هشدار! مواظب ویزاهای صادره از سفارتهای آلمان باشید

هشدار! مواظب ویزاهای صادره از سفارتهای آلمان باشید

سفارتخانه های المان بیش از 1400 ویزای جعلی به شهروندان خارجی داده اند .

بر اساس این گزارش به نقل از الریاض چاپ عربستان، دولت فدرال آلمان از دایره مطبوعات خود درباره اعطای 1400 ویزا که بیشتر آنها در سفارت آلمان در مسکو و قاهره توزیع شده اطمینان حاصل کرد و متوجه شد کارمندان سفارت این کشور عامل جعل ویزاها بوده اند.

بیشترین مورد جعل ویزا در مسکو کشف شده که1259 مورد اعلام شده است و در سفارت آلمان در مصر هم 209 مورد جعل ویزا صورت گرفته است.

مقامات آلمان در تلاشند به تحقیقات خود در چهار سفارت دیگرکه مشکوک به این اقدام هستند ادامه دهند.

بخش مطبوعات پارلمان فدرال آلمان اعتراف کرد از بیم تاثیر بر روند تحقیقات جزئیات این ماجرا را فاش نکرده است . پیشتر نشریه المانی اشپیگل در این باره گزارشی منتشر کرده بود .

+0
رأی دهید
-0
قابل توجه کاربران محترم:
توجه کنید که درج رای مثبت به مطالب، به معنی تایید مطلب و یا علاقه به محتوای خبر نیست و طبعا درج رای منفی نیز به معنی عدم علاقه به محتوای خبر نخواهد بود. سیستم شمارش آرا کمک میکند تا مطالب مهمتر، به انتخاب کاربران سایت، از دیگر مطالب مجزا شده و در بخش مطالب داغ ظاهر گردند. ممکن است یک خبر ناگوار از ارزش خبری بالایی برخوردار بوده و صحیح تر آن است که کاربران به این خبر رای مثبت داده تا در بخش خبرهای داغ سایت در معرض دید بینندگان بیشتری قرار گیرد. بنابراین درج رای مثبت و یا منفی به معنای مهم بودن خبر و یا بی اهمیت بودن آن است.
به جمع دنبال‌کنندگان ایرانیان انگلستان در فیس‌بوک بپیوندید:
به جمع دنبال‌کنندگان سایت خبری سرگرمی رایان در فیس‌بوک بپیوندید:
نظر شما چیست؟