احمدی نژاد: ایران باید قدرت اول اقتصادی شود

احمدی نژاد: ایران باید قدرت اول اقتصادی شود

رییس جمهوری گفت:باید تلاش کنیم جمهوری اسلامی ایران در عرصه‌های مختلف به خصوص اقتصادی به قدرت اول تبدیل شود.

به گزارش خبرنگار ایرنا دکتر "محمود احمدی نژاد" پنچشنبه در مراسم افتتاح چند طرح پتروشیمی، عمرانی و مخابراتی در ماهشهر افزود: باید افق نگاه خود را به دور دستها بدوزیم و تا با توجه به استعدادهای موجود بتوانیم به این جایگاه دست یابیم.

رییس جمهور با اشاره به اینکه امروز همه دنیا اقرار می‌کنند ملت ایران قدرت اول جهان است افزود: این امر از طرفهای زیادی عنوان می‌شود و همگان به این امر واقف هستند که ایران قدرت اول جهان است.

احمدی نژاد تاکید کرد: قدرت ملت ایران فرهنگی، معنوی و انسانی است نه اهریمنی، شیطانی، تسلیحاتی و از طریق وحشی گری است و در طول تاریخ همواره انسانیت و معنویت بر قدرت مادی غلبه دارد.

رییس جمهور با تشکر از همه دست اندرکاران احداث و راه‌اندازی طرحها در کشور و به ویژه طرحهای افتتاح شده امروز در خوزستان خاطرنشان کرد: صنایع پتروشیمی باید نگاه خود را به تمامی نقاط جهان از جمله آمریکای جنوبی داشته باشد تا ایران بتواند به رشد و توسعه بیشتر در این زمینه برسد.

احمدی نژاد با اشاره به ظرفیتهای عظیم و استعدادهای کم نظیر و بی‌بدیل برای نفت گاز و پتروشیمی در خوزستان اظهار داشت: باید دست اندرکاران پتروشیمی ایران توانایی و استعدادهای خود را به دنیا صادر کنند.

رییس جمهور افزود:امروز تقاضاهای زیادی برای ساخت مدیریت و پشتیبانی در بخشهای گوناگون جهان وجود دارد و دست اندرکاران پتروشیمی می‌توانند از این ظرفیتها برای احداث مجتمعهای پتروشیمی استفاده کنند.

احمدی نژاد خاطر نشان کرد:امروز اقدامات مطلوب و بزرگی در زمینه پتروشیمی در کشور انجام می‌شود و به خاطر همین اقدامات، تولیدات محصولات پتروشیمی در سال ‪ ۸۶‬به ‪ ۲۳‬میلیون تن رسیده و در سال ‪ ۸۷‬به ‪ ۳۸‬میلیون تن در سال خواهد رسید.

احمدی نژاد با اشاره به اینکه خوزستان سنگر و پشتوانه ایران است افزود:
همه ما مدیون مردم خوزستان هستیم و این مردم نقش خود را در طول تاریخ به خصوص جنگ تحمیلی ایفا کردند و دولت باید بیشتر و بویژه توسعه همه جانبه این استان را دنبال کند تا خوزستان بتواند در ده سال آینده به جایگاه شایسته خود برسد.

رییس جمهوری در این سفر یک روزه سه طرح پتروشیمی در منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی بندر امام و پتروشیمی رازی و آزادراه خلیج فارس را افتتاح کرد.

"غلامحسین نوذری" وزیر نفت، "محمد سلیمانی" وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات و "محمد رحمتی" وزیر راه و ترابری رییس جمهوری را در سفر به ماهشهر همراهی می‌کنند.

derafsh - اتریش - وین
جک خیلی خنده داری بود. کلی خندیدم. ممنون به خاطر جک قشنگتون.
پنج‌شنبه 16 اسفند 1386

koorosh.2007 - ایران - سنندج
من از این موندم با چه روی حرف میزنه بابا کم شعار بدید یک کمی هم عمل داشته باشید فقط دارن شعار میدن .داریم ازگرسنگی میمیرم خوزستان بیشتر در امد ایران از ین استان هست بروید نگاه کنید ویرانه ست .نگاه به کشور بکنید هنوز جاده های کشور افتضاحه.ما از لحاظ فرهنگی بد نیستیم . اینها باید اول اقتصاد و ازادی مردم را تامین .اقتصاد هر کشوری جوانان هستنند که یا دارن از کشور فرار میکنند یا در داخل که معتادند. حرف زیاد که همتون میدانید چه برسر این مملکت خواهد امد اگر زود نجنبیم
پنج‌شنبه 16 اسفند 1386

javadremix - ایران - تهران
بله اقتصاد ......اقتصاد .........اقتصاد.......اونم چه کسی......محمود احمدی نژاد.........پدر علم تورم.....اقتصاد.........اقتصاد.........اقتصاد
پنج‌شنبه 16 اسفند 1386

