ایران به پرداخت ۳۳ میلیون دلار به یک خانواده اسرائیلی محکوم شد

ایران به پرداخت 33 میلیون دلار به یک خانواده اسرائیلی محکوم شد

یک قاضی آمریکایی اعلام کردایران باید بیش از 33 میلیون دلار به خانواده دیپلمات اسرائیلی کشته شده در حمله تروریستی 1992 آرژانتین پرداخت کند!

به گزارش  روزنامه تایمز هند، "الن سیگال هوول" قاضی فدرال آمریکا با اعلام این خبر افزود: ایران مسئول بمبگذاری در مرکز یهودیان  آرژانتین است. در این انفجار 29 تن از جمله "دیوید بن رافائل" متولد آمریکا کشته شدند.

این روزنامه نوشت: "حزب الله لبنان مسئولیت این بمبگذاری را برعهده گرفته است." و این در حالی است که حزب الله لبنان هرگز چنین چیزی را اعلام نکرده است .  

روزنامه تایمز هند ادعا کرد: آمریکا به طور معمول از تعقیب و شکایت علیه کشورهای خارجی به جز در مواردی که با تروریسم در ارتباط است، خودداری می کند. ایران نیز در سال 1984در زمره یکی از کشورهای حمایت کننده از تروریسم قرار گرفته شده است.

براساس حکم مشابهی در ماه سپتامبر گذشته، ایران به پرداخت 2/65 میلیارد دلار غرامت به خانواده 241 قربانی پادگان آمریکائیان در بیروت در سال 1983 محکوم شده بود.

به نوشته این روزنامه، اگرچه ایران پیش از این نیز با احکام سنگین این چنینی مواجه شده، اما ضمن پرهیز از پاسخ به موارد دادخواهی، از فرستادن وکیل برای دفاع از خود امتناع ورزیده است.

کارشناسان ، معتقدند این آراء برای آن است که زمینه حقوقی برداشت از اموال بلوکه شده ایران در آمریکا فراهم آید .

مداخله ایران در انفجار آرژانتین در هیچ محکمه ای ثابت نشده است ، ضمن اینکه چند سال پیش ، "گالیانو" قاضی این پرونده به جرم گرفتن رشوه از صهیونیست ها برای پرونده سازی علیه ایران ، برکنار شد ولی پس از تحولات سیاسی جدید در آرژانتین ، بار دیگر اتهامات علیه ایران تکرار شد .
Sh.Motekallem - روسیه - مسکو
ایران به چه دادنی محکوم نشده تا حالا؟!
سه‌شنبه 7 اسفند 1386

مرد خشمگین - ایران اسلامی - مشهدمقدس
ما که پول داریم دشمنامون رو میکشم پول خونشونم میدیم .یا شیر عرب.000التماس دعا
سه‌شنبه 7 اسفند 1386

ali-vienna - اتریش - وین
برو بابا
آخوند خیرش به مردمه ایران نرسیده، حالا بیاد به اسراییل بده!!!
سه‌شنبه 7 اسفند 1386

mantegh - ایران - تهران
پاراگراف آخر همه چیز رو داره میگه !
سه‌شنبه 7 اسفند 1386

Sh.Motekallem - روسیه - مسکو
مرد خشمگین؛بخواب بینیم بااا.حال نداریم.
سه‌شنبه 7 اسفند 1386

dandy - امارات - امارات
تازه بفکر دیه افتادید...چقدر ضایع خوب ثابت شد که کار ایرانیها نیست دیگه چه مرگتونه..بابا ایران ایرانه نه کشک بادمجون که بهش بیخود تهمت بزنی
سه‌شنبه 7 اسفند 1386

khasteh - فرانسه - استراسبورگ
دمت گرم متکلم.
سه‌شنبه 7 اسفند 1386

babaktoronto - کانادا - تورونتو
علی جان از وین در زمان شاه ایران مبلغ قابل توجهی پول به امریکا داد که در ازای ان امریکا به ایران اسلحه و تجهییزات نظامی بدهد. که متاسفانه همزمان شد با انقلاب منحوس اخوندی. و انها هم که مملکت را در دست یک مشت بیسواد ریشو و پشمو دیدند و از همه مهمتر با قضیه احمقانه گروگانگیری که از طرف این اخوندها اتفاق افتاد و اتفاقا عموی این ویرا محمود نفتی هم از یکی از سردسته های همان اراذل و اوباش گروگانگیر بود باعث شد که امریکا این پول را بلوکه کند. با انجام اعمال تروریستی بین المللی توسط اخوندها مثل بمب گذاری در مرکز امیا در ارژانتین. قضات امریکایی دستور به استفاده از همون پولهای ما را بعنوان غرامت داده اند که در امریکا بلوکه شده. ببین ما چقدر گرفتار این اخوند بیشعور شدیم که ملت باید تاوان این ترور هاشون و بدن. چندین میلیارد ما الان 30 ساله که تو امریکا بلوکست و اینها هم قدمی بر نمیدارند از این موردها زیاده قضیه خسارت جنگ ایران و عراق و ...
سه‌شنبه 7 اسفند 1386

