عکسبرداری عجیب ازدختران درخیابان

عکسبرداری عجیب ازدختران درخیابان

عکسبرداری دو جوان از زنان و دختران در مرکز پایتخت، آنها را به دادسرای جنایی تهران کشاند.

صبح روز شنبه 11 اسفند، دختر جوانی وحشتزده و هراسان خود را به مأموران پلیس در حوالی میدان انقلاب تهران رساند ودر حالی که دو مرد جوان را با اشاره دست نشان می‌داد به ماموران گفت آنها با دوربین‌های تلفن همراه خود از دختران و زنان جوان عکسبرداری می‌کنند.
با این گزارش، ماموران به سرعت دو مرد جوان را دستگیر کرده و در بازرسی از آنها متوجه شدند که ادعای دختر جوان واقعیت داشته است.
با انتقال متهمان به اداره 12 آگاهی پایتخت، در بازرسی کارت حافظه تلفن همراه‌ آنها، ماموران با عکس ده‌ها دختر و زن جوان مواجه شدند که متهمان با دوربین خود به‌صورت مخفیانه از آنها در خیابان عکس گرفته بودند.
دو متهم بعد ازانتقال به دادسرای جنایی تهران دردفاع ازخود به قریشی‌زاده - دادیار شعبه 6 – گفتند که انگیزه خاصی از عکسبرداری نداشته‌اند و تنها می‌خواسته‌اند کیفیت دوربین تلفن همراهشان را امتحان کنند.
با این ادعای عجیب متهمان، دادیار پرونده برای بررسی‌های تخصصی و افشای راز عکس‌های مخفیانه، دستور بازجویی تخصصی از متهمان را برای پلیس آگاهی صادرکرد.
Eteraaz - ایران - تهران
حالا چرا دختره وحشت زده شدن بود ؟!
یکشنبه 12 اسفند 1386

anar - انگلستان - لندن
جالبه کیفیت دوربین اینها را فقط عکس خانمها مشخص میکرده اونهم از نوع یواشکی
یکشنبه 12 اسفند 1386

farahani - کانادا - تورنتو
قبل از اینکه بابک بیاد به خاطر این مساپل دوباره ایرانو بکوبه بگم که اینجا هم چند وقت پیش از این بدتر اتفاق افتاد.توی یه باشگاه ورزشی در رختکن خانمها دوربین گذاشته بودند و تو همین وب سایت فکر کنم اعلام شد که بزرگترین باند کسانی که از بچه ها عکس می گرفتند در کانادا شناساپی شد.
دوشنبه 13 اسفند 1386

DokhtarIrooni - ایران - مشهد
آره جون خودت می خواستی کیفیتش رو امتحان کنی !!!!!!!!!!؟؟؟؟؟؟مجازات سخت برای اونایی که می خوان با آبروی مردم بازی کنن
دوشنبه 13 اسفند 1386

bahram1 - ایران - تبریز
خودمونیم ایرانی جماعت جنبه هیچ تکنولوژی و پیشرفت رو نداره. هر چیز نو ظهوری که به بازار میاد باعث فساده. البته همش به خاطر خفقان و ندید بدیدی جوونا و جهل مردمه. هنوز مزاحمتهای تلفنی که یادتون نرفته!؟
دوشنبه 13 اسفند 1386

رضا خوشبطن - ایران - تهران
این خانمهای ایرانی عجب کیفیتی دارن به خدا....آرایش می کنن رنگشون بهتر می شه ....صبح ها که از خواب پا می شن نگاهشون کنین
دوشنبه 13 اسفند 1386

kiyafar - ایران - تبریز
این بنده خداها که خیلی ناشی بودن ده ها روش توپ برای عکس برداری و فیلم برداری اون هم از نوع افشاگرانه، تهدید آمیزانه، اعتراف گیرانه وجود داره !
دوشنبه 13 اسفند 1386

