نیما نکیسا: آقای عابدزاده، من بچه نیستم

نیما نکیسا: آقای عابدزاده، من بچه نیستم

نیما نکیسا در گفتگو با خبرنگار ورزشی باشگاه خبرنگاران دانشجوئی ایران "ایسکانیوز" در خصوص صحبت های عابدزاده با یکی از رسانه های کشور خاطر نشان ساخت: اگر عابدزاده من را بچه می داند برایم افتخار است که در 18 سالگی در 3 دوره از مسابقات او را نیمکت نشین کردم. اگر به عقیده عابدزاده من بچه هستم او باید بزرگی را به من یاد می داد نه اینکه در روزنامه ها به من توهین می کرد. هیچ گاه دوست ندارم جواب بزرگتر های خود را بدهم و اگر تا کنون جواب عابدزاده را نداده ام فقط به این دلیل است.
نیما نکیسا در خصوص وضعیت خود به ایسکانیوز گفت: در حال حاضر به تمرینات خود ادامه می دهم و در شرایط بالایی از لحاظ آمادگی قرار دارم و مطمئن باشید اگر در لیگ برتر بودم یکی از بهترین دروازه بان های لیگ می شدم ولی بایدبرای فوتبالی که امثال من، طباطبایی ، برومند و فنایی ها در آن جایی ندارند، تاسف خورد.
دروازه بان تیم ملی ایران در جام جهانی 98 فرانسه افزود: با این وضعیتی که در فوتبال می بینم احتمال دارد که از این رشته خداحافظی کنم. شرایط فوتبال ما افتضاح است و در این شهر بی قانون رحم و انصاف فراموش شده است.

*در آرای کمیته انضباطی اعمال نفوذ می شود
نکیسا تصریح کرد: به دلیل مشکلی که با باشگاه استقلال دزفول برایم پیش آمد مجبور شدم به کمیته انظباطی شکایت کنم ولی متاسفانه در آنجا متوجه شدم افرادی در آراء صادره از سوی کمیته انضباطی اعمال نفوذ می کنند.
وی ادامه داد: در فوتبال ما هیچ چیز سر جای خودش نیست و حتی در کمیته انضباطی که باید دادگاه عدل فوتبال باشد هم عدالت رعایت نمی شود. کمیته انظباطی باید حق را به حقدار بدهد و با این وضعیتی که در حال حاضر در کمیته انضباطی وجود دارد وضعیت فوتبال خراب تر از گذشته خواهد شد.

*کریمی در استقلال ناکام خواهد شد
نکیسا در خصوص وضعیت فیروز کریمی در استقلال تهران به ایسکانیوز گفت: همان روزی که کریمی سرمربی استقلال شد به دوستانم گفتم که امکان ندارد او بتواند در این تیم موفق عمل کند.
وی افزود: کریمی مربی باسوادی است ولی به دلیل برخورد های ظالمانه ای که با بازیکنان در گذشته داشته است نمی تواند در استقلال موفق باشد حتی ممکن است تا پایان فصل جای خود را به یک مربی خارجی دهد.
نکیسا ادامه داد: ای کاش تمامی مربیان ما مانند جلالی معلم بودند نه مانند کریمی که یک تاجر است.
جلالی با صداقت استقلال اهواز را اداره می کند واعتقاد دارم به دلیل همین صداقتش می تواند استقلال اهواز را به یک مدعی برای قهرمانی تبدیل کند.
دروازه بان اسبق پرسپولیس در خصوص وضعیت این تیم تصریح کرد: پرسپولیس در نیم فصل اول وضعیت بسیار خوبی داشت اما امیدوارم در نیم فصل دوم اسیر حاشیه ها نشود البته قطبی باید بداند که در ایران مربیان علاوه بر بار فنی بالا باید یک بازیگر خوب هم باشند تا بتوانند در کار خود موفق عمل کنند.

