مادری دختر چهار ساله اش را کشت

مادری دختر چهار ساله اش را کشت

زن جوانی 18 روز پس از مرگ مشکوک دختر چهار ساله اش اعتراف کرد وی را به خاطر شیطنت هایش به قتل رسانده است.

به گزارش خبرنگار ما ساعت 12 ظهر 2 اسفندماه سال جاری ماموران کلانتری 128 از مرگ مشکوک دختری خردسال در بیمارستان امام حسین(ع) مطلع شدند و برای بررسی موضوع به آنجا رفتند. آنان پس از مشاهده جسد دختربچه چهار ساله به نام پرستو به تحقیق از والدین وی پرداختند و با این ادعا مواجه شدند که این کودک چهار ساله در حمام خانه بر اثر گازگرفتگی جان باخته است.

با توجه به مشکوک بودن فوت این دختر خردسال ماموران محمدحسین شهریاری بازپرس ویژه قتل تهران را در جریان قرار دادند و به دستور وی جنازه برای تعیین علت اصلی فوت به پزشکی قانونی ارجاع شد. از سویی کارآگاهان اداره 10 پلیس آگاهی ماموریت یافتند با تحقیقات بیشتر راز مرگ پرستو را فاش کنند. در حالی که مادر 35 ساله پرستو پس از فوت دخترش اقدام به خودزنی کرده، رگ های دست خود را بریده و در بخش روانی بیمارستان امام حسین(ع) بستری شده بود، بازجویی از این زن که زمان وقوع حادثه با دختر خردسالش در خانه تنها بود به تعویق افتاد.

چند روز بعد متخصصان پزشکی قانونی طی نامه یی به بازپرس شهریاری اعلام کردند مرگ پرستو بر اثر گازگرفتگی به هیچ عنوان صحت ندارد و وی دچار خفگی شده و به نظر می رسد به قتل رسیده باشد. آنان همچنین تاکید کردند در ریه های مقتول آب پیدا شده است.

اعلام این نظریه بیش از پیش شهین- مادر کودک چهار ساله- را در مظان اتهام قرار داد اما بستری بودن وی در بیمارستان باز هم امکان تحقیق از او را سلب کرده بود تا اینکه زن 35 ساله دیروز به اداره آگاهی انتقال یافت و در همان بازجویی های مقدماتی کشتن فرزندش را پذیرفت.

پس از اعترافات این زن وی بلافاصله به شعبه هفتم بازپرسی دادسرای جنایی تهران منتقل شد و در برابر بازپرس شهریاری نیز به ارتکاب جنایت اعتراف کرد. او گفت؛ آن روز ساعت 9 صبح از خواب بیدار شدم و ناگهان به نظرم رسید مدتی است پرستو خیلی مرا اذیت می کند. به همین خاطر به حمام رفتم و تشتی را پر از آب کردم و سپس دخترم را که او نیز تازه از خواب بیدار شده بود به حمام بردم و وی را لب تشت نشاندم. در این لحظه یکدفعه دچار حالت خاصی شدم و انگار از خودم اراده یی نداشتم. متوجه اعمالم نبودم، گردن پرستو را گرفتم و به زور سرش را در تشت فرو کردم و دخترم پس از چند دقیقه تقلا بی حرکت شد و فهمیدم جان باخته است.

وی افزود؛ حدود ساعت 12 ظهر بود که دختر 16 ساله ام از مدرسه بازگشت و متوجه مرگ پرستو شد و با پلیس تماس گرفت. او سپس همسایه ها را باخبر کرد. در آن لحظات من از فرصت استفاده کردم و رگ دستم را با تیغ بریدم.

این زن در ادامه تاکید کرد هیچ نقشه قبلی برای کشتن فرزندش نداشته و هنگام ارتکاب جنایت دچار جنون شده بود.

