بزرگترین شبکه توزیع تصاویر جنسی کودکان در تاریخ انتاریو متلاشی شد

بزرگترین شبکه توزیع تصاویر جنسی کودکان در تاریخ انتاریو متلاشی شد

شبکه اینترنتی ایرانیان مقیم تورنتو (ایرانتو) - پلیس انتاریو اعلام کرد، 22 نفر در ارتباط با وسیع ترین تحقیقات تاریخ این ایالت، در زمینه تصویر سازی جنسی از کودکان دستگیر شدند.
" جولیان فانتینو" کمیسر پلیس انتاریو در یک کنفرانس خبری در تورنتو، با اعلام این مطلب گفت:" تهیه تصاویر جنسی از کودکان، نوعی سوء استفاده و آزار جنسی و جنایتی شنیع بحساب می آید."
وی افزود:" این موفقیت پلیس ، حاصل هفته ها تلاش بی وقفه و پشتکار ده ها مأمور وظیفه شناس، برای تأمین امنیت کودکان این کشور بوده است."
ماجرا از ماه ژانویه شروع شد. 25 مورد جستجو در شانزده محله به عمل آمد و در مجموع 73 نفر متهم شدند.
تعداد دستگیرشدگان در برخی مناطق به شرح زیر است:
Brampton یک نفر، Brantford یک نفر، Burlington یک نفر، Cambridge یک نفر، Cornwall یک نفر، Espanola یک نفر،Guelph دو نفر، Hamilton دو نفر، London یک نفر، Milton یک نفر، Mississauga یک نفر، Oshawa یک نفر، Ottawa دو نفر، Peterborough یک نفر،Red Lake یک نفر، Sault Ste. Marie یک نفر، Toronto دو نفر، Whitby یک نفر
اکثر بازداشت شدگان مردانی بین 20 تا 64 ساله اند ، اما در بین آنها یک زن و یک پسر نوجوان نیز دیده می شود.
این افراد یا خود مبادرت به تهیه عکس ها می کردند و یا آنها را منتشر می کردند.
گزارش روزنامه تورنتو استار نیز حاکیست، یک گروه تحقیق آمریکایی که در این زمینه با پلیس تورنتو همکاری می کند، دریافته است که بیش از 4،000 رایانه در تورنتو ، درگیر انتشار تصاویر بوده اند.
در ایالت انتاریو، 63،000 آدرس منفرد IP به این تصاویر لینک شده بودند.
همچنین یک سوم از 45،000 رایانه ای که برای پخش تصاویر جنسی کودکان در سطح جهان مورد استفاده قرار می گیرد، در ایالت انتاریوی کانادا مستقر هستند.
اضافه می شود هم اکنون کانادا پس از برمودا، لوکزامبورگ و هلند، رتبه چهارم را در توزیع آنلاین تصاویر جنسی کودکان دارا است.
تحقیقات آمریکایی نشان می دهد، معمولا 30 درصد کسانی که اینگونه تصاویر را مشاهده می کنند ، سرانجام ، خود به سوء استفاده از کودکان ، روی می آورند.

neda5 - امارات - دبی
وااا...مکه تو کانادا و آمریکا و اروپا هم از این اتفاقا میفته؟ چطور؟...اونا که نه دکی جون دارن نه مسلمونن نه گدا؟؟؟...من فکر میکردم اینا فقط مال ایرانه...نه. این هم حتما اتفاقی بوده و از تروریستهای ایرونی یاد گرفتن و بلافاصله باهشون برخورد شده و دیگه از این کار بد بدا نمیکنن. مثل پلیس ایران نیستن که هی الکی بی خودی جوونای دسته گلی پلاس تو خیابونا رو بگیرن بزنن که.
پنج‌شنبه 25 بهمن 1386

aynaza - ایران - تبریز
خانم ندا اینقدر بدبین نباش ... منم قبول دارم تو ایران هم از این اتفاقا زیاد می افته .. ولی این دلیل نمیشه واقعیتها رو کتمان کنیم . تو هر کجای جهان چه ایران چه اروپا این تیپ کثافتا پیدا میشن .. ربطی هم به ملیت و این حرفا نداره ... هر کی ذاتش خراب باشه این کاره می شه.
پنج‌شنبه 25 بهمن 1386

30min - ایران - ایران
به هرحال در کل از حقوق کودکان دفاع کردن و براشون مهمه حتی اگه یه نفر مورد سوئ قصد قرار بگیره.افرین به پلیس کانادا.خوشم اومد.حالا او زن و پسره چرا قاطی بقیه شدن ؟؟
پنج‌شنبه 25 بهمن 1386

vira - ایران - تهران
ندا 5 دمت گرم باهات موافقم ! ما فکر میکردیم هر چی گند کاریه مال ایرونه والله !!! میگم شاید این خبر هم اشتباهی بوده ؟ شایدم این جماعت همه ایرونی بودن تو کانادا ؟! ببینم اینا طرفدارای دکی جون نبودن یه موقع ؟ جیره خور چی ؟ جیره خور هم نبودن ؟ شاید از سفارت پول میگرفتن واسه خراب کردن وجهه خارجیا ؟ عجیبه والله ! من که دیگه فکرم به جایی قد نمیده !
شنبه 27 بهمن 1386

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.