*مسئولین فوتبال ما در مقابل "کلمنته" خود را کوچک کردند
نکیسا در رابطه با بلاتکلیفی سر مربی تیم ملی فوتبال کشورمان به ایسکانیوز گفت: زمانی که کلمنته به ایران سفر کرد مسئولین فوتبال ما با برخورد های کودکانه خود در فرودگاه دور او جمع شدند و با او مانند یک اسطوره برخورد کردند. کلمنته باید این را بداند که سرمربی گری در تیم ملی ایران یک افتخار بزرگ است و در حال حاضر بسیاری از مربیان بزرگ دنیا مایلند در تیم ملی ایران کار کنند.
وی ادامه داد: اگر برانکو ایوانکوویچ یک مربی معروف شده است از لطف ایران است و مطمئن باشید اگر الان تیم های کرواسی و اتریش خواهان او هستند بخاطر این است که او در جام جهانی روی نیمکت تیم ملی نشسته است.
دروازه بان اسبق تیم پاس تصریح کرد: تا زمانی که در فوتبال ما دودستگی در بین مسئولین عالی رتبه آن وجود داشته باشد به هیچ وجه نمی توانیم موفق باشیم. این دو دستگی ها فقط به فوتبال ما آسیب می رساند و تنها کسانی که ضربه می خورند که عاشقان واقعی فوتبال هستند.
*"دایی"،بهترین گزینه برای سرمربیگری تیم ملی است
نکیسا در خصوص علی دایی به ایسکانیوز گفت: به عقیده من بهترین گزینه برای سرمربیگری تیم ملی علی دایی است و با لیاقت و توانایی که ار دایی سراغ دارم مطمئن هستم که تیم ملی با حضور وی موفق خواهد شد.
وی ادامه داد: تمام جهان فوتبال ایران را با نام علی دایی می شناسند چرا که وی تنها اسطوره فوتبال ایران است. دایی یک فرد فوق العاده است و تحصیلات بالای او ارزش کار او را دو چندان ساخته است. خدا را شکر می کنم کسانی که به علی دایی توهین می کردند امروز قدر او را می دانند و ای کاش هیچ گاه کسی به دایی توهین نمی کرد.
نکیسا افزود: اگر مسئولین فوتبال ما با دوری از سلایق شخصی کمی واقع بین بودند حتما دایی را برای هدایت تیم ملی بر می گزینند.من به عنوان یک همبازی کوچک افتخار می کنم مدتی در کنار این مرد بزرگ بازی کرده ام در مجموع امیدوارم مسئولین فوتبال ایران نعمت بزرگی مانند دایی را به راحتی از دست ندهند./

palang - انگلیس - لندن
اگر تو هم معروف شدی به لطف عقاب اسیا بوده است بنابراین حد ومرز خود را بدان.با حرف تو چیزی از ارزشهای قهرمان ملی ایران کم نمیشود.
جمعه 26 بهمن 1386

AmirSdCa - آمریکا - سن دیگو
بابا یکی به این نکیسا بگه آخه عابدزاده الان دیگه مخش کار نمیکنه و بیچاره نمیتونه دو تا جمله درست بگه حالا تو نشستی گول شیطنت خبرنگاران رو میخوری !!!!!
شنبه 27 بهمن 1386

iranppp - آآلمان - دوسلدورف
پلنگ جان من از هوادارن پروپا قرص کاپیتن عابد زاده هستم.ولی نکیسا هیچ اهانتی نکرده و خودش هم به معروف شدنش به لطف عقب اسیا اشاره کرده.نکیسا هم برای تیم ملی عرق ریخته.
شنبه 27 بهمن 1386

Eliedaniel - ایران - تهران
اون که سوسک اسیا هم نبود.
شنبه 27 بهمن 1386

hulk - سوئد - ............
با palang - انگلیس - لندن
موافق هستم ولی قبول دارم که حق تو رو خوردن.ایران دیگه فقط پارتی بازی
شنبه 27 بهمن 1386

palang - انگلیس - لندن
الی دانیال ایران تهران. بده انسان اینقدر نمک نشناس باشه .درضمن اقای نکیسا فقط یه مطربه من قصد توهین به کسی رو ندارم ولی این یه واقعیته.حداقل نتونست به اندازه عقاب برای خودش افتخار بیافرینه چه در زمینه فوتبال چه در موسیقی .حالا هم..حکایت اون قماربازست....
شنبه 27 بهمن 1386

aynaza - ایران - تبریز
عابدزاده بهترینه ... علی دایی بی نظیره ... کسایی هم که در مورد اینا بد بگن خودشون بدترینند ... اینا چون خیلی می سوزند واسه اینکه یه ذره آروم بگیرن این مفتیات رو سر هم می کنن.
یکشنبه 28 بهمن 1386

+1
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.