احمدی نژاد: برخی در داخل و خارج می گویند چرا علیه صهیونیستها فریاد می زنم تا عصبانی تر شود؟

احمدی نژاد: برخی در داخل و خارج می گویند چرا علیه صهیونیستها فریاد می زنم تا عصبانی تر شود؟

رئیس جمهور گفت: موضوع هسته ای مهمترین حادثه سیاسی بود که ملت ایران پس از پیروزی انقلاب اسلامی با موفقیت پشت سر گذاشت.

بر اساس این گزارش، احمدی نژاد دیشب در دیدار با ایثارگران و خانواده های معظم شهدا و جانبازان در بندرعباس افزود: همه قدرتهای دنیا در موضوع هسته ای در مقابل ملت ایران بودند.

وی افزود: همه کشورهای هسته ای از جمله امریکا، شوروی سابق و کشورهای اروپایی برای هسته ای شدن هزینه های سنگینی پرداخت کرده اند.

رئیس جمهور گفت: ملت ایران دو سال و نیم درباره این موضوع با ابرقدرتها مبارزه می کند و در این مدت نه تنها به قدرتها هیچ تعهدی نداده بلکه برخی تعهدات سنگین و خانمان برانداز قبلی را لغو کرده است .

وی افزود: امروز همه قدرتها، هسته ای شدن ملت ایران را پذیرفته اند .

احمدی نژاد افزود: در اوج ماجرای هسته ای برخی در داخل و برخی در خارج از کشور به من ایراد می گرفتند که با توجه به هجوم سیاسی ابرقدرتها چرا از فلسطین حمایت می کنید و علیه صهیونیستها فریاد می زنید تا عصبانی تر شود ؟!

رئیس جمهور تصریح کرد: پاسخ من به انها که در جلسات خصوصی سخنرانی کرده اند این است که شما متوجه نیستند که اگر امروز ما در مقابل جنایات صهیونیستها سکوت کنیم بدانید که دشمن شرایطی را به ما تحمیل خواهد کرد که حتی اگر خود ما را هم مورد حمله قرار دهد نتوانیم فریاد بزنیم و این وضع را ضعف ملت ما تلقی خواهند کرد.

احمدی نژاد گفت: اگر در این مورد نقطه ضعف دشمن را هدف قرار نمی دادیم امکان نداشت که انها در صحنه بسیار مهم هسته ای وحدتشان را از دست بدهند و به موضع انفعال بیافتند .

رئیس جمهور با بیان اینکه ما در موضوعات و مشکلات گوناگون شهدا را می بینیم گفت: شهیدان زنده اند چون به خدا پیوسته اند و برای ارمانهای بلند فداکاری کرده اند و برای همیشه راهنما و چراع هدایت ملت ما خواهند بود .

رئیس جمهور خطاب به ابرقدرتها گفت: بدانید که ملت ایران برعهدی که با شهیدان و امامشان بسته همچنان قوی تر و هوشمند تر از گذشته ایستاده است.

وی تاکید کرد: ملت ایران یکپارچه متعهد و مقتدر است و عناصر سازشکار را مانند همیشه با قدرت از صفوف خود طرد خواهد کرد.

رئیس جمهور خطاب به دشمنان ملت ایران افزود: از نظر ما بحث هسته ای تمام شده است.

وی از قدرتها و دشمنان ملت ایران خواست قانون و حق را بپذیرند و حقوق ملت ایران را به رسمیت بشناسد زیرا ملت ایران در دفاع از حق خود ایستاده است و به کسی اجازه نمی دهد حقوقش را سر سوزنی ضایع کند.

رئیس جمهور افزود: اگر بخواهند ذره ای از حقوق ملت ایران را پایمال کنند این ملت کنار هم ایستاده اند و در دهن دشمنان خواهند زد .

احمدی نژاد گفت: دشمنان فهمیده اند که دیگر نمی توانند حریف ملت ایران شوند بنابراین بدنبال این هستند که به گونه ای موضوع هسته ای را ختم کنند اما نمی خواهند با اعلام رسمی ختم موضوع هسته ای ایران، این موضوع به پیروزی بزرگ ملت ایران و شکست بزرگ دشمنش تبدیل شود .

رئیس جمهور تاکید کرد: اگر هزار سال هم به دشمنیهای خود ادامه دهند ملت ایران حسرت یک تقاضا را بر دلشان خواهند گذاشت .

