تذکر علیخانی بدنبال زنازاده خواندن خبرنگاران توسط کوچک زاده - ویدئو

تذکر شدید الحن علیخانی بدنبال زنازاده خواندن خبرنگاران توسط کوچک زاده

یکی از جنجالی ترین وقایع مجلس هفتم زنازاده خواندن خبرنگاران توسط کوچکزاده نماینده اصولگرای مجلس بود. پس از این واقعه قدرت الله علیخانی در تذکری شدیداللحن نسبت به این اتفاق واکنش نشان داد. این تذکر زمانی از حالت عادی به یک نطق تند بدل شد که حدادعادل قصد داشت مانع از ارائه این تذکر شود

shervin_bito_wien - اتریش - وین
هر دم ازین باغ بری مرسد تازه ترو تازه تری میرسد
چهار‌شنبه 22 اسفند 1386

babaktoronto - کانادا - تورونتو
و باز هم توجه تون رو به مجلس جلب مبکنم به ناکارایی های مجالس حکومت اخوندی.واقعا از خودتان بپرسید این مجالس تا به حال چه گلی به سر مردم زده اند. ببینید وقتی که مجلس ششم که خودم عمیقا به کاراییش ایمان داشتم(که اشتباه میکردم) تا خواست یه اقدامی به نفع مردم بکند از بالا زدن تو سرش و بهش گفتن خفه شو که بارزترین نمونه اش زمان تصویب لایحه مطبوعات بود که همانطور که همه مستحضرید حکم حکومتی صادر شد. خوب مجلس ششم با پشتوانه بالاترین ارای مردم تا ان زمان تکلیفش اون بود که دیدیم زدن تو سرش. این هم از مجلس فرمایشی هفتم که بله قربان گویی بیش نبود و تنها فرق مجلس هشتم با هفتم تنها چند جابجایی مختصر خواهد بود.
هموطنان عزیزم ما در برابر ایندگان مسیولیت خطیری داریم بدانید که نسل فردا بازخواستمان خواهند کرد پس بیاید شرمنده فرزندان و نسل بعد ایرانی بیش از این نباشیم و همه با هم یکصدا این انتخاباتی که یقینا به مانند تمامی انتخاباتشان تنها اسامی مورد علاقه شان را از صندوق ها بیرون خواهند اورد را تحریم کنیم و به استبداد مذهبی یک بار دیگر به مانند 2 خرداد 76 نه بزرگ بگوییم و مجددا پشتشان از همیت و غیرت زنان و مردان ایران زمین به لرزه در اید. روز انتخابات روز تحریم سراسری و سراغاز فصلی نوین در جنبشهای ازادیخواهانه ایرانیان. به امید ازادی. نابود باد استبداد مذهبی.
چهار‌شنبه 22 اسفند 1386

پری دریائی - ایران - تهران
جناب کوچک مغز زاده میشه بپرسم زنا زادگی این جماعت رو از کجا تشخیص دادین؟ اهان فهمیدم از قدیم و ندیم گفتن کافر همه را به کیش خود پندارد. !واقعا چه جونورا یبی تربیت و بی شعور وبی حیایی توی مجلس یک ملت 70 میلیونی دارن یورتمه می رن!!!
چهار‌شنبه 22 اسفند 1386

jimbo - ایران - ناکجااباد
babaktoronto - کانادا - تورونتو
کاملا با حرفهای تو وتحریم انتخابات موافقم ولی ایا ما که تو این مملکت هستیم و امکان خروج و فرار از اینجا را نداریم ونیاز به مهر شناسنامه هامون داریم می تونیم رای ندیم یکی از دوستان من برای استخدام در شرکت نفت باید جز مدارک ثبت نام صفحه اخر شناسنامه رو هم می فرستاد اگرم مردم رای میدن از ترسه نه از دوست داشتن رژیم همه مجبورن
چهار‌شنبه 22 اسفند 1386

kamikase - ایران - تهران
خدا پدر و مادرشو بیامرزه
چهار‌شنبه 22 اسفند 1386

mah1 - ایران - تهران
بریم یه کم به حاله خودمون گریه کنیم!
چهار‌شنبه 22 اسفند 1386

parviz1 - ٍانگلستان - کترینگ
هیچ ایرانی و مخصوصا هیچ مسلمان واقعی در این رای گیری شرکت نخواهد کرد بجز مزدوران و مفت خوران و کسانیکه دستشان بخون ملت بیگناه ملت ایران الوده است.
چهار‌شنبه 22 اسفند 1386

azadi - ایران - کرج
من هم با نظر babaktoronto - کانادا - تورونتو موافقم ولی برای کسانی هم که میخواهند در انتخابات شرکت کنند احترام قائلم اولین درس دموکراسی همزیستی وتحمل شنیدن نظرات مخالف میباشد همان چیزی که این رژیم از ان عاری میباشد.
ولی خودم به شخصه در انتخابات شرکت نخواهم کردچون حکم حکومتی کل مجلس را زیر سوال میبرد
چهار‌شنبه 22 اسفند 1386

