خیانت زن فیلمبردار قتل شوهرش را رقم زد

خیانت زن فیلمبردار قتل شوهرش را رقم زد

زن فیلمبرداری که در پی رابطه با یک مرد همسرش را قربانی خیانت خود کرده بود به اتفاق همدستانش دستگیر شد.

به گزارش خبرنگار ما راز خیانت شهره زن جوان، 72 ساعت بعد از اینکه جسد شوهرش در بیابان های اطراف قزوین پیدا شد توسط ماموران پلیس برملا شد.چندی پیش ماموران گشت پلیس قزوین در یک منطقه بیابانی جسد مردی جوان را پیدا کردند که دست و پایش با طناب بسته شده بود و به نظر می رسید وی خفه شده است چراکه دهان او نیز با پارچه بسته شده بود.با انتقال جسد به پزشکی قانونی و بررسی مشخصات افرادی که نامشان در لیست مفقودی ها بود مشخصات فردی به نام احمد به دست آمد که شباهت زیادی به جسد داشت. بنا بر این خانواده احمد از جمله همسرش شهره برای شناسایی هویت جنازه به پزشکی قانونی فراخوانده شدند و تایید کردند جسد متعلق به احمد است. نحوه قتل احمد ظن کارآگاهان نسبت به این موضوع که وی به دست همسرش کشته شده است را برانگیخت و به همین خاطر شهره زیر نظر گرفته شد. او سپس وقتی در برابر سوالات پلیس قرار گرفت با گفته های ضد و نقیض اش شک کارآگاهان را دوچندان کرد. در نهایت با توجه به مدارک به دست آمده، شهره بازداشت شد و در بازجویی هایی فنی - پلیسی از خیانت به شوهرش پرده برداشت و عاملان قتل احمد را معرفی کرد. وی گفت؛ ماه ها پیش با مرد همسایه رابطه برقرار کردم وی که حسین نام دارد خیلی نسبت به من ابراز علاقه می کرد. من و شوهرم فیلمبردار مجالس هستیم و حسین در مراسم مختلف اعضای خانواده اش از من می خواست وظیفه فیلمبرداری را برعهده بگیرم. من سه فرزند داشتم و زندگی ام خوب بود، اما حسین آنقدر نسبت به من ابراز علاقه کرد که اغفال شدم. او به من گفت برای اینکه بتوانیم با هم ازدواج کنیم باید از احمد جدا شوم اما نگران بچه هایم بودم و در نهایت حسین تصمیم به قتل احمد گرفت.وی ادامه داد؛ روز حادثه حسین به بهانه اینکه مهمانی خانوادگی دارد از احمد خواست تا همراهش برود، شب که شد مرد همسایه برگشت و به من گفت شوهرم را کشته است.با اعتراف این زن، پلیس حسین را دستگیر و این مرد به قتل احمد اعتراف کرد. وی گفت؛ از ازدواج با همسرم راضی نبودم و به همین خاطر هم علاقه یی به او نداشتم تا اینکه شهره زن همسایه را دیدم و به او دل بستم. شهره فیلمبردار مجالس بود و من برای چند مجلس خانوادگی که داشتیم او را دعوت کردم و این طور بود که ارتباط ما بیشتر شد. فکر می کردم واقعاً عاشق او شده ام و بدون شهره نمی توانم زندگی کنم، به وی اصرار می کردم از همسرش جدا شود و طلاق بگیرد اما وی قبول نمی کرد و گفت نمی تواند از بچه هایش جدا شود. به همین خاطر تصمیم گرفتم احمد را بکشم تا بتوانم با شهره ازدواج کنم.مرد متهم ادامه داد؛ روز قبل از قتل ابتدا نقشه ام را با یکی از دوستانم و یکی از اقوامم در میان گذاشتم. شب حادثه به بهانه فیلمبرداری احمد را به بیرون از خانه کشاندم و بعد سوار ماشین شدیم، در راه من به جاده خاکی پیچیدم و در این هنگام به همراه دو همدستم دست و پا و دهان احمد را بستیم و وی را خفه کردیم.با اعترافات این مرد همدستانش نیز دستگیر شدند و پرونده با قرار بازداشت شهره، حسین و همدستانش برای تحقیقات بیشتر به اداره آگاهی فرستاده شد.