شیراز+دوحه+لندن - انگلستان - لندن
چه باحال...
بیان پولشونو بدن به شما؟؟؟؟
بابا شما دس وردارین ترو جون مادرتون...
بهونه ندین دستشون ترو قران....
چهار‌شنبه 8 اسفند 1386

bahram1 - ایران - تبریز
مسوولین ایران مردم خودشونو به کشتن میدن ککشونم نمیگزه حالا بیان به شما خسارت بدن. مرد خشمگین امیدوارم خدا تو و امثال تو رو از روی زمین محو کنه تا شاید باقیه انسانها با آرامش و صلح زندگی کنن. زیاد سوسمار خوردی انگار
چهار‌شنبه 8 اسفند 1386

p0licce - امارات - دبی
babaktoronto تو خودتم یکی از جیره خورهای رژیمی. نحوه صحبتت اینو میرسونه....با انقلاب منحوس اخوندی؟؟؟؟؟ اراذل و اوباش گروگانگیر بود ؟؟؟؟؟ بعدشم کشور با کشور قرارداد می بنده. قرارداد خصوصی نیست که بزنن زیرش. شاه اگه رفت ایران که هست. پس به اربابات بگو پول ملت ایران رو پس بدن. نه به اخوندا.
چهار‌شنبه 8 اسفند 1386

دریا-بابایی - ایران - اهواز
مرد خشمگین - ایران اسلامی - مشهدمقدس
پس قبول داری که تروریسم هستین ؟؟ مرده شور اون پولی رو ببرن که به قیمت جون مردم بیگناهه که یه مشت مفت خور مثل تو و امثال تو دارن باش حال می کنن ....التماس دعا
چهار‌شنبه 8 اسفند 1386

hoormazd - آمریکا - تگزاس
مرد خشمگین - ایران اسلامی - مشهدمقدس
اولا نه تو مردی نه ایران اسلامیه نه مشهد مقدس.دوم اینکه از پشت مانیتور لگد انداختن هنر نیست.خیلی جربزه داری و خشمگینی یه بمب ببند به هیکلت برو زیر تانک اسراییل بخواب تا تکلیف الهیت رو انجام داده باشی .چون نبودنت هیچ ضرری به حال کسی نداره اما بودنت واسه خاک کوچه هم مضره.دشمن تو فقط اندیشه و تفکر ازادی خواهیه.اگه میتونی اونو بکش...زنده باد ازادی جاوید ایران زمین
چهار‌شنبه 8 اسفند 1386

alishah - ایران عزیز - تهران
اولا این رقم رو از چه فرمولی محاسبه کرده ؟ ثانیا بند آخر همین متن حق و باطل رو به روشنی مشخص کرده . ثالثا اگر قرار بر پرداخت غرامت و خسارته پس کی باید پاسخگوی مرگ صدها مسافر غیر نظامی هواپیمایی باشه که آمریکاییها درخلیج فارس زدنش ؟ تازه بعدش بخاطر انجام این جنایت به کاپیتان ناو وین سنس مدال افتخار هم دادند . کی باید پاسخگوی مرگ صد ها هزار نفری باشه که در جنگ تحمیلی کشته شدند ؟ کی باید پاسخگوی ده ها هزار مجروح بمب های شیمیایی و بیولوژیکی باشه که امریکا مهمترین تامین ننده اونها دز جنگ بود ؟ کی باید پاسخگوی ترور صدها شخصیت سیاسی و حکومتی ایران بعد از انقلاب 1978 باشه ؟ (حالا کاری نداریم این نظام مشکل داره یا نه ) و ...
چهار‌شنبه 8 اسفند 1386

khasteh - فرانسه - استراسبورگ
با هورمذد امریکا تگزاس موافقم.پاینده ایرن.
چهار‌شنبه 8 اسفند 1386

mah1 - ایران - تهران
هرمز با اخوندهایه شیپیشو یا رژیم مشکل داری ایوالاه. با مقدسات مردم چی کار داری. هدف جدایی دین از سیاسته.
چهار‌شنبه 8 اسفند 1386

