سرمربی شدن دایی، قطبی را حیرت زده کرد

سرمربی شدن دایی، قطبی را شوکه کرد

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس تهران در پایان مسابقه برابر مقاومت سپاسی با اطمینان از قطعیت انتخاب خود به عنوان سرمربی تیم ملی خبر داد. 
   
به گزارش فارس، افشین قطبی، پس از انجام مذاکرات نهایی با مسئولان فدراسیون فوتبال و بعد از آنکه به عنوان گزینه نهایی برای هدایت تیم معرفی شد، به شیراز رفت تا پس از بازگشت برای عقد قرار داد به دیدار کفاشیان برود.

پس از پیروزی 2 بر صفر پرسپولیس برابر مقاومت سپاسی یک خبرنگار از قطبی سوال کرد، آیا شما سرمربی تیم ملی ایران هستید؟

و وی در پاسخ گفت: بله من قطعا سرمربی تیم ملی هستم.

خبرنگار مذکور بلافاصله اعلام می کند که علی کفاشیان علی دایی را به عنوان سرمربی معرفی کرده است و قطبی که انتظار چنین خبری را نداشت شوکه شده و پس از چند لحظه اظهار داشت: این انتخاب را به دایی و فدراسیون فوتبال ایران تبریک می‌گویم و خوشحالم که پس از مدت‌ها تیم ملی ایران صاحب یک مربی شد.
babaktoronto - کانادا - تورونتو
یادتونه که تو مطلب چند روز پیش در مورد تیم ملی چی گفتم(تحت عنوان ببخشید که ما مسخره شما شدیم). این هم سناریوی اخر از نمایش نابودی تیم ملی. اخه تو تیم ملی کی علی دایی رو قبول داره که گذاشتینش مربی تیم اقای علی ابادی؟ خوب یه دفعه بگویید میخواهید سر تیم ملی و ببریدو خلاص دیگه . اقا علی دایی افتخار افرین قبول علی دایی فلان بهمان قبول دمش گرم دستش هم درد نکنه اما دیگه چرا مربی تیم ملی؟!!!!!!! واقعا این یکی رو دیگه محلی از اعراب نداره. دایی حتی مدرک مربیگری نداره. اکثر بازیکنان کلیدی ما با ایشون مشکل دارند هاشمیان کعبی علی کریمی .... یه مربی حداقل باید در بین بازیکنان محبوب باشه حالا مردم هیچ که اونها هم اکثرا این اقا رو قبول ندارند. حالا شاید بگید پس چرا تو استادیوم در بازی سوریه اونو صدا زدند. که باید بگم به همون دلیل که در انتخابات 2 خرداد 1376 به خاتمی رای دادند. اینها فقط حرکات اعتراضیه و سمبلیکه و صرفا به معنی تایید ان خوانده نیست. باری اقای علی ابادی معاون اقای رییس جمهور با مذاکرات مستقیم با دایی بدون توجه به نظرات فدراسیون این انتخاب سراسر سیاسی و منظور دار را کرد. البته در این راه ارتباطات سیاسی اقای دایی با شخصیتهای بلند بالای سیاسی هم کمک حال دایی بود. در هر حال جهت شادی روح تیم ملی اجماعا رحم الله من قرا الفاتحه الصلوات( این تنها دفعه ایه که از خدا صمیمانه میخوام که اشتباه کرده باشم و تیم ملی موفق بشه)
دوشنبه 13 اسفند 1386
 
palang - انگلیس - لندن
اقای قطبی ناراحت نشو شانس اوردی که مربی نشدی چون در فوتبال بی در و پیکر ایران اعتبار فوتبالیت را از دست میدادی مطمئن باش یه روزی به سراغت میایند.شما از لحاظ فنی درسطح حرفه ای قرار دارید ودر بین مربیان دنیا شناخته شده هستید پس مطمئن باشید چیزی را از دست نداده اید
دوشنبه 13 اسفند 1386
 