khasteh - فرانسه - استراسبورگ
زن جوان 72 سالم از اون حرفاست ! داستان وحشتناکی بود از قرار معلوم اعدامها در ملا عام توی ایران نتیجه عکس داده امار جرم و جنات هر روز بالاتر میره !
پنج‌شنبه 23 اسفند 1386

30min - ایران - ایران
واقعا وحشتناکه. مرد بیچاره از دنیا بی خبر !!!!!! حالا خودشون به جهنم اینده ی بچه ها چی؟؟؟؟ همه به فکر خوشی خودشونن.تنها کسانی که از همه بیشتر ضرر میکنن فقط بچه ها هستن.
پنج‌شنبه 23 اسفند 1386

Sougand - ایران - طهران
khasteh - فرانسه - استراسبورگ ...لطفا با دقّت مطالب رو بخونید>> 72 ساعت بعد از اینکه جسد شوهرش در بیابان .....یه ویرگول نا قابل رو ندیدید.
پنج‌شنبه 23 اسفند 1386

mah1 - ایران - تهران
72 ساعت khasteh جان. ولی حرفت درسته.
پنج‌شنبه 23 اسفند 1386

Amir24 - اطریش - .........
بازن بیچاره چه کار کردن که رازی به سنگسار شده
حتما باز جویی فنی پلیسی به سبک همسر سعید امامی انجام دادن
پنج‌شنبه 23 اسفند 1386

babaktoronto - کانادا - تورونتو
خوب مرتیکه احمق از زنت خوشت نمیاومد طلاقش میدادی. من نمیدونم چرا تو ایران طلاق اینقدر بده( واقعا بده اما بهتر از این جور سرنوشت هاست که) خانمها و اقایون ترو خدا اکه دیدید که با هیچ طرفندی نتونستید خوشی و سعادت رو به زندگیتون بیارید زود طلاق بگیرید چون این ارامش قبل از طوفانه یه روزی یه مسیله ای تو همین مایه ها حالا یه ذره شاید ملایمتر تو زندگیتون بوجود بیاد هم عمرتونو از بین میبرید هم طرف مقابلو یه عمر سر کار گذاشتید اخرش هم نه عشقی تو زندگیه و نه چیزی. قبل از هرچیزی هم با یه مشاور روانشناس قوی مشورت کنید. یکی دیگه از ایرادامون هم اینه که تا اسم روانشناس میاد اگه زن باشه میگه وا خدا مرگم بده همینم مونده که برم پیشه روانشناس اگه مرد باشه میگه داش کسر لاتیه منو روانشناس؟. والا اگه بهتون بر نخوره از 70 میلیون ادم 72 میلیونش از دست این اخوندا روانی شدن.
پنج‌شنبه 23 اسفند 1386

khasteh - فرانسه - استراسبورگ
حق با شماست دوستان بی توجهی از بنده بود با تشکر.
پنج‌شنبه 23 اسفند 1386

asheq51 - امارات - العین
امان ازدست زن
پنج‌شنبه 23 اسفند 1386

آذربهدخت - ایران - تهران
نه ! خوشم اومد ! انگار زنها هم یاد گرفتن می تونن مرد صیغه کنن!

واقعیت اونی نیست که سریالها و فیلمها نشون میدن و مردها رو چند زنه و ... معرفی می کنن. در کشور ما در حال حاضر تعداد زنهای شوهرداری که به عناوین مختلف به همسراشون خیانت می کنند کم نیست. دیگه چی برسه به اونایی که نامزد و یا دوست هستند.
لیاقت خیلی از آقایون که برای ازدواج فقط از چشمای هیزشون مدد می جویند و بس همینه !
جمعه 24 اسفند 1386

tamanna - سوید - استکهلم
khasteh - فرانسه - استراسبورگ
مرسی کلی خندیدیم.
جمعه 24 اسفند 1386

parmida-otrish - اتریش - وین
به نظر من هیچ بهانه ای برای خیانت به همسر نمیتواند قابل قبول باشد. بهرحال خداوند خودش حافظ اون سه طفل معصوم باشد.
جمعه 24 اسفند 1386

fati1378 - فرانسه - پاریس
زن خراب کار بی حیا و ون مرد از خدا بی خبر لنت خدا بر هر دو انان باد
شنبه 25 اسفند 1386

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.