احمدی نژاد گفت: به فضل خدا و لطف و فداکاری شهدا، جانبازان، ازادگان و ایثارگران دوران ابرقدرتها به پایان رسیده است .

رئیس جمهور افزود: امروز عزیز ترین ملتهای دنیا ملت ایران و زیباترین نامهای دنیا نام ملت ایران است و همه این عزت به لطف مجاهدت شهیدان، جانبازان، آزادگان و ایثارگران است.

رئیس جمهور گفت: ماموریت بزرگ ملت ایران تازه اغاز شده است و این ماموریت همان ماموریت امام راحل است که فرمود تا ظلم هست مبارزه هم است و تا مبارزه هست ما هم هستیم .

وی افزود: همه باید دست به دست هم دهیم و با روحیه نشات گرفته از شهیدان و جانبازان و با نگاه ارمانی، ایران عزیز را بسازیم تا الگوی همه ملتهای دنیا باشد .

رئیس جمهور گفت: امروز ملت ایران مدیون ایثارگران، جانبازان و خانواده های شهدا، این حقیقتی بزرگ است که به ان افتخار می کنند .

وی افزود: ملت ایران تا ابد خود را مدیون شهدا و ایثارگران می داند و به ویژه باید افتخار دستگاههای دولتی این باشد که درخدمت ایثارگران، جانبازان، خانواده های شهدا و ازادگان باشند.

احمدی نژاد افزود: تلاشمان این است که بهترین امکانات موجود را در خدمت ایثارگران قرار دهیم.

رئیس جمهور به استاندار هرمزگان دستور داد که حلقه ای مشورتی از خانواده های شهدا، ایثارگران، جانبازان و ازادگان تشکیل دهد تا همه کارهایی که قرار است برای انان انجام شود با نظر و مشورت انان باشد.

وی افزود: همه مدیران استان هم باید ساعات معینی در هفته را به ایثارگران، خانواده های شهدا اختصاص دهند و بدون محدودیت درخدمت انان باشد .

احمدی نژاد گفت: هنوز در ایران یک صدم کشورهایی که اصلا اعتقادی به شهادت ندارند برای ایثارگرانمان کار نکرده ایم .
parviz1 - انگلستان - کترینگ
آقای احمدی نژاد که همش بفکر شهدا و میخواهی بگفته خودت راه شهدا و امامت را ادمه بدهی بفرما ببینیم ملت چه گناهی کرده اند که نمیخواهند شهید بشوند!!آخه کی خدا و رسول خدا گفته که فقط راه سعادت این دنیا و آن دنیا فقط شهید شدن است و خون ریزی!تازه اونم برای رسیدن به اهداف دیکتاتوری بی مغزهایی مثل تو و آخوندها!!چرا خدمت کردن و راه دوستی و انسانیت را برای یک بار هم که شده امتحان نمیکنید؟هم از نظر هزینه مالی و هم از نظر اسلام و هم ملت پسندیده تر است.بگو ما خود شیطان هستیم و میخواهیم دنیا را به آتش بکشیم و همانگونه که ملت ایران را میکشیم با برنامه هسته ای میتوانیم دنیا را به وحشت و به نابودی تهدید کنیم تا کسی نتواند قدرت را از کف ما درآورد!ملت ایران و ملل جهان خوب آگاهند که شما مفسدان چه نقشه شومی در سر دارید ولی کور خوانده اید ملت ایران شما را مثل آشغال در زباله دان تاریخ میریزند و بار دیگر طعم خوش زندگی و حیات را به ایران برمیگردانند.خداوند متعال هم یار ماست چون اینهمه زیبایهای طبیعت را بی دلیل بوجود نیاورده است تا خون خوارنی مثل تو که از زندگی فقط تجاوز و دزدی و چپاول و دروغ و عوام فریبی ووو را میدانی آن را به آتش و خون بکشی و ملت را یاری خواهد کرد.این همه شهید و معلول در کشور کم است که هنوز در فکر ادمه راه شهید شدن هستید .نخیر بگوید که هر چقدر ملت شهید شوند برای شما کثافتها بهتر است چون شهید نه خرج دارد و انتظاری از شما بی شرفهاو هر چه بیشتر شوند اموال کشور را بیشتر میتوانید بتاراج ببریدو از طرفی کشوری هم که حال جنگ باشد ملت دیگر وقتی برای فکر کردن ندارند که ببیند شما چه میکنید .تورم و بیچارگی ملت هم که بشما ربطی ندارد و شما فقط دزدیهای خودتان را میکنید و راحتر زندگی میکنید چون اقوام شما که در ایران زیر اتش نیستند این ملت بیگناه است که باید شهید شود نه ملازاده ها و آقازاده ها.ای لعنت بر شما باد.
جمعه 3 اسفند 1386

