مشاور احمدی نژاد:حضور ۵۰ زن در ۳۱۳ نفر یاران امام زمان، نشانه تاکید اسلام بر نقش زنان است

مشاور احمدی نژاد:حضور 50 زن در 313 نفر یاران امام زمان، نشانه تاکید اسلام بر نقش زنان است

مشاور رییس جمهوری در امور زنان ، گفت: زنان به دلیل غلبه فطری روحیه "گذشت" برای بازگشت به تعالیم الهی از جمله صلح، آماده‌ترند.

به گزارش خبرنگار ایرنا ، "زهره طبیب زاده نوری " که روز چهارشنبه در همایش "زنان، صلح ، ادیان الهی"سخن می‌گفت، افزود: زنان به لحاظ نقش تربیت فرزندان که بر عهده دارند، می‌توانند مربی بشریت باشند.

وی افزود: ‪ ۷۰‬درصد کشته‌شدگان درگیری‌ها و جنگ‌های دنیا را زنان و کودکان تشکیل می‌دهند، به همین دلیل انگیزه‌ای قوی در پیشگیری از تنش‌ها و استقبال از صلح در زنان وجود دارد.

به گفته وی ، اگر کدورت زرق و برق دنیایی اجازه بروز فطرت الهی را به زنان بدهد، آن‌ها می‌توانند تربیت‌کنندگان سردمداران صلح باشند.

رییس مرکز امور زنان و خانواده با اشاره به اعتقاد شیعه در ظهور منجی عالم افزود: در دیدگاه ما ‪ ۳۱۳‬نفر برگزیده، یاران منجی بشریت را تشکیل می - دهند که از این تعداد ‪ ۵۰‬نفر زن هستند و این نشانگر تاکید اسلام بر نقش زنان است.

وی گفت: در دین مسیحیت هدف از بعثت ، نجات انسان از شر گمراهی است و دین یهود نیز بر راستی ، داوری عادلانه و صلح استوار است، اماامروز در غرب دین تنها به اجرای مراسم خشک و بی‌روح در کلیسا و کنیسه محدود است و خبری از روح معنویت در آن نیست.

به گفته وی، برقراری صلح و عدالت تنها در منطق انبیاء الهی قابل تحقق است که مفاهیمی چون انفاق، احسان و ایثار تا مرز شهادت برای رسیدن به آرامش و امنیت همنوعان، دیالوگ رایج آنهاست.

"طبیب‌زاده" تصریح کرد: تنها راه گریز از بحران کنونی، عدالت الهی است و نقش زنان در این میان نقشی هدایت‌گر و تسهیل‌کننده است.

همایش بین‌المللی "صلح، زنان، ادیان" که توسط مرکزامور زنان و خانواده نهاد ریاست جمهوری و با همکاری سازمان مردم‌نهاد کانون مهرورزان صلح برپا شده است، به مدت دو روز ادامه خواهد داشت.

omide por jalal - امریکا - لس انجلس
این کی به کلیسا یا کنیسه رفته که اظهار نظر میکنه؟؟!!شرط می بندم مسجد هم که میره فقط واسه خود نمائیه.فیلم اخراجیها واسه رسوا کردن اینا درست شده.
جمعه 3 اسفند 1386

babaktoronto - کانادا - تورونتو
من فکر کنم یکی از این 50 نفر این ویراست اسمش هم یه جورایی مشکوک میزنه و به اخر زمانی ها میخوره.
جمعه 3 اسفند 1386

ali-vienna - اتریش - وین
آی گل گفتی بابک!!!!
شنبه 4 اسفند 1386

دریا-بابایی - ایران - اهواز
دارن خودشونو گول می زنن زنها که تو ایران دارن توسری خورتر از قبل میشن
شنبه 4 اسفند 1386

vira - ایران - تهران
بابک از اون حرفا زدیا ! این نشون میده که دیگه حرف کم اوردی ! در ضمن نام ویرا ( که خودم واسه نام کاربر انتخاب کردم و گرنه اسم خودم بهتره ! ) یک اسم اصیل ایرانیه که به معنای هوشیاره . ( منظورم خودم نیستم ٬ معنی اسم کاربریمه ! )
شنبه 4 اسفند 1386

شیراز+دوحه+لندن - َانگلستان - لندن
با سلام..
واقعا چقدر جالبه...
اینا ادعاشون میشه 50 نفر تو صف امام زمانه اونوقت میان ارازل و اوباشو با لباسه زنونه توی سطح شهر میگردونن که مثلا ابروشون بره...
چه مملکت جالب و باحالی....
شنبه 4 اسفند 1386