پس از اعترافات این زن وی به خاطر حال نامساعد روحی بار دیگر به بیمارستان بازگشت. از سوی دیگر تحقیقات صورت گرفته در این خصوص نشان داد شهین فاقد سابقه بیماری روانی است و از سوی دیگر با اعضای خانواده اش نیز مشکل و اختلافی نداشته و ظاهراً در یک اقدام ناگهانی کودک چهار ساله اش را کشته است.

بازپرس شهریاری در این رابطه گفت؛ در جریان بازجویی، این زن حالات غیرعادی داشت و به همین خاطر احتمال ابتلای وی به جنون وجود دارد اما اعلام نظر قطعی در این رابطه به اظهارنظر پزشکی قانونی بستگی دارد و سلامت روانی این زن در کمیسیون ویژه یی مورد بررسی قرار می گیرد.

khasteh - فرانسه - استراسبورگ
کوچولوی بیگناه .
پنج‌شنبه 23 اسفند 1386

bibi joon - المان - زیبا
دیوانه روانی....تو که مشکل روحی داری بیخود کردی بچه دار شدی احمق
پنج‌شنبه 23 اسفند 1386

dandy - امارات - امارات
وااااااااای خدا بیامرزدش...زنیکه نفهم .دیوونه ..تا یک چیزی شد.. گفتند جنون انی....نه بخاطر اینکه اذیتت میکرد بگو این بچه مال شوهرم نیست خاطرات دوست پسرتو که اذیتت میکرده رو زنده میکرد گفتی یکجورایی باید از بین بره... خانم مارپل>> همون دندی است
پنج‌شنبه 23 اسفند 1386

arashk_fara - انگلیس - لندن
در حادثه‌ای دیگر، «امید» 7 ساله‌ چندی پیش جنازه‌اش از داخل کانال «قلعه عظیم‌آباد» در حالی بیرون کشیده شد که با ضربات چاقوی پدر به قتل رسیده بود. این پسر خردسال همان کودکی بود که به بهانه بدرفتاری و ارتکاب جرایم خرد از سوی پدر به مرگ محکوم شد. دختر 16 ساله‌ کرجی که در پی یک شبانه‌روز غیبت، توسط پدر با آزار جنسی، به بدترین شکل به قتل رسید، دختری که به اتهام داشتن رابطه نامشروع از سوی پدر به مرگ محکوم شد و دهها نمونه دیگر، حکایاتی از این دست هستند. در این میان بررسی این گونه حوادث نشان می‌دهد که فرزندان دختر با انگیزه‌های متفاوت ، با تراکم بیشتری در حجم این رخدادها، نسبت به فرزندان پسر قربانی آخرین حد خشونت می‌شوند.
پنج‌شنبه 23 اسفند 1386

arashk_fara - انگلیس - لندن
خشونت خانوادگی پدیده‌ای است که در سالهای اخیر بررسی‌های متعددی در مورد آن انجام شده و مجموع بررسی‌ها بیانگر آن است که «ساختار اجتماعی» در بروز این گونه خشونت‌ها نقش دارد. یکی از انواع خشونت‌های خانوادگی که در سالهای اخیر با رشد قابل ملاحظه‌ای رو‌به‌رو بوده، پدیده «فرزند کشی» است ــ که غالبا پدر نقش بیشتر و مادر نقش کمتری در آن دارد ــ و در زمره خشونت‌های حاد خانوادگی قرار می‌گیرد و طی آن فرد فرزندکش به رغم ارتکاب جنایتی غیرانسانی و به دور از عواطف، ضعف‌های‌ قانونی موجود را مستمسکی برای خود قرار داده و به این بهانه که فرزند جزء مایملک ولی دم ( پدر) است، متاثر از توجیهات اجتماعی ناشی از آن، گمان خلاصی از مجازات دارد و بعضا همین اتفاق هم می‌افتد
پنج‌شنبه 23 اسفند 1386

khasteh - فرانسه - استراسبورگ
اون بهشتی که میگن زیر پای همه مادراس ؟ یا کتابای شعر باید باز نویسی بشه ؟
پنج‌شنبه 23 اسفند 1386

pakzad - ایران - آذربایجان
وحشی حیوان صفت بیچاره طفل معصوم اون مادر نبوده که بهشت زیر پاش باشه اون یه حیوون بوده مگه مادر بچه رو می کشه!!!!
پنج‌شنبه 23 اسفند 1386