iranppp - آلمان - دوسلدورف
به فرض کار کار ایران بوده. ایرباس ایرانی که با 300 نفر زن و بچه وافراد بیگناه که مورد اصابت راکت نامردان ناو جنگی وینسنت گرفت و فرمانده ناو مدال شجاعت! گرفت نه از یاد ایرانی رفته نه میره.اون روزها قلب من ایرانی خردسال به درد آمد و با دیدن هرباره حجله خلبان رضائیان در خیابان مجیدیه -شدت وعمق تنفر از ناجوانمردان را در آن سن و سال آموختم.این فقط یک فقره از جنایات جهانخوران بود.
چهار‌شنبه 8 اسفند 1386

سوگل - انگلیس - لندن
من با علی شاه موافقم چه خبره این همه گرون حساب کردن این صهیونیستهای عوضی خیلی بیارزند 5یا6 دلار بیشتر ارزش ندارن در ضمن اش نخورده ودهن سوخته هنوز ثابت نشده پول میخوان
هورمذد حرف دهنتو بفهم چی میگی اگر مرد خشمگین مرد نیست وایران هم اسلامی نیست ولی مشهد مقدسه تا ابد حالا هر که میخواد حاکم باشه
چهار‌شنبه 8 اسفند 1386

hoormazd - آمریکا - تگزاس
mah1 - ایران - تهران
اولا که اسم من هرمز نیست هورمزد (اهورامزدا) است. دوما من کاری با مقدسات مردم ندارم عقیده هرکسی واسه خودش محترمه. بعضی ها عقیده دارن مشهد مقدسه بعضی هام خلاف این فکر می کنن.نه توهینی رد و بدل شد نه هتک حرمت.اما یادمون باشه این تفکر ما بوده که به اخوند مجال تازش داده.بعد هم مغلطه نکنید. تروریسم در هر رژیم و هر لباس و هر حکومت که باشه محکومه ولی وقتی رییس جمهور تهی مغز ما میگه و قبلا هم خمینی میگفت اسراییل باید نابود بشه توقع داری بیان بابت ایرباس یا اتفاقات دیگه ازت حلالیت بطلبن? در ضمن جناب alishah انقلاب ایران سال 1979 بود.هیچ مقام جمهوری اسلامی هم تاحالا ترور نشده.تمام اونایی که ترور شدن مخالفین حکومت یا مقامات رژیم شاهنشاهی بودن که همه به دست جلادهای رژیم اخوندی کشته شدن مثل فرخزاد,پوینده و صدها نفر دیگه.زنده باد ازادی جاوید ایران زمین.
------------------
کاربر گرامی
لطفا شهر و کشور محل زندگی خود را به فارسی درج نمائید.
با تشکر از نظراتتان
سایت ایرانیان انگلستان
چهار‌شنبه 8 اسفند 1386

iranppp - آلمان - دوسلدورف
راستی چرا مشهد مقدسه؟به خاطر خداداد و گلش به استرالیا شاید باشه!!!به خاطر مزار پاک شهیدانش در جنگ.اما قطعا مقدس بودن مشهد ربطی به عربی که ولیعهد خلیفه بغداد بود نداره.مقدسات ایرانی هم بابک و رئیسعلی و شهید فاطمی و... هستن نه غیر ایرانیها.
چهار‌شنبه 8 اسفند 1386

iranppp - .آلمان - دوسلدورف
تکزاسی !پس حضرتعالی کشتار مردم وکودکان بی دفاع هواپیمای مسافربری رو به خاطر اظهارات خمینی و.... تائید میکنی!حق با توئه ریختن بمب اتم بر سر غیر نظامی های هیروشیما و کشتار مردم بیگناه ویتنام هم حق مسلم آمریکائیهای جنایتکار بود چرا که از پس جنگجو های ویتنامی و ژاپنی بر نمی اومدن. فقط شما آمریکائی ها مجازید برای ادامه جهانخواریتون زن و بچه های بیگناه و بی دفاع رو قتل عام کنید؟!!!زمانی بوش ایران رو محور شرارت خوند احمدی نژادی در کار نبود.حالاکه بوش ما رو تهدیدکرده پس ما هم باید به هواپیمای مسافربری شما حمله کنیم.بعد ما میشیم تروریست اما شما به فرمانده ناو وینسنت مدال «شجاعت»میدید.جانی رینگو!این منطق کثیف شما استعمار گرهای اشغالگر یانکیه.اما مدت زمان زیادی پیش نخواهید برد.
پنج‌شنبه 9 اسفند 1386