پینیسیلین - هند - پونا
پس اون 263 تا مرد نشونه چی هستند؟ با این حرفای فتوشاپی مطمئن باشید که نمیتونین مردسالاری تو ایران رو رقیق جلوه بدین.ما هنوز یک وزیر یا سخنگوی زن تو این مملکتی که اینا دارند حکومت میکنند نداشتیم
شنبه 4 اسفند 1386

parviz1 - انگلستان - کترینگ
پس با این جریانی که شما میفرمائید در حال حاظر باید از 300 نفر مفت خور مجلس 120 زن نماینده مجاس و از کابینه وزرا دوکی هم یک سوم وزیر زن و از قضات دادگستری هم یک سوم بانوان و خلاصه پستها و اقتصاد و کشور یک سوم را بانوان مدریت میکنند؟و یا شاید منظورتان از آن پنجاه نفر بانوئی همراه آقا امام زمان (ع)تشریف میاورند جهت کارهای دیگری با مردان هستند!!پس بهتر است روشنتر بفرمایید که جهت چه کاری و یا وظیفهای همراه هستند.
شنبه 4 اسفند 1386

ahangebiseda - سو ئد - نورشوپینگ
babaktoronto - کانادا - تورونتو : ایکاش به اندازه vira - ایران - تهران عقل و درک داشتی یا وطن فروش بی هویت نبودی در ضمن omide por jalal - امریکا - لس انجلس : مگه در غرب ازدواج پسر و پسر و زن با زن در یک سری از کلیساها انجام نمی شه؟ تعصب بیخودی در هر چیزی اشتباه
شنبه 4 اسفند 1386

God - ایران - ایران
سوره بقره (ماده گوساله) آیه 221
زنان مشرکه را تا ایمان نیاورده اند به زنی نگیرید و کنیز (برده) مومنه بهتر از آزاد زن مشرکه است، هرچند شما را از او خوش آید. و به مردان مشرک تا ایمان نیاورده اند زن مومنه مدهید. و بنده (برده) مومن بهتر از مشرک است، هرچند شما را از او خوش آید. اینان به سوی آتش دعوت میکنند و خدا به جانب بهشت و آمرزش. و آیات خود را آشکار بیان میکند، باشد که پند گیرند.
-------------------
در این آیه نابرابری میان مسلمانان و نامسلمانان و همچنین نظام برده داری تایید میشود. این آیه در تضاد با اصل 16 ام اعلامیه جهانشمول حقوق بشر سازمان ملل متحد است که ازدواج هر زن و مردی را بدون هیچ تبعیضی از نظر مذهب آزاد میداند. این آیه همچنین با اصل 4 ام اعلامیه جهانشمول حقوق بشر سازمان ملل متحد که برده داری را محکوم میکند در تضاد است.
شنبه 4 اسفند 1386

ali-vienna - اتریش - وین
جناب ahangebiseda - سو ئد - نورشوپینگ که همش داری فحش و بد و بیرا به اروپا میگی و "وطن فروش" هم نیستی:

لطف کن به من بگو اروپا چه کار میکنی؟ خواهشاً شر را کم کن برو ایران و تو مملکت کفار نمون! تو فاحشه خونه نمون! برو در بهشت برین که آخوند ها برات ساختند زندگی کن!
شنبه 4 اسفند 1386

babaktoronto - کانادا - تورونتو
علی از اتریش اگر اون اهنگه بیصدا سوید رو ترک کنه دیگه کی ماموریت جاسوسی وزارت اطلاعاتو انجام بده؟ اینها همه مزدور اخوندان که اونجاها مفت میخودن و مفت میگردن و به کار ادم کشی مشغولن. اقایان یو کی منظور خدا در قران ایمان به اسلام نیست بلکه ایمان به وحدانیت خداست حالا هر دینی میخواهد باشد. و منظور از اسلام تسلیم به حقیقته که میتونه زرتشت مسیحی کلیمی یا مسلمون باشه. وقتی پیامبر برای خسرو پرویز نامه دعوت به اسلام میفرسته وقتی خسرو پرویز قبول نمیکنه به رای خسرو پرویز احترام میگذاره و متوسل به زور نمیشه چرا؟ چون دین خسرو پرویز زرتشت بوده و پیامبر این دین را قبول داشته فقط چون احساس میکرده که شاید دین اسلام کاملتر باشه این دعوت را کرده و این نشانه احترام پیامبر اسلام به تمامی ادیانه و به طبع قبول انها. این اخوندها همه چیزو تحریف کردند. همه مردم دنیا جاشون تو بهشته جز اخوند. من مطمینم
شنبه 4 اسفند 1386

