پرویز پرستویی هم امضای فهرست حمایت از اصلاح‌طلبان را تکذیب کرد + فایل صوتی

پرویز پرستویی هم امضای فهرست حمایت از اصلاح‌طلبان را تکذیب کرد

 پرویز پرستویی ضمن انتقاد شدید از منیژه حکمت گفت: بنده اصلا ذهنیت ایشان را قبول ندارم و فکر می‌کنم ملت ایران با این اتفاقات که در این 20 و چند ساله افتاده‌ است، آنقدر درک و دریافت دارند که بدانند چه نماینده‌ای را انتخاب کنند.

فایل صوتی صحبتهای پرویز پرستویی

 

«پرویز پرستویی» در گفت‌و‌گو با خبرنگار سینمایی فارس، اظهار داشت: دیشب متوجه شدم، خانم حکمت نامه‌ای بلند بالا منتشر کرده‌اند و انتقاداتی هم به انتخابات داشته‌اند و آورده‌اند که به حمایت از آقای خاتمی به جناح چپ رای بدهیم.
پرستویی خاطر نشان کرد: حدود یک ماه به همراه گروه تولید «کتاب قانون» در جنوب لبنان کار می‌کردم و از زمانی هم که به ایران برگشتیم یک روز فراغت نداشتم و زمانی هم که کارم تمام می‌شد، حتی فرصت این را نداشتم که روزنامه بخوانم یا تلویزیون ببینم، اما از اخبار مطلع بودم.
وی ادامه داد: منظورم این است که زمانی کار می‌کنم،کاملا روی کارم متمرکز هستم.
پرستویی به فارس گفت: بنده به عنوان پرویز پرستویی، ارادت ویژه‌ای به جناب آقای خاتمی دارم اما باید بگویم که در این مدت کاملا درگیر کار بوده‌ام و بنده، به همراه آقای میری و اعضای پروژه «کتاب قانون» از این نامه بی خبر بوده‌ایم.
پرستویی تصریح کرد: منیژه حکمت حق ندارد از جانب من که 52 سال سن دارم و از اول در جریان تمام اتفاقات انقلاب بوده‌ام، تصمیمی بگیرد و من هرگز اختیارم را به دست ایشان نمی‌دهم.
این بازیگر سینما،تئاتر و تلویزیون به فارس گفت: اگر خانم منیژه حکمت اخلاق حرفه‌ای را رعایت می‌کردند، صحیح‌ این بود که با من مستقیما تماس می‌گرفتند و بعد ذهنیت خودشان را به مطبوعات انتقال می‌دادند.
وی در ادامه افزود: بنده اصلا ذهنیت ایشان را قبول ندارم و فکر می‌کنم ملت ایران با این اتفاقات که در این 20 و چند ساله افتاده‌ است، آنقدر درک و دریافت دارند که بدانند چه نماینده‌ای را انتخاب کنند یا اصلا رای بدهند یا نه...
پرستویی گفت: من به هر حال با چشم باز در این مملکت زندگی کرده‌ام و شخصا بلدم راجع به خودم تصمیم بگیرم که به کسی رأی بدهم یا ندهم و هرگز اختیارم را نمی‌دهم به دست خانم حکمت که ایشان برای من تصمیم بگیرند.
وی افزود: شاید بعضی‌ها می‌خواهند به چهره اپوزیسیون تبدیل شوند اما من هرگز حاضر نیستم نردبانی بشوم برای دیگری. من در این مملکت زندگی می‌کنم و پرونده‌ام مشخص است و نمی‌خواهم بگویم، چه کرده‌ام و چه نکرده‌ام.
پرستویی افزود:بنده از ابتدا در جریان انقلاب اسلامی بوده‌ام و این استقلال را دارم که به چه جناحی رای بدهم. متأسفم که خانم حکمت از جانب خودشان نامه‌ای می‌نویسد و یکسری اسامی را‌ زیر آن درج می‌کنند و می‌خواهد برای خودش حرکت انقلابی کند.
وی گفت: این مسئله باید با من در میان گذاشته می‌شد در حالی که ایشان اصلا با من تماس نگرفت. راستش من وقتی این مسئله را شنیدم روی صحنه تمرکزم را از دست دادم.
پرستویی در ادامه گفت‌وگو با فارس گفت: برخلاف شائبه‌ها و حرف‌ها، بحث من بحث ترس نیست چون من به جز خدا از احدی نمی‌ترسم و این مسئله برخورنده است. من می‌گویم اگر کسی به یاری دیگری نیاز دارد، باید مطرح کند.اگر خانم حکمت سندی دارند که من در راستای خط فکری ایشان هستم و این نامه‌ را امضاء کرده‌ام، در روزنامه‌ها منتشر کند. راستش من اصلا راستای فکری ایشان را نمی‌دانم.
دبیر جشن یازدهم سینمای ایران تاکید کرد: مطالبی که گفتم اصلا خطاب به آقای خاتمی نیست، چرا که شخصا به ایشان ارادت دارم اما کسی که می‌خواهد نامه‌ای بنویسد باید با کسانی که می‌خواهند آن را امضاء کنند، تک تک تماس بگیرد و مستقیما چک کند و در میان بگذارد تا ببیند طرف مقابل اصلا موافق چنین نامه‌ای است یاخیر.
بازیگر آژانس شیشه‌ای همچنین افزود: امر انتخاب،امری طبیعی است و در هر جای دنیا،مردم برای سرنوشت خودشان رای می‌دهند، ما هم رأی خواهیم داد ولی اینکه به چه کسی رای می‌دهیم یا رای نمی‌دهیم، بحث شخصی است. هرکسی اختیار دارد که به هر کسی که خواست رای بدهد.

