نه جای دیگه و بجاش باید دانشگاه ها رو زیادکنن . و پادگان ها رو باید در هر شهری بزنن و مخصوصا توی شهر های هم مرز با کشور های همسایه تا بتونند امنیت کشور رو تامین کنند.
ما می تونیم با دیگران روابط مسالمت آمیز داشته باشیم به شرطی که به قبولی بردگی ما(مثل کسورهای عربی و برخی کشورهای اروپایی) تموم نشه.
شنبه 25 اسفند 1386

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.