امام‌جمعه مشهد: فوتبالیست‌ها می‌توانند در زمره سربازان امام زمان(عج) قرار بگیرند

امام‌جمعه مشهد:

فوتبالیست‌ها می‌توانند در زمره سربازان امام زمان(عج) قرار بگیرند

امام جمعه مشهد در دیدار با مسوولان و بازیکنان تیم فوتبال پیام خراسان رضوی افزود: شما فوتبالیست‌ها می‌توانید در زمره سربازان امام زمان(عج) قرار بگیرید، به شرط آن که با اعمال صالح و پسندیده الگوهای شایسته‌ای در جامعه باشید.

حجت‌الاسلام و المسلمین سید احمد علم‌الهدی افزود: تیم فوتبال پیام از شروع با دو انگیزه و پشتوانه بزرگ دینی و بسیجی در مشهد شکل گرفت و امروز حضور دو سردار جنگ در راس آن، موهبتی بزرگ برای باشگاه پیام و ورزش استان محسوب می‌شود.

وی با اشاره به این که در پیش از انقلاب ورزش کشور در اختیار کامل دربار بود و آنان برای تمامی مقاصد شوم خود از آن استفاده منفی می‌کردند، افزود: امروز هم شاهدیم بسیاری از سیاستمداران جهان برای مطرح کردن خود بر بال ورزش قهرمانی سوار شده‌اند.

امام جمعه مشهد تصریح کرد: به فرموده رهبر معظم انقلاب هر چقدر در ورزش کشور سرمایه‌گذاری شود، اسراف نیست. لذا باید در امر ورزش تلاش‌های فراوانی صورت گیرد.

وی خطاب به بازیکنان تیم پیام گفت: شما ورزشکاران الگوی جوانان در جامعه هستید، پس مراقب باشید در این زمینه الگوهای شایسته‌ای باشید.

حجت‌الاسلام و المسلمین علم‌الهدی درباره دستمزد بازیکنان فوتبال گفت: اخیرا در برخی از نشریات کشور حرف‌های دلسرد کننده‌ای زده می‌شود و این در شرایطی است که مجلس سرگرم تنظیم و تصویب بودجه دولت است. این حرف‌ها می‌تواند توطئه خارجی باشد، لذا به مطبوعات توصیه می‌کنم مراقب باشید که با دست خودتان به ورزشکاران و قهرمانان، این سفیران شایسته ایران اسلامی لطمه وارد نکنید.

درفش - امارات - دبی
شاید امام زمان اینقدر سرباز نخواد حالادداا
شنبه 27 بهمن 1386

پینیسیلین - هندوستان - پونا
حاج آقا چکارش میکنه.........سوراخ سوراخش میکنه
شنبه 27 بهمن 1386

bahram1 - ایران - تبریز
یه حسنی دیگه پیدا کردیم شکر خدا
یکشنبه 28 بهمن 1386

نیکا - ایران - شیراز
مگه روزنامه ها و مطبوعات باید بگن دستمزد این آقایون فوتبالیست چقدره ؟ بابا چیزی که عیان هست چه حاجت به بیان است !!!! قبل از اینکه فوتبالیست بشن حتی دبی هم نرفته بودند حالا می رن اونجا دفتر فروش ملک می زنن ماشینای آخرین سیستم سوار می شن، هر شب جشن و پارتی و.......... همه چیه این مملکت یه جور دیگست !!
یکشنبه 28 بهمن 1386

parviz1 - انگلستان - کترینگ
این حاج ملا هم بوی پول بچه فوتبالیستا به دماغش خورده و یکی دوبار هم علی دای پیش یکیشون رفته سر کتاب و دعا گرفته اینم میخواد با باز کردن دفتر نمایندگی آقا امام(ع)برای فوتبالیستها بعنوان نام نویسی سرباز امام زمان یه مایه تیله ای از بچه ها بچاپه.ولی کور خونده و نمیدونه این برو بچه ها واسه هر دلارش چقدر دویدن و عرق از کجاهشون بیرون که نزده و هزاران حرف چرند و دری وری از چه افرادی که نخوردن.نمیدونم از فوتبال ایران خبر دارید یا نه اما اگر پای حرف فوتبالیستها بشینید میبینیدخیلی حرفهای گفتنی دارن که از مدیریت باشگاه وسرپرست تیم ومربی وو.. که خیلی شنیدنیه.
یکشنبه 28 بهمن 1386

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.