Mahan20 - ایران - تهران
وقتی خان دایی را بجای پسر پسر خاله شهربانو فرح (افشین) می نشانند آنهم با زور محمود خوفناک
اگر من هم بودم شوکه می شدم
دوشنبه 13 اسفند 1386
 
bihamta - انگلستان - لندن
انتخاب علی دایی به عنوان سرمربی نتنها افشین قطبی را شوکه کرد بلکه ما را هم کاملا شگفت زده کرد. به راستی آیا علی دایی مستحقق این سمت است؟
دوشنبه 13 اسفند 1386
 
8735 - ایران - شیراز
قطبی بازیچه هست
دوشنبه 13 اسفند 1386
 
tabestoun - فرانسه - تولوز
این اقا افشین هم دست کمی از این بچه اخوند خود فروخته و دو رو علی دایی نداره دیدیم با چه تشریفاتی وارد ایران شد فقط مانده بودیک دستمال ورداره بکشه به .... اقا دکتر محمود اینها کسانی هستند به خاطر جیبشون هر لحظه رنگ عوض میکنند ننگ باد
دوشنبه 13 اسفند 1386
 
Azi joon - ایران - مشهد
هرچند از اینکه اقای قطبی از پرسپولیس نرفت خوشحالم ولی مسئولین حق نداشتن با شخصیت این مرد بزرگ بازی کنند. ضمنا بعنوان یه پرسپولیسی به سلطان علی دایی تبریک میگم.
دوشنبه 13 اسفند 1386
 
p0licce - امارات - دبی
خدا را شکر که افشین خرس قطبی سرمربی نشد که بازم دلقک بازی در بیاره. هرچند که به دایی هم چندان امیدی نیست.
دوشنبه 13 اسفند 1386
 
neogold - پرشیا - تهران
خدا به داد تیم ملی برسه
دوشنبه 13 اسفند 1386
 
ugh2008 - ایران - تهران
فدراسیون نتونسته روی مدیریت وبرنامه های خودش حساب کنه روی خر شانسیه علی دایی حساب کرده
دوشنبه 13 اسفند 1386
 
shelman83 - انگلستان - لستر سیتی
این دایی عین بختک باید توئ تیم لی باشه...چه به عنوان بازیکن چه به عنوان مربی....
دوشنبه 13 اسفند 1386
 
shaan - امارات - دبی
واقعا برای بعضی امثال tabestoun - فرانسه - تولوز و p0licce - امارات - دبی
متاسفم که فرق فوتبال مدرن وفوتبال علی اصغری را نمیدانند
شماها فقط یادگرفتیدکه همیشه بنالید والا از فوتبال هیچ سررشته ای ندارید
دوشنبه 13 اسفند 1386
 
دکتر حسین - ایران - تهران
تیم ملی ایران چه موقع می‌خواهد یک سروسامان درست و حسابی بگیرد معلوم نیست. فعلا که هر روز بدتر از دیروز میشه. به نظر می‌رسه ایران تیم ملی فوتبالش رو منحل کنه سنگین‌تره. وقتی ایران تو زمینه‌هایی مثل کشتی وزنه‌برداری والیبال نشسته و فوتسال جزء برترین‌های جهان است با وجود این چنین‌ تیم‌های ورزشی نمی‌تواند اعتبار آن رشته‌های مذکور را حفظ کند.
دوشنبه 13 اسفند 1386
 
marduk - ایران - تهران
از اولش هم معلوم بود که قرار نیست مربی خارجی درجه یک (نه درپیت مثل برانکو ) بیارن
مربی خارجی پولکی و مربی ایرانی وابسته به دولت هر زمان که لازم بود تیم رو متوقف میکنه تا مبادا مردم برای شادی به خیابانها بیان !!
دوشنبه 13 اسفند 1386
 
dandy - امارات - امارات
shelman83 - انگلستان - لستر سیتی
این دایی عین بختک باید توئ تیم لی باشه...چه به عنوان بازیکن چه به عنوان مربی....
موافقم....
دوشنبه 13 اسفند 1386
 