hussain - بریتانیا - لندن
از نظر شما بله... قضیه هسته ای که هیچ خیلی چیزای دیگه هم تموم شدس ...!!!
جمعه 3 اسفند 1386

iran zamen - نروژ - روگنان
تا چه حد اینها می خواهند به مردم دروغ بگو یند منطور او جانباز های لبنا نی و فلسطینی است. چون زندگی جانباز ایرانی بسیار خراب است
جمعه 3 اسفند 1386

khasteh - فرانسه - استراسبورگ
با ایران زمین موافقم.
جمعه 3 اسفند 1386

dandy - امارات - امارات
تاحدی با پرویز موافقم
جمعه 3 اسفند 1386

soshians - ایران - تهران
من کشته ی ادبیاتشم. صهیونیست عصبانی می شود. خب هر آدم عاقلی از یه دیوونه زنجیری می ترسه. مثل دیوونه ها هی می گه اینو می کشم. اونو نابود می کنم . هاهاها همه از من می ترسن. همه از دست من عصبانی شدن. یوهوهو چقدر من ترسناکم. یه سر به بیمارستان های روانی بزنه ببینه چقدر طرز فکرش شبیه اون بنده های خداست با این تفاوت که اونا جاییند که باید باشند ولی این ...
جمعه 3 اسفند 1386

tabestoun - france - toulouse
بگو احمق نفهم ار لالایی بلدی خودت یا دار دستتان نمیرید که در لبنان یا عراق دفاع از اسلام بکنید که همان جا بدرک واصل شوید که خانواده هاتون جزو خانواده های شهدا باشند که شاید مثل ... به بهشت برید تف بر شماها باد
جمعه 3 اسفند 1386

vira - ایران - تهران
شما دوستان که ماشالله شهید نیستین خیلی هم سر حال تشریف دارین پس غصه نخورین . از انرژی هسته ای هم شما لازم نیست استفاده کنین بقیه استفاده میکنن ( البته اجداد شما نفت ملی رو هم نمی خواستن میگفتن از سرمون زیاده ایرانی رو چه به نفت ملی ولی هم خودشون استفاده کردن و پزشو دادن هم نوه نتیجه هاشون ) . اقای پرویز مگه شما نمیگفتی ایران یه دفعه وضعش درست شد جوونا به جای علافی تفریحات شیک میکردن ؟ فکر کردید ایران یه شبه شده بود یه کشور صنعتی یا پول این چیزا از فروش نفت میومد ؟ حالا به خاطر مخالفت با رژیم میگید ایران پیشرفت نکنه و همه تکنیک دنیا مال با لیاقتا ! باشه ؟ قربان البرادعی هنوز یک روز نشده گزارش داده و اعلام کرده فعالیت هسته ایران برای مصارف صلح امیزه ٬ شما مگه با کشور خودت دشمنی داری که اب به اسیاب دشمناش میریزی ؟ لابد اگه بهانه بیفته دست امریکا و انگلیس واسه حمله به ایران شماها خوشحالم میشید . یه عده هم که نشستن داءم دارن فحش میدن ٬ ( عین مامان بزرگ خودم که صبح تا شب مشغول بد و بیراه گفتن به رژیمه و تا در به تخته میخوره مث این دوستای کامنت نویس شروع میکنه به ناسزا گفتن ! البته خدا حفظش کنه ! )
جمعه 3 اسفند 1386

babaktoronto - کانادا - تورونتو
ویرا ازت دلم گرفت منو مامان بزرگت موضعمون در برابر دولت ایران یکیه اونوقت برای اون ارزوی طول عمر میکنی و برای ما... عیب نداره خدا اونو حفظش کنه که اگر نوش اغفال شد باز اون حد اقل هنوز عقلش میرسه و این جونورارو شناخته ببین میگن دود از کنده بلند میشه همینه براش اسفند دود کن. این انرژی هسته ای هم که رییس محمودت بهش مینازه و فکر میکنه که... غولو باهاش شیکونده شاه ما داشت انجام میداد اینقدر هم قشقرق و سرو صدا راه ننداخته بود دنیارو هم به هم نریخته بود و به دنبالش این همه تحریم و هزینه رو هم تقدیم ایران نکرده بود بجای تکنولوژی در پیت روس هم از بهترین دانش هسته ای روز یعنی المانی داشت استقاده میکرد. حالا گیریم حرف تورو قبول کنیم که پول ابادانی( که باز اعتراف به این مسیله خودش جای شکر داره) اون روزای ایران از پول نفت میاومد پس حالا چرا پولو نفتو به مردم نمیدن اصلا پول نفت کجا هست؟ فکر کنم تو سفره زیر سبد نونه کسی نمیبینه. پرویز خوب گفتی دمت گرم از دست این ویرا هم دلخور نباش به مامان بزرگش میگیم باهاش صجبت کنه ایشالله به راه بیاد.
جمعه 3 اسفند 1386

