گروه حماس آموزش شبه نظامیان خود توسط ایران را تایید کرد

گروه حماس آموزش شبه نظامیان خود توسط ایران را تایید کرد

گروه حماس در فلسطین ادعا کرد که صدها شبه نظامی حماس در ایران تحت آموزش های نظامی قرار می گیرند.

به گزارش خبرنگار سرویس بین الملل خبرگزاری انتخاب به نقل از تایمز؛یکی از فرماندهان ارشد گروه حماس در مصاحبه ای با ساندی تایمز ادعا کرد که 300 تن از شبه نظامیان گروه حماس ،به طور مخفیانه به ایران فرستاده شده اند.

برپایۀ این گزارش،وی در ادامه مدعی شد نیمی از آنها در حال حاضر توسط سپاه پاسداران تعلیم می بینند .وی افزود: آنها نحوۀ تولید موشکهای مرگبار و مواد منجره را یاد می گیرند[!].

وی در ادامه حرفهای خود گفت: تک تیراندازی و استفاده از تونل ها در حمله به نیروهای اسرائیلی از جمله مواردی است که به این افراد توسط سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران آموزش داده می شود.

این فرماندۀ ارشد گروه حماس در ادامه ادعاهای خود افزود: ایران مادر ما بوده و به ما اطلاعات و تجهیزات نظامی داده و به لحاظ مالی از ما حمایت می کند.

وی گفت:از زمان آغاز آموزشهای نظامی در سال 2005 به این سوی ،هفت گروه از شبه نظامیان حماس به طور جداگانه برای گذراندن دوره های شش ماهۀ نظامی به ایران فرستاده شده اند.

یوال دیسکین،رئیس سازمان اطلاعات و امنیت داخلی رژیم صهیونیستی هفتۀ گذشته اظهار داشت که اطلاعاتی در دست است که حماس ده ها تن از شبه نظامیان را به تهران اعزام کرده است. وی گفت: این استراتژی بسی خطرناک تر از فرستادن اسلحه و تجهیزات نظامی به نوار غزه است.[فرمانده حماس درست چند روز پس از ادعاهای دیسکین بر این گفته ها صحه گذارد.]

به گزارش خبرنگار سرویس بین الملل خبرگزاری انتخاب به نقل از تایمز؛مقامات رژیم صهیونیستی اعلام کرده اند که ایران بطور موازی از دو سو از طریق حماس در نوار غزه و حزب الله در لبنان در حال مبارزه با اسرائیل است.

این فرماندۀ ارشد گروه حماس گفت: برخی از این افراد بعد از گذراندن آموزشهای نظامی خود در تهران،آموزش هفتصد شبه نظامی دیگر را در سوریه بر عهده می گیرند.

hussain - بریتانیا - لندن
سی ان ان هم چند ماه پیش گزارش داد امریکا در حال آموزش و تجهیز یه گروهک جدید سنی در خاک لبنان برای انجام عملیات چریکی در ایرانه و به اونها فارسی هم آموزش داده می شه!
دوشنبه 20 اسفند 1386

Eteraaz - ایران - تهران
منبع خبر : تایمز
به نقل از یکی از فرماندهان حماس !
اینکه ایران به حماس کمک میکنه هیچ شکی نیست ، ولی امکان نداره یکی از فرماندهان حماس بره با یک نشریه آمریکایی مصاحبه کنه و همچین اعترافاتی رو بکنه !!!
تایمز یک مقدار مخاطبش رو احمق فرض کرده !!
دوشنبه 20 اسفند 1386

mehdy_pooya - ترکیه - اسلامبول
ایران از منافع خودش دفاع میکنه . بعد از فلسطین نوبت لبنانه بعد از لبنان نوبت سوریه بعد از سوریه عراق تا فرات اصلا جالب نیست با اسراپیل همسایه بشیم
سه‌شنبه 21 اسفند 1386

iranppp - آلمان - دوسلدورف
در اینکه ایران حماس وحزب الله والمهدی و.... حمایت میکنه شکی نیست.اونها برای ما حکم«هایتک»رو دارن که در مواقع لزوم مورد استفاده قرار میگیرن.اما این فرمانده ارشد حماس اسمی-رسمی-لقبی نداره؟ یا تایمز فکر کرده همه دنیا گوششون مثل مردم آمریکا وانگلیس واسترالیا درازه وهر چیزی رو به جای«ساسیج»یا همون سوسیس خودمون میشه به خوردشون داد.
سه‌شنبه 21 اسفند 1386

ali_esf - ایران - اصفهان
واقعا مسخره بود این خبر....................
سه‌شنبه 21 اسفند 1386

shervin_bito_wien - اتریش - وین
جالبه در کشوری که سنگ علی را به سینه میزنه و مدعی دیانت کامل وپیروی از شیعه است در هنگام عمل به اینطور مقرزانه وارد سیاست های کشورها میشود
حماس از شاخهای عملیاتی عبدلله عظام مصری است که شدیدا مخالف شیعه و امام بازی هایش هست
سه‌شنبه 21 اسفند 1386

iran zamen - نروژ - روگنان
خارج از این خبر یعنی شما قبول ندارید که ایران پایه گذار حزب لله در لبنان است.وبه انها دوره می دهد در ایران.بابا پس شماها خیلی خواب هستید.تنها لبنانیها نستند از افغان از سوریه.و اکثر کسانی که جزوع پلیس ضد شورش هستند و اعدام می گنند و نقاب بر چهره دارند از همین افرادند
چهار‌شنبه 22 اسفند 1386

iranppp - آلمان - دوسلدورف
ایران زامن!(یا زمن یا ضامن)من وشروین ومهدی وحسین کدوممون گفتیم قبول نداریم؟کامنت ها رو اگه می خونی درست بخون.
چهار‌شنبه 22 اسفند 1386

iran zamen - نروژ - روگنان
اقای پ پ پ ازالمان.من منظورم شماها نبودید.منظور من کسانی است که باور ندارند.بعد ترش کردن نداره دوست عزیز.
پنج‌شنبه 23 اسفند 1386

iranppp - آلمان - دوسلدورف
حق با توست.من باید کامنت ها رو درست بخوونم.من خارج از این «خبر»رو خارج از «کشور»-ها- خوندم.با معذرت.راستی ایران ضامن(یا....)یعنی چی؟
پنج‌شنبه 23 اسفند 1386

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.