ایسنا قسم سه گانه احمدی نژاد را حذف کرد

ایسنا قسم سه گانه احمدی نژاد را حذف کرد

خبرگزاری ایسنا در خبری که آن را از خروجی خود حذف کرد از قول دبیر هیات دولت نوشت: رییس‌جمهور در هیات دولت سه بار قسم خورد قدمی برای ریاست‌جمهوری در دوره دوم برنمی‌دارم و به تکلیف خود عمل می‌کنم؛ چهار سال بعد باشم یا نباشم.
در خبر حذف شده از خروجی خبرگزاری ایسنا از قول دبیر هیات دولت آمده بود: با وجود برخی تهدیدات دشمن و زمزمه‌های عناصر خودفروخته در دامن زدن به آن، احمدی‌نژاد تردیدی در رساندن ایران به مرز هسته‌ای نکرد تا همه را بر سر سفره هسته‌ای بنشاند.

بنابراین گزارش مجید دوستعلی که در نشست ماهانه هیات فداییان ولایت استان قم سخن می‌گفت، با اشاره به نقش رییس‌جمهور در پیروزی ایران در دستیابی به انرژی هسته‌ای، اطاعت و تسلیم محض در مقابل ولایت و سرباز مقام معظم رهبری بودن، هم‌چنین دشمن‌شناسی را از ویژگی‌های دولت نهم عنوان کرد و گفت: مهرورزی، شکسته‌شدن شکاف بین مردم و مسوولان، احترام به مردم، استقامت در برابر دشمن و خدمتگزار مردم بودن همگی از مواردی است که در دو سال اخیر توسط دولت نهم به وجود آمد.

وی در ادامه با انتقاد از سخن برخی که معتقدند هیچ کار عمرانی در کشور انجام نشده است گفت: فقط در یکی از بخش‌ها که بودجه عمرانی آن در سال 84 ، چهار میلیارد و500 میلیون ریال بود در دو سال اخیر 145میلیارد ریال کار عمرانی صورت گرفته است.

دبیر هیات دولت مفهوم «پول نفت سر سفره مردم آوردن» را انجام کارهای عمرانی در نقاط مختلف کشور و اشتغال‌زایی در بخش‌های گوناگون دانست و اضافه کرد: رییس‌جمهور در هیات دولت سه بار قسم خورد "قدمی برای ریاست‌جمهوری در دوره دوم برنمی‌دارم و به تکلیف خود عمل می‌کنم؛ چهار سال بعد باشم یا نباشم".

همچنین در ادامه این نشست آشتیانی نماینده قم در مجلس شورای اسلامی نیز گفت: مجلس هشتم باید طوری باشد که رضایت رهبری را جلب کند و با دولت نهم همراه باشد.

وی با اشاره به آیات قرآن کریم ، ولایت اهل بیت(ع) را بزرگ‌ترین نعمت خداوند دانست و افزود: باید اخلاق و رفتار و عمل ما هم مانند آنها باشد.

آشتیانی هم‌چنین با اشاره به شرایط حساس کنونی گفت: کشور در مسیر رشد و اعتلا و فتح قله‌های عزت و افتخار است و با دستاوردهای متعدد دشمنان را بیش از پیش نسبت به نظام و کشور حریص کرده است.

وی خاطرنشان کرد: متاسفانه امروز در داخل کشور عده‌ای وطن‌فروش و بزدل به آن‌ها چراغ سبز نشان داده‌اند.

آشتیانی در پایان گفت: حضور جدی ما در انتخابات سبب یاس دشمنان خواهد شد.