jimbo - ایران - ناکجااباد
پرستویی بهترین و بی حاشیه ترین بازیگر ایرانه و به طور نا خوداگاه درگیر این درگیری شده
چهار‌شنبه 22 اسفند 1386

dandy - امارات - امارات
از تو بعید بود
چهار‌شنبه 22 اسفند 1386

olagh3kaleh - انگلیس - منچستر
افرین به شهامت خانم حکمت. اقای پرستوئی محافظه کاری تا چه حد؟؟
چهار‌شنبه 22 اسفند 1386

ahmadreza.co.uk - انگلیس - لندن
سلام فرصت خوبی است تا بگویم امام زمان عن قریب می اید.از خدابترسید زمان زیادی نداریم.خوب تفکر کنید واز خدا امرزش طلبیم مبادا پشیمان از غفلت خود بشویم لاکن زمان می گردد و ما از پیشینیان عبرت نگرفتیم.از ان روز بترسیم و خدا را ستایش کنیم وبدانیم کسی را جز او نداریم وای از غفلت بت پرستی ما..و تو ای بشر در محضر خدا از ازل تا ابد ستایش کن خدا را که جز او کسی را یار نداریم و نه تنها در حیات دنیا بلکه ماقبل هم بنده خدا بودیم لاکن جلوه فریبنده حیات مادی ما را به بت پرستی نوین سوق داد.انشاالله خداوند همه ما را به راه راست هدایت فرمایدوما را از شر شیطان چه از نوع بشر و چه از جنس جن محفوظ بدارد.من الله توفیق
چهار‌شنبه 22 اسفند 1386

Nickolas99 - کانادا - تورنتو
آقای احمد رضا انگلیس لندن
ببینم امام زمان خودش به شما گفت که داره عن قریب میاد یا به کسی گفته که به شما پیغام بده که داره میاد؟؟؟؟ اینو مشخص کن قربونت
پنج‌شنبه 23 اسفند 1386

گنجشک - ایران - تهران
بااینکه ارزش بسیاری واسه آقای پرستویی گل قایل هستم و خیلی دوسشون دارم اما ........... هرگز فراموش نکنید