p0licce - امارات - دبی
همچون افرادی رو باید چوب بکنن تو پاچشون. حالا شما بیان بگین که جوانان سرگرمی ندارن؟ این شد سرگرمی یا فضولی؟ چقدر هم احمق بودن با اون جوابشون. کیفیت دوربین!! خوب برو کیفیت رو با مامان و خواهرات امتحان کن بعدش هم رو هر سایتی دوست داری بذار
دوشنبه 13 اسفند 1386

akbarjeni_shikar - المان - برلپن
حالا اگه یه خانم از اقائون عکس میگرفت بازم میبردنشون اگاهئ. اخه این لوسبازیها یعنی چی
دوشنبه 13 اسفند 1386

shekamo - نورو - اوسلو
خوب شاید طفلی می خاسته عکس ها را قاب کنه بزنه رو دیوار سالن خونشون اینم بد؟چه بی ذوق ایشششششش
دوشنبه 13 اسفند 1386

javadremix - ایران - تهران
دختر ایرونی تو نظر نده که واقعا با خوندن نظراتت حالم بد میشه.
دوشنبه 13 اسفند 1386

پری دریائی - ایران - تهران
رضا خوشبطن نظر مسخرت اصلا چه ربطی داشت به موضوع؟ خودت صبح از خواب پا میشی چه شکلی هستی حتما یه تلمبار قی دور چشاته میری خودتو تو آینه نگاه می کنی فکر می کنی دخترا هم همینطورین.دفعه آخرتم باشه که به خانمها توهین میکنی مگه خودت خواهر مادر نداری ؟بی تربیت. جنبه نداری نظر نده و گرنه حسابی جواب میشنوی.
دوشنبه 13 اسفند 1386

محمد - ایران - تهران
کیفیتش بالاتر میرفت اگه از استخر یا حمام یااززیر مانتو میگرفتن دیگه اون دختره هم حیجان زده نمیشد نه تنرسناک و مضطرب چون اگه این دختر لاشیها مضطرب ازاین موضوعات هستن پس یه مقدار اذ قر و فرشان کم کنن واونرا توی پارتیهای شبانه بکار ببرن واییییییییییییی عکسهای توی پارتی خیلی خیلی با کیفیته موبایلها تون را برای تست تصویر حتما همچین جاهایی ببرین و بعد اون را تو سایت بگذارید
دوشنبه 13 اسفند 1386

mah1 - ایران - تهران
اکبر جنی همون اسمت بهت میاد.اخه مثلا چرا زنها باید از مردها عکس بگیرن)).
دوشنبه 13 اسفند 1386

sotedelan - هلند - المیره
حا لا اگر کسانی اون هم یواشکی از این خلایق عکس نگیره .انوقت عکس دخترای (بقول خیلی سایتها)خوشکل ایرونی از کجا میاد توی خیلی از سایتها.اینها عکس خلایق رو میگیرند واونا رو توی ایتها پخش مکنند..باشکر..
دوشنبه 13 اسفند 1386

karim57 - مالزی - کوالالامپور
شاید میخواستن عکس بگیرن تا کیفیت دوربین شون بره بالا......
دوشنبه 13 اسفند 1386

دکتر حسین - ایران - تهران
مرسی فراهانی از کانادا
دوشنبه 13 اسفند 1386

dandy - امارات - امارات
ههههههههای اقای فراهانی اون بنده خدا داغ داره درسته اتیشش زیاده ..مرسی کاره خیلی بدیه ... گرچه بعضیها ازخانمها براشون عادیه توی سایت360 عکس انواع و اقسام دخترها رو میبینید... لطفا زمانی که میخواهید نظرهاتون و بگید شرف و اسم خواهر مادر همدیگر و نیارید از خودتون مایه بزارید..اگر کسی هم عکسبرداری میکنه اقای پلیس مطمئن باش برایش مهم نیست کسی از مادر و خواهرش عکس بگیره....
دوشنبه 13 اسفند 1386