HaPaLi - بلژیک - لیر
شکم گشنه و اروغ فندقی...گند اقتصادو درست کن .شماره نخواستیم
پنج‌شنبه 16 اسفند 1386

HaPaLi - بلژیک - لیر
بعضی وقتا من دنبال یه واژه میگردم که در خصوص صفت و سرشت این موجود باشه. یه اسمی صفتی چیزی. اما باور کنید حتی زننده ترین کلمات کم میارن. واسه همین فکر کنم بهتره هر روز یه اسمی روش بذارم.
پنج‌شنبه 16 اسفند 1386

asal20 - ایران - تهران
حرفهای اینم مثل حرفهای مادر شوهر من از رو خیالاته
پنج‌شنبه 16 اسفند 1386

dara - ایران - ایران
احمدی نزاد کوتاه بیا ..حرفهای تو رو پنجاه سال بعد ماها متوجه میشیم .(عین نظریه نسبیت ) عزیزم به مردم فرصت بده تکامل فکری پیدا کنند!
پنج‌شنبه 16 اسفند 1386

بنده ی خدا - ایران - بوشهر
کوروش از سنندج با عرض معذرت باید بگم ایران بدون بوشهر هیچی نیست,قطب اقتصاد ایران بوشهره.
هر چند هر جای ایران باشه هیچ فرقی به حال منو تو نداره.روز به روز اوضاع داره بدتر میشه.حالا این بنزین ازاد که اعلام بشه خدا میدونه چی بسر قیمتها میاد.
پنج‌شنبه 16 اسفند 1386

javadremix - ایران - تهران
آقای کوروش جوانان گوسفند نیستند که یا معتاد بشند یا به خارج فرار کنند هر کی ندونه فکر میکنه فقط همین دو راه برای جوانان ایران باقی مونده
پنج‌شنبه 16 اسفند 1386

احمدرضا - امارات - دبی
وا وا باز حرف زدی تو حالا دیگه کم کم داریم به هاله ی نورت ممولی جان ایمان میاریم خوبه دیگه بمبی نداری منفجر کنی مگه نشنیدی که همون اول خمینی این مشکلو حل کرد و بیان فرمود اقتصاد مال خره ( عین لفظ خمینی)
پنج‌شنبه 16 اسفند 1386

iranppp - آلمان - دوسلدورف
آلمانی ها برای رسیدن به اینجائی که هستن فقر گرسنگی مرارت کشیدن.ماهم تحمل مرارت رو داریم.روی پای خود ایستادن سختی داره. دورانیه که باید طی بشه.هلو بیا برو تو گلو با صلاحدید واجازه وکمک آمریکا؟ ( باصدور نکردن قطعنامه وتحریم نکردن وحمله نکردن وحمایت نکردن از «صدامسانان»)
پنج‌شنبه 16 اسفند 1386

zpirooz - آلمان - آخن
شتر در خواب بیند پنبه دانه گهی لپ لپ خورد گه دانه دانه
آقای پریزیدنت دکتر محمود جون روت میشه در مورد خوزستان اینطوری حرف بزنی شما که ثروت مملکتو که از خوزستان تامین میشه تا حالا چاپیدید و مردم بدبختشو که زمان آن (طاغوت) بهترین امکانات زندگی رو داشتند بیچاره کردید حتی اب آشامیدنی تصفیه شده رو ازشون دریغ کردید تا جاییکه باید توی خونه هاشون دستگاه تصفیه داشته باشند تازه اگه تواناییشو داشته باشند. حرف زدن مفته آره مالیات هم نمیخواد پس بازم گنده گویی کن
پنج‌شنبه 16 اسفند 1386

avisa - ایران - تهران
بیچاره توهم زده
پنج‌شنبه 16 اسفند 1386

شیراز+دوحه+لندن - انگلستان - لندن
حرفاش قشنگ بود....ولی کاش عمل میکردن بجای حرف زدن...
همش تهدید....تهدید...اسراییل....امریکا....هسته ای.....
چه عجب بالاخره یادشون اومد اقتصاد هم مهمه....
کلی خندیدم از حرفش که گفته بود ایران قدرت اول جهانه.....
دکی وقتی جو میگیرتش همه چی میگه....
شما ناراحت نباشید...
پنج‌شنبه 16 اسفند 1386