vira - ایران - تهران
اقای علی : ( که ظاهرا اسمت سنخیتی با خودت نداره ٬ چون با وجود اینکه بی دینم علی رو یک جوانمرد میشناسم ) - محض اطلاع شما وطن پرست خوش غیرت کاملترین مطلبی که در این سایت از افتخارات ایران باستان و کورش کبیر نوشته شد توسط همین هم وطن { اهنگ بیصدا } نوشته شد که شرط می بندم جنابعالی حتی حال نداری یه خطشو بنویسی ( اگه اصولا چیزی در موردش بدونی ) - و الا اینکه ادم چهار تا فحش پشت سر هم ردیف کنه که کاری نداره مرد ایرانی . اگه مردی و ایرانی هم هستی ٬ اینجور کامنت نوشتن در شآنت نیست ٬ اگر هم هیچکدوم نیستی که پس بفرما ٬ دنبالش رو هم بنویس .
شنبه 4 اسفند 1386

vira - ایران - تهران
راستی جناب وینا ٬ مطلب سفر شیخ اماراتی رو همین الان دیدم ٬ شما همون بهتر که بری با اون صدای امریکات خوش باشی که واقعا اخبار روز رو از صدای امریکا دیدن اخر امروزی بودن ! و وطن پرستیه ! هی هم اسم این شخصیت مهم سازگارا ! رو به رخ من نکش این ادم انقدر معروفه که قربونش برم اولین بار اسمشو از خود شما شنیدم ! این اطلاعات شما هم مال وی او ای ! گوش کن هاس قربون به درد من نمیخوره من اخبار رو از چهار تا شبکه حسابی تر تو ماهواره میبینم عزیز . جنابعالی که اروپا تشریف دارید ٬ حداقل یه ذره کلاستونو از وی او ای دیدن ببرید بالاتر رفیق .
شنبه 4 اسفند 1386

babaktoronto - کانادا - تورونتو
ویرا باز که قاط زدی مگه علی چی گفت؟ اون اهنگه بیکلام یه چیزی پروند(از اون مزخرفایی که پشت سر خارج نشینا میزنن و علی هم حالشو گرفت) علی هم جوابشو داد جواب تو هم اصلا ربطی به مطلب نداشت. حالا چون یکبار ازت دفاع کرده پابرهنه پریدی وسط؟
ااا راستی تو که هنوز اینجایی. مگه قرار نبود که به خاطر ابروریزی که در مورد بیانیه اژانس کردی بری و یه مدت پیدات نشه؟ ضمنا ادم حرف حق و از هر خبرگزاری که باشه گوشمکنه حتی خبر گزاریی که تو ازش استفاده میکنی(المنار جزب الله) اگر راست بگه چرا که نه ما عقل داریم خودمون میتونیم تجزیه و تجلیل کنیم مثل شماها نیستیم که مخمونو تعطیل کرده باشیمو دربست اونو در اختیار نظام فاشیستی اخوندی قرار داده باشیم تا یه همچین مواقعی که اژانس از ایران ناراضیه شماها بیخبر از دنیا الکی براشون کف میزنید و بعد میفهمید که چهقدر ضایع شدید.
شنبه 4 اسفند 1386

vira - ایران - تهران
عزیزم تو چرا پا برهنه میدویی وسط ؟ اسمت علیه یا وینا ؟ در ضمن جوابتو تو بیانیه اژانس واسه سایت فرستادم صبر کن تا بزنه زیر مطلب برو بخونش روشن شی !
شنبه 4 اسفند 1386

