مصوبه مجلس بنزین را ۴۵۰ تومان می کند

مصوبه مجلس بنزین را 450 تومان می کند

عادل آذر عضو کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات و کمیسیون تلفیق مجلس شورای اسلامی گفت که با مصوبه مجلس شورای اسلامی در زمینه مساله بنزین در سال 87 دولت در یک دو راهی قرار گرفته است که راهی جز انتخابات یکی از دو راه را ندارد.

وی  افزود: با مصوبه ای که مجلس در بودجه سال 87 گذراند و همه اختیار بنزین را به دست دولت داد در حقیقت از خود تکلیف را برداشت و بر گردن دولت انداخت و دولت در سال آینده راهی ندارد جز اینکه بنزین با قیمت آزاد و خارج از سهمیه بندی اعلام کند.

وی تصریح کرد: مجلس در بودجه سال 87 تنها 3 هزار میلیارد تومان برای واردات بنزین از خارج از کشور در نظر گرفته است و این در حالی است که بر اساس پیش بینی ما دولت برای تامین نیاز داخلی سال آینده به 7 هزار میلیارد تومان برای این منظور نیاز دارد.

آذر ادامه داد: دولت برای جبران این کسری 4 هزار میلیارد تومانی راهی ندارد که علاوه بر سهمیه بندی بنزین با قیمت 450 تومان را اعلام کند و به فروش برساند تا بتواند این کسری را جبران کند.

نماینده دهلران تاکید کرد: البته راه دیگر دولت این است که در سال آینده برای کسری خود متمم ارایه کند که این موضوع نیز بستگی به ترکیب مجلس هشتم دارد.

وی افزود: در صورتی که مجلس هشتم با دولت همدل و همراه کامل باشد چنین متممی از سوی مجلس رای می آورد و در غیر این صورت دولت نخواهد توانست متمم خود را در مجلس هشتم به تصویب برساند.

آذر تاکید کرد: به عقیده من دولت بیشتر می تواند روی راه حل اول یعنی ارایه بنزین با قیمت آزاد و خارج از سهمیه بندی اقدام کند.
دربه در - ایران - تهران
این همه سیاه بازی به این خاطر بود . این حکومت جور کم کاری هاش رو باید مردم بکشن ! 30 سال شهر رو به حاله خودش ول کردن و تهران و کردن ویرانه حالا میخوان یه ساله همه چیز و بسازن
باید 9 خط مترو و اتوبوس های استاندارد و سریع در همه خطوط راه بندازن و تاکسی هارو ار این حالت رنگین کمان خارج کنن بعد بنزین و گرون کنن !
بعد از 30 سال اومدن تازه حرف از طرح جامع تهران میزنن
این ملت چه گناهی دارن که پولشونو تو هزارو یه راه برای اسلام خرج میکنن ولی برای آسایش و راحتی اونا که میرسه هزار منت و حرف و سمینار میزارن آخرشم یه پروژه 2 ساله رو 20 سال طول میدن که 10 سال دعوا بین شهرداری و دولت که دولت با شهرداری نمیسازه و شهرداری با دولت و 10 سالم 100 تا پیمانکار از خودشون میان میخورن دست آخرم میدن به چینی ها تا اونا پروژرو تموم کنن !
سه‌شنبه 30 بهمن 1386

SSHSS - بلژیک - برابانت
لعنت خدا بر این دولت دزد که با حقه بازی هر روز بدتر از دیروز بر سر این ملت کلاه میگذارد وای به گرانی که در انتظار مردم است.
واقعا چه بر سر این ملت مستظعف خواهد امد با این همه گرانی
لعنت خدا بر پدر و مادر مسبب این همه بدبختی وارزوی نجات ملت ایران
سه‌شنبه 30 بهمن 1386

hussain - بریتانیا - لندن
حقشه احمدی نژاد... اون موقع حاضر نبود زیر گرون شدن بنزین بره و هی اعلام می کرد مصوبه مجلس مصوبه مجلس... حالا آزاد شدن بنزین به اسم خودش تموم میشه!!! کاری که باید هاشمی و خاتمی می کردن!!! خدا کنه آزاد شه هم بنزین هم گازوئیل تا مردم نجات پیدا کنن از فساد سوبسید که فقط سودش واسه یه قشر خاصه! ریس جمهور که نباید 4 هزار میلیارد از بودجه بیت المال فقط صرف حفظ آبروی خودش بکنه!!! گندش رو در آوردن دیگه!!
سه‌شنبه 30 بهمن 1386

parviz1 - انگلستان - کترینگ
بنزین (5)ریالی شده (4500)ریال!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!در آمد مردم چقدر بالا رفته؟باشه دوستانیکه از ملاها و دزدی هایشان حمایت میکنید ما اگر هر حرف حقی بزنیم میفرمایید بشما مربوط نیست خوب شما بفرمایید که ملت با این بدبختیها و ووووچکار کنند؟آیا اینهمه ملت را زدید و کشتید بازم کمه!و هنوز شماها دلتون آرام نگرفته؟آخه چرا هر روز یک بازی درمیارید و تا کی ملت اگر حرف حق بزنه میکشید!!چرا بجای جنایت و دزدی و چپاول کشور خدمت نمیکنید؟مگر این ملت چه گناهی کردن!!بابا 30 سال پیش انقلاب کردن و تاپید کردن جمهوری اسلامی میخوان نه جیب بری اسلامی .این چه بدبختی و گرفتاریست که برای ملت درست کردین و تا کی دزدی و جنایت برای بقای این حکومت پوسیده میکنید؟مملکت داری راه داره و سواد میخواهد و با سواد مکتب خانه و ملا بازی نمیشود مملکت داری کرد . بی رحم های پست و دزد و جانی ووووو بزودی ملت پر پا خواسته و مثل سگ پشیمان از اعمال و کرده هایتان خواهید شد.ملت همه دچار افزردگی و سوء تغذیه شدند .از کجا بیاورند و هزینه های جیب شما مفت خوران را بدهند.تا کی گرانی و گرانی و گرانی.پس کو پول نفت و آب و برق مجانی و رفاه این دنیا و آن دنیا که با دروغ از روز اول بر مسند حکومت وعده کرده بودید.30 سال گذشت !!!ای لعنت خدا و پیامبر بر شما بیشرفهای جنایتکار و دزد.دنیا را با پول ایران ساخته اید برای خودتان پس کی نوبت ملت میشود.
سه‌شنبه 30 بهمن 1386

Next - انگلستان - لندن
باز هم بلند شید برید صف بکشید برای انتخابات کذایی بگید این یکی با اونهای دیگه فرق میکنه. فرق نمیکنه. بیدار شید.
سه‌شنبه 30 بهمن 1386

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.