amir3pich - سوئیس - لوزان
زبان در وصف این همه نبوغ وتوانائی پرزیدنت احمدی نژاد عاجز میمونه
پنج‌شنبه 16 اسفند 1386

sarami - ایران - خرم آباد
شتر در خواب بیند پنبه دانه. گهی لپ لپ خورد گهی دانه دانه !!! مثل اینکه حاجی آقا از یاد برده است خودش زمانی یک نفر از گروه دوم ترور اقای بختیاربود.ا....وای که از خریت این آدم دلم دارد می ترکد .در آخر فقط یک سوال دارم آیا ما ایرانیها اینجوری هستیم ؟اگر این یک ایرانی است من می گویم حاشا حاشا از ایرانی بودن!!!!!!!!!!!!!!!!
پنج‌شنبه 16 اسفند 1386

Amir24 - اطریش -
خیلی خنده داربود
پنج‌شنبه 16 اسفند 1386

dara - ایران - ایران
این احمدی نزاد ترمز نداره مو اظب باشین زیرتون نگیره والا خونتون هدره!
خودش گفته هسته ترمزش بریده..
پنج‌شنبه 16 اسفند 1386

mah1 - ایران - تهران
iranppp
عزیز واقعا خوندی کامنتتو؟ شما اگه زن وبچه داشتی ماهی 200000 تومن( اونم اگه!) درمیاوردی که باید جوابه یه میلیون بدبختی رو میدادی راستی اگه ایران تشریف داشتی! به این راحتی ایرانیها رو به لوسی وکم طاقتی متهم نمیکردی! المانیهایه شما چوبه ادمکشیهاو جنگهای جهانی و.... خوردن ما چی؟
پنج‌شنبه 16 اسفند 1386

ali-vienna - اتریش - وین
پی پی جان
المانی ها قبلاً اینطور پیشرفته بودند که بعد گرسنه بشوند و بعد دوباره پیشرفته؟

ما که پا به پای ژاپن بودیم حالا داریم پسرفت میکنیم خنده داره...
و خنده در تر از اون حرفهای تو و امثال توست
پنج‌شنبه 16 اسفند 1386

vahid4268 - ایران - تهران
این مرتیکه دیوانست.........
پنج‌شنبه 16 اسفند 1386

vira - ایران - تهران
اقای علی وینا ما کی پا به پای ژاپن بودیم که خودمون خبر نداریم ؟ نکنه زمان بدبختی ژاپنی ها پا به پا شون بودیم ؟ یا شاید اون موقع که پیکان مونتاژ میکردیم پا به پا شون بودیم ؟ بعد هم این مملکت هم انقلاب داشته و هم جنگ ٬ کدوم مملکتی رو سراغ داری که این دو حادثه پشت هم واسش اتفاق بیفته اما بازم سر پا بایسته ؟
پنج‌شنبه 16 اسفند 1386

kotlet - ایران - تهران
عجب توهمی
پنج‌شنبه 16 اسفند 1386

zpirooz - آلمان - آخن
iranppp - آلمان - دوسلدورف شما توی آلمان سختیتونو بکشید هم استانی هم که هستیم میدونم اینجا چقدر سخت میگذره. ملت قدر نشناس ایران هم با این راه روشن پیش رویشان با سیاستهای بخردانه پرزیدنت عزیز به پیش میرند آب تو دل شما تکون نخوره لطفا
پنج‌شنبه 16 اسفند 1386

khasteh - فرانسه - استراسبورگ
برو گشنه های خودتو سیر کن نمیخواد گنده ....... کنی.
پنج‌شنبه 16 اسفند 1386

koorosh.2007 - ایران - سنندج
من نگفتم جوانان این دو راه دارند تو بگو راهی مونده ؟ ایران همه جاش میتونه قطب اقتصادی بشه بد بختی ما اینه که اقتصاد در ایران در یکی دو نقطه جمع شده ما نمی تونیم بدون هم زندگی کنییم این و یادتون نره /اما تا اقتصاد ازاد و ازادی کامل نباشه همه ش حرف می شه به امید ازادی ایران و اتحاد ایرن .اما تا این حکومت هست همینه که میبینیم .زنده باد ایران وایرانی
پنج‌شنبه 16 اسفند 1386

