کفاشیان از دعوت تیم ملی فوتبال ایران به آمریکا خبر داد

کفاشیان از دعوت تیم ملی فوتبال ایران به آمریکا خبر داد

دبیرکل کمیته ملی المپیک و رییس فدراسیون فوتبال ایران از دعوت تیم ملی فوتبال ایران به آمریکا خبر داد.

علی کفاشیان روز سه شنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرناافزود : "دراگومیر سیورسلان" نایب رئیس فدراسیون بین‌المللی وزنه‌برداری و رئیس بخش همکاری‌های بین‌المللی کمیته‌ملی‌المپیک آمریکا که برای تدریس درکلاس مربیگری وزنه‌برداری درتهران بسرمی‌برد،در دیدار صبح امروز سه‌شنبه با وی این دعوت را مطرح کرد.

وی گفت:"سیورسلان" دراین نشست ضمن اظهار خرسندی از حضور تیم ملی واترپلو ایران درمسابقات قهرمانی جهان درآمریکا،خواستار برگزاری دیدارهای دوستانه و اردوهای مشترک با کشورمان در رشته‌های مختلف ورزشی شد که من نیز انجام این سفرها و دیدارها را منوط به موافقت وزارت خارجه و سازمان تربیت بدنی کردم.

وی ادامه داد:دراین جلسه سیورسلان تیم ملی فوتبال ایران را نیز به انجام دیداری دوستانه با تیم ملی آمریکا و یا یک تیم این کشور در لس آنجلس دعوت کرد که من شرط برگزاری این مسابقه را موافقت مسوولان و بالاخص وزارت خارجه عنوان کردم.

کفاشیان گفت: حضور تیم‌های ایرانی در مسابقات قهرمانی جهان که در آمریکا برگزار می‌شود، طبق مقررات بین‌المللی صورت می‌پذیرد، اما در مورد برگزاری مسابقات دوستانه واردوهای تدارکاتی در کشور آمریکا،نظر مسوولان با توجه به شرایط الزامی است.

وی افزود : همچنین مسوولان آمریکایی خواستار امضای تفاهم نامه بودند که امضای این تفاهم نامه نیز منوط به موافقت مسوولان اعلام شد.

وی گفت: زمان پیشنهادی برای سفرتیم ملی فوتبال ایران به‌آمریکا اردیبهشت ماه سال آینده اعلام شده است.

کلاس مربیگری وزنه‌برداری با شرکت ‪۶۵‬نفربه‌مدت چهار روز در محل آکادمی ملی المپیک وپارالمپیک جریان داشت که دیروز به پایان رسید.

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.