درمانگاه ویژه " فقط برای مشکلات جنسی آقایان بالای ۲۳ سال در سوئد

درمانگاه ویژه – فقط برای مشکلات جنسی آقایان بالای 23 سال در سوئد


چنانچه نگران هستید که به یک بیماری جنسی و یا به ویروس  اچ. آی. وی دچار شده اید، می توانید در این درمانگاه آزمایش بدهید. مراجعین همچنین می توانند در این درمانگاه  درباره مسائل و نگرانی های خود پیرامون مسائل جنسی و مقاربتی از قبیل انزال زود رس ، مشکل نعوظ (سفت و راست شدن اندام تناسلی مردانه ) و دشواری های دیگر که به فعالیت های جنسی و مقاربتی مربوط است مشورت کرده و کمک بگیرند.

همچنین چنانچه همجنسگرا و یا دوجنسگرا بوده و مایل به طرح هر گونه پرسش و یا دریافت کمک در رابطه با گرایش جنسی خود هستید درمانگاه مردانه "یروا"
آماده است تا برای پشتیبانی از شما با شما گفتگو کند.

از جمله اطلاعات و مشکلاتی که امکان مراجعه در رابطه با آن به درمانگاه مردانه "یروا" وجود دارد می توان به موارد زیر اشاره نمود:

کسب اطلاعات در مورد کاندوم و انواع مختلف آن, کاندوم های زنانه (فمیدوم), مشکل نعوظ (سفت و راست شدن آلت تناسلی مردان), انزال زودرس, مشکل میل جنسی, مشکلات مربوط به اقلیت های جنسی مانند همجنس گرایان و دوجنس گرایان, جلق زدن (استمناء), مسائل مربوط به روابط جنسی, اطلاعات و مشکلات در باره اندام تناسلی مردان,  اندازه های مخت آلت تناسلی مردان, نشانه های بیماریهای جنسی از قبیل کلامیدیا, سوزاک, سفلیس, تب خال (هریس), کوندیلوم (زگیل), هپاتیت ب (یرقان مسری), اچ آی وی و بیماری ایدز و کمک در رابطه با درمان آنها.

بخش بزرگی از خدمات این درمانگاه منحصر به فرد بصورت رایگان ارائه می گردد و بقیه آن نیز مشمول بیمه های درمانی عمومی سوئد می باشد. در صورتیکه نیاز به مترجم دارید می توانید قبل از مراجعه خود مورد آن را اطلاع بدهید تا در زمان مراجعه مترجم در محل حضور داشته باشد. کارمندان این درمانگاه نیز مانند کارمندان دیگربخشهای درمانی سوئد وظیفه حفط رازداری دارند.

مراجعه به این درمانگاه با تعیین وقت قبلی صورت میگیرد. اما همه روزهای چهارشنبه میتوانید مابین ساعات
12.30 الی 18 بدون رزرو وقت قبلی نیز به این درمانگاه مراجعه کنید.

درمانگاه مردانه "یروا" دارای وب سایت اینترنتی به 7 زبان و از جمله به زبان فارسی است که اطلاعات مفصلی در رابطه با فعالیتهای این درمانگاه و  مسائل مربوط به امور جنسی و مقاربتی در آن درج شده است.

آدرس, تلفن و ئی میل تماس
Järva Mansmottagning
Rinkebysvängen
70 B, plan3

RINKEBY
Tel:
08-737 34 44
ٍ
Email: info@jarvamansmottagning.nu

پیوندهای مربوط

www.jarvamansmottagning.nu

منبع : سایت استکهلمیان

  در منطقه "رینکه بی" در استکهلم درمانگاهی وجود دارد که در نوع خود استثنائی است. این درمانگاه فقط مخصوص آقایان بالای 23 سال بوده و همه کارمندان آن از پزشک تا پرستاران نیز مرد هستند, درمانگاه مردانه "یروا".

آقایان بالای 23 سالی که  در رابطه با زندگی جنسی و یا بیماریهای مقاربتی مشکل داشته و یا مایلند در مورد زندگی جنسی و سکسولوژیکی خود راهنمایی بگیرند امکان مراجعه به درمانگاه مردانه "یروا" را دارا هستند که کارمندان آن دارای تجربه ای گسترده در مسائل جنسی و مقاربتی می باشند.
khasteh - فرانسه - استراسبورگ
همه کشورها به این قبیل درمانگاها نیاز دارند و صحبت در مورد مسایلی که واقعیت دارند بهتر از مخفی کاریست .در ضمن 8 مارس روز زن رو به تمام خانمهای سایت تبریک میگم.به امید ازادی زنان در همه جهان.
شنبه 18 اسفند 1386

dandy - امارات - امارات
مرسی....ولی جانم بیشتر از این ازادی چی میخواهی برای زنان...در سیاست .علم ..فرهنگ. و اقتصاد و در هرچیزی بگی با مردها برابرند....نمیدونم چرا تو این دوره و زمونه مریضی جنسی مردها زیاد شده..علتش بیشتر خود ارضایی...!!!!همه کشورها به این قبیل درمانگاها نیاز دارند و صحبت در مورد مسایلی که واقعیت دارند بهتر از مخفی کاریست ..موافقم
شنبه 18 اسفند 1386

DokhtarIrooni - ایران - مشهد
khasteh جان با نظرت موافقم.
dandy جان به نظر من در زمینه سیاست و اقتصاد هنوز به طور برابر به زنان میدون داده نشده.
یکشنبه 19 اسفند 1386

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.