dandy - امارات - امارات
اقای بابک نیستی ؟؟؟؟دوست دارم پاسخت و بخونم.. ملت ایران قدرت اول جهان است...والله چی بگم انشالله همه چیز درست میشه......عسل جان وجودت تو سایت باعث شادی بخشه و لازم...ای کاش میدونستم مادر شوهرت جکارت کرده..شبیه به مادر سندریلاست.؟.
جمعه 17 اسفند 1386

iran zamen - نروژ - روگنان
لا کن من توی دهان این دولت می زنم .من توی دهان این ملت می زنم .من خودم دولت تعین می کنم.اقتصاد دیگر چی.اقتصاد مال خر است.بله بخاطر همین حرفها ست که بهترین اقتصاد جهان خو اهیم شد.به امید ان روز رویائی
جمعه 17 اسفند 1386

Nima 1 - سوئیس - زوریخ
اقتصاد می خواهیم چکار ؟ اون بزرگتون که گفت اقتصاد مال خر است. بمب اتمی رو عشق است.
جمعه 17 اسفند 1386

amir3pich - سوئیس - لوزان
عسل جان مادرشوهرت نسبتئ با احمدی نژاد نداره شاید اصلا خودش باشه یه خورده دقت کن
جمعه 17 اسفند 1386

hussain - بریتانیا - لندن
هممون تو رئیس جمهور شدن این بابا مقصریم...!!! یا شرکت نکردیم یا بعضی ها هم از لج هاشمی بهش رای دادن...
حالا هم حقمونه! هر بلایی این بابا بیاره سر ابرو حیثیت ایران حقمونه...
جمعه 17 اسفند 1386

zpirooz - آلمان - آخن
این شعر فقط برازنده ینفره:
تو به این کوتهی و پست قدی
اینهمه کبر و عجب، بوالعجبی است
یک وجب نیستی و پنداری
کز سرت تا به آسمان، وجبی ست
جمعه 17 اسفند 1386

iranppp - آلمان - دوسلدورف
حتی اگر حرف دکتر در حد یک آرزو باشه حتی دست نیافتنی نباید بهتون بربخوره واین صد من یه غاز ها رو بنویسید. ودر جواب ماه 1:دوست عزیز .واقعا از قدرت اقتصادی مردم در ایران چندان مطلع نیستم.اما وقتی یک نظر به اوضاع احوال آشنایان و فامیل ومسافرانی که ازایران میان اینجا( وبعضا از سر ندانم کاری متقاضی پناهندگی میشوند)-میبینم مردم اینقدری که مینالند درمانده ومستاصل نیستند .فقط بحث بر سر خواسته هاست .که ما ایرانیها اساتید زیاده خواهی وغر زدن وخود کم بینی(یا نداشتن خودباوری)هستیم.مخلص کلام من هیچ دانشجوئی رو (از اطرافیان) درایران نمیشناسم که برای تامین مخارج تحصیل ومعاشش نصف من وخیلی از هم دانشگاهی هام کار «مفید»(بدنی-یا فکری)انجام بدهند(از جمله برادر-خواهر-پسرو دختر خاله های خودم).اما همه زیاده خواه وتن پرور وهمیشه شاکیند.اگربه برادر اینجانب بگم عزیزم برای تامین مخارجت حاضری رانندگی تاکسی کنی واویلا انگار که فحش ناموسی بهش دادی.گاهی از خودم هم میپرسم اگرمن هم ایران بودم حاضر بودم .....به احتمال قریب به یقین نه.چرا؟چونکه فرهنگ ما ما را به پرخوری وتن پروری وهلو بیا برو تو گلو و طلب ابدی «پول نفت»ا(فرق نمیکنه از شاه-خمینی-احمدی نژاد یا هرمملی یا حسنی دیگه)عادت داده.همیشه آدم باید از خودش کار مثبت من برای جامعه ووطنم چیه(که اینقدرپر توقعم)مثل نسل قدیم آلمان که آلمان رو ساختند.البته ما مردمی هستیم که مشاغل شریف رفتگری(سپور)وکارگری(عمله وحمال) و....ازش به عنوان فحش استفاده میکنیم . صراف ودلال وبساز بفروش و........که عاملین تورمن وانگلهای جامعه در دید خیلی جاشون بالاتر از اغلب مشاغل مفید و شریف دیگه است چون بنز وبرج وویلا دارن.مائی که معیار تندرستی مون چاقیه(میپرسیم چاق !سلامتی)ویک دلارفروش جایگاه برتری از یک معلم داره(به خاطر پول وماشینش)مشکلمون ریشه ای وفرهنگیه نه احمدی نژادی و.....
جمعه 17 اسفند 1386