hoormazd - امریکا - تگزاس
سوگل - انگلیس - لندن
اولا هم طرز فکرت مثل حکومتت فاشیستیه هم ادبیاتت مثل رئیس جمهورت ...نه.تو هم مثل بقیه همپالگی هات ذره ای تحمل عقیده مخالف رو نداری و زود شروع میکنی ...انداختن. فکر نمی کنم تو در حدی باشی که بتونی در مورد ارزش بقیه نظر بدی.خوندی iranppp - آلمان - دوسلدورف چی نوشته? اگه قرار به تقدس باشه تخت جمشید و اذرابادگان و تنگستان خیلی مقدس تر از مشهد هستن. مقدس بودن مشهد هم به خاطر خوابیدن فردوسی بزرگ در طوسه.
پنج‌شنبه 9 اسفند 1386

hoormazd - امریکا - تگزاس
iranppp - .آلمان - دوسلدورف
غزیز کج فهمی و مغلطه تا کی?کجای حرف من معنی اون حرفای تو رو می داد?من کی گفتم امریکا حق داشته اون کارو بکنه?واقعا باعث شرمه که منو نماینده امریکا میدونی و اون لقب ها رو به من میدی.محض اطلاعت بگم که عموی من و تازه عروسش تو همون هواپیما بودن پس من داغدیده تر از توام که تو سردخونه یه جنازه کباب شده رو تحویل بابام دادن.پس زیادی شلوغ نکن.من نه استعمارگرم نه یانکی نه امریکا زده.نه تروریسم رو تایید کردم. اگه قدرت فکر کردن و استفاده از منطق رو داری نظر منو دوباره بخون تا بفهمی چی گفتم.در ضمن هدف اخوندهم همینه که ایرانیها خودشون همدیگه رو بایکوت کنن و به هم انگ وطن فروشی و سرسپردگی بزنن.پس اب تو اسیاب اخوند نریز.زنده باد ازادی جاوید ایران زمین.
جمعه 10 اسفند 1386

kotlet - ایران - تهران
امید وارم ایران(جمهوری اسلامی) هرچه زودتر خسارتی رو که زده بپردازه.
جمعه 10 اسفند 1386

سوگل - انگلیس - لندن
هور مذد تو از اسمت معلومه چه دینی داری بنابراین ...ت به این قدنمیده تا بتونی تقدس مشهد رو بفهمی بنابراین حرفی با تو ندارم .
جمعه 10 اسفند 1386

سوگل - انگلیس - لندن
کتلت تو نمیخواد دلت بسوزه ایران هم پول مفت نداره اگه خیلی ناراحتی میتونی پول تو جیبی تو جمع کنی خسارت بدی در ضمن میتونی رو کمک هورمذد هم حساب کنی
جمعه 10 اسفند 1386

iranppp - آلمان - دوسلدورف
دوست هموطن از تگزاس.درود به روح عموت وهمسرش.حمله نظامی به ایرباس همونطور که بالا تر اشاره کردم نقطه ای بود که تخم کینه ونفرت رو تا ابد در من کاشت.در برابرهر اظهار نظری هم که بوی بی آزار جلوه دادن جنایات(های) آمریکا رو بده عکس العمل من شدید خواهد بود.........سوگل از لندن اگر فکر میکنی کسی بنا به اسم اصیل پارسی اش احتمالا«زرتشتیه» و دینش رو پنهان میخواد بکنه سخت در اشتباهی که هر زرتشتی صاحب و سرنشین واقعی«ایران زمینه»و«تقیه»خاص مذهب جعلی و من در آوردی دین مبین!؟تازی هاست.
جمعه 10 اسفند 1386

hoormazd - امریکا - تگزاس
iranppp بدون شک نظر همه ما در مورد اون جنایت یکیه.
سوگل از لندن اولا دین من به شما ربطی نداره.دوما اگه فکر می کنی که من زرتشتی هستم به این دین اهورایی که ارزنی از خشونت و بی منطقی دین تو در اون نیست افتخار میکنم. به تقدس مشهد اعتراف می کنم اما فقط و فقط به خاطر فردوسی بزرگ که ارزشش برای ایرانی واقعی از ارزش تمام پیامبران و امامان تازی بالاتره.تو سعی کن چشمت به چوبدستی رهبرت باشه تا راه رو گم نکنی چون اصولا با فکر کردن میونه ای نداری.زنده باد ازادی جاوید ایران زمین.
شنبه 11 اسفند 1386

kotlet - ایران - تهران
سوگل تو کمک نمی کنی؟
شنبه 11 اسفند 1386

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.