خانم ها دروغ نمی گویند
شاید چیزی رو نگند ولی زمان گفتن دروغ نمی گند
پنج‌شنبه 23 اسفند 1386

dariosh60 - ایران - تهران
دروود بر پرویز پرستویی و هر چه بازیگر آگاهه
با تفکر پرستویی کاری نداریم ولی اینکه یه بازیگر یا یک چهره محبوب تفکرش رو به دیگران القا نکنه و سعی کنه در حد تخصص خوش باشه خیلی عالیه
خوشبختانه پرویز پرستویی هم تا اینجای کار شاگرد خلف انتظامی بزرگه و تونسته وارد حواشی نشه.
ایرانی باشید و پاسدار فرهنگ
پاینده ایران
پنج‌شنبه 23 اسفند 1386

DARYA_R - انگلستان - لیورپول
جناب پرویز پرستویی عشق است والا منش وبزرگوار وامیددارم درسایه
خداوند سرافراز باشند
پنج‌شنبه 23 اسفند 1386

arashk_fara - انگلیس - لندن
چه مملکتی کار کشیده به قضاوت هنرمندا هیچی سر جاش نیست همه واسه همه چی نظر میدن ... ahmadreza.co.uk - انگلیس - لندن امام زمان 1400 سال هست نیامد فقط سایش رو پشت ناودون دیدن ملت 1400 سال دیگه هم تو کفش باشید تا بیاید..خرافات رو ول کنید
پنج‌شنبه 23 اسفند 1386

ahmadreza.co.uk - انگلیس - لندن
بسم الله الرحمان الرحیم فرصت خوبی است که پرده از غفلت برداریم وخالصانه کلامی هم سخن هم باشیم ..انسان در اغاز تولد به حیات مادیات با رسالت ویژه و عهدی که در جهاد با شیطا ن چه از نوع بشر وچه از جنس جن با خدای خود بسته بود قدم به خاک گذاشت همان خاکی که لا جرم دوباره از جنس او میشود و و مقرر گردید این اشرف مخلوقات در این مختصات و ابعاد وامتحان ستایش خالق خود را برگزیند و همواره در راه جها د با شیطان ثابت قدم باشد چرا دنیا ی مادی فقط وفقط در توهم ذهن ماست .به عبارت دیگر تنها فرقی که بین خواب و بیداری ماست به کمک نعمت حواس پنج گانه بوده که همانند گیرنده های قوی تصاویر و مختصاتهای حضوری ما را در لحظه در هنگام بیداری تعریف می کند ..بله باور کنید هر چیز که در روزمره با ان بر می خوریم توهمی عظیم است که مورد امتحان قرار میگیریم ولی بچگانه تفکر می کنیم ..اگر خوب دقت کنیم شیاطین را در جزئی ترین لحظات بیداری و هوشیاری حس میکنیم حتی در خصوصی ترین محافل خودمان ..لی شاید قدرت درک این را نداریم که شیاطین را در نوع بشر باور کنیم..اری به اطراف خود خوب بنگرید و تا می توانید رسالت و عهد خود را بشناسید و یقین بدانید خدا از درون شما از هر کس اگاه تر است و منتظر بمانید تا وعده خدا برسد که مبادا در لحظه مرگ پشیمان از توهمات و بت پرستی مادی خود شوید..این دستگاه تن برای کمک به تو ای بشر موقت در اختیار توست که تو حتی تار یخ مصرف خود اگاه نیستی ولی خوب میدانی شمارش معکوس برای بازگشت به سوی خالق از همان بدو تولدت اغاز شده ..از خواب غفلت و بت پرستی بیدار و هوشیار شوید و این را با جانوتن درک کنید که راز این جهان در در هفت ایه اولین سوره قران به ترتیب برای انسان اگاه و رها از بت پرستی همانند سر غیب اشکار شده وهمه ما رنج وسختی لحظه مرگ را به کام خواهیم چشید چه زود وچه دیر... لطفا به استحضار عالمیان برسانید که این گونه جهاد خالصانه از هر تحلیلی برای شما بهتر است..الله اکبر
پنج‌شنبه 23 اسفند 1386