ali-vienna - اتریش - وین
د همون انقلاب ننگین باعث این شده دیگه! حرف منم همینه!
در ضمن، فرانسه هم انقلاب داشت اگه یادت باشه!!! بعدش چی شد؟
حالا هر چی که بود از ژاپن و کره میومدن ایران کارگری؟ الان چی؟ ایرانی شده مرده سوز ژاپنی ها!
دختر ایرانی کجاست؟ تو دوبی به فروش میره! جووناش کجان؟ توی دانشگاه ها، مؤسسات علمی و دستگاه سیاسی کشورهای دیگه کار میکنن!
خاطرت دکتر نادری را خوندم، داشت گریه ام میگرفت از جهل این دولت مردان ایران! بهش اجازه که ندادن توی ایران کار کنه هیچ، تازه گفتند این آقا در فضا دنبال امام زمان میگرده که او را به هلاکت برسونن!!!!!
بعد بگید رفته توی سازمان فضایی استکبار جهانی کار میکنه!
چقدر جهل، چقدر نادانی! خدایا، نجاتمون بده

چرا جنگ 8 سال طول کشید؟ اگه اینا به فکر اقتصاد بودند که تمومش میکردند! تازه دفاع هم میکنی!
به قول خسته اون گندشون گفت اقتصاد مال خره! گفت این مغز های گندیده بزار برن و و و
با چی میخوان اقتصاد ایران را درست کنند؟ با تورم بالای 20٪ یا با گوجه فروشی و قصابی در خونه احمدی نژاد! (راستی تا یادم نرفته، این را توی مجلس گفت، مستقیم هم از شبکه خبر پخش میشد! باز هم مونتاژ؟)
اتریش هم بدبخت بود، الان چی؟ نه نفت داره، نه گاز نه این همه منابع طبیعی هم نداره!
حرف زور نزن...
راستی ویرا، چرا ما اینهمه دانشمند و مخترع داشتیم، یکدفعه تا احمدی نژاد اومد ظاهر شدند؟
جمعه 17 اسفند 1386

ali-vienna - اتریش - وین
با پوزش از آقا نیما!
منظورم نیما بود، اشتباه نوشتم khasteh
جمعه 17 اسفند 1386