به نظر می رسد اظهارات این دو که بر خلاف وحدت ملی بوده است علت حذف خبر از خروجی ایسنا بوده است.

diaoko - ایران - اصفهان
برای تعیین رئیس، اعضاء بدن گرد آمدند. مغز بگفت که مراست این مقام که همه دستورات از من است. سلسله اعصاب شایستگی ریاست، از آن خود خواند که منم پیام رسان به شما، که بی من پیامی نیاید . ریه بانگ بر آورد: هوا، که رساند؟ ... من. بی هوا دمی نمانید، پس ریاست مراست. و هر عضوی به نحوی مدعی، تا به آخر که سوراخ مقعد دعوی ریاست کرد. اعضاء بنای خنده و تمسخرنهادند و مقعد برفت و شش روز بسته ماند. اختلال در کار اعضاء پدیدار گشت. روز هفتم، زین انسداد جان ها به لب رسید و سوراخ مقعد با اتفاق آراء به ریاست رسید.
نتیجه اخلاقی
چون لازمت ریاست علم و تخصص نباشد، هر سوراخ مقعدی ریاست کند.
چهار‌شنبه 15 اسفند 1386

mah1 - ایران - تهران
diaokoخیلی خندیدم. خدا عمرت بده.
چهار‌شنبه 15 اسفند 1386

DokhtarIrooni - ایران - مشهد
این بنده خدا هم تقصیری نداره همه تلاشش رو می کنه ولی مدیریت و سیاست نداره که این هم دست خودش نیست.من همیشه میگم شاید احمدی نژاد یه بابای خوب واسه بچش یا یه همسایه خوب واسه محلشون یا حتی یه استاد خوب واسه دانشجویان باشه.....ولی یه رپیس جمهور خوب و با درایت نیست
چهار‌شنبه 15 اسفند 1386

Sh.Motekallem - روسیه - مسکو
شوته کلا این بابا...
پنج‌شنبه 16 اسفند 1386

بابک - ایران - سیزوار
دولت دروغ گو
پنج‌شنبه 16 اسفند 1386

iran zamen - نروژ - روگنان
برای انها دروغ و قسم ماند اب.....است همینطور که از اول انقلاب قرار بود اب و برق و غیره مجانی باشد وبقول احمقی جان پول نفت را می اورد سر سفره مردم .قسم ابولفطل را باور گنیم یا چی.
پنج‌شنبه 16 اسفند 1386

vira - ایران - تهران
تو متن نوشته احمدی نژاد تسلیم شده محض ولی فقیهه . اگه اینطوریه پس احمدی نژاد برای چی لاریجانی رو که نماینده ولی فقیه در هیات مذاکره کننده هسته ای بود عزل کرد ؟
پنج‌شنبه 16 اسفند 1386

غلوووو - انگلستان - ابادان
شایدم ولایت فقیه بهش اطمینان داده که دوباره خودش گزینه مورد نظره.خوب حق داره دیگه نیازی به تبلیغ نیست...
پنج‌شنبه 16 اسفند 1386

mobina999 - سو ئد - استکهلم
diaoko - ایران - اصفهان: دمت گرم که گل گفتی. چقدرم بهش میاد.
پنج‌شنبه 16 اسفند 1386

khasteh - فرانسه - استراسبورگ
دمت گرم دیااکو.
جمعه 17 اسفند 1386

kotlet - ایران - تهران
یا حال بود دیااکو
شنبه 18 اسفند 1386

sarami - ایران - خرم آباد
خیلیها تخصص دارند مدرک ندارندِ و خیلیها مدرک دارند ولی تخصص ندارند
رپیس جزء گروه دوم است .چونکه اینان از همان اول که انقلاب نا میمون اتفاق افتاد همه امور دولتی در دست اینها بود برای همین هم تا دلت بخواد
برای خود شون بغل بغل مدرک بدون تخصص گرفتند در تمام زمینه ها
و فقط در یک مورد تخصص گرفتند وآن هم فضولی تفتیش در زندگی خصوصی
مردم .که من با اجازه شما به همه این آقایان مدرک تخصوصی عتا میکنم
همه فیلسوف هستند در شیادی و دروغ گوی دو به هم زنی مال مردم خور و آنچه مد نظر شما خواننده عزیز است متشکرم...
شنبه 18 اسفند 1386

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.