amir19 - هلند - لاهه
سلام اولا علی همین یک سال قبل مدارک ا را گرفت و باعث افتخار ما ایرانها تو تمام دنیاس من نمیدانم اقای بابک خان شما اگر مشکل با جمهوری اسلامی داریی خوب دمت گرم ولی ایران فروش ایرانی فروش نباش تو همین یک سال خوردای ایا کسی پیدا شد لا اعقل یک پنچم از بازی و گل زنی علی دایی داشته باشه همه می داند اگر بازیکانی مثل علی کریمی ویا دیگران به جای اینکه گروه تشکیل بدهند و در بازی حتی پاس را از دایی دریغ نمکردانند دایی بازم دایی تمام کنده بود قصدشان خراب کردن اون بود بس در جام جهانی دایی زندیی هاشمیان با ضرب خوردگی تن به تمرین میدادن ولی بعضی از بازیکنان که دیگر اون پتانسیل سابق را نداشتن عینک افتابی زده بودن و موزیک بر گوش حمام افتاب میگرفتند بچهای که در المان هستند اینرا به واضح دیدن به هر حال ما ایرانها عادات به ایرادگیری داریم اگر بهترین مربی دنیا ا میاوردن در ایران باز امثالی همانند بابک خان شم نظر پردازیی و رابط دادن به سران دولتیش گل میکرد . بابا تمام دنیا دایی قبول داران فقط ماها که نمدانیم فوتبال را با کدام ف مینوسند کارشناس و بهترین مربی دنیا میشویم که باشگاهای مثل رئال دنبال سر ما التماس میکند از انتخاب علی داییها ایراد می گریم دوستان گرامی من قبلا گفتم بازم میگویم من دایی پسر خالم نه برادارم ولی بخاطر ایران به همچنین افتخار افرین بزرگی سر مربیگری تیم ملی را تبریک میگوییم امیدوارم که تیم ملی را با همان افتخاراتی که برای ایران بدست اورد با 117 تا گل ملی به جام جهانی ببر امیدوارم همه ایرانها هر جای دنیا هستند موفق باشند وتیم ملی با علی دایی بدون علی دایی همیشه سرفراز باشه زنده باد ایرانو ایرونی در هر جای دنیا که باشه
دوشنبه 13 اسفند 1386
 
سهراب 1 - ایران - شیراز
دیدار از اخوندا و تسبیح به دست گرفتن تو ایران خیلی زود جواب میده اینو حتی مرد خشمگین هم درک میکنه . در هر صورت موفق باشه .
دوشنبه 13 اسفند 1386
 
masoud1981 - ایرلند - دوبلین
واقعا که شورشو در آوردن دیگه! کاملا تابلو بود که فدراسیون داره از جای دیگه خط می گیره! مردم هم این وسط نقش گلابی رو بازی میکنن!
تنها نکته ی مثبت دایی اینه که با تعصب کار می کنه! اما از نظر فنی ....!!!
دوشنبه 13 اسفند 1386
 
donyaa - آلمان - هامبورگ
فاتحه تیم ملی خوندس
دوشنبه 13 اسفند 1386
 
Ghazal_k - کانادا - ادمونتون
من که خیلی علی داپی رو دوست دارم و براش هم از ته دلم آرزوی موفقیت می کنم تا روی همتون کم شه و اینقدر قدر نشناس نباشید . یاد زمانهایی بیفتید که از خوشحالی گلهایی که زده توی خیابونا جشن گرفتید.
دوشنبه 13 اسفند 1386
 
darya_tanha - ایران - ایران
این دایی با اینا دستش تو یک کاسه است. از بس که نفوذ داره.
دوشنبه 13 اسفند 1386
 