vira - ایران - تهران
دوست عزیز من اقای علی . من هیچوقت نگفتم مسیر انقلاب درست بوده ٬ چون اصولا با دیکتاتوری مذهبی از بیخ و بن مخالفم . اما دوران شاه هم همین بود و بهتر نبود و { اگه خوب بود انقلاب نمیشد } . / تمام حرف من اینه ٬ اگه کسی حرف حق زد ٬ از روی عادت ( که هممون عادت کردیم به جمهوری اسلامی فحش بدیم ) بهش فحش ندید و خرده نگیرید . الان تیتر مطلب چیه ؟ { ایران باید قدرت اول اقتصادی بشه } . چرا که نه دوست عزیز ؟ ( فکر میکنی که عملیه که این حکومتو سرنگون کنیم و بعدا دنبال پیشرفت بریم ؟ در کنار اینکه این حکومت بین مردم ریشه مذهبی داره و گذشته از اون ٬ این مملکت تحمل خونریزی و انقلاب دیگه رو عمرا نداره ) - پس راه حل چیه ؟ بشینیم و فحش بدیم ؟ اگه این راه کار ساز بود که بعد از 30 سال مشکل گشا شده بود ! - من فکر میکنم اگه کسی با قصد کار و خدمت بیاد جلو ٬خصوصا کسی از جنس احمدی نژاد در میان اشفته بازار اخوندهای سرمایه دار ! حمایت کردن ازش بهتر از فحش دادن باشه - در عین اختلاف عمیق عقیدتی که با ایشون دارم . ( خاتمی و دار و دسته اش رو هم دیدیم که برای حفظ منافعشون در انرژی هسته ای رو تخته کردن و برای کسب محبوبیت هی دم از ازادی زدن . اخه اخوند حکومتی رو چه به ازادی ؟ ) - حداقل احمدی نژاد جلوی امریکا ایستاده و از پیشرفت مملکت داره حمایت میکنه . دیدی که موشک هم فرستادیم هوا ! برنامه های هسته ای رو هم متوقف نکردیم . این یعنی یک قدم به جلو . - اشکال کار اینجاس که ما اگه انتقادی هم داریم جوری بیان میکنیم که از صد تا فحش هم بدتره ! و انگار به خاطر مخالفت با احمدی نژاد حاضریم تیشه به ریشه ایران بزنیم با هر چی ایرانی که توشه ! / راستی اون گوجه فرنگی رو هم راست گفت بیچاره ! بابا قیمت میوه و تره بار اینجا تو مغازه ها یه قیمته و توی میادین شهرداری یه قیمت دیگه ( تازه مغازه به مغازه هم فرق میکنه ! ) . این گوجه فرنگی هم بامبول همون جماعت بود که داءم دنبال سنگ انداختن بودن . / در ضمن دوست من کی گفته دخترای ایرونی تو دوبین ؟ ما همین جا وسط تهرون حی و حاضر در خدمت شما کامنت مینویسیم ! حالا اگه چهار نفر هم این وسط دنبال پول بیشتر و عشق و حال اسونتر خواسته یا ناخواسته رفتن دوبی ٬ این مسءله رو عمومی نکنید لطفا ! بابا 65 درصد دانشجوها در ایران دخترن . / جوونای ایرانی هم والله از زمانی که ما شنیدیم در پی زندگی در ممالک فرنگ ! سر و دست میشکستن . چه دانشجو و تحصیلکرده ٬ چه غیر دانشجو و بیسواد ! این قصه سر دراز دارد . ممل امریکایی مگه یادت رفته ؟! بابا ممل که دیگه مال زمان شاه بود ! - البته کار جوون ایرونی تو ژاپن واقعا تاسف داره . اینو موافقم . ولی مدتیه انگار دیگه تب ژاپن خوابیده خدا رو شکر . / در مورد دکتر نادری ٬ باعث تاسف که در ایران کار نمیکنه ٬ و اگه هم تو ناسا کار میکنه بازم واسه ایرانی ها افتخاره . / راجع به جنگ هم قضاوت اینکه میشد کمتر طول بکشه یا نمیشد مشکله . به هر حال فرقش زیاد نیست ٬ یه سال دیر و زود . زودتر هم اگه تموم میشد اون اثار تخریبی رو بالاخره میگذاشت . / بعد هم علی جان ما با کشور های اروپایی خیلی فاصله داریم . زمان شاه هم داشتیم . ما تفاوتهای فرهنگی ریشه ای با اروپا داریم . کی ایده ال بشیم مثلا مثل کشور های اسکاندیناوی ٬ خدا داند . ولی بازم دلیل نمیشه که اگه میتونیم یه قدم جلوتر بگذاریم بهانه جویی کنیم و تکون نخوریم . یعنی راه دیگه ای نداریم . / نکته اخر ! ما حتی اگه از نظر اقتصادی خدا هم بشیم نه ژاپنی ها دیگه میان اینجا نه کره ای ها ! مگه دیوانن بیان جایی که نه دیسکو داره نه لب دریا داره نه مشروب ازاده ؟ تازه خانومها هم که از دم در حجاب به سر میبرن ! همینه دیگه . اش کشک خالته ٬ بخوری پاته ٬ نخوری پاته !
جمعه 17 اسفند 1386

khasteh - فرانسه - استراسبورگ
احمدی نژاد . رفسنجانی .فلاحیان .همه اقاها و اقازادهها و همه شکنجه گرای اوین و همه و همه و همه وهمه.................... هرکدام یک پا از هزار پای کثیف جهالتند که نقشه ای جز نابودی ملت در سر ندارند و تاریخ نشان داده امیزش دین و دولت جز نابودی خلقها را به همراه نیاورده.
شنبه 18 اسفند 1386

