تایید بازداشت فرمانده ارشد ناجا از سوی دستگاه قضایی

تایید بازداشت فرمانده ارشد ناجا از سوی دستگاه قضایی

سخنگوی قوه قضاییه سرانجام روز سه‌شنبه خبر بازداشت یکی از فرماندهان ارشد و سابق نیروی انتظامی را تایید کرد.

به گزارش خبرنگار اجتماعی شهاب‌نیوز، دکتر علیرضا جمشیدی سخنگوی دستگاه قضایی روز سه‌شنبه در آخرین نشست خبری خود در سال 86 خبر بازداشت و تشکیل پرونده در «دادگاه کیفری تهران» برای یکی از مقامات ناجا را تایید کرد. وی یادآور شد که پرونده این فرمانده نیروی انتظامی هم‌اکنون در دادگاه کیفری در حال بررسی است و او با صدور «قرار» آزاد شده است.

با آن که جمشیدی طبق قانون از توضیحات بیشتر درباره اتهامات «سردار رضا زارعی» فرمانده انتظامی استان تهران خودداری کرد و اعلام اتهامات وی را به پایان مرحله تحقیقات مقدماتی موکول نمود، با این حال تایید این خبر پس از آن صورت می‌گیرد که شایعات بسیاری درباره نحوه بازداشت زارعی و اتهامات او در سایت‌های اینترنتی منتشر شده است.

بنا بر این گزارش، طی هفته‌های اخیر رسانه‌های برون‌مرزی کوشیده‌اند به بهانه بازداشت «سردار رضا زارعی» فرمانده انتظامی استان تهران در حال اعمال خلاف عفت و اخلاق در یک خانه فساد، نیروی انتظامی را مورد حمله قرار دهند. مخصوصاً آن که سردار زارعی یکی از فرماندهان اصلی طرح مبارزه با اراذل و اوباش و برخورد با مظاهر فساد و بدحجابی در پایتخت بوده است. متاسفانه فرماندهی ناجا نیز با سکوت خود که به دلیل نگرانی از تضعیف نیروی انتظامی صورت گرفت، زمینه بیشتری را برای فراگیر شدن این شایعات فراهم کرد.

بازداشت فرمانده انتظامی استان تهران یکی از مهم‌ترین و قابل تقدیرترین اقدامات دستگاه قضایی و خود نیروی انتظامی برای پالایش ناجا از معدود نیروهای فاقد صلاحیت به شمار می‌آید. گفته می‌شود که این بازداشت با حمایت مستقیم مقامات عالی دستگاه قضایی، سازمان قضائی نیروهای مسلح و نیروی انتظامی مخصوصاً آیت‌الله هاشمی شاهرودی و سردار احمدی‌مقدم صورت گرفته که نشانه‌ای از حساسیت این دو مقام ارشد به برخورد با تخلفات درون‌ سازمانی در نیروی انتظامی است. به ویژه آن که بر اساس برخی اخبار، فرمانده مزبور مدت‌ها تحت نظر اطلاعات نیروی انتظامی بوده است.

متین مرتضی - ایران - تهران
مبارک است انشاءالله ....
از برکات دولت کریمه » امیدوارم یک روز به این نتیجه برسند که وجود خانه های عفاف!! برای هر مملکتی لازمست. سردار زارعی هم مانند هرکسی .... دارد دیگر . منظور دل است. اشتباه نگیرید!!
سه‌شنبه 21 اسفند 1386

shervin_bito_wien - اتریش - وین
به به ما هر چقدر گفتیم اینا این کاره هستند
میگفتید اینا سربازان مهدیند و خادمان حیدر ... راویان عشقند از ذلاله یه پیغمبر
چهار‌شنبه 22 اسفند 1386

bahram1 - ایران - تبریز
ببین چه هیزم تری به اینا فروخته که پته شو ریختن رو آب وگرنه همشون....دارن مرتضی جان
چهار‌شنبه 22 اسفند 1386