aghakian - ایران - یزد
مهم اینه که مردم در انتخابات شرکت کنند که البته من در بین مردم که صحبت انتخابات بود فهمیدم که بیشتر مردم شرکت میکنند فقط برای اینکه نظام از جمهوری اسلامی خارج نشود وحکومت به دست آمریکا و نوکرانشون نیفته البته بیشتر مردم از گرانیها و برخی عملکرد دولت ناراضی هستند ولی حتما در مجلس بعدی این مشکلات با دید خوب مردم و عملکرد خوب و اصلاح شده دولت برطرف میشه ...به هر حال ما به خاطر رو کم کنی این مکار جهانخوار(بوش) هم که شده در انتخابات شرکت میکنیم حتی اگه رای ممتنع بدهیم....تا کور شود هر آنکه نتواند دید ...به هر حال این نظام و خواسته ها راحت هم به دست نیامد که الان راحت از دستش بدیم مطمئنا اگه ازدست بدهیم مملکت به دست بیگانه میافته و مثل زمان شاهان خوار و ذلیل خواهیم بود الان ایران در همه زمینه ها پیشرفت کرده خدایییش تازه مهم اینه که تحت سلطه کسی نیستیم اگه همینطور بتوانیم ادامه بدهیم زمانی پیشرفته ترین کشور دنیا خواهیم بود چرا مسلمانان زمانی پیشرفته ترین بودند؟؟؟مگه ما زمانی ابوریحان...بوعلی....زکریا...امیر کبیر...نداشتیم؟؟؟حالا چرا نداریم ؟؟/چون خودمان را گم کرده ایم وراهرو غربیها شده ایم
پنج‌شنبه 23 اسفند 1386

mhvami - ایران - شیراز
پرستویی موافق بود
پرویز پرستویی با وجود ابراز تمایل به قرار گرفتن نامش در فهرست هنرمندان حامی ستاد ائتلاف اصلاح طلبان،‌اعلام حمایت خود را تکذیب کرده است. یک منبع آگاه در این باره به خبرنگار بهارستان ایران گفت: منیژه حکمت در تماس تلفنی با عوامل فیلم کتاب قانون خواستار گفت و گو با پرویز پرستویی درباره اعلام حمایت هنرمندان از فهرست ائتلاف اصلاح طلبان می شود.
بنابراین گزارش مازیار میری کارگردان این فیلم به منیژه حکمت می گوید که پرستویی اکنون کنار من و زیرگریم است. میری در این گفت و گوی تلفنی تاکید می کند پرستویی موافقت خود را برای اعلام حمایت از فهرست اصلاح طلبان اعلام می کند.
این منبع آگاه اضافه کرد میری و پرستویی حتی اعلام آمادگی کردند تا در صورت حضور آقای خاتمی در ستاد هنرمندان خود را به این جلسه برسانند.
پنج‌شنبه 23 اسفند 1386

dandy - امارات - امارات
arashk_fara - انگلیس - لندن میگم نظرت چیه 1400 ساله دیگر عمر کنی چون بخدا معتقد نیستی خودت یکجورایی بزار تا 1400 سال عمر کنی همه چیز بدست arashk_fara - انگلیس - لندن.. خداوند نیست اره اینو منظورته.....Nickolas99 - کانادا - تورنتو تو هم که هیچی حسابت با خدا جداست....خیلی بدم میاد از ادمهایی که امامها و ائمه اطهار رو با سیاست قاطی میکنند دست سلمان رشدی و از پشت بستید..arashk_fara در مورد دین تو نظر نده...
جمعه 24 اسفند 1386

parand2008 - فرانسه - نانسی
ahmadreza.co.uk - انگلیس - لندن dandy - امارات - امارات
برید حوزه علمیه قم اونجا به حضور شما خیلی بیشتر احتیاجه بعدم امام زمان تو قم ظاهر می شه نه تو لندن پس بدویید برید اون جا مجانی بهتون همه چیز میدن این ور سرزمین کفره...راحت تر هم قربون احمدی گدا می رین ..خیلی مسخره است این اخوندها ایرانی اسلام جدید اختراع کردن باهاش چه حکومتی هم می کنن این ور عربها چشم دیدن اشان هم ندارن برای این که می گن اخوندا کافرن..
شنبه 25 اسفند 1386

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.