30min - ایران - ایران
وای چه وحشتناک.چطور دلش اومده:(((((((((((((((((((((((( دلم سوخت واسه بچه.چه بی گناه و چه معصوم اخه چطور ممکنه ای دااااااد. حق زندگی رو از یه کودک بگیری ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟من که سرم گیج رفت یچه ی خودش باشه :((((((((((
پنج‌شنبه 23 اسفند 1386

Geelongcat - استرالیا - سیدنی
کمی تامل کنید
این زن رگ خود را زده.
در جریان بازجویی، این زن حالات غیرعادی داشته.
این زن در حالات غیر جنون از عذاب وجدان وحشتناکی رنج خواهد برد.
دلم برای هردو سوخت.
خدا نصیب نکنند انشالله.
جمعه 24 اسفند 1386

غلوووو - انگلستان - ابادان
هر که زایید که مادر نمیشه.
جمعه 24 اسفند 1386

soroush,australia - ... - ....
اینا باید سنگسار کنن.
------------
کاربر گرامی لطفا نام کشور و شهر محل زندگی خود را به درستی درج نمائید
باتشکر
جمعه 24 اسفند 1386

khasteh - فرانسه - استراسبورگ
با استرالیا . سیدنی موافقم .
جمعه 24 اسفند 1386

پری دریائی - ایران - تهران
بچه معصو م بیگناه!ای خدا حمکتت رو شکر یکی داره از درد بی فرزندی شبو روز گریه زاری می کنه اونوقت این مادر... حیف از اسم مقدس مادر که روش گذاشتن.. اونوقت این نامادر بی رحم با کودک 4 سال خودش که معصومترین موجود دنیاست اینکارو می کنه!!ااونوقت بعضی حیوو نا رو ببین واسه بچه هاشون چه کارا که نمی کنن!!!حیف از نام انسان و حیفتر از نام مادر که رو ی همچین کسانی بذارن!
شنبه 25 اسفند 1386

arashk_fara - انگلیس - لندن
شبی پسر کوچکی یک برگ کاغذ به مادرش داد . مادر در حال آشپزی بود دستهایش را با حوله تمیز کرد و نوشته ها را با صدای بلند خواند. پسر کوچولو با خط بچه گانه نوشته بود : صورتحساب:
۱ـ تمیز کردن باغچه 500 تومان
۲- مرتب کردن اتاق خواب 500 تومان
۳- مراقبت کردن از برادر کوچکم 1000تومان
۴- بیرون بردن سطل زباله 500 تومان
۵- نمره ریاضی خوبی که گرفتم 500 تومان
جمع بدهی شما به من 3000 تومان
مادر به چشمان منتظر پسرش نگاهی کرد و چند لحظه خاطراتش رو مرور کرد سپس قلم را برداشت و پشت برگه صورتحساب پسرش این عبارت را نوشت :۱- بابت سختی 9 ماه بارداری که در وجودم رشد کردی ، هیچ
۲- بابت تمام شب هایی که بر بالینت نشستم و برایت دعا کردم ، هیچ
3- بابت تمام زحماتی که در این چند سال کشیدم تا تو بزرگ شوی ، هیچ
۴- بابت غذا ، نظافت تو و اسباب بازیهایت ، هیچ
و اگر تمام اینها را جمع بزنی خواهی دید که هزینه عشق واقعی من به تو هیچ است.وقتی پسر آنچه را که مادرش نوشته بود را خواند ، چشمانش پر از اشک شد و در حالی که به چشمان مادرش نگاه میکرد قلم را برداشت و زیر صورتحساب نوشت : قبلا بطور کامل پرداخت شده است.
دوشنبه 27 اسفند 1386

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.