ali-vienna - اتریش - وین
vira - ایران - تهران
سازگارا همونه که گنده تر از تو هاش نوچه هاش بودند یه زمانی!
--------------------------------------
سازگارا، قبل از انقلاب 57، عضو انجمن اسلامی دانش­جویان در آمریکا و کانادا بود. هنگامی که خمینی از عراق به پاریس رفت، سازگارا، به پاریس احظار شد و در طول مدتی که خمینی، در نوفل لوشائو اقامت داشت، یکی از مترجم­های او بود. در ۱۲ بهمن سال ۵۷ محسن سازگارا در هواپیمای حامل آقای خمینی بود. وی پس از بازگشت به ایران، به عضویت اولین شورای فرماندهی سپاه پاسداران و یکی از بنیان­گذاران این ارگان و تدوین کننده اساسنامه اول آن درآمد. سازگارا، سپس مدیریت رادیو و تلویزیون، و معاونت سیاسی­­­­­-­­­­­اجتماعی نخست وزیری رجایی، باهنر و مهدوی کنی را به عهده داشت. او همچنین، در هیات مدیره برخی از کمپانی­های بزرگ کشور، مانند ایران خودرو، تراکتورسازی و داده پردازی بود...
وی به دلایل مختلف که در دادگاه انقلاب "اقدام علیه امنیت ملی" خوانده شد به زندان افتاد و پس از آزادی ایران را ترک گفت. او چند وقتی به عنوان محقق در دانشگاه هاروارد مشغول به کار بود. او هم اکنون رییس مرکز تحقیقات ایران در امریکا است.
وی فارق التحصیل در رشته های مکانیک و فیزیک نظری و دارای دکترا در رشته تاریخ است.
----------------------------------------
اطلاعاتت هم فهمیدیم در چه حدی هست که دیگه اینم نمیشناسی!
یکشنبه 5 اسفند 1386

احمدرضا - امارات - دبی
VIRA تو چقدر حرفهای پوچ و بی معنی میزنی شما خانواده اطلاعا تیها همتون اینجوری هستید یا اینکه فقط بعظیها تون بیسوادید
یکشنبه 5 اسفند 1386

vira - ایران - تهران
اولا اقای خوش غیرت شما از کجا سایز ما رو میدونی که از روی اون گنده تر از ما رو شناختی ؟ محض اطلاع شما من یک شهروند کاملا عادی و معمولی هستم که روزنامه خوندن و دنبال اخبار بودن { تفریحمه } نه { کارم } . جنابعالی هم واقعا کلاس معلوماتتون از همینجا معلومه که به شناختن سازگارا مینازید . بابا خیلی کارت درسته سازگارا شناس ! یه مطلبم سایت با شرح و تفصیل و عکس سازگارا جان گذاشته که فیض بردیم . واقعا که خاک بر سر این سازگارا بریزن که با اون همدستای اول انقلابش و با مرادش گند زدن به مملکت . پست تر از این ادم خودشه که اول انقلاب با سپاه و بقیه کاراش به مردم خیانت کرد الان هم که داره اب به اسیاب دشمنای گنده تر از اولی میریزه . تکلیف ادمایی هم که از امثال سازگارا نقل قول میکنند روشنه . - مرسی از سایت ایرانیان عزیزم برای توضیح کامل .
یکشنبه 5 اسفند 1386

vira - ایران - تهران
احمد رضا - عزیزم هر جا دیدی نوشته ویرا تو مطلبو نخون باسواد . خوب ؟ حالا سواد شما چقدر هست عزیزم ؟ اونقدر هست که بفهمی الان چی گفتم یا نه ؟
یکشنبه 5 اسفند 1386

ali-vienna - اتریش - وین
ما که هر چی میگیم تو چهار تا میذاری روش، حالا فرض کن تو یه نفر را معرفی کرده بودی من نمیشناختم!‌ میتونم فرض بکنم چه غشقرقی راه مینداختی!
پس اگر تفریحته، لطف کن نظر های کارشناسانه نده!!!!
در ضمن، انسان همیشه میگن جایزالخطا است! بازم به همین سازگارا که فهمید داره اشتباه میکنه! تو چی که هر چی بهت میگیم میگی الا و بلا حرف، حرف خودمه!
یکشنبه 5 اسفند 1386

farshid falahا - ایران - تهران
اینها تا چوب رو ور می داری فرار می کنند.یکیشون همون بابک تورنتو یکی نیست بگه بابا تو که ضایع شدی حالتو همه منجمله همشهریت فراهانی گرفته و دستت را رو کرده.اون علی هم یه ویکیپدیا رو تو اینترنت پیدا کرده هی اطلات اونو به رخ می کشه.شماها اگر مردین و طرفدار این رژیم نیستین و در واقعه جیره خورش نیستین پاشین بیاین اینجا.چرا هی به هم میپرین.همتون هم که دانشمندین بیاین از نزدیک مشکلات رو ببینید.کنار گود نشستن و حرف زدن هنر نیست.اینو بهتون بگم که هیچکس برای حرفهای شما که هویتتون رو یادتون رفته تره هم خورد نمی کنه.قصد توهین به دوستهای خارج نشین ندارم ولی بعضیهاتون خیلی شاهکار تشریف دارن که البته برای همه دستشون رو شده.
یکشنبه 5 اسفند 1386

vira - ایران - تهران
علی وینا از دست تو ! چیه بابا جان ٬ لجباز تر از خودت ندیده بودی ؟!
دوشنبه 6 اسفند 1386

