قطبی: برنامه های ویژه ای برای تیم ملی دارم

قطبی: برنامه های ویژه ای برای تیم ملی دارم

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس تهران گفت: برای تیم ملی برنامه های ویژه ای دارم و در صورت انتخاب، فرقی بین پرسپولیس و استقلال قائل نخواهم شد.

افشین قطبی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری فارس اظهار داشت: خوشبختانه از تیم‌های که در گروه ایران در مرحله مقدماتی جام جهانی حضور دارند، شناخت کاملی دارم. همراه با تیم کره مقابل سوریه و کویت قرار گرفته ام و صورتی که سرمربی تیم ملی ایران شوم، برنامه‌های ویژه‌ای برای این تیم‌ها دارم.
وی ادامه داد: بدون شک در فوتبال حال حاضر دنیا بازی آسان وجود ندارد. گروه ایران سخت است و امیدوارم هر چه زودتر تکلیف سرمربی تیم ملی روشن شود تا علاقمندان به فوتبال سردرگم نباشند.
وی افزود: در صورتی که سرمربی تیم ملی شوم، بین استقلال و پرسپولیس و یا تیم‌های دیگر هیچ فرقی نمی گذارم و فقط هدفم خدمت به ایران خواهد بود، البته پرسپولیسی‌های مطمئن باشند از لحاظ فنی این تیم را تنها نمی‌گذارم.
قطبی تصریح کرد: اهداف بزرگی در سر دارم و در صورتی که مسئولان فدراسیون به من اعتماد کنند، تمام سعی خود را برای دادن پاسخی مناسب به اعتماد آنها به کار خواهم گرفت؛ ولی تا این لحظه صحبت‌ قطعی با من نشده است.
قطبی ادامه داد: بازی تیم ملی ایران با سوریه را دیده‌ام و در صورتی که اجازه تغییر در تیم ملی به من دهند، تغییرات زیادی در تیمی که مقابل سوریه بازی کرد، خواهم داشت.
سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس همچنین درباره وضعیت کعبی و بازی هفته بیست و سوم لیگ برتر در مقابل مقاومت سپاسی یاد آور شد: فیلم بازی‌های حریف شیرازی را امروز دریافت کرده و به زودی مورد آنالیز قرار خواهم داد. از اینکه حسین کعبی مجوز بازی را دریافت کرده است نیز بسیار خوشحالم؛ اما مشخص نیست در کدام پست از این بازیکن استفاده خواهم کرد.

Azi joon - ایران - مشهد
افشین عزیز ...ما پرسپولیسی ها رو تنها نذاری که دلمون میشکنه امپراطور بزرگ و دوست داشتنی........
یکشنبه 5 اسفند 1386

Mohsen Au - استرالیا - سیدنی
باباجونه ننه ات یکبارهم که شده نذار ارزویه قهرمانئ را دوباره خواب ببینیم
دوشنبه 6 اسفند 1386

kavir1993 - ایران - اصفهان
قطبی مو طلایی سرمربی تیم طلایی. (پرسپولیس و تیم ملی و سپاهان طلاند )
دوشنبه 6 اسفند 1386

Neda.Dubai - امارات - دبی
عجباهنوز مشخص نیست کی سرمربی تیم ملی شده تازه برنامه ویژه ای هم واسش داره
سه‌شنبه 7 اسفند 1386

khanande - ایران - ایران
کویر1993 مو طلایی دیگه چه صیغه ایه داداش بی زحمت ما رو روشن کن!!!!
سه‌شنبه 7 اسفند 1386

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.