نیکول کیدمن: تام کروز پیش من کوتوله‌ای بیش نبود

نیکول کیدمن: تام کروز پیش من کوتوله‌ای بیش نبود

نیکول کیدمن" از جمله محبوب‌ترین هنرپیشگان زن حال حاضر هالیوود است که حتی حضورش در فیلم‌های بی‌ارزش در سال‌های اخیر نیز نتوانسته‌ از محبوبیت او بکاهد. او در این گف و گو، که سوالات متفاوتی را شامل است کوشیده پاسخ‌هایی روشن مراجع به زندگی شخصی‌اش ارائه دهد:

خانم کیدمن می توانید خود را به صورت مختصر معرفی کنید ؟

نام من نیکول کیدمن است . متولد 20 ژوئن 1967 در هاوایی هستم اما در استرالیا بزرگ شده ام

‌در مورد زندگی حرفه ای خود توضیح بدهید ؟

در کودکی تمرین رقص می کردم و برای اولین بار هنرپیشگی را با کریسمس بوش در حالی که فقط 14 سال داشتم تجربه کردم. با بازی در فیلم های کوتاه سال 1985 به کسب جوائز زیادی نائل آمدم. در سال 1990 برای بازی در فیلم روزهای تندر به آمریکا آمدم. در این فیلم در مقابل نقش اصلی یعنی تام کروز بازی می کردم.

نام تام کروز را آوردید ممکن است کمی درباره ازدواجتان با او صحبت کنبد؟

...خوب ،24 دسامبر 1990 با او ازدواج کردم ،در آن سالها مصاحبه هایی که در مورد این ازدواج با من می شد گفته بودم ما هر روز که زندگی می کینم تعهداتی داریم که باید به آن عمل کنیم . زندگی با یک نفر به درک زیادی نیاز دارد ولی من زندگی مشترک را خیلی دوست دارم . من خیلی خوشحال بودم که توانسته ام کسی را پیدا کنم که با او زندگی کنم و او را درک کنم من فکر نمی کردم که تام با من ازدواج کند ولی خوشبختانه او این کار را کرد. وقتی در 8 آگوست 2001 از هم جدا شدیم در مصاحبه هایم می گفتم : حالا خوشحالم چون که می توانم کفش پاشنه بلند بپوشم ! چون او خیلی از من کوتاه تر بود خیلی‌ها می‌گفتند مثل کوتوله به نظر می‌رسد.

مگر قد شما چقدر است ؟

175 سانتی متر و تام از من کوتاهتر بود.

‌خوب بد نیست بدانید درباره به موضوع قبلی باز گردیم در مورد دوران کودکی تان توضیح دهید.

.... من در هاوایی متولد شدم پدرم آنتونی کیدمن یک بیوشیمیدان و روان شناس و مادرم یک پرستار بازرس بود ،برای مطالعاتی که پدرم روی سرطان سینه انجام داد به واشنگتن دی سی مهاجرت کردیم و لی سه سال بعد به استرالیا به سرزمین مادری خانواده ام بازگشتیم.

‌مشوقتان برای ورود به عرصه بازیگری چه کسی بوده است؟

مشوق ؟ سوال خوبی کردید ،در دوران کودکی چون همکلاسی هایم مسخره ام می کردند ،پنهانی تمرین بازیگری می کردم ولی به طور مرتب در تمرینات یک تئاتر حاضر می شدم تا اینکه از طرف یک دانشجوی فیلم سازی نامه تشویق کنننده ای دریافت کردم . به دنبال این اتفاق از دبیرستان اخراج شدم تا به صورت تمام وقت به هنرپیشگی بپردازم،اولین فیلم را هم در همین زمان بازی کردم.

‌زندگی خانوادگی تان چگونه بود ؟

زندگی خانوادگی برای من همواره مهم بوده است . من در خانواده ای متولد شدم که از نظر اجتماعی بسیار فعال بودند. مادرم طرفدار حقوق زنان بود و پدرم طرفدار حزب کارگرو اما زندگی مشترک ،حاصل زندگی مشترکم با تام دو فرزند به نام ایزابلا (متولد 1993) و کونور (متولد 1995) است . علیرغم زندگی خوبمان در سال 2001 من و تام اعلام کردیم به دلیل مشکلات حرفه ای از هم جدا خواهیم شد.

خاطره جالبی از فیلم هایی که در آنها حضور داشته اید دارید ؟

در حین تمرین رقص برای فیلم مولن روژ در سال 2001 ،دچار شکستگی دنده شدم و فیلمبرداری تا زمان بهبودی من به تعویق افتاد.

اتفاق دیگری که به یاد می آورم 2 هفته بستری شدن پس از فیلمبرداری بورتره ای از یک زن بود ،پزشکان علت را فشار عاطفی تشخیص داده اند !

چه چیز شما را واقعا می ترساند ؟

برای خودم عجیب است که من نه از عقرب می ترسم نه از مار ، ولی از مگس وحشت دارم یکی چیزی در مگس ها هست که مرا واقعا به ترس وا می دارد.

و آخرین سوال چرا در فیلم اتاق وحشت بازی نکردید ؟

من قرار بود به عنوان هنرپیشه نقش اول در این فیلم حاضر شوم . ولی به خاطر فیلم مولن روژ نتوانستم این کار را بکنم.

king_irooni - ایران - سربندر
من فکر می کنم جدایی تام کروز از نیکول ، بیشتر به ضرر نیکول تموم شد هر چند که نیکول بعد از طلاق تونست کفش پاشنه بلند بپوشه...فکر کنم الان نیکول متوجه شده باشه که تام کروز کوتوله بسیار جذاب تر و مهمتر از اون باشه که با یه کفش پاشنه بلند عوضش کنی ... ولی افسوس که برای برگشتن دیگه خیلی دیر شده . من هر وقت فیلم far far away رو نگاه می کنم برای جدایی این دو هنر پیشه ناراحت میشم. ولی مطمئن هستم که نیکول بیشتر متضرر شد.
سه‌شنبه 21 اسفند 1386

khasteh - فرانسه - استراسبورگ
ایرونی عزیز جدایئ تام کروز و نیکل کیدمن بیشتر بخاطر دید متفاوف تام کروز به نوعی مذهب خاص بود.
چهار‌شنبه 22 اسفند 1386

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.