درگیری شدید تیم ملی هندبال بحرین و کویت در هتل کوثر اصفهان

درگیری شدید تیم ملی هندبال بحرین و کویت در هتل کوثر اصفهان

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، جمعه شب پس از پایان دیدار تیم‌های ایران و کویت در اصفهان که با برتری تیم ایران و صعود تیم کشورمان به همراه کویت به مرحله نیمه پایانی رقابت‌های هندبال قهرمانی مردان آسیا همراه بود، اعضای تیم‌های بحرین و کویت با یکدیگر درگیر شدند.

این درگیری زمانی روی داد که در هنگام صرف شام در هتل کوثر بازیکنان تیم بحرین با حضور در سر میز بازیکنان کویتی به آنها درباره‌ی نحوه‌ی بازی مقابل ایران اعتراض کردند که این موضوع سبب بروز درگیری میان بازیکنان دو تیم شد.

در طی این درگیری بازیکنان دو تیم حتی با استفاده از کارد غذاخوری به یکدیگر حمله کردند و شیشه‌های سالن غذاخوری هتل را نیز شکستند که در طی این درگیری دو بازیکن کویتی مصدوم شده و راهی بیمارستان شدند.

به گزارش ایسنا، صبح امروز نیز وزیر ورزش بحرین با اعزام هواپیمای اختصاصی به فرودگاه اصفهان خواهان بازگشت تیم بحرین از رقابت‌های قهرمانی هندبال مردان آسیا شد و در حالی که قرار بود تیم هندبال بحرین روز دوشنبه برای کسب عنوان پنجم - ششمی این رقابت‌ها به مصاف تیم قطر برود بازیکنان این تیم صبح امروز ایران را به نشانه اعتراض به مقصد بحرین ترک کردند.

ahangebiseda - سو ئد - نورشوپینگ
به درک خودشون دعوا کردن اعتراض به چی به کی؟
شنبه 4 اسفند 1386

دریا-بابایی - ایران - اهواز
هر جا عرب باشه درگیری هم هست به درک حقشون بود که مصدوم هم بشن
یکشنبه 5 اسفند 1386

arashk_fara - انگلیس - لندن
از عربهای با فرهنگ توقع بیشتر از این دارید ؟؟؟ خیلی بدید
دوشنبه 6 اسفند 1386

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.