غلامپور و احمدزاده، دستیاران دایی در تیم ملی

غلامپور و احمدزاده، دستیاران دایی در تیم ملی

علی دایی، که از حدود یک هفته پیش سرمربی تیم ملی ایران شده است، در کنفرانس مطبوعاتی خود بعد از دیدار با هیات رئیسه فدراسیون فوتبال اعلام کرد که بهزاد غلامپور و محمد احمدزاده را به عنوان دستیاران خود در تیم ملی انتخاب کرده است.
محمد احمدزاده، سرمربی فعلی ملوان بندرانزلی، زمانی کوتاه همبازی علی دایی در باشگاه بانک تجارت بوده است

آقای دایی گفت نام این دو نفر و نیز دو دستیار آلمانی خود را به فدراسیون داده تا فدراسیون در صورت پذیرفتن شرایطشان، با آنها قرارداد ببندد.

علی دایی نام دو دستیار آلمانی خود را اعلام نکرد، اما برخی رسانه های ایرانی از ورنر لورانت، سرمربی سابق باشگاه سایپا، و اریک روته مولر، مدرس فیفا، به عنوان گزینه های مدنظر علی دایی نام برده اند.

محمد احمدزاده 47 ساله، در حال حاضر سرمربی باشگاه ملوان بندرانزلی است. او که از چهره های محبوب ورزشی استان گیلان است، در سال های بازیگری خود مدت کوتاهی در باشگاه بانک تجارت با علی دایی همبازی بوده است.

بهزاد غلامپور نیز در سال های نه چندان دور دروازه بان تیم ملی ایران بوده و سابقه دروازه بانی تیم های استقلال تهران، سایپا و پاس را هم دارد. او در حال حاضر مربی دروازه بان های تیم دسته اولی سرخ پوشان است.

علی دایی در این کنفرانس مطبوعاتی همچنین اعلام کرد از فدراسیون خواسته بازی های آخرین هفته لیگ برتر در سال 86 لغو شود تا او فرصت ساندن تیم به بازی برابر کویت را داشته باشد.

تیم ملی ایران باید روز ششم فروردین سال آینده در دومین دیدار خود در چارچوب مقدماتی جام جهانی 2010 آفریقای جنوبی در کویت به دیدار تیم این کشور برود. ایران در اولین بازی خود در این چارچوب در ورزشگاه آزادی با تیم ملی سوریه بدون گل مساوی کرد.

 بهزاد غلامپور در سال های نه چندان دور دروازه بان تیم ملی ایران بوده و سابقه دروازه بانی تیم های استقلال تهران، سایپا و پاس را هم دارد. او در حال حاضر مربی دروازه بان های تیم دسته اولی سرخ پوشان است.
 

البته آقای دایی تاکید کرد که این آخرین باری است که درخواست تعطیلی مسابقات لیگ برای بازی های تیم ملی را مطرح خواهد کرد، و در آینده چند روز قبل از هر بازی بازیکنان را به اردو خواهد برد.

در این کنفرانس مطبوعاتی درباره دو شغله بودن آقای دایی نیز از او سوال شد. نکته ای که به نظر می رسد با معرفی دستیارانی که آنها هم در تیم های باشگاهی مشغول به کار هستند، در روزهای آینده باز هم مطرح شود.

آقای دایی در جواب گفت تنها تا پایان بازی های لیگ قهرمانان آسیا در سمت سرمربیگری باشگاه سایپا باقی خواهد ماند و بعد از آن صرفا در خدمت تیم ملی خواهد بود. به گفته آقای دایی تا پایان بازی های سایپا در لیگ قهرمانان آسیا، تیم ملی ایران تنها یک بازی برابر کویت دارد و در نتیجه تداخلی بین مسئولیت های او در باشگاه سایپا و تیم ملی به وجود نخواهد آمد.

از سوی دیگر محمد احمدزاده اعلام کرده که قصد دارد تا پایان فصل سرمربی ملوان باقی بماند و همزمان مربی تیم ملی نیز باشد.

هنوز معلوم نیست آقای دایی و فدراسیون فوتبال با این درخواست آقای احمدزاده موافقت خواهند کرد یا نه.

بهزاد غلامپور نیز گفته ترجیح می دهد به فعالیتش در باشگاه سرخ پوشان نیز ادامه دهد، "اما اگر فدراسیون سخت گیری کند، تیم ملی را انتخاب خواهد کرد."

Afshin London - انگلستان - لندن
دستیاران المانیش را نمیدونم میخواد چکار ولی انتخاب اقای احمدزاده و غلامپور بنظر من که عالیه.مخصوصن اقای احمدزاده که مربیگریشون حرف نداره.همونطوری که قبل از انتخاب علی دایی پیش بینی کردم ایشون حتمن تیم خوبی درست خواهد کرد که مسلمن از نتایج بازیهایی که در پیش هستند میبینیم. پس همه باهم: داییییی دایییی.......
سه‌شنبه 21 اسفند 1386

jimbo - ایران - ناکجااباد
Afshin London - انگلستان - لندن
پس همه باهم: داییییی دایییی
فاتحه تیم ملی رو بخون
کاملا قابل پیش بینی که نمی تونه تیم ملی رو هدایت کنه دایی یه خر شانسه وسلام
چهار‌شنبه 22 اسفند 1386

pakzad - ایران - آذربایجان
درود بر بهترین گلزن جهان سلطان فوتبال آسیا علی دایی
حتما می تونه منتظر نتایجش باشین خودتون خسته نکنید با ایراد گیری بی خودی
شنبه 25 اسفند 1386

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.