علی دایی: برنمی‌گردم؛‌ فوتبال را برای همیشه کنار گذاشته‌ام

علی دایی: برنمی‌گردم؛‌ فوتبال را برای همیشه کنار گذاشته‌ام

سرمربی تیم فوتبال سایپا پس از پیروزی یک بر صفر مقابل پاس همدان گفت: تیم ما بهتر از پاس بازی کرد و با توجه به موقعیت‌های زیاد مستحق پیروزی بودیم.

علی دایی ادامه داد: رفته رفته شکل اصلی تیم را پیدا می‌کنیم و بازیکنان مزد زحمات خود را می‌گیرند. ابتدای فصل بیش از نیمی از بازیکنان را از دست دادیم و آنها را در اختیار نداشتیم اما، هم اکنون با اضافه کردن جوانان و انگیزه‌ی بالای آنها بهتر بازی می‌کنیم.

وی درباره‌ی تیم پاس همدان تصریح کرد: این تیم یکی از بهترین تیم‌های حاضر در لیگ است که بسیار زیبا بازی می‌کند و همین بازی زیبای آنها باعث شد تا ما نیز فوتبال را زیبا بازی کنیم.

سرمربی سایپا ادامه داد: تیم حریف در نیمه‌ی اول بسیار بسته بازی می‌کرد و تنها به ضد حملات دلخوش کرده بود اما، پس از دریافت گل بازی را باز ادامه داده و اگر مهاجمان ما کمی باهوش‌تر بودند می‌توانستند گل‌های بیشتری وارد دروازه‌ی حریف کنند.

دایی درباره‌ی شرایط زمین نیز خاطرنشان کرد: با وجود بارندگی‌های اخیر چاره‌ای جز بازی در این زمین‌ها نداریم. اما، مطمئن باشید برای بازی‌های لیگ قهرمانان آسیا زمین‌ها از کیفیت بالاتری برخودار خواهد شد.

وی درخصوص همکاری احتمالی با سرمربی تیم ملی در سمت دستیاری "خاویر کلمنته" تاکید کرد: به هیچ عنوان به عنوان دستیار کار نمی‌کنم و به چنین چیزی فکر نخواهم کرد. هم اکنون تمام تمرکز من معطوف به تیم سایپا است.

سرمربی تیم سایپا با اشاره به ضعف گلزنی بازیکنان تیم ملی اذعان داشت: نباید ضعف گلزنی را به گردن مهاجمان انداخت. در تیم ملی برنامه‌ی خاصی برای گلزنی وجود ندارد، حتی زمانی که خودم در تیم ملی حاضر بودم فقط مهاجمان گل نمی‌زدند و بازیکنان سایر خطوط نیز علی‌رغم ایجاد موقعیت‌های فراوان اقدام به گلزنی می‌کردند.

دایی در پایان در پاسخ به این سوال که در این شرایط اگر دوباره به تیم ملی دعوت شوید مجددا بازی خواهید کرد یا خیر، گفت: فوتبال را برای همیشه کنار گذاشته‌ام و به هیچ عنوان در هیچ تیمی بازی نخواهم کرد.

Afshin London - انگلستان - لندن
من فکر میکنم با تجربه ای که علی دایی داره اگر مربی تیم ملی بشه ایران نتایج فوق العاده ای خواهد گرفت. ایشان هم بازیکن خارق العاده ای بودند و هم ثابت کردند که مربی خوبی هستند.
جمعه 19 بهمن 1386

ilker - آلمان - مونیخ
بابا بی خیال طرف با 38 سال سن چکار میتونه بکنه؟ فقط علی پروین میتونه مشکل روحل کنه.
جمعه 19 بهمن 1386

derafsh - اتریش - وین
علی دائی بازیکن خارق العاده ای بود. افتخارات زیادی در پرونده دارد. ما باید یاد بگیریم به بزرگانمان احترام بگذاریم.
جمعه 19 بهمن 1386

mah1 - ایران - تهران
نمیام که نمیام. شاید زیر لفظی میخواد؟))
افشین حرفه شما واقعا درسته.
جمعه 19 بهمن 1386

iranppp - آآلمان - دوسلدورف
علی پروین کیه؟سوادش چقدره؟از پرسپولیس دکش کردند پرسپولیس دوباره سر و سامون گرفت.
جمعه 19 بهمن 1386

naghme85 - انگلستان - london
یلی دایی خیلی خوب بود ولی تا زمانیکه بازیکن بود همه مسخرش میکردن و از حرفزدنش میخندیدن حالا که دیگه رفت تازه میگن علی دایی برگرده. واقعا حیف
جمعه 19 بهمن 1386

iranppp - آآلمان - دوسلدورف
علی دائی آقای فوتبال ماست.یاد اون روزها بخیر دائی و خداداد جلو گل می زدن وعابد زاده دروازه بانمون بود.کی میشه دوباره این جور گلزن و گلری داشته باشیم.
جمعه 19 بهمن 1386

Neda.Dubai - امارات - دبی
حالا که رفته همه قدرشو میدونن
تا وقتی بود همه انتقاد میکردن و مشخرش میکردنو هزارتا جک در موردش میگفتن
به نظر من بهترین تصمیم رو گرفته
مگه یه آدم چقدر ظرفیت داراه!!!!!!
شنبه 20 بهمن 1386

Afshin London - انگلستان - لندن
38 سال برای مربیگری سن خوبیه.یه مربی 38 ساله ایرانی با تجریه بین المللی با 11 بازیکن جوون که حرفشو گوش کنند به همراه امکاناتی که فدراسیون فوتبال ایران داره حداقل قهرمان اسیا خواهند شد.
شنبه 20 بهمن 1386

khanande - ایران - ایران
افرین پیرمرد !خودت فهمیدی دیگه وقتش گذشته واگه بخوای دوباره بیای ضایع میشی! پس بهتره با همین اندوخته ی ناچیز!!(خونه لاس وگاس وباشگاه وسفرهای کو چو لو به دور دنیا ...)بسازی! درویشی و دلخوشی!ایثارگر!!!!!!!!!
یکشنبه 21 بهمن 1386

iranppp - آآلمان - دوسلدورف
خواننده عزیز .برای یک فوتبالیست حرفه ای که سالها در بوندس لیگا بازی کرده این چیزهائی که گفتی همچین زیاد نیست.نکنه فکر میکنی حق تو رو خورده که تحمل دیدن داشتن خونه تو لاس وگاس و... نداری.حسادت با هم تراز خودت بکن عزیز برادر.
یکشنبه 21 بهمن 1386

8735 - ایران - شیراز
Afshin London - انگلستان - لندن
من فکر نمی کنم مطمپن هستم . اما اگه بذارن کارش رو بکنه اخه خودش می گفت من هرگز فوتبال ملی بی در و پیکر ایران رو تحویل نمی گیرم که حرفش حسابه
یکشنبه 21 بهمن 1386

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.