سپاهان با شکست آغاز کرد

سپاهان با شکست آغاز کرد

تیم الاتحاد حلب، نایب قهرمان سال گذشته باشگاه های آسیا را شکست داد.
سپاهان در نیمه دوم تهاجمی بازی کرد

در اولین مسابقه مرحله گروهی جام قهرمانان باشگاه های آسیا، در گروه یک، سپاهان اصفهان در استادیوم فولاد شهر اصفهان با نتیجه 2-0 شکست خورد.

اخراج محسن بنگر در دقیقه 19 بازی بخاطر خطایی شدید بر روی یحی الراشد، باعث شد روند مسابقه به سود تیم میهمان تغییر کند.

سوریه از موقعیت و ضربه آزاد به دست آمده حداکثر استفاده را برد و خسوس گومز، مهاجم اهل ونزوئلای الاتحاد دروازه عباس محمدی را باز کرد.

در طی نیمه دوم سپاهان الاتحاد را تحت فشار قرار داد اما درحالیکه تنها سه دقیقه به پایان وقت قانونی مسابقه مانده بود، عبدالفتاح الآقا با استفاده از فضای ایجاد شده بخاطر استراتژی تهاجمی سپاهان، اختلاف را به دو گل رساند.

سپاهان در این مسابقه از نظم همیشگی برخوردار نبود و خشونت بازیکنان تیم الاتحاد، شایط را برای سپاهان دشوارتر ساخته بود.

منصور ابراهیم زاده، مربی پیشین سپاهان در واکنش به نتیجه کسب شده گفت: "بازیکنان سپاهان چشم بسته حمله می کردند و کم هوشی بازیکنان، استفاده نکردن از موقعیت ها و نداشتن از خود گذشتگی باعث شد تیم سپاهان فرصت بسیار خوبی را در این دیدار از دست بدهد."

با این حال او اشاره کرد که محکوم شدن سپاهان به برگزاری بازی های خانگی در لیگ ایران در ورزشگاه های خارج از اصفهان، باعث خستگی بازیکنان شده بود.

به گزارش خبرگزاری ایسنا، پس از مسابقه، موانع و مشکلاتی که از سوی نیروهای امنیتی برای حضور خبرنگاران و عکاسان ایجاد شده بود، باعث شد خبرنگاران، کنفرانس مطبوعاتی را تحریم کنند.

تیم سپاهان در دومین دیدار خود در روز 19 ماه مارس (29 اسفند) در شهر تاشکند، پایتخت ازبکستان با تیم کورووچی، یکی از دو نماینده ازبکستان در مسابقات روبرو خواهد شد.

jimbo - ایران - ناکجااباد
خیلی خیلی بد بازی کردن در مقابل سوریه شکست خوردن نوبره والا اون بازیکن عراقی عماد رضا اصلا پاس نمی داد فقط می خواست خودش گل بزنه
چهار‌شنبه 22 اسفند 1386

zpirooz - آلمان - آخن
یک تماشاچی احمق کاری کرد که تیم رو از هم پاشوند
چهار‌شنبه 22 اسفند 1386

jimbo - ایران - ناکجااباد
zpirooz - آلمان - آخن
جریان چی بوده؟؟؟
پنج‌شنبه 23 اسفند 1386

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.