bidad - امریکا - اتلانتا
یکی دست ویرا رو بگیر ببر عسلویه ببینه اون جا چه خبره!!!
بعد سنگ این عنتر به سینه بزنه.
هر کس مامان بزرگشو میشناسه از طرف من خیلی سلام بهش برسونه و بهش بگه برای نوهاش دعا کنه تا چشماش وا بشه.
با تشکر از پرویز و بابک تورنتو
شنبه 4 اسفند 1386

iran zamen - نروژ - روگنان
من نمی دانم عده ای در خواب هستند دوست عزیز اقای ویرا از تهران از چی انها دفاع میکنی از تجاوزات یا از اعدامها .از پرویز و بابک تشکر میکنم.
شنبه 4 اسفند 1386

vira - ایران - تهران
دوست عزیز من از نروژ اولا اقای ویرا نه و خانوم ویرا ! / ثانیا من یک ساعت گلوی خودمو پاره کردم دارم میگم { ایران } دارم میگم { وطن } - باز یکی میاد میگه چرا از رژیم طرفداری میکنی ! بابا من میگم به خاطر دشمنی با اخوند واسه چی با ایران دشمنی میکنین ؟ واسه چی از پیشرفت { ایران } ناراحت میشین ؟ بابا تکنیک و علم ایرانی مال ایرانیه به اخوند چه ربطی داره ؟ هی اب به اسیاب دشمنای گنده تر از اخوند میریزین که چی بشه ؟ اینه غیرت ایرانی و هوش ! ایرانی ؟ واقعا که دست مریزاد بابا . / در ضمن بیداد جان شما تو اتلانتا ( یاد اسکارلت افتادم ! ) از عسلویه چه خبر داری ؟؟ راستی ! به قیافه ادما توهین نکن دوست عزیز که هیچ خوب نیست . زشته ادم به رییس دولت مملکتش بگه عنتر ! حالا نه اینکه بقیه رییس جمهورا خیلی خوشگلن ؟؟؟
شنبه 4 اسفند 1386

babaktoronto - کانادا - تورونتو
ویرا احمدی نژاد خوب واقعا قیافش عین انتره دیگه پس چی بگیم برد پیته؟ خوب تو چشاتو ببند و تو مخیلت فکر کن که برد پیته و باهاش حال کن
شنبه 4 اسفند 1386

وطنی - هلند - روتردام
bidad - امریکا - اتلانتا
حالت خوبه ؟ اینها ئی رو که تو گفتی با هفتاد و پنج تا سنجاق قفلی نمی شه به هم وصل کرد یه جوری مسلمونی حرف بزن که مفهوم باشه .
ما هم از برادران اهل کتاب هستیم
شنبه 4 اسفند 1386

Neda.Dubai - امارات - دبی
اینجا چه خبره بابا
حالا شما چرا هی میفتید به جون هم

من یکی که کاملا با ویرا خانم موافقم
یکشنبه 5 اسفند 1386

دریا-boushehr - ایران - بوشهر
به نظر من بحث کردن با افرادی که فقط به چهره ی افراد نگاه میکنند بیهوده است چون معلوم است این افراد چقدر منطق دارند
یکشنبه 5 اسفند 1386

vira - ایران - تهران
بابک جون خوشگلتر از برد پیت سراغ نداشتی ؟ بابا نا امیدم کردی !
یکشنبه 5 اسفند 1386

mero - ایران - تهران
انرژی هسته ای حق مسلم ماست . بی خیال فقر .فحشا.گرانی.دزدی . قتل. دروغ .ریا.و.... که در نتیجه حاکمیت اسلامی نصیب ملت ایران شده
دوشنبه 6 اسفند 1386

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.