ali-vienna - اتریش - وین
بزار یه کلام بهت بگم
احمدی نژاد از کجا اومده؟ فکر میکنی مردم انتخابش کردند؟ از دل همین ولایت بیرون اومده! من با کسی همصدا میشم که اولاً، از دل مردم بیرون اومده باشه، دوماً در برابر ولایت فقیه بایسته! چون باعث تمام بدبختی ها همون ولایت فقیه است و بس! یعنی یه نفر مصدق! اونوقت من هم پشتشم!!!
اما احمدی نژاد بیاد ما را درست کنه!!! زهی خیال باطل!!!!
در ضمن، من هم با تیتر صد در صد موافقم! اما هیچ کشوری نیست که بدون پشتوانه کشورهای دیگه به جای برسه! حالا اگه احمدی نژاد میخواد، خواب دیده خوش باشه...
امریکا که امریکاست هنوز وقتی میبینه چین براش کفش یا اسباب بازی به صرفه تر درست میکنه میره از چین وارد میکنه! وقتی میبینه ماهواره فرستادن از روسیه براش به صرفه تره، از روسیه میفرسته
اما این آقا میخواد همه چیز را داخل ایران درست کنه، اما به چه قیمتی؟ این تازه ضرر به اقتصاده! یه معادله ساده که اصلاً جای بحث نداره!
وقتی ایران نمیتونه هواپیما یا قطعاتش را درست که، وقتی نمیتونه گاز به چاه های نفت تزریق کنه، باید قبول کنه که با امریکا باید همکاری کرد! من حرفم نوکری نیست، همکاری خیلی فرق داره با نوکری!
اما بنای این انقلاب ننگین با مرگ بر امریکا نهاده شده و نه احمدی نژاد که نوکر این هاست میتونه درستش کنه نه کس دیگر، تا وقتی که این رژیم هست درست بشو نیست! اگه خیلی اعتقاد داره که نماینده مردمه، چرا یه رفراندوم آزاد زیر نظر کشور های مختلف نمیگذاره؟ نکنه همه دست به دست هم میخوان علیه محمود توطئه کنند؟
موشک هم دیدیم چی بود! سالی که نکوست از بهارش پیداست! شمارش معکوسش که 8 تا 10 ثانیه اختلاف داشته باشه، بقیش پیداست! اصلاً چی شد؟ کجا رفت؟ یه حرف زدن، تو هم دلت خوشه ها...
البته اگه اعتقاد داری که خیلی کار بزرگیه، به نظر من خیلی زود تر از اینها باید فرستاده میشد!
هنوز دارن تو ایران سر این بحث میکنن کدوم روستا را آب دادند، کدوم ده کوره برق کشیدن! تازه میگن آن پدر و پسر!!!!! این کار ها را نکردند! ولی نمیگن سی سال گذشته و دنیا زیر و رو شده!

وای خدا من، به کجا داریم میریم...
------------------------------------------------------------------
پی. اس: با این حرفت موافقم، اگه آزادی کامل بود که انقلاب نمیشد! اما به خدا صدها هزار بار بهتر بود
شنبه 18 اسفند 1386

vira - ایران - تهران
دوست عزیز احمدی نژاد رو مردم انتخاب کردن و از دل همین مردم بیچاره دراومده . ( بگذریم که خود من هم در عین ناباوری دوستانم ! با اگاهی و رغبت بهش رای دادم ) . از طرفی ایشون جزء همین سیستم دیکتاتوریه ٬ چون حکومت های دیکتاتوری اصولا کسی رو به غیر خودشون در درونشون راه نمیدن ٬ بنابراین برای تغییر باید کسی از داخل خود حکومت بیاد بالا . در زمان شوروی سابق گورباچف از دل خود سیستم دراومده بود ( البته قصد من مقایسه ایران و شوروی نیست بلکه مثال زدم ) / همکاری با امریکا مطمءن باش که خواسته بقیه هم هست منتها در شرایطی که بهش باج ندیم . وقتی امریکا حتی برای مذاکره ای که احمدی نژاد چند ساله داره پیشنهادش رو تکرار میکنه پیش شرط تعلیق فعالیت های هسته ای رو میذاره ٬ اونوقت متاسفانه همکاری تبدیل میشه به نوکری . الان میبینی که ایران با کشورهایی که از نظر عقیدتی از اصل و اساس باهاشون مخالفه رابطه برقرار کرده مثل روسیه یا چین یا نیکاراگوءه و ونزوءلا . این کشور ها اصلا خدا رو هم قبول ندارن باز امریکایی ها مذهبین ! اما با کشور هایی که گفتم روابط نزدیک داره ٬ ولی با امریکا نه . / در مورد موشک هم به هوش و توانایی های بچه های ایرونی شک نکن . / زمان پدر و پسر هم که البته بحثش زاءده بابا عهد عتیق که نبوده . اب و برق نداشتن دهات اون موقع هم فاجعه بوده و از کم کاری اون شاه بی عرضه بوده . الان هم که دهات این حداقل ها رو دارن افتخار نداره ٬ ولی کاری بوده که همون موقع باید میشده ٬ نه الان . / به هر حال احمدی نژاد از نظر من با این جماعت اخوند فرق داره . اونقدرا هم که میگه مطیع رهبر نیست . لاریجانی نماینده رهبر در مذاکرات هسته ای بود که احمدی نژاد خلعش کرد . افرادی که در حکومتن برای اینکه مثلا وحدت رو حفظ کرده باشن حتی شده در ظاهر از رهبر طرفداری میکنن . اگه غیر از این بود که همه چیشون قر و قاطی میشد . بازم خوبه که امنیت مملکت سر جاشه . من بارها اینو گفتم . این یه قلم کار رو این حکومت خوب انجام داده . به هر حال این تفاوت در عقیده من و شما و بقیه طبیعیه . فقط هم یه چیز این وسط مهمه ٬ که هممون مصلحت ملی رو در نظر بگیریم ٬ و اون رو به عقیده شخصی ترجیح بدیم . من اگه به خواست دل خودم بود دوست داشتم کسی مثل اتاترک بشه رییس جمهورمون ( گرچه اتا ترک در دنیا بی نظیر بود ) . اما واقعیت مملکت ما چیز دیگریست . باید واقع بین بود .
یکشنبه 19 اسفند 1386

