قبر ۴۰ میلیونی مرد جوان مهریه همسرش شد

قبر 40 میلیونی مرد جوان مهریه همسرش شد

مرد جوان که از پرداخت 800 سکه طلای مهریه همسرش فرار می‌کرد، با این حکم قاضی دادگاه تجدیدنظر ناچار شد که قبر گرانقیمت خود را به جای مهریه به نام همسرش کند.

.بنابر این گزارش، زن جوانی یک سال و نیم گذشته به دادگاه خانواده محلاتی مراجعه کرده و 800 سکه طلا مهریه‌اش را به اجرا گذاشت.وی که با شوهرش اختلاف شدیدی داشت، به قاضی گفت: شوهرم مرد خسیسی است. از همان ابتدای زندگی به‌خاطر خسیس بودن او مرتب با هم درگیری داشتیم. از طرفی مادرشوهرم مرتب در زندگی ما دخالت می‌کند. این زن جوان در ادامه گفت: همیشه من و شوهرم با هم درگیر بودیم تا جایی که متوجه شدم همسرم آپارتمانی به نام مادرشوهرم خریده است. وقتی این موضوع را متوجه شدم، چند روزی به خانه مادرم رفتم و به شوهرم پیغام دادم که قصد دارم از او طلاق بگیرم اما شوهرم بعد از یک هفته به خانه مادرم آمد و قول داد که دیگر اجازه نمی‌دهد خانواده‌اش در زندگی ما دخالت کنند. باز هم حرف همسرم را پذیرفتم، با اینکه می‌دانستم نمی‌تواند به قول خود عمل کند. از آن روز باز هم دخالت‌های خانواده همسرم، زندگی ما را به هم می‌ریزد. همان‌طور که حدس می‌زدم، اتفاق افتاد. برای شوهرم، خانواده‌اش بیشتر از من اهمیت داشتند. دیگر نمی‌توانستم این وضعیت را تحمل کنم. به دادگاه آمدم تا 800 سکه مهریه‌ام را به اجرا بگذارم.بنا بر این گزارش، مرد جوان در دادگاه حاضر شد و ادعا کرد که دارایی‌اش تنها یک خط موبایل است و نمی‌تواند مهریه همسرش را یکجا پرداخت کند. این در حالی است که همسر وی ادعا کرد شوهرش تمام دارایی‌اش را به نام مادرش کرده است. قاضی دادگاه خانواده محلاتی، حکم داد تا مرد جوان مهریه همسرش را به صورت قسطی بپردازد. پرونده با اعتراض زن جوان به دادگاه تجدیدنظر فرستاده شد.به گزارش خبرنگار ما، چند روز پیش زن جوان به شعبه 45 دادگاه تجدیدنظر رفت و به قاضی گفت: مدتی پیش متوجه شدم که همسرم چندین سال پیش قبری به نام خودش خریده است. بعد از بررسی‌های دقیق‌تر متوجه شدم که این قبر اکنون 40 میلیون تومان قیمت دارد. من این قبر را به عنوان مهریه‌ام می‌خواهم. بعد از اظهارات این زن، قاضی دستور احضار مرد جوان را صادر کرد اما مرد در جلسات دادگاه حاضر نشد.سرانجام 3 قاضی شعبه 45 دادگاه تجدیدنظر، حکم توقیف قبر 40 میلیون تومانی مرد فراری را صادر کردند.

شیراز+دوحه+لندن - انگلستان - لندن
چه باحال..........من که کلی خندیدم....
جمعه 10 اسفند 1386

shelman83 - انگلستان - لندن
واقعا نمیدونم مردا از زندگی چی میخوان.که چی بشه همه داراییش و به نام مادرش کرده...پس ریگی به کفشش بوده دیگه...زن هم که ازشوهرش عدم صداقت دیده این کارو کرده...
جمعه 10 اسفند 1386

asal20 - ایران - تهران
این مادر شوهرها خودشون تو جوونی زندگیشونو کردند حالا اخرعمری کاری به جز دخالت ندارن و بزرگ ترین لذتشون به هم خوردن زندگی بچه هاشونه تا راحت تر اموال انها رو استفاده کنن من که دلم از مادر شوهرم خونه باز خوبه این دختره حقشو گرفت
جمعه 10 اسفند 1386

sabahalamot - بلژیک - گنت
دوستان عزیزی که از اسم مستعار استفاده میکنند تمنا دارم اقلا اسامی بزرگان ایرانی را انتخاب کنید.. اخه این خزعبلات چیست
جمعه 10 اسفند 1386

anar - انگلستان - لندن
دوست عزیز از بلژیک ببخشید قبلا با شما مشورت نکردیم
جمعه 10 اسفند 1386

دریا-بابایی - ایران - اهواز
asal20 - ایران - تهران
آی گفتی عزیزم حرف دل منو زدی
شنبه 11 اسفند 1386

annamagdalena - ایران - مشهد
اینارو ول کنین.به ما چه که کی دخالت میکنه و یکی می خواد از یکی دیگه جدا بشه .قبر و بچسبین که 40 میلیون قیمتشه .دو روز دیگه قبر هم گیرمون نمیاد.از الان باید به فکر بود وگرنه گرون میشه.
شنبه 11 اسفند 1386

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.