تصویب برنامه های دایی برای تیم ملی

تصویب برنامه های دایی برای تیم ملی

سخنگوی فدراسیون فوتبال اخبار مربوط به بررسی نشدن برنامه علی دایی پیش از انتخاب وی به عنوان سرمربی تیم ملی فوتبال را تکذیب کرد.

بر اساس این گزارش ، مهدی تاج در نشست عصر امروز کمیته تیم های ملی فوتبال ایران که در فدراسیون فوتبال بر گزار شد، افزود : تنها نکته مطرح درباره علی دایی ، سرمربیگری وی در تیم سایپا بود که فدراسیون با شرایط این مربی موافقت کرد.

وی تاکید کرد : فدراسیون فوتبال پس از بررسی گزینه های سرمربیگری تیم ملی ، به سرعت دایی را انتخاب کرد که مورد استقبال عامه مردم نیز قرار گرفت.

وی افزود : فدراسیون فوتبال با سرعت عملی که در انتخاب علی دایی به عنوان سرمربی تیم ملی انجام داد ، جلوی ادامه گمانه زنی ها را گرفت.

نایب رییس اول و سخنگوی فدراسیون فوتبال در ادامه گفت: درصورت موافقت علی دایی تیم ملی فوتبال کشورمان با تیم ملی فوتبال آمریکا دیدار تدارکاتی بر گزار خواهد کرد.

تاج افزود : آمریکا پیشنهاد برگزاری دیدار دوستانه را به فدراسیون فوتبال ایران ارسال کرده است که درصورت تایید شورای برون مرزی سازمان تربیت بدنی و علی دایی سرمربی تیم ملی ،‌بازی دوستانه و تدارکاتی تیم های ملی ایران و آمریکا یکی از روزهای اول تا دهم خرداد سال 87 در آن کشور برگزار خواهد شد.

وی همچنین گفت : پیشنهاد دیدار دوستانه تیمهای اسکاتلند و اکوادور با تیم ملی فوتبال ایران نیز مورد قبول اعضای کمیته تیم های ملی قرار گرفت و اگردایی و شورای برون مرزی سازمان تر بیت بدنی قبول کنند ، این دو تیم در ورزشگاه ازادی تهران با تیم فوتبال ایران دیدار خواهند کرد .

تاج تاکید کرد : حتی اگر شورای برون مرزی برگزاری این دیدارها را تایید کند ، بازهم نظر علی دایی به عنوان سرمربی تیم ملی فوتبال شرط اساسی است.

وی گفت : نظر مساعد اعضای کمیته تیم های ملی درخصوص این سه دیدار دوستانه به شورای برون مرزی ارجاع شده است.

نایب رییس اول و سخنگوی فدراسیون فوتبال در ادامه از اعلام اسامی ملی پوشان تیم ملی فوتبال برای رویارویی با کویت در مرحله مقدماتی جام جهانی 2010 آفریقای جنوبی تا قبل از 20 اسفند خبر داد.

‌مهدی تاج افزود : اردوی تیم ملی فوتبال از 20 اسفند در تهران آغاز می شود.

وی در عین حال گفت :‌ البته علی دایی به عنوان سرمربی تیم فوتبال سایپا ، 22 اسفند بازی با الکویت در چارچوب رقابت های جام قهرمانان آسیا را نیز پیش رو دارد که فدراسیون فوتبال در برنامه ریزی های خود این دیدار را نیز مدنظر خواهد داشت. 

لازم به ذکر است، در این نشست که به ریاست مهدی تاج نایب رییس اول و سخنگوی فدراسیون فوتبال که مدیریت تیم های ملی را نیز عهده دار است ،‌برگزار شد ، برنامه های کلی درخصوص فوتسال ، بازاریابی ، آموزش تیم های پایه و دیدارهای تدارکاتی تیم ملی فوتبال بزرگسالان کشورمان مورد بررسی قرار گرفت و تصویب شد.

علی کفاشیان رییس فدراسیون فوتبال هم با حضور در این جلسه ، درباره برنامه ها و ویژه گی های علی دایی سرمربی تیم ملی فوتبال ایران توضیحاتی ارائه کرد.

اعضای کمیته تیم های ملی پس از بررسی ، برنامه های علی دایی را تصویب کردند.

اعضای کمیته تیم های ملی فوتبال کشورمان همچنین برنامه دیدارهای تدارکاتی تیم ملی بزرگسالان را نیز برای ارائه به شورای برون مرزی سازمان تربیت بدنی به تصویب رساندند.

pakzad - ایران - آذربایجان
بهترین گلزن جهان
مربی تیم ملی ایران
آقای دایی
همه امید وارن به شما و بازی خوب بچه ها تو جام جهانی و در کل صعود به جام جهانی امید وارم بتونی از عهدش بر بیای که خواهی توانست همه مردم یکدل و یک صدا دعات می کنند موفق باشی
الله سن ین یاردون السون و یاشی یاسان آذربایجانین ایگید اغلو
چهار‌شنبه 15 اسفند 1386

8735 - ایران - شیراز
من امیدی برای صعود به جام جهانی نداشتم اما وقتی دایی انتخاب شد خیلی امیدوار شدم . خیلی دلم می خواد با سترالیا بازی کنیم .
جمعه 17 اسفند 1386

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.