masoud1981 - ایرلند - دوبلین
پری دریایی! من خدایی از کامنتهایی که می ذاری خیلی خوشم می یاد! میشه باهات آشنا بشم! من تو کار طنزنویسی هستم!
دوشنبه 13 اسفند 1386

siavash1 - انگلیس - لندن
بابا جوونند دیگه هر ادمی اشتباه میکنه شرط می بندم خود اونایی که پیگیر این موضوعند صد دفعه عکسارو دید زدن!! اگه یه کم ازادی بود اگه به جوون ها تو رابطه با جنس مخالف اینقدر گیر نمی دادن اگه از بچگی مدرسه هاشون رو ازهم جدا نمی کردن و اموزش صحیح می دادن این اتفاق ها هم پیش نمیومد ....فرهنگ ما خیلی بالا تر از این هاست اما با وجود یه مشت عصر حجری رو قدرت از این بهتر نمیشه که نمیشه!!
به عنوان یه هموطن خواهش می کنم به جای اینکه به نظرات هم توهین کنیم
به دنبال راه حل باشیم و از عقاید هم دیگه در راه سربلندی کشورمون استفاده کنیم چون تفرقه یکی از مهمترین ابزار حکومت نامردمیه!!
دوشنبه 13 اسفند 1386

DokhtarIrooni - ایران - مشهد
javadremix من نظر می دم که حال تو یکی رو بگیرم هههههههههه
مثل اینکه از نظرهای چرت خودت یادت رفته حالا باز یکی اینو می گفت که صاحب نظر باشه یه چیزی!
دوشنبه 13 اسفند 1386

mobina999 - سوئد - استکهلم
درسته که این کار خلافه باید گرفتن عکس با اجازه طرف باشه.ولی دیگه چه میشه کرد.مملکت جمهوریه اونم از نوع اسلامیش.قابل توجه javadremix میگم اقای ریمیکس امان از دست مردم بی ایمان.اخ اخ این پسر عکاسه عنصر ضد انقلاب نباشه.؟مواظب باش عکس تو رونگیرن.
دوشنبه 13 اسفند 1386

saman66 - ایران - تهران
دوستان عزیز آیا کسی میتواند به من بگوید آن دو پسر با عکسهایی که از دختران در باز ترین حالت با مانتو و روسری گرفته اند چه میتوانند بکنند که این قدر موجب وحشت آن دختر خانم و پیگیری نظامی گشته است؟
سه‌شنبه 14 اسفند 1386

پری دریائی - ایران - تهران
masoud1981 فکر نکنم بتونم کمکی بهت بکنم چون تو کار طنز نیستم! اما بعضی وقتا واسه اینکه خیلی هم نظراتم خشک و بی روح نباشه یه کمی چاشنی طنز رو با هاشون قاطی می کنم ایرادی داره؟اگه ناراحتی می تونی کامنتای منو نخونی عزیزم مجبور که نیستی !.
سه‌شنبه 14 اسفند 1386

masoud1981 - ایرلند - دوبلین
پری دریایی! حالا چرا قاط می زنی! من که ازت تعریف کردم!؟؟!!
سه‌شنبه 14 اسفند 1386

arashk_fara - انگلیس - لندن
siavash1 - انگلیس - لندن مگه مجاهدین میدونن آزادی یعنی چی؟ نه شما حکومت اسلامی خشنتر از ایتا رو میخواین.اما جلو رستورانها و در خونه ها میرید.دخترای خوشگل بدون روسری رو میفرستید تبلیغ از آزادی میکنید .دستتون رو شده واسه همه من حتی تو سازمانتونو اومدم دیدم چه افتضاحی هست همون دروغایی که خمینی گفت شما هم میگید
سه‌شنبه 14 اسفند 1386

mobina999 - سو ئد - استکهلم
bahram1 - ایران - تبریز: تمام نظرهایی رو که میدی دوست دارم . همه بجاست.ممنون
سه‌شنبه 14 اسفند 1386