sabaaram - اسکاتلند - گلاسگو
قابل توجه تمامی عزیزان :برنامه نود امروز در نظرسنجی درمورد انتخاب علی دائی با 75درصدارا به عنوان سر مربی رای مثبت دادند.بهتر نیست به مردم فهیم ورای انها احترام گذاشت .نکنه اینم کار محمود ودارودسته شون هست .بهتر دست از حرفهای که از سرنداشتن اگاهی وتنها غرض ورزی هست حداقل برای منافع ملی برداریم .به امید موفقیت تیم ملی که اروزی هر ایرانی است.
دوشنبه 13 اسفند 1386
 
p0licce - امارات - دبی
راستی شان -امارات. تو اگه فوتبال افشین خرس قطبی و دایی رو مدرن میدونی. پس فوتبال ایتالیا اسپانیا المان یا حتی انگیس رو چه میدونی؟؟
سه‌شنبه 14 اسفند 1386
 
p0licce - امارات - دبی
شان /امارات عزیزم واسه خودت متاسف باش که 2 روز از ایران پاشدی اومدی اینجا دلالی.و ادعات زیاده... تا اخر فصل فوتبال مدرن رو تماشا کن. علی دایی رو هم با یکسال سابقه مربی گری تماشا کن تا فوتبال مدرن یاد بگیری.
سه‌شنبه 14 اسفند 1386
 
پری دریائی - ایران - تهران
مثل اینکه داستان از این قرار بوده که قرار شده بود قطبی بشه سرمربی و دایی بشه مدیر فنی اما وقتی با دایی تماس می گیرن میگه نه من نمیشم مدیر فنی می خوام بشم سر مربی اینا هم که می بینن دایی ناراحت شده می گن نه عزیزم ناراحت نشو اصلا تو بشو سر مربی بیخیال قطبی!!واقعا که ماجرای مضحکیه! بیشتر شبیه نمایشنامه های طنزه!!!
چهار‌شنبه 15 اسفند 1386
 
Azi joon - ایران - مشهد
پلیسس از امارات خیلی..... همین حرفا رو میزنین که آبی ها به بی مرامی معروف شدن! ضمنا یادت نره همه جا قرمزها سرورتن! مثل سلطان علی دایی...
چهار‌شنبه 15 اسفند 1386
 
p0licce - امارات - دبی
Azi joon ما با ضعیفه ها کل نمیندازیم.
چهار‌شنبه 15 اسفند 1386
 
black.roz - ایران - ایران
پلیسس از امارات شما و اشخاصی مثل شما تنها چیزی که یاد دارتد بازی با شخصیت ادمهاست . شما بهتره یه نگاهی به تیم ابی بندازی تا متوجه بشی دلقک کیه که داره حرکات موزون درمیاره و جوک تعریف میکنه.شما برو با افرادی مثل خودت کل بنداز که در شان هم هستیدو از پس هم بر میایید . گفتن که شما در مورد مطلب فوق نظر بده نه هر چی به دهنت میاد بگی عزیزم. حالا دیگه دورادور ادمها شخصیت خودشون رو نشون میدن . ما باید در حال حاظر از دایی حمایت کنیم با تمام حرف و حدیثهایی که در مورد این انتخاب وجود دارد .
چهار‌شنبه 15 اسفند 1386
 
Azi joon - ایران - مشهد
مرسی بلک رز.حال این عصر حجری رو خوب گرفتی. تو کشور عربی حتما یه حرمسرا هم از ضعیفه ها!!!! درست کرده.
پنج‌شنبه 16 اسفند 1386
 
ario - ایران - اهواز
ازی جون جنابعالی یه آدم ساده و تا حدودی .... هستی که خبر از پشت پرده نداری.پس بی زحمت بشینو پیازتو پوس بکن.آدم اینقدر بی اطلاع؟؟؟
جمعه 17 اسفند 1386
 
ario - ایران - اهواز
حرف های علی دایی تو برنامه 90 توهین به شعور هر ایرانیه آریایی بود.
جمعه 17 اسفند 1386
 
Azi joon - ایران - مشهد
اریو جون تو هم برو کشکتو بساب. کسی از شما نظر نخواست آبی بی مرام...
شنبه 18 اسفند 1386
+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.