siamak rahimi - کانادا - کیتچنر
بابک جون ما باهاتیم خیلی کارت درسته همین جوری نظر بده تو واقعا یه مبارز واقعی هستی.تو باید بیائی دانشگاه ما سخنرانی کنی.واقعا ازت ممنونیم.تو حقایقی رو برای ما روشن کردی که اصلا هیچ کجا نمیشه پیدا کرد.دمت گرم رهبر انقلابیون.
چهار‌شنبه 22 اسفند 1386

paddy_power - سوید - بورلنگه
عزیزان من 3 سال پیش از ایران اومدم بیرون هیچ وقت هم رای ندادم و همیشه به زور بازوم نون خوردم از گشنگی هم نمردم. با این توجیهات که مهر تو شناسنامه نباشه رفتارمون رو توجیه نکنیم. مب با بابک و سایرین موافقم.هر رای که به صندوق بندازین خون این جوانان دانشجوست که هدر میرود. اقا مرگ ئه بار شیون یه بار.ایرانی نشون بده که به خاطر نون حیثیتت رو و خون این دانشجو رو به باد نمیدی.
چهار‌شنبه 22 اسفند 1386

hoormazd - امریکا - تگزاس
پری دریائی - ایران - تهران
مثل اینکه اینا امار دقیقی از حوادث رختخواب در ایران دارن.پارسال یه اخوند اصفهانی گفته بود 84 درصد دخترا بدون بکارت میرن خونه شوهر.هادی خرسندی یه شعر در همین مورد گفته بود.این اخوندا همه رو با خودشون قیاس میکنن.
چهار‌شنبه 22 اسفند 1386

مومنتمومنت شلنگ اباد - سوئد - لینکشوپینگ
parviz1 - ٍانگلستان - کترینگ
فارسی نوشته عربی که ننوشته عمو یه بار دیگه بخون jimbo - ایران - ناکجااباد
چهار‌شنبه 22 اسفند 1386

k.h.s - انگلیس - لندن
من هم کاملا و تماما و همیشه موافقم.(با نظر بابک)
چهار‌شنبه 22 اسفند 1386

khasteh - فرانسه - استراسبورگ
زنازاده نیرنگ بازانی هستند که با چماق دین ملت رو به بند کشیده اند.
چهار‌شنبه 22 اسفند 1386

jimbo - ایران - ناکجااباد
paddy_power - سوید - بورلنگه
عزیزان من 3 سال پیش از ایران اومدم بیرون هیچ وقت هم رای ندادم و همیشه به زور بازوم نون خوردم از گشنگی هم نمردم
عزیز من اگه اینقدر مرد بودی رای نمیدادی و از گرسنگی نمردی پس چرا دررفتی می موندی با این بی ناموسها می جنگیدی و از زور بازوت استفاده می کردی چرا رفتی اون سر دنیا و می گی لنگش کن
چهار‌شنبه 22 اسفند 1386

zpirooz - آلمان - آخن
من هم دوبار به خاتمی رای دادم که الان خیلی هم به کار خودم افتخار نمیکنم چون وقتی آدم با اساس یک سیستم مخالفه شخص نمیتونه توجیه مناسبی باشه. ولی jimbo - ایران - ناکجااباد عزیز اول بگم سر من داد نزنی ها من تا سال آینده برمیگردم ایران هرچند دل خوشی ندارم اما چون مال اینجا هم نیستم برای بقیه عمرم بهش فکر نمیکنم. بهر حال من هم شناسنامه ام از مهر انتخاباتی خالیه (بجز همون دو تا) اما سعی کردم سرم رو بالا بگیرم و از کاسه اقایون لقمه ای بهم نرسه میشه نگو نمیشه
چهار‌شنبه 22 اسفند 1386

moji643 - ایرون - شیرازو
ازدواج آدم و حوا توی هیچ کتابی نوشته نشده و هیچ آخوندی هم نبوده که اون دو رو به عقد هم در بیاره..... بدبختا هممون حروم؟؟ زاده ایم...
پنج‌شنبه 23 اسفند 1386

پری دریائی - ایران - تهران
hoormazd - امریکا - تگزاس اینا امار دخترا و زنا و بچه های خودشونو دارن فکر می کن همه مثل خودشون کثافت و لجنن.اگرم جوونا ی ایرانی اینجور که این عوضیا می گن هستن پس بابا دست مریزاد به مملکت اسلام ناب محمدی که شما یزیدا واسه ما ساختین. اینم از افتخاراتشونو که به قول خودشون بعد از 30 سال حکومت فاشیستیشون از هر 10 تا دختر و زن یکیش به زور حجاب درست و حسابی نداره.دلیلشم اینه که خودشون فاسد و اشغالن .
شنبه 25 اسفند 1386

azadi - ایران - کرج
moji643 - ایرون - شیرازو به دین اعتقاد داری یا نه؟
شنبه 25 اسفند 1386

moji643 - ایرون - شیرازو
azadi - ایران - کرج بابا شوخی کردم. جدی نیگرید. فقط یه جک بود که برام اس ام اس شده بود. فقط همین.چرا به دین اعتقاد نداشته باشم؟
اتفاقا خیلی هم اعتقاد دارم
شنبه 25 اسفند 1386

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.