Nima 1 - سوئیس - زوریخ
ali-vienna - اتریش - وین
من هم این شماره معکوس را متوجه شدم. روی شماره 8 موشک رفت.
مرسی از نظرت
یکشنبه 19 اسفند 1386

khasteh - فرانسه - استراسبورگ
با احترام به اونایئ که از پیشرفت روستا ها دفاع میکنن وقتی زلزله بم پیش اومد همه از من میپرسیدن اینایئ که ریختن پایین خونه بودن ؟
یکشنبه 19 اسفند 1386

khasteh - فرانسه - استراسبورگ
نیماو علی منم متوجه این موضوع خندهدار ( گریه دار ) شدم .
یکشنبه 19 اسفند 1386

khasteh - فرانسه - استراسبورگ
ایا در مملکتی که بچه های 8 ساله با کراک و شیشه اشنا هستند میتوان گفت که امنیت وجود داره ؟این امنیت کشیدن خلقی به طرف نابودیه .
یکشنبه 19 اسفند 1386

iranppp - آلمان - دوسلدورف
نیما و علی وخسته وبنی اسرائیل!!!منم متوجه شدم.8 یا 10 ثانیه نبود.13 ثانیه و 295 هزارم ثانیه بود.خدا از سر تقصیرات احمدی نژاد نگذره.خوش انصافها اصل مطلب (فن آوری) رو ول کردید.نشستین با رقم ها و اعداد من درآوردی تون بازی (و همدردی)میکنین؟
یکشنبه 19 اسفند 1386

khasteh - فرانسه - استراسبورگ
پی پی جون متوجه نشدی چی شد . تکنولوژی روسا بود رفت بالا شماره معکوسشو گذاشته بودن برا اینا که اونم ....
یکشنبه 19 اسفند 1386

پری دریائی - ایران - تهران
معمولا همه کشورها در پایان سال جاریشون و در استانه اغاز سال نو جوک سالشونو انتخاب می کنن (یعنی خنده دارترین و مضحک ترین سخن سال در واقع). در استانه سال نو و اغاز سال 87 اینم از جوک سال ما!!!اللبته اگه منظورش از اخر اول شدن باشه جوک نیست عین واقعیته. با سر کار موندن این جناب صد در صد به این افتخار هم نائل خواهیم شد ( افتخاراز اخر اول شدن در حیطه اقتصاد) البته اگه تا حالا نائل نشده باشیم.
دوشنبه 20 اسفند 1386

iranppp - آلمان - دوسلدورف
اگه موشک روسی بوده بی کفایتی و بی نظمی ودیگر موضوعات گریه آور!!! رو به ایرانی ها نسبت میدید؟اصلا اگه روسی بوده شما چرا بهتون به خاطر 8 ثانیه فشار اومده که اینقدر کنکاش گران ریز بینی شدید. هر چقدر هم که مخالف دولتید چرا زحمات دانشمندان و مهندسان و کارگران ایرانی رو زیر سئوال برده وبی اهمیت می کنید؟!!!
دوشنبه 20 اسفند 1386

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.