سپاهان خواستار بخشش کسر شش امتیاز پرسپولیس شد

سپاهان خواستار بخشش کسر شش امتیاز پرسپولیس شد

مسئولان باشگاه سپاهان با ارسال نامه ای رسمی به فیفا خواهان بخشش کسر 6 امتیازی از باشگاه پرسپولیس شدند.

در هفتمین دوره مسابقات لیگ برتر ایران تیم های فوتبال پرسپولیس و سپاهان رقابت بسیار نزدیکی را برای تصاحب عنوان قهرمانی دارند و با توجه به اتفاقات رخ داده اخیر در دو باشگاه شرایط برای قهرمانی بسیار پیچیده تر شده است.
طبق آخرین رای فیفا، باشگاه پرسپولیس به دلیل نوع پرداخت مبلغ قرارداد رافائل ادرئو بازیکن نیجریه ای، متخلف شناخته و شش امتیاز از این تیم کسر شده است.

باشگاه سپاهان نیز به دلیل تخلف هواداران اصفهانی در ورزشگاه فولاد شهر که منجر به نابینا شدن یک سرباز شد، از سوی کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال با جریمه کسر پنج امتیاز مواجه شده است.

محمدرضا ساکت، مدیر عامل باشگاه سپاهان در این زمینه تاکید کرد، برای کسب جام قهرمانی هرگز به فکر کم شدن امتیازهای پرسپولیس نیستند و به همین دلیل نامه ای را به طور رسمی تنظیم کرده و به فیفا ارسال کرده اند تا شش امتیاز از پرسپولیس کسر نشود.
 

aynaza - ایران - تبریز
اگه می دونستند درخواست اونا تصمیم فیفا رو عوض می کنه . عمرا اگه این کارو می کردند.
دوشنبه 29 بهمن 1386

Azi joon - ایران - مشهد
لازم نکرده. ساکت هم هرچی خودشیرینی کنه بازم پرسپولیسی ها از سپاهان متنفرن. مردم هم یادشون نمیره چه بلایی سر اون سرباز بیچاره آوردن.
دوشنبه 29 بهمن 1386

8735 - ایران - شیراز
آخه سپاهان می خواد بدون منت قهرمان شه
دوشنبه 29 بهمن 1386

iranppp - آلمان - دوسلدورف
من استقلالی و تهرانیم.تا چند ماه پیش رگهای گردنم برای برد سپاهان توو قهرمانی باشگاههای اسیا باد میکرد.الان از این باشگاه و طرفداراش ومسئولینش به خاطر اتفاقی که برای سرباز احمدی افتاد متنفرم وباختشون رو آرزو می کنم.
سه‌شنبه 30 بهمن 1386

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.