مهریه ۱۰۰۰۰ لیتر بنزین برای یک تازه عروس

مهریه 10000 لیتر بنزین برای یک تازه عروس

شهروند: امروز در تهران اتفاقی نادر افتاد. با بزرگ تر شدن مشکل تهیه بنزین در ایران و تصمیم دولت جهت ارائه بنزین با نرخ آزاد در ایام عید، تازه عروسی از این آشفته بازار استفاده کرده و مهریه خود را بنزینی بست.

امروز در دفترخانه شماره 20 تهران عقدی ثبت شد ولی این عقد آنچنان عجیب بود که دهان حاضرین را باز گذاشت. دختر تازه عروس مهریه خود را 10000 لیتر بنزین (ده هزار لیتر بنزین) درخواست کرد و داماد عاشق ما، آنرا پذیرفت!

یکی از مشکلات جوانان ایرانی در ازدواج تهیه خرج و مخارج عروسی و مکانی برای آغاز زندگی مشترک است. با ظاهر شدن چنین پدیده ای، تهیه بنزین به آن اضافه شد. با توجه به وضعیت تورم در ایران و گران شدن بنزین، پیشبینی می شود که این عروس خوشبخت بعد از مدتی کوتاهی سود بالایی ببرد.

با توجه به اعلام کشورهای غربی جهت اعمال تحریم های جدید این دختر جوان بهترین راه برای پایند نگه داشتن داماد، بنزین که این روزها در تهران کمیاب شده است را بعنوان مهریه خود قرار دهد.

ارزش پولی این مهریه تقریبا معادل 15 سکه بهار آزادی است ولی یافتن و تحویل چنین مهریه ای در تهران از پس هر کسی بر نمی آید. با توجه به این رخداد، پیشبینی می شود که دولت که بفکر صرفه جویی در مصرف بنزین است، محدودیت های جدیدی در قبال مهریه های این چنینی که باعث افزایش مصرف سوخت در ایران شود را در دستور کار خود قرار دهد.
emshab - ایران - تهران
به نظرم مردم عاذت دارند از هر چیزی سو استفاده کنند افرادی را میشناسم که با مهریه 1364 سکه ای کارشان به جدایی کشیده است این معیارها و شروط ضامن خوشبختی نیست.
سه‌شنبه 7 اسفند 1386

شیراز+دوحه+لندن - انگلستان - لندن
چه باحال...
چه عروس و دوماد منگلی....
چهار‌شنبه 8 اسفند 1386

دریا-بابایی - ایران - اهواز
باز خوبه مهریه رو کارت سوخت نزد
چهار‌شنبه 8 اسفند 1386

admiral - ایران - تهران
این یک زنگ خطره تور خدا این متن ها را برای مسولین بفرستید تا بیشتر از این این مملکت رو به .... ندند
چهار‌شنبه 8 اسفند 1386

hoormazd - آمریکا - تگزاس
یه خبر خوندم که داماد به عروس گفته هموزن عروس طلا مهرش میکنه.عروس هم خودشو از42 کیلو میکنه 60 کیلو. داماد هم به خاطر این طمعکاری میزنه زیر همه چی
چهار‌شنبه 8 اسفند 1386

30min - ایران - ایران
hoormazd - آمریکا - تگزاس
بامزه بووود لووووووول
چهار‌شنبه 8 اسفند 1386

iroony - ایران - تهران
من بودم 10000متر مکعب میعانات گازی مهرم میکردم تا زمستون هر جا گاز کم شد برم بفروشم...خوب بود این خانوم عروس 500تا مخزن گاز هم اضافه میکرد....بازم بگید زنها پول پرست نیستند...
چهار‌شنبه 8 اسفند 1386

aynaza - ایران - تبریز
باعث تاسفه ...
پنج‌شنبه 9 اسفند 1386

darya_r - انگلستان - لیورپول
دامادازعروس زبل تره چون عروس جایی نداره اونهمه بنزین رونگهداره معادل پولش رو هم نمیتونه بگیره
پس مهرم حلال جونم ازاد
پنج‌شنبه 9 اسفند 1386

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.