پری دریائی - ایران - تهران
حالا ببینین چه کثافتای لجنی به جوونای ما تو خیابونا گیر میدن و می خوان ما رو امر به معروف کنن خودشون یه پای ام الفسادن!!
چهار‌شنبه 22 اسفند 1386

sh.s - امارات - دبی
هر دم از این باغ بری میرسد....
چهار‌شنبه 22 اسفند 1386

AmirSdCa - آمریکا - سن دیگو
ایول متین خیلی باحال گفتی کلی به کامنتت خندیدم
چهار‌شنبه 22 اسفند 1386

azadi - ایران - کرج
کوزه گر تو کوزه افتاد قابل توجه سینه چاکان. صرفنظر از این که ا ین بابا چه کرده که دستگیر شده یک نکته بسیار مهم این وسط وجود داره ان هم فساد در دستگاه عریض وطویل نیروی انتظامی میباشد.
چهار‌شنبه 22 اسفند 1386

kiyafar - ایران - تبریز
سردار عزیز و مظلوم که کار بدی نکردند فقط مظاهر فساد و بدحجابی رو بردند در یک خونه هدایت کنند میخواستین توی ملاء عام بیاد با باتوم بکوبه توی سرشون، بگن دارند جنایت میکنند اون آمریکای مزدور هم فیلمشون رو نشون بده ؟ بالاخره اونها بهتر بلدند که از فساد طوری کار بکشند که تبدیل به نعمت بگردد.
چهار‌شنبه 22 اسفند 1386

arash_alr - ایران - تهران
این که چیزی نیست.همه میدونن که از این خبرها تو مملکت ما زیاده.
خودشون میگن ایشون مدتها تحت نظر بوده.خوب بابا اگه خیلی وقته خبر دارین چرا الان دست به کار شدین.
نکنه تازه باهاش اختلاف پیدا کردین یا کاری ازش خواستین که انجامش نداده یا باج نداده یا...
چهار‌شنبه 22 اسفند 1386

king_irooni - ایران - سربندر
امیدوارم که واسه یه روزهم که شده مسئولین با مردم رو راست باشن و اطلاعات درست رو در اختیار مردم قرار بدن.
چهار‌شنبه 22 اسفند 1386

farzad145 - ایران - شیراز
من هم این موفقیت را به تمامی ایرانیان عزیز تبریک عرض نموده در ضمن به سردرا زارعی بگوپید غسل جنابت فراموش نشود چون در غیر این صورت نمازش مورد قبول واقع نمی شود
چهار‌شنبه 22 اسفند 1386

jimbo - ایران - ناکجااباد
معلوم نیست چه کار کرده بیچاره که گرفتنش هر کس اینجا بر خلاف جریان اب شنا کنه یا جاسوسه یا فساد وفحشا کرده یا اختلاس
چهار‌شنبه 22 اسفند 1386

parviz1 - انگلستان - کترینگ
تمام این جنایتکاران و حامیانشان از همین جور کثافتکاریها میکنند.مگر کم در زندانهابه نوامیس ملت ایران تجاوز کردند و کشتند.بزودی تمام این کثافتهای متجاوز بدست ملت ایران دادگاهی میشوند.
چهار‌شنبه 22 اسفند 1386

vahidkral - ایران - تهران
هرچه بگندد نمکش میزنند وای به روزی که بگندد نمک
چهار‌شنبه 22 اسفند 1386

iran zamen - نروژ - روگنان
همه می دانند که در دستگاه دولتی جمهوری عزیز اسلامی چه میگذرد .اسلام از پایه همین بوده.کار های دیگرشان روی خواهد شد در اینده نه چندان دور.
چهار‌شنبه 22 اسفند 1386

zpirooz - آلمان - آخن
مگه شعار این دولت مهر ورزی نیست خوب این بیچاره هم خواسته با مفسدین با مهر ورزی رفتار و اون ها رو به اسلام هدایت کنه برای همین هم ازشون خواسته لخت بایستند نماز بخونند... خودمونیم عجب جونورهایی هستند اینها حالا این یکی پته اش افتاده روی اب بقیه شون چی؟
چهار‌شنبه 22 اسفند 1386

rastad - ایران - تهران
سلام دوستان
تو رو خدا ببینید خدا چجوری اینا رو داره رسوا میکنه
اگه راست میگی سردار بیار در ملاء عام مثل اراذل و اوباش لباس زنونه تنش کن مگه شما این کارا را با این مردم نمیکنین خب حالا اگه مردشی تو هم این کار و بکن
چهار‌شنبه 22 اسفند 1386

aynaza - ایران - تبریز
حالا جاش هست که آفتابه لگن به گردن خود این آقا آویزون بشه...
چهار‌شنبه 22 اسفند 1386

پریا - ایران - تهران
مرد خشمگین مواظب باش تو هم مثل سردار زارعی در این حالت فجیع رسوا نشئ ااگه الان اخوندا بودن خودشونو راحت میکردن همه اونا رو یک جا باهم صیغه میکردن سردار زارعی درسشو خوب یاد نگرفته
پنج‌شنبه 23 اسفند 1386

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.