پری دریائی - ایران - تهران
masoud1981 عزیز !ببخشید چون برخی از عزیزان حرفهای حق براشون سنگینه و به نظرات من کم لطفی می کنن ادم واقعا نمیدونه دارن تعریف می کنن یا تمسخر؟ به هر حال خوشحال می شم اگه بتونم کمکی بهت بکنم و از نظر لطفت هم سپاسگزارم.
سه‌شنبه 14 اسفند 1386

پریا - ایران - تهران
فراهانی از کانادا بابک تورنتو ایرانو نمیکوبه مثل اکثریت ایرانیها ازنظام بدش میادحق هم داره
سه‌شنبه 14 اسفند 1386

DokhtarIrooni - ایران - مشهد
saman66 - ایران - تهران عزیز من نمی دونم چرا اون دختر وحشت کرده بوده ولی از این بگذریم من شخصا خوشم نمی اد کسی ازم عکس بگیره بعد بین مردم دست به دست بشه یا از توی اینترنت پیداش کنم یا روش خلاقیت به خرج بدن البته تیپ من طوری نیست که کسی بخواد ازش عکس بگیره ولی مملکت هم نباید بیحساب کتاب باشه
سه‌شنبه 14 اسفند 1386

alishah - ایران - تهران
جدا از اینکه چرا شرایط اینطوریه ، در جامعه بسته و سنتنی ایران این کار خیلی زشته و نوعی دزدی خیلی کثیف تلقی میشه .
چهار‌شنبه 15 اسفند 1386

پری دریائی - ایران - تهران
DokhtarIrooni خیلی باحالی دمت گرم. (درست عین خودم!!!)محمد - ایران - تهران در ضمن فکر کنم پسرهای لاشی عکسبردار رو با اون خانمها اشتباه گرفتی عزیزم لاشی کسانی هستند که با ابروی مردم بازی می کنن واقعا چه ادمهای بی تربیت و نفهمی پیدا میشه جای بسی تاسفه ادم از ایرانی بودن خودش متاسف میشه وقتی یکی مثل این محمد - ایران - تهران به دختر ی که ندیده و نمیشناسه می گه لاشی ولی راجع به اون عکسبردار هایی که ابروی مردم بازی می کنن هیچ نظری نمی ده!!!
چهار‌شنبه 15 اسفند 1386

DokhtarIrooni - ایران - مشهد
پری دریائی
مرسی خانوم.خوشحالم خوشت اومده.
چهار‌شنبه 15 اسفند 1386

ajhard - آزاد - آزاد
درود بر پارسیان
نه فقط یک بار از سر تا ته نظر ها رو بخونید ببینید جز یه مشت کل کل های بی مزه(پیشاپیش از همه شما پوزش میخوام) و بی فایده چیز دیگه ای می بینید؟
مشکل جای دیگست...کار ما از ریشه خرابه...یکی عکس گرفته یکی داد و فریاد کرده
اون وقت این همه آدم نشستن به جای گفتن یک ایده جالب که بتونه کمکی به این مشکل بکنه...به هم بد و بیراه میگن...
چرا توی سرزمین پارس(ایران) که اون همه ادعای فرهنگ و تمدن داره وقتی دختر و پسرش به هم میرسن جز دری وری/متلک/سرپوزی و خرد کردن شخصیت و اعصاب همدیگه کار دیگه ای بلد نیستن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
بابا چه خبره مگه....!!!!!!!!! دست آخر همه ما آدم ها به هم نیازمندیم از هر سویی که نگاه کنید...
یه کم مهربونتر باشیم...
پنج‌شنبه 16 اسفند 1386

ario - ایران - اهواز
bahram1 - ایران - تبریز
شرط اول دموکراسی:از جانب خودت حرف بزن.چیزی که گفتی فقط در مورد خودته نه دیگران
جمعه 17 اسفند 1386

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.