arashk_fara - انگلیس - لندن
اسلام براى زن و مرد در همه موارد یک نوع حقوق و یک نوع وظیفه و یک نوع مجازات قائل نشده است محتویات قرآن صرفا یک سلسله مقررات و قوانین خشک بدون تفسیر هست.در قرآن از آنچه در بعضى از کتب مذهبى هست که زن از مایه‏اى پست‏تر از مایه مرد آفریده شده و یا اینکه به زن جنبه طفیلى و چپى داده‏اند و گرفته‏اند که همسر آدم اول از عضوى از اعضاى طرف چپ او آفریده شده،زن عنصر گناه است،از وجود زن شر و وسوسه برمى‏خیزد،زن شیطان کوچک است.مى‏گویند در هر گناه و جنایتى که مردان مرتکب شده‏اند زنى در آن دخالت داشته است.مى‏گویند مرد در ذات خود از گناه مبراست و این زن است که مرد را به گناه مى‏کشاند.
دوشنبه 6 اسفند 1386

arashk_fara - انگلیس - لندن
امام زمان کجا بود بابا تازه اسلام که در سوره نسا و الاحزاب زنان را به شدت تحقیر میکنه از چاه جمکران کی میتونه بیاد بالا؟ لوووووول
دوشنبه 6 اسفند 1386

kotlet - ایران - تهران
امام زمان اون زنا رو بین مردا برای ادامه زاد و ولد گذاشته تا پیروان حقیقیش نابود نشن
دوشنبه 6 اسفند 1386

kotlet - ایران - تهران
همینطور که میدونید در اسلام نقش زن زاییدن مثل موش است
برای زنان همین یک هنر را بس که بنشیند و زایند شیران نر
دوشنبه 6 اسفند 1386

bahram1 - ایران - تبریز
ارشک استوووووووووووووووووپ!
این از بی عرضگی بعضی مرداست که به گناه ناشی از هوس دچار میشن نه شیطنت زنان. اگه مردی خودتو نگه دار نیفتی تو چاه. اگه زن نا پاک باشه پس تو هم که از یک زن متولد شده ای ناپاکی. اگر خواهرت شیطان بدون که پدرت هم شیطانه چون از تخم و ترکه اونه. احترام مادرتو حداقل نگه دار
سه‌شنبه 7 اسفند 1386

arashk_fara - انگلیس - لندن
(((bahram1 - ایران - تبریز ))) ما ایرانی ها کی میخوایم یاد بگیریم که یه متن رو درست بخونیم بعد قاط بزنیم هموطن ترک.. عزیز جان گفتم این حرف اسلام هست نه من از یه منبع معتبر از گفته امامانتون هست من 101٪ این حرف رو باهاش مخالفم ... اگر کامنت های دیگر من رو ببینی از زنان بیشتر از مردان دفاع کردم...مرسی از نظرت در مورد خواهر و مادر من
سه‌شنبه 7 اسفند 1386

DokhtarIrooni - ایران - مشهد
اول چرا بچه ها اینقدر با همدیگه دعوا میکنین؟
دوم بهرام تبریز نظرات همیشه قشنگه!
سوم ارشک جان این چیزایی که از قول اسلام در مورد زن گفتی از کجا پیدا کردی؟بیشتر شبیه نظرات یهودیان زمان پیامبر بود که می خواستند به اسلام تحمیل کنن!میشه اون منبع و امام رو دقیقتر بگی.چون در این مورد خلاف این به من ثابت شده...ممنون
چهار‌شنبه 8 اسفند 1386

arashk_fara - انگلیس - لندن
DokhtarIrooni - ایران - مشهد برو آیه ( 50 تا 53 الاحزاب) رو بخون ..شما چطور ادعای مسلمونی میکنید که هیچی ازش نمیدونید.( 33 المائده ) و ( التوبه 29 و 5 ) (محمد 4 )(89 91 النسا )(البقره 244)و ... (از زنانى که مالک آنهائید استفاده کنید، این گفته قرآنه یعنی مردان مالک زنان هستند نه شوهر میفهمی؟ یعنی برده
چهار‌شنبه 8 اسفند 1386

arashk_fara - انگلیس - لندن
DokhtarIrooni - ایران - مشهد فرق من وتو اینه که تو حرف آخوند مسجد محلتون رو گوش میدی من میرم کتاب به اصطلاح آسمانی رو میخونم...حالا به جای اینکه دنبال زدن پوز من باشی برو اطلاعاتتو زیاد کن
چهار‌شنبه 8 اسفند 1386

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.